Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) sdd2 válasza dvtkfan (#797) üzenetére


sdd2
veterán

Majd meglátjuk, úgy más az ár az biztos. Szerintem 110K körül lesz egy magasabb árú előfizuval. Majd holnap meglátjuk. :K

(#800) r-chee

Google a barátod, szerintem már most van valami kombinávió de valószínű az lesz mint amit mondtál. (Mármint nem az aksit kiszedem rész) :DDD

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#802) r4z válasza r-chee (#800) üzenetére


r4z
nagyúr

Ha jól tévedek, akkor bekapcs gomb 8-10 másodpercig.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#803) Swami


Swami
senior tag

Újabb kérdés,
ha MX Playerrel nézek vele filmet TV-n, akkor hol tudom beállitani, hogy kikapcsoljon a telefon kijelzője? Köszi!

Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

(#804) r-chee válasza r4z (#802) üzenetére


r-chee
őstag

Rákerestem. Azt írják, hogy a Hard Reset-hez a "bekapcs" és a "hangerő fel" gombokat egyszerre kell megnyomni.

5 másodperc nyomva tartás >> újraindítás
10 másodperc nyomva tartás >> leállítás/kikapcsolás

Most már legalább ez is le van írva itt.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#805) attika89 válasza r-chee (#800) üzenetére


attika89
senior tag

Hangerő fel +power gomb hosszan. Addig kell nyomni amíg hármat rezeg.

fountain pen is life | Samsung S22 Ultra | Hifiman Ananda Nano

(#806) S_xperia_S válasza r-chee (#804) üzenetére


S_xperia_S
aktív tag

mar irtam ilyet korabban... csak nem irtam oda h hardresetnek hivjak

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ S

(#807) sdd2 válasza r-chee (#804) üzenetére


sdd2
veterán

Akkor megválaszoltad saját kérdésed :D

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#808) r-chee


r-chee
őstag

Seria.hu-s éjszakai tesztvideó: LINK

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#809) r4z válasza r-chee (#804) üzenetére


r4z
nagyúr

Hard resethez? Dehát az nem szimpla kikapcsolás vagy újraindítás :F

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#810) Vovi1 válasza r4z (#809) üzenetére


Vovi1
aktív tag

Működik a billentyű kombináció. Fagyott gépet is újraindít, de a személyes beállítások és a programok maradnak!

Alapban van egy saját "fagyásgátlója". Ha kiakad, magától lefuttat egy ellenőrző programot. Néhány percig tart, addig azt kéri, hogy ne csináljunk semmit. Legtöbbször ez is helyreteszi a kütyüt. Ha ez sem segít, akkor jöhetnek a billentyűk. Néhányszor már jártam így. (megegyezik az Android verziónk)

(#811) r-chee


r-chee
őstag

Majdnem bef@stam az imént, de csak sikerült :) :

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#812) r-chee


r-chee
őstag

Persze beállításaim, névjegyzék, webcímek stb. mind elvesztek. Jó, hogy a havertól bluetooth-on átküldött cuccok, s a saját telóra pakolt telepítők megmaradtak :)

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#813) mb.edina


mb.edina
csendes tag

Üdv mindenkinek

nekem van egy ilyen telóm,80 ezerért vihető :)

(#814) r-chee válasza mb.edina (#813) üzenetére


r-chee
őstag

Mitől T-mobile függő, adod hozzá a számod/kártyád is?
Miért nem ingyen adod?
:U

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#815) mb.edina válasza r-chee (#814) üzenetére


mb.edina
csendes tag

Igen T-Mobile függő,Angliában lett vásárolva,full doboz,fólia 80 k

http://hardverapro.hu/apro/sony_xperia_s_olcson/hsz_1-50.html

[ Szerkesztve ]

(#816) Atus85 válasza mb.edina (#813) üzenetére


Atus85
aktív tag

Mi nem tetszik benne?

(#817) mb.edina válasza Atus85 (#816) üzenetére


mb.edina
csendes tag

Robogót akarok venni ezért kell a pénz!

(#818) Luser2000 válasza r-chee (#811) üzenetére


Luser2000
addikt

Ezt mire tetted fel? És hogyan?

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#819) Drbonci


Drbonci
aktív tag

Kint van a [T-mobil] oldalán árakkal . Elég baráti szerintem .

(#820) Luser2000 válasza Drbonci (#819) üzenetére


Luser2000
addikt

Listaáron, előfizetés nélkül 198.000,- :Y :)) :DD

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#821) r-chee válasza Luser2000 (#818) üzenetére


r-chee
őstag

Szerinted mire? :D
Kellett hozzá a Flashtool 0.6.8.0, amivel fleteszed az új firmware-t, aztán maga a 6.0.A.3.73-as firmware (ne tévesszen meg a .71-es végződés, csupán elírás a névben).

(Ez [ >> fastboot_with_Android_USB_file.zip] nemtom, mennyire szükségszerű, de én leszedtem, mert Flashtool ill. a Windows mindig azt írta, hogy "S1Boot Fastboot" illesztőprogram nem található, aztán végül is csak elindult a folyamat, hogy azért mert letöltöttem, vagy nem, passz.... :) )

Tehát firmware kicsomagol (504,6 MB) valahová (vagy az alap C:\Flashtool\firmwares mappába), Flashtool elindítva >> "villám" jelre klikkel >> "Flashmode" kiválaszt >> "OK" >> firmware kiválaszt/betallóz >> "OK" >> utasításokat követ (telefont kikapcsolni, majd nyomva tartott hangerő gombbal (én "hang le" gombot nyomtam) a telót a PC-hez csatlakoztatni. Némi illesztőprogi bizergálás után elindul a flash-elés. Nálam ötödszörre sikerült a Flashtool-nak a telóhoz folyamatosan csatlakoznia :).

Pár perc alatt lefut a téma (91%-nál egy időre megállt, na mondom, ennek vége :) ), gépről teló leválaszt, és a telefon egy végtelennek tűnő bekapcsolási folyamat után feléled....A korábbi beállításaink, alkalmazásaink nélkül. :D

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#822) Luser2000 válasza r-chee (#821) üzenetére


Luser2000
addikt

Jaaaaa, te egy libanoni (szingapúri?) fw-t tettél fel...
Aham, így már értem.
És milyen?

-----

A leírást köszi!

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#823) szimike79 válasza Drbonci (#819) üzenetére


szimike79
őstag

Szerintem is baráti lett. (bár mihez képest) De ha neten rendeled meg webshop-ból, két év hűséggel, a 107.991 Ft egész jó ár, és ha díjcsomagra is aláírsz, ez még faragható lefele. Azonban igazán jó ára az SE Arc S-nek lett, 62.991 Ft 2év hűséggel. Aki Arc S-t akar venni annak most érdemes.

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#824) AlrightSir válasza Drbonci (#819) üzenetére


AlrightSir
tag

Webshopban két év hűséggel 107 991.- ez teljesen korrekt ár. Kellemesen csalódtam a T-ben!

(#825) petymeg


petymeg
addikt

no megrendeltem a t-nél a telefont, 85k pontbeváltással meg kedvezményekkel, remélem nem fogok csalódni!

[ Szerkesztve ]

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#826) mb.edina


mb.edina
csendes tag

Enyém 70k-ért vihető :)

(#827) elek0 válasza petymeg (#825) üzenetére


elek0
csendes tag

Írták mikorra jön meg?

(#828) norti válasza FragMaster (#780) üzenetére


norti
addikt

az nem, de szappantartó design!!! pfff :P :D

És itt a termék a T-Mobile-nál (nem április 1-i tréfa :D)

[ Szerkesztve ]

(#829) norti


norti
addikt

Egyébként a T-nél nincs kamatmentes részlet hűségidő hosszabbítással, csak az új előfizetéseknél? Mert akkor inkább megvárom a fehéret...

(#830) FragMaster válasza norti (#828) üzenetére


FragMaster
addikt

Nah, gondoltam, hogy alávágnak a vodának (netes rendeléssel és kártyás konstrukcióval nézve).

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#831) petymeg válasza elek0 (#827) üzenetére


petymeg
addikt

Április 3. 20 h-ig. Hogy pontosan mikor azt nem.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#832) fury71 válasza norti (#829) üzenetére


fury71
aktív tag

Én céges flottában vagyok. Most néztem nekem felajánlja a kamatmentes részletfizetést, igaz már lejárt a hűségidőm.
Egyben: 106e részletre: 27 egyben + 6e 12hó
Amúgy én is kellemesen csalódtam a t-s árakban. Azt hiszem azért még várok a vásárlással, úgyis megy majd lejjebb még.

Az élet valójában egyszerű, csak mi ragaszkodunk hozzá, hogy bonyolulttá tegyük.

(#833) sdd2


sdd2
veterán

Dominóban nem valami olcsó. Bár 20K az 20K :K

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#834) norti válasza fury71 (#832) üzenetére


norti
addikt

Szokta hozni nekem is, de most egy telefonra sem, pedig épp most járt le egy hete a hűségem... Mindenesetre, ha aktuális lesz (és remélem lesz fehér), akkor majd megérdeklődöm a T-nél.

(#835) r-chee válasza Luser2000 (#822) üzenetére


r-chee
őstag

Elvileg javít az üzemidőn, az unlock screen lag-on, és a GPS kapcsolaton.

Nem emlékszem pontosan az alap gyári menüre, de mintha felbukkant volna pár új ikon (frissítés utáni menüről képek itt: LINK).
Mintha új lenne a Moxier Pro nevű levelező; az Evernote nevű progi, amivel feljegyzéseket, fotókat készíthetünk, s oszthatunk meg; plusz a SideME Market. Aztán fene tudja.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#836) pitimany


pitimany
tag

Sziasztok!

Lejárt előfizetés ( Tmobil) miatt, telefon vásárlás előtt állok.
10 hónapja egy Samsung Galaxy S II-t használok.
Néhány mondatban össze tudnátok foglalni, hogy érdemes e Sony Xperia S-re áttérni, vagy újra SGS II-t vegyek miben másabb, esetleg jobb, mint az SGS II? ( SXS 106.191-ft, SGS II 110.691-ft. lenne )
Ami nálam prioritás:
- minőségi készülékház, ne mozogjon, recsegjen a hátlap,
- GPS pontossága, megy- e rajta Sygic 11,
- autó hifivel való bluetooth kapcsolat, könnyen kezelhető-e navigáció, zene és hívások vezetés közben,
- hívások és zene hangminősége,
- kamera jobb képeket készít-e,
- üzemidő,
- valamint, hogy lehet-e firmwaret frissíteni, mint odinnal?

Bocsánat a sok kérdésért, de hétfőn döntenem kell, egyébként nagyjából átnéztem a fórumot, de még bizonytalan vagyok.
Előre is köszönöm a választ!

(#837) fury71 válasza pitimany (#836) üzenetére


fury71
aktív tag

Miért akarsz SGS II venni ismét ha már használsz egy másikat? Mondjuk én akkor is az SXS venném. A felsorolt kritériumokat meg gondolom megválaszolják akinek van vagy volt mindkettő.

Az élet valójában egyszerű, csak mi ragaszkodunk hozzá, hogy bonyolulttá tegyük.

(#838) mb.edina


mb.edina
csendes tag

70 ezerért nem kell senkinek ÚJ Xperia S???? Külföldi függő,de akkor is 1-2 hét és nyitható

(#839) werszomjas válasza mb.edina (#838) üzenetére


werszomjas
őstag

Jó lenne ha elolvasnád az alapelveket!!!

Szakmai topic-ban nem hirdetünk, főleg nem 1 nap 3szor! :R

[ Szerkesztve ]

üdv

(#840) mb.edina


mb.edina
csendes tag

JA OK :R

(#841) pitimany válasza fury71 (#837) üzenetére


pitimany
tag

Nem az a kérdés, hogy miért akarom eladni, hanem, hogy milyet vegyek. (Amúgy SGS II-re viszonylag jó áron vevőm van.)
Henry Ford arra a kérdésre, hogy melyik autó a jó, azt mondta, hogy "az új autó a jó".
Gondolom ez telefonra is hasonlóan igaz.

(#842) r-chee válasza pitimany (#836) üzenetére


r-chee
őstag

Hát, kettő SGS II birtoklásának nem sok értelme van.... :D :D

- Készülékház a plexi csík alatti rész kivételével nagyon minőségi, jól összerakott érzetet kelt.
- Jobban kézre áll, mint SGS II, s érezni, hogy a kezedben van, nem fújja el az első szél.
- Hívások minősége és hangszóró hangja rendben van (utóbbitól azért nem kell stúdió minőséget várni), gyári füles kielégítő, de véleményem szerint jobbra cserélendő.
- Képeket olyat készít, amilyet sikerül összehoznod vele (legjobb gépekkel is lehet sz*r képeket csinálni), de itt van pár általam készített kép: LINK
- frissítésre ott a PC Companion, vagy a Flashtool.
- üzemidő a szokásos 1 nap

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#843) zso73


zso73
veterán

Egy gyors kérdés: Az ICS jól műxik a telefonon ? Nem főzött, hanem a gyári. Most 2.3.4 van rajta.
Wifi hibákra, galéria szarakodás, meg ilyenekre gondolok. Samsung S II elég vacak az ICS.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#844) atoka1 válasza r-chee (#842) üzenetére


atoka1
tag

A plexi alatti csíkkal mi baj van, mozog vagy le is esik? :)

(#845) r-chee válasza zso73 (#843) üzenetére


r-chee
őstag

Ha jól tudom, ICS eddigi infók alapján júniusban lesz rá elérhető.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#846) pitimany válasza r-chee (#842) üzenetére


pitimany
tag

Kivéve, ha a család 4 tagú! :)

Köszönöm a válaszokat, HWSW tesztben a SXS hátlapját sajnos kifejezetten gagyinak mondják, ezért is érdekelt volna a ház minősége, illetve gyári adatok szerint SXS készenléti ideje 450 óra, SGS II készenléti ideje 710 óra.

Van olyan szakmai Sony oldal, mint a sammobile.com, ahol firmwarek, flashprogram, hírek stb. szerepel?

A képek nem rosszak, nálatok már virágzik a barackfa?

[ Szerkesztve ]

(#847) r-chee válasza atoka1 (#844) üzenetére


r-chee
őstag

Hát, meg lehet mozgatni/dönteni kicsit és közben ropog-pattog. Amondó vagyok, ha véletlenül magasabbról leesik s az aljának a sarkával ér földet, megvan rá az esély, hogy letörik. De most nem próbálnám ki, ha nem gond :D. Ha viszont belerakod egy ilyen tokba, már nem gáz. Én sztem meg is fogom lépni ezt :U .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#848) RockCNC válasza r-chee (#842) üzenetére


RockCNC
senior tag

A marketről letöltött játékok,vagy progik hogyan mutatnak ekkora felbontáson?
jók a képek CNC mühelyben dolgozol?

(#849) r-chee válasza RockCNC (#848) üzenetére


r-chee
őstag

Játékok terén eddig csak Angry Birds-öztem, az jól mutat. Böngészéssel kapcsolatban elmondhatom, hogy a weboldalak képei, ikonjai fullra kinagyítva is pengeélesek. HD YouTube videók képe szintúgy penge minőségű. Ja, CNC-zek :).

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#850) RockCNC válasza r-chee (#849) üzenetére


RockCNC
senior tag

A navigáció milyen-próbáltad? flash támogatás van a böngészőben?
köszi
én is CNC-t nyomom

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.