Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10601) Maxentius válasza siofok (#10600) üzenetére


Maxentius
addikt

Igen, a cikkembe is azért írtam le, hogy mindkettő kell, mert a SuperSU bináris nem települ fel magától, ahhoz is superuser-hozzáférés kell.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#10602) siofok válasza Maxentius (#10601) üzenetére


siofok
őstag

ahha,én azthittem félreértelmeztem az írást,mert közösen még sosem láttam őket annó más főzött romoknál. :B
akkor érdemes nekem is marketről még mellé dobni a supersu-t?

[ Szerkesztve ]

OnePlus nord 2t

(#10603) Maxentius válasza siofok (#10602) üzenetére


Maxentius
addikt

Szerintem ez a 4.0.4 miatt lehet, mert 2.3.x rendszereken én se láttam még ilyet.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#10604) siofok válasza Maxentius (#10603) üzenetére


siofok
őstag

akkor feldobjam énis a supersu-t a biztonság kedvéért?

OnePlus nord 2t

(#10605) vik0717 válasza Maxentius (#10603) üzenetére


vik0717
tag

Lenne egy olyan kérdésem, hogy mi is ez a supersu, meg superuser, és hol találomeg azt a cikket amiben írtál róla?
Más:
Olyan Programot keresnék, aminél be tudom állítani, hogy mennyi a percdíjam, mennyi a lebeszélhetőségem, és számolja, hogy hol tarok, és mennyi van még hátra, illetve az smseket is mellé számolja.

(#10606) siofok válasza coyote66 (#10596) üzenetére


siofok
őstag

na ezt énis teszt képpen kipróbálom,csak nekem setcpu van kéznél. :B

OnePlus nord 2t

(#10607) siofok válasza vik0717 (#10605) üzenetére


siofok
őstag

itt van a cikke!

OnePlus nord 2t

(#10608) vik0717 válasza siofok (#10607) üzenetére


vik0717
tag

Jaaaa bocsi már meg is találtam hogy hol van róla szó, pedig ezt a cikket tegnap olvastam át..
És a másikra valami tipp? Illetve ezzel az egy pixel hibával érdemes a Cordonhoz fordulni?

(#10609) vik0717 válasza siofok (#10607) üzenetére


vik0717
tag

Hmmm ezt kétszer küldte el...

[ Szerkesztve ]

(#10610) Borcz28


Borcz28
tag

Srácok! Ti milyen fényerőt és egyéb energia takarékos módokat alkalmaztok hogy tovább bírja az akku? Élő háttérkép nélkül mennyit nőhet az élettartam? Jó lenne pár tipp vagy praktika amivel hosszabb akkuidőt lehetne kipréselni :K

(#10611) Maxentius


Maxentius
addikt

(#10604) siofok: Ha működnek a root-os cuccok a Superuser-rel, akkor szvsz nem kell, bár mondjuk úgy tudom, hogy a SuperSU-t direkt az ICS-hez találták ki (hogy mennyire nagy a kettő között a különbség, azt nem tudom, de tudom, hogy itt SXS-en 4.0.4-en a SuperSU nem megy Superuser nélkül).

(#10608) vik0717: Ajánlom, kezeld fenntartásokkal a Cordon-t, az emberek ~60-70%-a panaszkodik a munkájuk minőségére.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#10612) ADAM1337 válasza Borcz28 (#10610) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Én is szenvedek az üzem idővel, nem gondoltam volna hogy ennyire gáz lesz.
Most azon agyalok hogy veszek hozzá ilyen hordozható töltőt, mert ez így nem frankó aktív használat mellett 1nap 5óra amit kibírok préselni belőle.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#10613) Borcz28 válasza ADAM1337 (#10612) üzenetére


Borcz28
tag

De jó neked! Nekem ma 6 órát bírt... szinte minimum fényerőn, mobilnet végig ment meg kb 1 óra power amp zenelejátszó, facebook plusz a messengere és kb 1 óra játék... és kifújt :/

(#10614) ADAM1337 válasza Borcz28 (#10613) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Amúgy nincs bekapcsolva semmi trükk, használattól függően van 3g / wifi, ha fix wifi helyen vagyok 3g-t ki is lövöm, fényerő kb 60%-on van, bravia engine is be van kapcsolva.
Én gyári walkman-t használok napi 2óra zene hallgatás ha uton vagyok meg van vele, 1-2 óra fbzés és netezés, játékkal kb hasonló mennyiség. én még skype-ozni szoktam videóhivásokat tolni rajta 1-2órát akkor bír csak 10órát nálam.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#10615) Borcz28


Borcz28
tag

Kicsit utána néztem, nem tudom ez mennyire lenne jó ötlet, ha lejár a gari..
[link]
Addig pedig ilyet beszerezni.. [link]:U

[ Szerkesztve ]

(#10616) #93966848 válasza coyote66 (#10592) üzenetére


#93966848
törölt tag

Szóval lett egy kb Arc S-ed HD kijelzővel :D

(#10617) dunc


dunc
nagyúr

Üdv hányszor hányas a gyári háttérkép?

(#10618) Borcz28 válasza dunc (#10617) üzenetére


Borcz28
tag

1280 x 1440?

[ Szerkesztve ]

(#10619) dunc válasza Borcz28 (#10618) üzenetére


dunc
nagyúr

Nem a kijelző méret :) a gyári háttérképeké :) Jaj szerkesztetted :) :D köszi :)

[ Szerkesztve ]

(#10620) Borcz28 válasza dunc (#10619) üzenetére


Borcz28
tag

Elsőre én is elírtam :))

(#10621) no1r válasza coyote66 (#10596) üzenetére


no1r
őstag

köszi! :)

(#10612) ADAM1337: "napi 2óra zene hallgatás ha uton vagyok meg van vele, 1-2 óra fbzés és netezés, játékkal kb hasonló mennyiség."

gratulálok, igazad van "csak" 1napot bír az a sz@r. szenvedsz is, elhiszem. szerintem vegyél más okosat, ami sokkal jobban (kb ugyanennyit) bír. komolyan mondom nem értelek benneteket.

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#10622) S_xperia_S válasza no1r (#10621) üzenetére


S_xperia_S
aktív tag

Sztem arrol van szo, h semmi bajuk az eletben, es kerestek vmit amin lehet keseregni...

Sony Xperia™ S

(#10623) ADAM1337 válasza no1r (#10621) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nem írtam hogy szenvedek, csak hogy szerintem relative kevés.
Majd ha lejár a gari úgyis nézek a fentiekben linkelt aksit lehet, meg valami mokolt rom-ot és custom kernelt és majd bohóckodok hogy 2-3 nap legyen az átlag.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#10624) no1r válasza ADAM1337 (#10623) üzenetére


no1r
őstag

annyi szerintem sosem lesz, mint ahogy szinte egyik okostelefonnal sem (ennyi használat mellett). külső akksi jó ötlet, én is gondolkozom rajta egy ideje

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#10625) Borcz28 válasza no1r (#10621) üzenetére


Borcz28
tag

Engem az 5óra 45 perces használat utáni akku teljes kihalása érint kicsit rosszul..Bár ketyegne nekem is 15 órát játék,zene,3g mellett... fejet hajtanék...
Másrészt nem tudom miért kell egyből a másik torkának ugrani :N

(#10626) B Adrian


B Adrian
csendes tag

Helló! remélem rövidesen nekem is megjön a telom,azt szeretném megkérdezni,hogy az NFCt hol és mire tudom használni?

(#10627) no1r válasza Borcz28 (#10625) üzenetére


no1r
őstag

mennyit használtad? mert ha aktívan, akkor azon sem kell meglepődni. nekem volt már 4órás merülésem is (folyamatos 3g, szinte folyamatos viber+telefon, játék, internet és zenehallgatás). ha nem, akkor ott valami a kelleténél jobban zabál annak utána kell járni.

btw, nem akarok én más torkának ugrani, csak elegem van már abból, hogy a kelleténél többen nyafognak folyton (nem csak itt, mindenhol) az üzemidők miatt. ennyit bír, ennyit tud, ezt kell elfogadni. nekem sem tetszik, de ha használom, merül. ez ilyen. estére töltő...
és sajnos türelmetlen vagyok már az ilyen jellegű írásokra :P

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#10628) VS461


VS461
tag

Sziasztok!

A hozzászólásszámokból ítélve, akiket az új SL változat érdekel, az is gondolom, itt érdeklődhet...

Megjött a rendelt Xperia SL cuccom, kártyafüggetlenül. Nagyon tetszik, szép, jó, határozottan sima működés (egy vélhetőleg gyári hibás, T-Mobile-os SGS2-ről váltottam, amelynek sok zűrje volt, és végül a hivatalos ICS tett be neki és nekem is), gyári 4.0.4 van rajta. Emiatt nem a ROM-bűvölőket kérdezném:) , először nem is annyira a telefonnal kapcsolatban:

Az SGS2-ről a Kies-sel lementettem a névjegyeimet, emellett az Outlook-kal összefésültem őket, valamint a Google fiókommal is - gondoltam, így az áttérés egyszerű lesz, mint a raklap, csak szinkronizálni kell a telcsit a géppel. Valahol a folyamat során az összes telefonszám elől eltűnt a + jel, így minden szám 36301234567 jelleget öltött (járok külföldre, ezért a 0630... nem játszik). Nyilván nem lehet semmit kezdeni így a számokkal. Az Outlook és a Google is így ismerte a névjegyeimet. Mivel a Sony Companiont nem ismertem még ki - nem találtam rajta olyan funkciót, hogy a PC-n szerkesztem a névjegyeket, majd feltöltöm őket :B , és a Google fiókba bejelentkezéskor a telefonba amúgy is feltöltődtek a sz@r telefonszámok, sóhajtva nekiálltam egyenként a telefonon átírni a számokat. Első kérdésem igazából erre irányulna, hogy miért tűnhettek el a plusz jelek a névjegyekből? Azóta mindegyiket 00-val írom, hátha legközelebb nem vesznek el...

Átírás közben viszont találtam egy bosszantó dolgot, és ez már a telefonra vonatkozik: kiválasztom a névjegyet, a menüből előhozom a Módosítás opciót, majd mennék a Telefonszám mezőbe, 00-t írni a 36 elé, megjelenik a kurzor, majd felpattan a Név mezőbe, és, mivel már elkezdtem írni a 00-t, már írom is a hülyeséget pl. a Péter után, mert persze, a virtuális billentyűzet is átvált szövegbevitelre... Nem egyedi feature (mert bug nem létezik :D ), hanem minden negyedik vagy ötödik névátírásnál előjött, és ha vissza akartam kattintani a Telefonszám mezőbe, párszor csak visszaugrott a Névbe. Ilyen.... "mmmmmivan???" érzés az egész.

Hát, kíváncsi lennék, hogy ez mitől van. Első napom a telóval, más még nem jött elő, de ez... hmmm... legalább is érdekelne az ok egy 109k-s telónál...

Köszi a segítséget előre is!

Helicopter pilots are different... "За всю историю никто и никогда не сумел завоевать Афганистан. Hикто и никогда" - 9я рота

(#10629) petipetya válasza VS461 (#10628) üzenetére


petipetya
nagyúr

Gyors megoldás a névjegyek visszaállítására, ha eddig is fel voltak szinkronizálva a gmail címtárába:
- telón kikapcsolod a szinkronizálást és törlöd az összes névjegyet
- gépen felmész a gmail webes felületén a címtárba és kiválasztod az egyebek / címtár visszaállítása menüpontot (itt megadod azt a napot, amikor még volt plusz jel a számok előtt)

A telón pedig érdemes lenne vagy egy gyári beállítások visszaállítását nyomni, vagy inkább ezt:
- SUS (Sony Updater Service) segítségével felteszed a legfrissebb szoftvert rá vagy újra ráteszed a jelenlegit
- Utána a telón nyomsz egy gyári beállítások visszaállítását

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#10630) Borcz28 válasza no1r (#10627) üzenetére


Borcz28
tag

Persze elhiszem, van sok olyan topic meg fórum ahol szánalams sírás megy, én csak szimplán felvetettem hogy van e mód többet kifacsarni az akkuból, de ezek szerint nincs :(
Engem az zavar hogy hazautazásom alatt nem tudom végig kiélvezni a telo funkcióját, hisz nem csak telefonálásra hanem filmnézésre, játékra, netre is kivan fejlesztve, és illene lenne 12 órát bírnia, de az SL tulajok elvileg örülhetnek a szívósabb akku miatt, na de lehet én is beruházok egy külsőre vagy egy 2680as belsőre hátha azzal változik a helyzet :)

(#10631) S_xperia_S válasza Borcz28 (#10630) üzenetére


S_xperia_S
aktív tag

egyszer kipróbáltam: 5-6 óra folyamatos netezést bír a kijelzőn

Sony Xperia™ S

(#10632) Borcz28 válasza S_xperia_S (#10631) üzenetére


Borcz28
tag

Az S másik akkuval, vagy az S simán vagy az SL ? :P

(#10633) fossil


fossil
csendes tag

Sziasztok!
A szervizből visszakapott telefonoknál már nem észlelhető a sárgulás? Május óta van meg körülbelül első naptól kezdve sárgult, de most már beküldeném szervizbe. Van a bal felső saroknál is egy lepattogzott rész (nem vészes de pont az illesztésnél tehát kicsit lötyög a hátlap), esetleg azt is is kicserélik szerintetek, tehát foglal ilyet magába a garancia?
Válaszokat előre is köszönöm!

(#10634) no1r válasza Borcz28 (#10630) üzenetére


no1r
őstag

igen, sajnos ez ilyen... találni ebay-en pici kis külső akkukat, amik nem zavaróak ahhoz ha magaddal kell cipelned pluszban... ezeket nézegetem most én is. belső akkuban nem nagyon bízom (nem is mernék cserélni szerintem) bár az lenne a jobb megoldás. ha teszteled mindenesetre várom a fejleményeket!

(#10631) S_xperia_S: mondjuk az durva, nekem eddig max 3óra kijelzőt bírt (akkuhasználatban nézve). átlag 2-2,5 óra kijelzőidő alatt megadja magát

[ Szerkesztve ]

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#10635) Borcz28 válasza no1r (#10634) üzenetére


Borcz28
tag

Erősen gondolkodok rajta, lehet rászánok egy kis kockázatot aztán majd kiderül, mindenképp írok ha veszek és kipróbálom :) Tudnál ebayes linket adni hogy te milyeneket néztél? Mert én csak magyar oldalt találtam ahol 13 ezer... kicsit húzós :(((

(#10636) keccsa válasza Borcz28 (#10615) üzenetére


keccsa
aktív tag

Az Aldiban 7400mAh-s Li-Po külső akksit lehet kapni 9900Ft-ért. Van hozzá hálózati töltő, USB kábel, meg egy bársony zsákocska. 2x1A, vagy 1x1,5A töltőáramot tud adni a csatlakozóin (2db USB van rajta). :DD
Akkora, mint egy 2,5"-os külső HDD, és majd' négyszer lehet vele feltölteni az SXS-t. Ennyi csak elég egy napra?! :Y

Mindenki magának hülye!

(#10637) S_xperia_S válasza S_xperia_S (#10631) üzenetére


S_xperia_S
aktív tag

az S simán

Sony Xperia™ S

(#10638) no1r válasza Borcz28 (#10635) üzenetére


no1r
őstag

egyik

másik

harmadik

így hirtelen keresés után. ezeket postázzák is Mo-ra, és Angliából jönnek. amiket én néztem azok kínából jöttek volna, ennél is olcsóbban.

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#10639) Borcz28 válasza keccsa (#10636) üzenetére


Borcz28
tag

Wúúú Aldiban? Mióta van ilyen?? :O Megyek és veszeek :C :C :R

(#10640) Borcz28 válasza no1r (#10638) üzenetére


Borcz28
tag

Húúú köszönöm ezek is jó áron vannak, ha az Aldiba nem kapok ilyet rendelek! :P :C Köszönöm nektek az infokat! :)

Lehet egy postba kellett volna a kettőt :B bocsi csak megörültem :N

[ Szerkesztve ]

(#10641) Smiro válasza Borcz28 (#10639) üzenetére


Smiro
senior tag

Én fél éve használok Aldisat, tökéletes. Töltöttem a tabletet, ipodot, telefonokat, teljesen rendben van. Ráadásul 3 év gari... Vettek már vissza ennyi évnél - lejárat előtt pár nappal - kávéfőzőt, szerencsére akkor adta meg magát. Gond nélkül adták vissza a lóvét, nyilván nem lehetett már azt a márkát kapni, kapszulás meg nem kellett, arra cserélték volna. Szóval megéri itthon és ott venni.

(#10642) Borcz28


Borcz28
tag

az aldi 8kor zár a postot 19:20 kor olvastam a bolt tőlem 5km re.... lóg a belem.. setalok haza a töltővel.. :) köszi a tippet srácok. és tényleg 3 év gari
maxi respect keccsa ;-)

[ Szerkesztve ]

(#10643) siofok válasza Borcz28 (#10642) üzenetére


siofok
őstag

mondj már 1 tipust,vagy fotót dobj fel róla,holnap megcélzom énis! :C
ja,és ülj le,pihenj. :DDD

OnePlus nord 2t

(#10644) #93966848 válasza Borcz28 (#10642) üzenetére


#93966848
törölt tag

Én 10.000mAh-sat vettem 8200ért :-)

(#10645) dunc


dunc
nagyúr

Srácok mi az bigyó amit ha közel viszel a telohoz beállít előre beállított sémát? :U
"Sony Xperia SmartTags NT2 - NFC" megvan nem adnak hozzá gyárilag ? (telenor? )

[ Szerkesztve ]

(#10646) Borcz28 válasza dunc (#10645) üzenetére


Borcz28
tag

smart tag-nek hívják én nem kaptam a telóhoz mellesleg :/ nem tudom lehet e venni valahol

Jimanszky: Akkor te jó vételt csináltál :) ez is jó lesz nekem remélem :)
Itt a kép siofoknak :)

[ Szerkesztve ]

(#10647) petipetya válasza dunc (#10645) üzenetére


petipetya
nagyúr

Smart Tags

"nincs rá lezsóidő"

(#10648) dunc válasza petipetya (#10647) üzenetére


dunc
nagyúr

Ezt én tudom konfigurálni ? Kurva vagány kis cucc ! :C :R

"
Jimanszky
(senior tag)
Én 2-t is kaptam" :DD

Jah jah tudom a sárgulós kijelzős szériához még adtak ! ;]

[ Szerkesztve ]

(#10649) #93966848


#93966848
törölt tag

Én 2-t is kaptam :P

(#10650) vik0717 válasza Borcz28 (#10630) üzenetére


vik0717
tag

Lehet, hogy én tudom rosszul, de az sl ugyan azt az akut kapta meg mint az s.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.