Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Zolesz007 válasza mfranky (#38) üzenetére


Zolesz007
őstag

Tök mind1 milyen, mert a Gorilla is karcolódik. Fólia kell minden telefonra, ez nem lehet vitás.

A teszthez: Benchmark-oknál mi a 3. ellenfél mert nincs ott semmi készülék.

Integra: Gondolom vigyázol rá, vagy tokban van, de ha natur zsebben hordod, el nem hiszem, hogy karcmentes.

[ Szerkesztve ]

Fold 5

(#52) Integra válasza Zolesz007 (#51) üzenetére


Integra
titán

legelső szériás dezirém van, hallásból sem ismeri a gorilla üveget vagy a fóliát sem. egy karc nincsen rajta, közel 2 éves.. na most akkor mi van? fóliánál nem sok ótvarabb dolog van..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#53) Youri válasza Integra (#52) üzenetére


Youri
veterán

ugyanaz nálam :)

RTX ON

(#54) Dany007 válasza Youri (#53) üzenetére


Dany007
veterán

same here...

iPhone 2G-men kb 2 db alig fényben észrevehető karc keletkezett ~2 év alatt, miután megpusztult a sok dobálástól, eséstől... :U
A mostani LG-men már 2 hónapja nincsen fólia és karc sem.
Azért picit oda is kell rá figyelni és meglehet úszni karc nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#55) hemaka


hemaka
nagyúr

Mit keres a hátulján az SE logo? :F

(#56) donceleger8 válasza Zolesz007 (#51) üzenetére


donceleger8
őstag

Márpedig nálam is natúr zseb, és karcmentes. Párszor már esett is, de még mindig karcmentes. A fólia meg az első dolog, amit eltávolítok a telefonon. Nem bírom elviselni a jelenlétét. Sőt, csukott szemmel veszem le a fóliát és csak utána pillantok rá a telefonra.

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#57) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Szép készülék de felesleges volt a 12 megás kamera.Retek képeket csinál.Mosott zajtenger szinte az összes.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#58) Szabie85


Szabie85
tag

Nagyon tetszik. :)

Samsung Galaxy S5

(#59) Zolesz007 válasza SQX_Barto (#50) üzenetére


Zolesz007
őstag

Igazából a SGS-emen a Gorilla Glass-on normál esetben nem látni a karcot. Makulátlannak néz ki ez tény. De ha napsütésben, vagy neon fénynél kb 15 fokos szögben, ha néztem itt-ott megcsillant pár nagyon vékony, nagyon apró karcocska kb 1 hónap után. Azután tettem rá fóliát. Tényleg sokkal jobb a Gorilla mint a normál, de bármi történhet, egy fólia még talán egy hirtelen behatástól is megvédheti a kijelzőt.

Fold 5

(#60) Klemice válasza SQX_Barto (#45) üzenetére


Klemice
senior tag

És mikor fogják fel az emberek, hogy mindig az a legjobb fényképező ami veled van éppen?

(#61) saviola55


saviola55
tag

Én is ezt a telefont választanám ha sgs2, iphone4s és ez között kellene választani.
Mondjuk leginkább az ára kéne :DDD

Nekem amúgy telefonba az 5 megapikszeles msotani is tökéletes, ha hiretlen kell, akkor angyon jó.
De mikor fognak végre aksira fejleszteni??
Komolyan mondom lassan már blackberryn gondolkodom, annak legalább jó az üzemideje.

[ Szerkesztve ]

(#62) NoMagix


NoMagix
addikt

Szép telefon!
Jól halad a Sony, de nem értem, mit keres a hátlapon a "régi" logójuk?

(#63) Lirion


Lirion
addikt

Mikor olvastam, hogy mennyire frankó a kamerája, rákattintottam pár teszt képre és aztán elszörnyedtem. Részletszegények, mosottak és zajosak. Az meg külön vicc, hogy akadozva jeleníti meg őket a gép ilyen vassal.
Viszont lassan újra lehetne venni a 12 megapixeles kameracsatát, mert van már jónéhány ilyen gép a piacon.

(#64) Rubie


Rubie
csendes tag

"Alacs.megtak.
Időzített megtak.
Auto. szinkroniz."

És sehol egy rosszindulatú megjegyzés a tesztben? :P

(#65) punky10


punky10
addikt

Sok mindenre jó a fólia.Az Xperia Active GG üveggel jön ki,mégis van rajta gyári fólia.Úgy feltéve,hogy ha nem olvasok róla,nem is veszem észre.Eleinte nem tudtam,mire jó.Pl zsír ellen.Egy mozdulat a polomon(bocs,drágám...)és már tiszta is.Eddig egyszer olajoztam annyira össze,hogy így nem jött le.Na akkor elmosta a mosogatoban...

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#66) feliks


feliks
senior tag

Kíírály. Lenne benne egy izmosabb akksi, és vinném amint lehet :D

[Be Happy]

(#67) freemanone válasza mfranky (#38) üzenetére


freemanone
őstag

Dragontail glass van rajta elméletileg. Már nem emlékszem, hol de ezt olvastam. Ez is ugyanolyan jó mint a Gorilla Glass.

szerk: közben ezt találtam, itt megkínozzák rendesen: [link]
meg ezt, ahol írják, hogy az SE active és az új sony-k kijelzője ugyanabból az üvegbül vannak: [link]

(#51) Zolesz007: én is rosszul vagyok a fóliától.... pár hónapja amikor meglett az új xperia play-em rávettem magamat, hogy jó dolog az a fólia és fel is tettem a gyártó által mellékelt darabot! 2 napig bírtam és hajítottam kifelé az első szembejövő kukába... soha többet!

[ Szerkesztve ]

(#68) Lirion válasza Rubie (#64) üzenetére


Lirion
addikt

Persze, hogy nincs. Ez android és nem symbian. Most ez a divat. Pár éve még a SE fika ment az oldalon, most, hogy androidra váltottak már király készülékeik vannak.

(#69) kolosanyi válasza Klemice (#60) üzenetére


kolosanyi
veterán

Soha, mert mindenki legalább 3 kilós fotófelszereléssel mászkál mindenhova. Nem is értem, hogy minek mobilba kamera, hiszen egy jó fotós táska, bár nagy ugyan, de tök jól vállra vehető és elfér benne a gép, mellé obik, pótakksi, memóriakártya, szóval minden, ami kell...

(#63) Lirion
Ja, azt már ígérgetik egy ideje. :DDD De lassan tényleg esedékes lenne, mert van pár újítás. Mellé be lehetne venni a buliba egy középkategóriás kompaktot, hadd szóljon a buli.

(#70) Lirion válasza freemanone (#67) üzenetére


Lirion
addikt

Nekem van fólia a telefonomon és ha nem nézem direkt a széleit, észre se veszem. Bár lehet ez azért van, mert a fólia is karcmentes, pedig már fél éve használom. :)

(#71) Tikakukac válasza Zolesz007 (#51) üzenetére


Tikakukac
titán

2 éves 3. tulajos HD2 makulátlan. Bizonyos telókon valamiért jobban karcolódik a GG, Samu tulajoktól hallottam panaszokat, hogy elég könnyen szed karcokat.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#72) Dany007


Dany007
veterán

Amúgy a 3 szokásos androidos gomb az csak érintőgombok vagy fizikai megnyomható gombok?

(#73) Zolesz007 válasza freemanone (#67) üzenetére


Zolesz007
őstag

Mondjuk elsőre nekem is olyan fóliám volt SGS-en, hogy tocsogott rajta a zsír, de lehet találni nagyon kellemes tapintású jó fóliát is.

Fold 5

(#74) freemanone válasza Lirion (#70) üzenetére


freemanone
őstag

Amikor zsebre raktam és onnan kivettem, a második nap reggelén elkezdett a széleken egy-egy ponton feljönni. Itt a zsebemben lévő apró kis szösz, por, morzsa, akármi már kezdett is gyűlni. A gyári fóliát vagdosni kell, hogy a fényérzékelő szenzort ne fedje le, kissé nonszensz. Ha lefedi akkor a fényerő nagyon visszaveszi magát és zavaróan sötét lesz a kijelző. A tapintása közel sem ugyanaz, mint az üvegnek és nem is tetszik. Ugyanúgy összeszedi a zsírt, csak picit több időbe telik fóliával, de nem lényegesen. Egyszóval nem nekem találták ki.

(#73) Zolesz007: Sok vele a gondom! Nem csak a zsír.... az a kijelzőn is ottvan, megtanultam vele élni (bár még most is irritál...). Túl sok vele a nyűg számomra.

[ Szerkesztve ]

(#75) Vtwo


Vtwo
senior tag

Gyönyörű és a tudása is rendben van,viszont egy AMOLED kijelzőt megérdemelne egy ilyen csúcsgép.

(#76) V.T.CS.


V.T.CS.
senior tag

tetszetős

(#77) donceleger8 válasza Lirion (#68) üzenetére


donceleger8
őstag

Ezt én is leakartam írni, így csak +1! :)

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#78) Xaels


Xaels
félisten

Expansys-nál nem egész 140e Huf függetlenül. Az nagyon jó ár egy ilyen masinának kezdésnek.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#79) joey04


joey04
titán

Szép, jó és erős, de a többiekhez képest megint drága kicsit.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#80) Dany007 válasza Xaels (#78) üzenetére


Dany007
veterán

Komoly ez az oldal köszi! :R
Látom már a P is előrendelhető, igaz ár még nem ismert :)

(#81) Napfénysüti

Szép és jó készülék lett, nekem nagyon bejön. :)

Més que un club!

(#82) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Hát szóhoz sem tudok jutni ez a teló nagyon ott van...

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#83) Lirion válasza freemanone (#74) üzenetére


Lirion
addikt

Gyárinál nekem is gyűlt a kosz a szélein, le is cseréltem hamar egy jobbra, ami ráadásul a fényérzékelőmet, de még a távolságérzékelőmet is betakarja, mégis mindkettő 100%-osan működik. :) Lehet, hogy vmi márkás fólia neked is bevállna, de persze nem akarlak én semmire se rábeszélni. :)

(#84) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Miért jó ez a nem kivehető akksi? És miért ilyen gyenge az akksi? Tényleg ennyire nem foglalkoznak ezzel a gyártók? :F

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#85) TIT


TIT
veterán

Jó,hogy a videóban 8mpt mond 12 helyett és 1ghz-t 1,5 helyett.
Sony meg sose volt videóban,tvben is(csak 95-ig)walkmanben a legjobb,pana volt a legjobb.

(#86) FeherMate válasza tzsolesz (#41) üzenetére


FeherMate
csendes tag

Miben vág alá? a videó alapján látom hogy messze nincs olyan folyamatos a müködése, a teszt pontok alapján is lenyomja minimum 500ponttal, ez egy új készülék ami felső kategóriába gyenge, drága és nem ad eleget, meg ne haragudj nem lehet bővíteni a memot??? NA NE....a kijelzőről ne is beszéljek, az amoled az amoled, soha többé nem kell más, jó telefon, jó próbálkozás, de a fanatikusokon kívül senki nem fogja megvenni mert drága, az S2 nem mai csirke és mégis helyben hagyja, itt a poén.

(#87) Xaels válasza Dany007 (#80) üzenetére


Xaels
félisten

Én maradok az S-nél, de megvárom az ICS-t meg, hogy bekerüljön Telenorhoz.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#88) Dany007 válasza Xaels (#87) üzenetére


Dany007
veterán

Nekem is majd csak valamikor jövőre jár le az előfizetésem. Így remélem akkor már gyárilag 4.0-val lesz kapható.

(#89) Braddock


Braddock
őstag

Őket majd a HTC perli be :DD

(#90) Overcome85 válasza FeherMate (#86) üzenetére


Overcome85
tag

Azért ne legyünk már ennyire elvakultak!

Designba sztem bővel leveri az S2-t!
Ez az amoled istenítés is ok akinek tetszenek a mű színek és az ovis kifestő.Számomra pl még nem ért el oda az amoled h azt mondjam ,h igen csak ezzel veszek telefont.
Egyedül a napfényben való olvashatóság ami előtt megemelem a kalapom.
A kamera fikázást sem értem annyira mert azért sztem egész vállalható képeket is videót lő a jószág.
Hardverbe sincs semmi szégyellni valója a HD kijelzőröl nem is beszélve.
Akkor fikázzuk már le a kijelzőt amikor láttuk élőbe is.
A kezdő árról meg már mindenki hallott!?Ezt csak pár valóban fanatikus fizeti ki akinek azonnal kell.
Nagyon hamar lejjebb megy ez és akkor bizony nagyon jó vétel lesz bár én inkább ION-al barátkoznék ha már Sony.

(#91) fury71 válasza Xaels (#87) üzenetére


fury71
aktív tag

Nekem is nagyon bejön az S. Tetszik az új Sony design. Jobban mint egy-két szappantartóra hasonlító lekerekített okos telefon. Mondjuk nekem a szögletes forma amúgy is elegánsabb, szebb benyomását kelti.
Úgyis lemegy majd az ára, ha kijönnek a 4 magosak. Remélem. :C
Azért még megvárom a konkurens márkákat is. Pl.: SGS III, bár annak meg horror ára lesz szvsz.
Mindegy, mert lassan le kéne cserélnem a most 3 éves Nokia 5800-t.

[ Szerkesztve ]

Az élet valójában egyszerű, csak mi ragaszkodunk hozzá, hogy bonyolulttá tegyük.

(#92) JR.CSé válasza Overcome85 (#90) üzenetére


JR.CSé
senior tag

+1 valóban nem értem az ilyen fanatikusok trollkodásait...

[ Szerkesztve ]

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#93) Brutális eb válasza Vtwo (#75) üzenetére


Brutális eb
addikt

Csak azt ne.Szerertem a természetes megjelenítást nem vágyom cartoon networkre.

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#94) JanFe


JanFe
aktív tag

Egy gyonyoru es jol sikerult keszulekkel ter vissza a Sony :)

"There is nothing permanent except change"

(#95) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Nem rossz, árban persze elrugaszkodott, de nem sok ekkora felbontással rendelkező van most jelenleg elérhető státuszban. Ez biztos csökkeni fog majd.

Viszont érdekes a hátlapon található SE logó

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#96) Zolesz007


Zolesz007
őstag

Elég unalmas ez a meseszerű, túlszaturált SAMOLED-ezés egy kicsit, mikor gyárilag lehet állítani ("kalibrálni") a színbeállításokat SGS2-n! (SGS1 nél meg Rootal és megfelelő kernellel szintén kalibrálható a dolog)

Fold 5

(#97) domperke válasza enginev3.0 (#84) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

+1

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#98) Overcome85 válasza Zolesz007 (#96) üzenetére


Overcome85
tag

Legjobb haverom S2-ét elég gyakran nézegetem nyomkodom és bizony "Film" beállításnál is ami a "legtermészetesebb" színeket produkálja is játszósak a színek.Nekem főleg a piros és a zöld "bántja" a szemem de nem fikázni akarom az Amoledet mert pl filmnézésnél nagyon szépek a színek csak hát vhogy tényleg Cartoon Network-ös ahogy Brutáliseb ugatta!Nem sértés Eb!:);)

(#99) adalbert1


adalbert1
veterán

A J6 tényleg nagyon jó telefon volt. Szerintem ezt már leírtam máskor is, de külön-külön az Ericsson (pl. T10, T28, T29, T39) és a Sony is nagyon jó telefonokat gyártott, de miután összeálltak szerintem nem is volt modell ami tetszett volna.

Nem tetszik, hogy ennyire kezd divatba jönni az, hogy csak belső memória van, és a bővíthetőségről lemondhatsz (igaz hogy a 32 Gigabyte nem olyan sovány, de alsóbb kategóriákban ez sokkal nagyobb szívás lesz). Illetve ez az átlátszó rész is elég szokatlan, kíváncsi vagyok, hogy hosszú távon beválik-e nekik, vagy a következő szériánál kukázzák.

(#100) mkRoland


mkRoland
senior tag

Először rá sem néztem, hogy ki a cikk írója, a teszt végefelé kezdtem gondolkodni, hogy ez tuti nem Bog és talán nem is Bocha, dr. Kind-ot kilőttem, mert ő tabletekhez hasonlította volna minden oldalon. Aztán meglepődtem, hogy márpedig ez Bog gazda szerzeménye. Semmi gondom a cikkel, de sehol egy igazi velőt rázó Bog-os poén (buggyantott málnajoghurt a színe miatt nem illene, de csak van valami, amit el lehetett volna sütni; pl.: az instant photo capture vélelten megnyomásának továbbgondolásával)?

Ha már egyszer nem bővíthető a memória (biztosan nem fért el sehol ez az 1x1 centiméteres panel az alig 2 milliméteres vastagságával), említést lehetne tenni róla, hogy OTG-képes-e.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.