Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10551) S_xperia_S


S_xperia_S
aktív tag

Sztem a CM9 nem laggol, foleg a gyarihoz kepest

Sony Xperia™ S

(#10552) MyckY válasza Borcz28 (#10542) üzenetére


MyckY
senior tag

És akkor ez most S-re nincs?

(#10553) kirusz1 válasza kirusz1 (#10496) üzenetére


kirusz1
őstag

erre esetleg valaki?

(#10554) Smiro válasza szimike79 (#10509) üzenetére


Smiro
senior tag

Köszi Szimike, azt hiszem, úgy teszek. Ma elrakattam holnap reggelig a T-nél, kicsit nagy ugyan, de elég kellemes benyomást tett. (főleg az X8 után :D ) Sajna a farmerdzsekijeim felső zsebeibe nem nagyon fér, no meg az aksi üzemidejéről-képernyő sárgulásról semmi tesztet nem sikerült összeguberálnom. Még az ASUStól az újabb Padfone izgat egy kicsit, annak nagyon combos az aksija, na meg bővíthető is tablet-netbokk szintig, szóval sajnos bizonytalan vagyok. De hosszú távra tervezek, nem vagyok telefoncserélgetős. Ha sikerül belakni, akkor pár évig ellennék bármelyikkel - valószínű csak a T lesz...

(#10555) Borcz28


Borcz28
tag

Nem tudom hol lehet érdeklődni ilyen dolog felől ne kövezzetek meg ha rossz helyen kérdezem, de S re való IGO kellene nekem de sehol nem lelek ilyen felbontásban... illetve egy torrent oldalon van igo primo ami S re jó elvileg de lefagy és kilép pár másodperc után :O
esetleg ha elirányítanátok jó topicba ahol feltehetem a kérdést vagy válaszoltok megköszönném :)

(#10556) Borcz28 válasza Smiro (#10554) üzenetére


Borcz28
tag

"Megszokható" szerintem az akkuidő főleg hogy elvileg minél többet használod annál jobban bírja majd legalább is úgy veszem észre mintha kicsivel tovább húzná mint mikor megvettem, elvileg jelly bean el mi is megkapjuk azt a bizoyos energia megtakarító modot, valamint abba bízok hogy nagyobb teljesítményű akkukat is gyártanak majd ami belemegy ebbe s ha a gari lejár cserélem egy nagyobbra :)

(#10557) Defoe válasza siofok (#10530) üzenetére


Defoe
tag

Hali!
Néha nekem is csinál ilyet és nekem is a gyári rom van rajta, 2.45 asszem. Én össze-vissza szoktam nyomkodni, vagy verem neki a vissza gombot aztán valami mindig történik :D

[ Szerkesztve ]

(#10558) vasn


vasn
tag

A launcherben az 5 oldalas képernyőből hogyan lehet 3-at csinálni?

(#10559) siofok válasza Defoe (#10557) üzenetére


siofok
őstag

:DDD

OnePlus nord 2t

(#10560) Viper26 válasza vasn (#10558) üzenetére


Viper26
nagyúr

Nekem 7 kéne. :DDD

iPhone 15 Pro | FR 955

(#10561) szimike79 válasza Smiro (#10554) üzenetére


szimike79
őstag

Az ASUS cucc egész jó kis ketyere a tesztek alapján, de ritka mint a fehér holló, így kipróbálni nem tudtam sajnos. A táblás megoldást ötletesnek találom, bár eléggé a zsebbe kell nyúlni, ha meg akarod venni.
Az X8 után über brutál lesz a T, azt biztosra veheted. Én nagyon nem szerettem az X8-at, páromnak az volt. Üzemidőben a T biztos hozza majd a mai átlagot az okosok között, viszont a krait procinak és az adreno225-nek köszönhetően teljesítménnyel nem lesz gond. A külföldi tesztek egyébbként jó véleménnyel vannak róla. A T-nél a kezdő ára az SXS kezdő árával indult, ami egész jó. Tudásban viszont az SXS felett van.
A nagy kijelzőt pedig hamar meg lehet szokni, főleg ha ki is használod. Én már nem váltanak kisebbre, inkább valamivel nagyobbra.

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#10562) vik0717


vik0717
tag

A novalauncherhez kell root, vagy csak playről kell letölteni vagy valami egyéb módja van?

(#10563) no1r válasza vasn (#10558) üzenetére


no1r
őstag

mondjuk ezzel?

(#10562) vik0717: nem feltétlen kell hozzá root, de bizonyos funkciók csak azzal működnek benne. tehát jobb ha van, bár használható anélkül is.

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#10564) szimike79 válasza vik0717 (#10562) üzenetére


szimike79
őstag

Tudtommal nem kell hozzá root, szed le play-ről, és használd. De ha nem így van, majd kijavítanak.

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#10565) polas válasza Borcz28 (#10555) üzenetére


polas
csendes tag

Hello.

Itt néz körül LINK
Regisztráció után mindent megtalálsz a megfelelő topic-ban: "Szoftver kellékek a mobilodhoz"
(több infót nem adnék, nehogy gubanc legyen).

[ Szerkesztve ]

(#10566) Maxentius válasza szimike79 (#10561) üzenetére


Maxentius
addikt

Ez nálunk hivatalosan nem is került bevezetésre, remélem a második verzió igen (a MA stáb október 16-án ott lesz Milánóban a bemutatásakor, úgyhogy elég nagy rá az esély), az lenne a mostani körben az egyetlen, amire lecserélném az SXS-t. :)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#10567) vik0717


vik0717
tag

Leszedtem egy deadpixel testert, és fekete háttér esetén látok egy vagy két darab beégedt fehér pixelt, szerintetek ezzel érdemes foglalkozni vagy ehajtanak vele a szervízből?

(#10568) rrobert89


rrobert89
csendes tag

Sziasztok. Fel akarnák dobni a telómra, valami megbizható és a legjobb lopásgátló programot,ami elküldi a kordinátákat,sim számot, belehet rajta kapcsolni a microfont, mikor wifire csatlakozik a telefon, és tud olyat is,h smsbe kódot küldök és lezárja a telefont. Létezik ilyen, vagy csak tul sokat akarok?) Nem tudtok valami ilyesmit? (sxslt26i)

(#10569) #93966848 válasza vik0717 (#10567) üzenetére


#93966848
törölt tag

Jó nagy mazochista vagy, én sose szednék le ilyet :DDD Ha egymás mellett van a két pixel akkor esélyes a csere, más különben nem hiszem.

(#10570) dunc


dunc
nagyúr

Sziasztok jól tudom,hogy nem bővíthető ? Megjelenik meghajtóként pl total commanderbe,és "jobbról balra" másolás működik ?

(#10571) MyckY válasza mackosajt (#10514) üzenetére


MyckY
senior tag

Na bementem a T-rex-be és vettem egy fehéret nagyon bikán néz ki így köszi mégegyszer :D nagyon faszán illeszkedik rá :C. A hapsi is rendes volt bontotta ki hogy próbáljam rá a telefonra

(#10572) dunc


dunc
nagyúr

Ezt is le kell választani pc ről ?

(#10573) Borcz28 válasza polas (#10565) üzenetére


Borcz28
tag

Ezer köszi, már nézem is, és ha működni is fog akkor isten vagy (:

(#10574) mackosajt válasza MyckY (#10571) üzenetére


mackosajt
addikt

Nincs mit! ;)
Örültem, hogy segíthettem.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#10575) szimike79 válasza dunc (#10570) üzenetére


szimike79
őstag

Nem bővíthető, jól tudod.
Meghajtóként nem jelenik meg, de beállítható a TC, hogy használhasd.

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#10576) Borcz28 válasza polas (#10565) üzenetére


Borcz28
tag

És igeeen működik, ezer hála!! nagyon köszi!! Igaz nem teljesen full képernyőn de lehet látni amit kell! :R :R :R :R :R :R :R :R :P

(#10577) szimike79 válasza Borcz28 (#10576) üzenetére


szimike79
őstag

Nekem full képernyőn megy, a felbontásos txt-kel kell variálni, és utána megy HD-ben full képernyőn.

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#10578) Borcz28 válasza szimike79 (#10577) üzenetére


Borcz28
tag

PÜ ment

(#10579) vik0717


vik0717
tag

Hát az a "gond", hogy olyan kicsik a pixelek, hogy nem tudom megállapítani egy vagy két pixelről van szó, keresgettem az ehhez kapcsolódó garanciapolitikát, de eddig nem leltem nyomát...
Hogy ne csak "rosszat" írjak, ezen kívül nagyon meg vagyok vele elégedve, néha egyszer kétszer megdöccen az ui, meg belassul egy két pillanatra, de utána szárnyal, kicsit lehetne jobban is optimálni, de ezzel sincs egetverő probléma. Valaki írta, hogy ugy vette észre használat során egyre jobban bírta az aksija, úgy a 7-8.ik töltésnél járok, és én is úgy vettem észre hogy egyre jobban bírja az aksi, persze estére már kér enni.
Az aosp-ről meg olyan kérdésem lenne, mert ez nem tiszta számomra, hoyg aakor ez most hivatalosan feltehető számunkra garivesztés nélkül majd?

(#10580) petymeg


petymeg
addikt

Sziasztok!

Nálam a kameragomb az nem mindig azt csinálja, amit akarok.

Be van állítva a gyorsindítás+fénykép és van, hogy semmit se reagál, vagy csak a kamerát indítja el de nem lő, vagy van, hogy csak feloldja a telefont és kész. Teljesen kiszámíthatatlanul.

Tapasztált már vki ilyet? Szerintem ez valami szoftveres gebasz lehet, talán valamelyik appal akadhat össze a kameraszoftver. Nem hiszem hogy maga a gomb ment volna tönkre...

Build: 6.1.A.2.45 <---- Létezik ettől újabb?

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#10581) petipetya válasza petymeg (#10580) üzenetére


petipetya
nagyúr

Igen van. Frissítsd fel majd nyomj egy teljes gyalut.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#10582) István100


István100
tag

Pár hónapja vettem az S-t, android 2. valahánnyal. Egyszer csak a pc-re jött egy üzenetféle, hogy van android 4 ICS xperia S-re. Felraktam és azóta, ha a rádiót akarom használni csak egy ki-bekapcs után működik rendesen, egyébként halk és recsegős.
Tapasztalt valaki ilyet? Próbáltam már a gyári alapbeállításokra visszatenni, de maradt a hiba.
A 2-es androiddal egyébként nem volt bajom, csak az újdonság ereje "legyőzött".
Egy ismerősöm ajánlott egy hardverresetet. Szerinte akkor vissza jön 2-es android. Szerintem meg nem, de "profi" egyáltalán nem vagyok ebben a kérdésben.
Amúgy a hardverreset pontosan mit csinál és ha van értelme hogyan csináljam?

(#10583) MyckY válasza István100 (#10582) üzenetére


MyckY
senior tag

Flashtoolal rakd fel a 2.45-ös romot ez nem jár semmiféle garivesztessel és ha felraktad jó lessz a rádió. Ez a hardver reset bem tudom mi akart lenni de ha megcsinalnad be se indulna a telefon mert letorlod vele a rendszert és nem jön vissza a 2.3.7 nagyon nagy hülyeséget mondott a haverod

(#10584) István100 válasza MyckY (#10583) üzenetére


István100
tag

Köszönöm a válaszod. Hasonlót sejtettem én is. Vitatkozni nem vitatkozhattam, mert én szimpla felhasználó vagyok. Nagyon nem merek belenyúlkálni ilyesmibe. Bocsi, de ez a flashtool is meghaladja a képességeimet. Ilyen ügyben nálam a kályhától kell elindulni, sőt a hideg kályhától.
Ha van időd és leírnád a teendőket, nagyon megköszönném. Ami a tízen- és huszonéveseknek természetes, az az én koromban (58) nehezen elvégezhető "csoda".

(#10585) mackosajt válasza MyckY (#10583) üzenetére


mackosajt
addikt

Na várj, te most úgy mondtad neki, hogy tegye fel FlashTool-al a rom-ot, mintha profi lenne.
Ahogy olvasom, neki amolyan step-by-step leírás kéne, szájbarágósan, mert így, ránézésre kezdőről van szó, bár javítson ki, ha tévedek.

szerk. úgy látom, nem tévedtem

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#10586) skylaner válasza István100 (#10582) üzenetére


skylaner
senior tag

Független vagy szolgáltatós a telefon?

Mert a 6.1.A.2.45-s szoftver (amiben javítva van a rádió) már Vodára illetve ahogy olvastam T-mobilnál is elérhető. Telenort nem tudom.
PC Companionban rákerestél, hogy elérhető-e új szoftver?

(#10587) petymeg válasza petipetya (#10581) üzenetére


petymeg
addikt

És melyik az. :F

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#10588) István100 válasza skylaner (#10586) üzenetére


István100
tag

Köszönöm mindenkinek! T-mobile-os a teló. A pc-re felrakom újra (tegnap volt windows telepítés) ezt a PC Com.. akármit. A számítógép "bűvölése" jobban megy, a munkámhoz kell.
A telefon sajna nem annyira.

(#10589) petipetya válasza petymeg (#10587) üzenetére


petipetya
nagyúr

6.1.A.2.50

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#10590) mackosajt válasza István100 (#10588) üzenetére


mackosajt
addikt

Pedig ez is egy "számítógép" ;)
Csak kisebb.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#10591) Maxentius válasza petymeg (#10587) üzenetére


Maxentius
addikt

2.50, Treck tárhelyéről leszedheted.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#10592) coyote66


coyote66
aktív tag

Örülök. SL rommal, rootolva, 1,2Ghz max 200Mhz min órajellel 2 napot simán kibír. (20-30 perc telefon, 1 óra egyszerű játék, fél óra wifi cirka/nap) Igaz nem villám, de nem dőccen. Rádió, wifi, kékfog simán megy. Verzió 4.0.4 Build 6.1.A.2.45-el. Csak ennyit akartam írni.

Én vagyok

(#10593) no1r válasza coyote66 (#10592) üzenetére


no1r
őstag

meg tudod mondani a setCPU vagy Antutu CPU beállításaidat?

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#10594) ptamas88 válasza coyote66 (#10592) üzenetére


ptamas88
tag

SL rom van nekem is de ami eddig működött rootolás az valamiért nem megy rajta [C verzióval próbáltam] te hogy rootoltad ?

Sony XPERIA S -> LG G2 -> Samsung S7 edge, Dell Inspiron 15R

(#10595) vik0717 válasza coyote66 (#10592) üzenetére


vik0717
tag

Bocsi ha kezdő amit kérdezek, de mivel állítod a cpu-t?

(#10596) coyote66 válasza no1r (#10593) üzenetére


coyote66
aktív tag

quick cpu overlock lite, max: 1242000, min: 192000 (userspace)

Én vagyok

(#10597) coyote66 válasza ptamas88 (#10594) üzenetére


coyote66
aktív tag

Falshtool újabbal ment, csak nem ismerte fel a telefont. Mondtam neki S (SL-t nem ajánlotta fel) rákérdezett, hogy tuti-e aztán szokásos mentés visszaállítás, 2 szeri újraindulás és kész. Titanium felismerte, superuser települt.

Én vagyok

(#10598) ptamas88 válasza coyote66 (#10597) üzenetére


ptamas88
tag

és flashtoolban mostmár csak azt nem tudom hogy Superuser-re vagy SuperSU-ra kattintsak ?

Sony XPERIA S -> LG G2 -> Samsung S7 edge, Dell Inspiron 15R

(#10599) coyote66 válasza ptamas88 (#10598) üzenetére


coyote66
aktív tag

Passz, nekem a superSU-t telepítette.

Én vagyok

(#10600) siofok válasza ptamas88 (#10598) üzenetére


siofok
őstag

én a superuserre!
amig a supersu-t rakta fel,addig a titanium backup vacakolt mindig!
A superuser óta jó!

OnePlus nord 2t

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.