Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10351) vik0717 válasza mmarta (#10348) üzenetére


vik0717
tag

Köszi, itt már nézelődtem, de emlékszem hogy volt valaki aki írta hogy ki lehet listáztatni hogy mi hányszor ébresztette fel, és utána az alapján kilőni őket.
És akkor erre hogy a processzor mindíg pörög valami megoldás? vagy azóta sony is megoldotta a dolgot saját romoknál?

(#10352) mackosajt


mackosajt
addikt

De jó dolog ez az ebay!
Megrendeltem azt a filléres OTG-t, 281 Ft-ba került, meg rendeltem egy tokot, az meg 340 Ft.
Ha neadj nem érnek ide sose, több is veszett már kárba. :D

Na, romolni végül nem romoltam ma. Holnap még navigálni is kell a kütyünek, nem akarok meglepetéseket, meg picit fáradt is vagyok.
Várom továbbra is az SL-esek tapasztalatait.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#10353) petipetya válasza mackosajt (#10352) üzenetére


petipetya
nagyúr

Max. 3 hét alatt megérkezik mindkettő. Milyen tokot rendeltél?

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#10354) mackosajt válasza petipetya (#10353) üzenetére


mackosajt
addikt

Tok

Tudom, nem Nilkin, de csak jó lesz valamire. :)
Most egy 1500 Ft-ért vett fényes fekete szilikon, teljesen sima tok van rajta, mióta egyszer sikeresen megjárta a betont itthon, az udvaron. Kicsúszott a hiperszuper Pierre Cardin bőrtokból, mert az meg szerintem kinyúlt, meg nem érzem annyira minőséginek, mint anno az x10-hez gyárilag kapottat. az mai napig szolgál asszonynál is.

Jah, az árak érdekesek, ha magyar ebay-t nézem, mert nem számolja bele, hogy paypal vált nálam.

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#10355) vik0717


vik0717
tag

Na most veszem észre, hogy a boltnál ahol vettem, a neten ep 850 töltö van írva a tartozékokhoz, nálam meg egy 800-as landolt :((

(#10356) frici90 válasza vik0717 (#10355) üzenetére


frici90
tag

Nekem is az van.

Sony Xperia Z2 (The Best Sony) ;)

(#10357) vik0717 válasza frici90 (#10356) üzenetére


vik0717
tag

Engem csak az zavar, hogy nem ez volt írva, hogy ez lesz benne, pedig minden más alkatrész stimmel..

Amúgy most egy kicsit megijedtem hogy ilyen hamar lemerül, 5 órát bírt ki körülbelül, remélem ez csak azért van mert új és túl sokat nyomogattam, bár nekem nem tűnk azért annyira soknak...

(#10358) olizatriznyá


olizatriznyá
tag

Sziasztok! Vasárnap volt egy hete, hogy vettem egy 3 hónapos S-t. Egy hétig nem volt vele semmi gond, de vasárnap annyira lemerült, hogy kikapcsolt. Amikor észre vettem, feltettem töltőre és kb 20 perc mulva bekapcsoltam.El is indult rendesen, de a végén kiírta(és ki is rakta fentre egy ikonnal), hogy "nincs sim kártya". Kikapcsoltam, sim ki, sim be, majd bekapcs és semmi baja. Hétfön egész nap ment szépen, mígnem este újra akartam indítani, de már nem lehetett, folyamatosan a "Nincs SIM kártya" hibával fogadott. Érdekes módon, ha kivettem belőle ilyenkor a kártyát, akkor azt mondta, hogy sim kártya kivéve, és újraindult. Ha sim nélkül indítottam és úgy toltam be neki, akkor "sim behelyezve, újraindulás" következett, de az újraindulással sem látta megint. Újra húztam a szoftot PC Companion-nal de az sem segített. Már a garipapírt kerestem, mikor szól a fiam, hogy egyszer csak megjavult, azóta is megy rendesen. Felhívtam a GSMLine szervízt, azt mondták, hogy cseréltessek sim-et,mert régi( kb 8 éves) mert annak más feszültség kell még, mint amit az S-től kap. Szerintetek ez lehet a baja? 7ezret kérnek a vodánál a cseréért. Ki is fizetném,ha tuti ez a baj, de ha nem, akkor kidobott pénz és azt nagyon utálom. Járt már így valaki közületek?

olizatriznyák

(#10359) _Mario_ válasza olizatriznyá (#10358) üzenetére


_Mario_
tag

Nekem tegnap cseréltek ingyen

(#10360) siofok válasza vik0717 (#10351) üzenetére


siofok
őstag

ém ott is leállogattam csomó nem használt gyári appot,mégis volt hogy 134mb ran-volt csak.pedig kb 24 telepített appom van,nincs is teleszórva minden hülyeséggel.nekem nem jött be ez a leállítgatás. :(

OnePlus nord 2t

(#10361) siofok válasza siofok (#10360) üzenetére


siofok
őstag

amúgy mi történik akkor,ha én a telenoros készülékre,mondjuk flashtool-al független firm.-et teszek.MMűködne vele?

OnePlus nord 2t

(#10362) Maxentius válasza siofok (#10361) üzenetére


Maxentius
addikt

A firmware működni fog, de ettől még a SIM-lock maradni fog.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#10363) petipetya válasza mackosajt (#10354) üzenetére


petipetya
nagyúr

:R

"nincs rá lezsóidő"

(#10364) siofok válasza Maxentius (#10362) üzenetére


siofok
őstag

igen.igen,az eggyértelmű hogy nem lessz független,csak arra gondoltam,ha délután ráérek,lehet felpróbálom a 2.50-es romot :)

OnePlus nord 2t

(#10365) naksys


naksys
senior tag

Külső meghatót hogyan tudom biztonságosan leválasztani a telóról?
Ha csak lehúzom, akkor reklamál..

(#10366) petipetya válasza naksys (#10365) üzenetére


petipetya
nagyúr

Beállítások / tároló / külső usb tároló leválasztása.

"nincs rá lezsóidő"

(#10367) vik0717 válasza siofok (#10360) üzenetére


vik0717
tag

Nekem azért átlagban 200mb fölött van egy kicsivvel a ram. Nem is ezzel van bajom hanem ha az aku állapotot nézem azt látom h valami egyfolytában felébreszti a telefont, és ezt szeretném kimonitorozni, és valamit tenni ellene, valami progival (amihez lehet h root jog is kellene majd), am vagy szabályozza, vagy ki tudom vele kapcsolni a nem kellő programokat, erre nem tud valaki megoldást?

(#10368) mmarta válasza vik0717 (#10367) üzenetére


mmarta
senior tag

Talán a szinkronizálás ébresztgeti? Nem bizti, de nálam ki van kapcsolva és nem csinál ilyet.

(#10369) Maxentius válasza mmarta (#10368) üzenetére


Maxentius
addikt

Nekem be van kapcsolva a szinkronizálás, de a képernyő nem kapcsol be. Ellenben lezáráskor néha felvillan, de utána már nem teszi többet.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#10370) vik0717


vik0717
tag

Bocsi ha félreérthető voltam, szóval ki van kapcsolva a szinkronizálás, és az ébresztést nem úgy értem, hogy bekapcsol a képernyő, hanem ugye amikor az akuumlátor menünben a grafikonon állok, akkor kijelzi h mikor mit használt, és én ugy tudtam, hogy az az ébresztés arra vonatkozik, hogy valamilyen folyamat/program felébreszti a telót "alvó" állapotból, vagy ezzel tévedek?

(#10371) Viper26


Viper26
nagyúr

2.50 felrakható adatvesztés nélkül?Elég egy cache wipe?

iPhone 15 Pro | FR 955

(#10372) Z333


Z333
csendes tag

Üdv!

Az sxs memóriája hogyan használható fel?
Jól gondolom, hogy az egyes alkalmazások amik nem telepíthetők az emmcre ill azok álltal létrehozott fájlok az 1 GB-ot fogyasztják majd ha ez megtelik onnantól kezdve csak fennmaradó tárhely csak tárolásra használható?

(#10373) ADAM1337 válasza Z333 (#10372) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Csak tárolás alatt mit értesz ?
Mert ha azt hogy 2 partició van és a phone 2gb-jén túlcsuszol még telepíthető app az internal-ra a 25.8-as particióra, nem csak file/képek/zene rakható rá.

[ Szerkesztve ]

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#10374) Z333 válasza ADAM1337 (#10373) üzenetére


Z333
csendes tag

igen erre gondolok. mert régebbi htc modelleknél tudok ilyenről h a kevés belső memória hamar megtelik és utánna gyakorlatilag nincs több app..
Jb vagy ics csak függetlenül vásárolt sxsre rakható?

(#10375) petipetya válasza Z333 (#10374) üzenetére


petipetya
nagyúr

Szolgáltatóira is felmegy a hivatalos ICS a SEUS-on keresztül.

"nincs rá lezsóidő"

(#10376) ADAM1337 válasza Z333 (#10374) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Enyém vodás és felment rá rendesen nem kellett flashtool se.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#10377) frici90


frici90
tag

Hali. Ma azt olvastam hogy a Sony Xperia S (LT26i) (6.1.A.2.45) ez a legújabb frissítés. Nekem ez van fent (6.1.A.0.452) és nem jelzi hogy lenne elérhető frissítés. ez hogy lehet?

Sony Xperia Z2 (The Best Sony) ;)

(#10378) siofok


siofok
őstag

én megpróbáltam pendriveot rácsatlakoztatni,de nem látja
milyen fájlkezelővel kéne?vagy mikor rádugom a pendrive-ot,mit kéne a telónak tenni?
Illetve milyen fájlrendszer van a pendrive-okon,mert amivel próbálom,beledugtam egyszer a beltéribe,és az lehet átparticionálta....

OnePlus nord 2t

(#10379) Maxentius válasza siofok (#10378) üzenetére


Maxentius
addikt

Formázd FAT32-re, sajnos csak ezt ismeri.

Más: próbálta már valaki a KA15-öt? Kíváncsi vagyok érdemes-e csak az új T-s taskváltó és százalékos akkujelzés miatt váltani.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#10380) siofok válasza Maxentius (#10379) üzenetére


siofok
őstag

rendben,köszi!

OnePlus nord 2t

(#10381) vik0717


vik0717
tag

Hmm nagyon korrektek voltak a boltban ahol vettem, mint írtam pár hozzászólással előbb, a honlapon a csomag tartalmaként gyorstöltő van feltüntetve, deén csak simát kaptam, írtam nekik már hívtak ís, hogy igazam van átírják a neten, és nekem még ki is cseréleik :R
(am az aksi élettartamát nem rontja a gyorstöltő?)

[ Szerkesztve ]

(#10382) Maxentius válasza Maxentius (#10379) üzenetére


Maxentius
addikt

Magamnak válaszolva: a napookban lesz KA16, mert a KA15-el sokaknak gyorsan merül és a T Small Apps progija sem megy még.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#10383) siofok válasza Maxentius (#10379) üzenetére


siofok
őstag

pendrive-ot elbír amúgy külső táp nélkül?Mert fa32-re formáztam 1 128mb-os ezeréves pendrive-ot,fel is ismeri.
De pl beraktam 1 8gb-os mikro kártyát kártyaolvasóba,és úgy dugtam rá a telóra,azt írja kevés neki a feszültség.Több áram kellhet a micro kártyának,mint a pendrive-nak?MErt gondolom nem a mérettől függ. :F

OnePlus nord 2t

(#10384) Maxentius válasza siofok (#10383) üzenetére


Maxentius
addikt

Ezek szerint kell neki Y-alakú USB-kábel, amivel a töltőre rá lehet csatlakoztatni. Pendrive megy, mint a meszes, 4GB-ossal próbáltam még a nyáron, FAT32-re formázva szépen viszi. :K

(#10385) siofok: no1r már linkelte feljebb asszem. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#10385) siofok válasza Maxentius (#10384) üzenetére


siofok
őstag

az hogy is nézne ki? :B
Egyik vége lenne sima apa usb,ami az otg-be megy,másik vége megy 1 apa,1 anya? :D

OnePlus nord 2t

(#10386) siofok válasza siofok (#10385) üzenetére


siofok
őstag

ilyenre gondolsz?
És akkor a piros belemenne az otg-be,a másik végére menne a töltő usb(hosszabbító kábellel),az aljzatba meg a nagyfogyasztó?

OnePlus nord 2t

(#10387) Maxentius válasza siofok (#10386) üzenetére


Maxentius
addikt

Ahogy nézem, a fekete lenne az OTG-vég, a piros pedig a töltőé, legalábbis ránézésre.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#10388) vik0717 válasza vik0717 (#10381) üzenetére


vik0717
tag

Valaki válasz erre a gyorstöltőre?

(#10389) Treck válasza mackosajt (#10304) üzenetére


Treck
aktív tag

Par napja hasznalom, lassulast nem tapasztalt, eddig olyan, mint frissen telepitve. A backupok visszaallitasaval sem volt problemam (a beepitett biztonsagi mentes progit hasznalom, szamomra ez minden lenyeges dolgot lement, es nem kell hozza root sem).

Akkuidoben tapasztaltam javulast, nalam ugyanolyan napi hasznalattal a nap vegere kb 5-10%-nyi volt az elteres az SL rom javara. Igazabol ez nalam nem lenyeges, mert minden nap, amikor hazaerek, megy a toltore, es megy a adatok szinkronizalasa a "felhombe".

http://google.treck.hu

(#10390) Maxentius válasza vik0717 (#10388) üzenetére


Maxentius
addikt

Mivel maga a Sony adja a töltőt, valszeg nem károsítja. :)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#10391) Treck válasza frici90 (#10377) üzenetére


Treck
aktív tag

Milyen regios / szolgaltatos a telefonod? Esetleg ha SI szamot tudnal irni, az alapjan meg lehetne mondani, h arra erkezett-e mar frissites (a sony SI listaja alapjan a 6.1.A.2.45 sem erkezett meg mindenhova).

http://google.treck.hu

(#10392) Viper26


Viper26
nagyúr

IMEI alapján ellenőrizhető valahogy a garancia?

iPhone 15 Pro | FR 955

(#10393) Maxentius válasza Viper26 (#10392) üzenetére


Maxentius
addikt

Szerintem, ha közvetlenül a Sony-tól vetted a telót, akkor lehet, hogy tudják ellenőrizni (esetleges bootloader-kioldás végett), bolti esetén nem tudom, hogy van.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#10394) kasaf1 válasza ADAM1337 (#10310) üzenetére


kasaf1
tag

Próbáld meg a deadpixel programmal megnézni, marketről le tudod zúzni. Nekem azzal jött ki a legcsúnyábban. Habár főleg felmelegedett készülékkel kellene próbálni.

(#10395) vik0717 válasza Maxentius (#10390) üzenetére


vik0717
tag

Köszönöm, én is ilyen logikával gondolkoztam, de biztos ami biztos! A gyári biztmentéses app,hova melyik könyvtárba ment?

(#10396) Treck válasza Maxentius (#10393) üzenetére


Treck
aktív tag

Minden vasarlasnal rogzitik a megvasarolt keszulek IMEI szamat, igy amikor visszaviszed garanciaba, akkor ezt tudjak ellenorizni.

http://google.treck.hu

(#10397) Viper26 válasza Treck (#10396) üzenetére


Viper26
nagyúr

Értem, akkor én nem tudom ellenőrizni ezek szerint.

iPhone 15 Pro | FR 955

(#10398) Viper26


Viper26
nagyúr

2.50 miért nem megy fel???

"Installation aborted"

iPhone 15 Pro | FR 955

(#10399) MyckY válasza Viper26 (#10398) üzenetére


MyckY
senior tag

Flashtool dobott ilyenbhibat?

(#10400) Viper26 válasza MyckY (#10399) üzenetére


Viper26
nagyúr

Nem, a CWM volt.

iPhone 15 Pro | FR 955

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.