Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10951) Viper26 válasza petipetya (#10950) üzenetére


Viper26
nagyúr

Amikor egymásra húzol két ikont.

iPhone 15 Pro | FR 955

(#10952) petipetya válasza Viper26 (#10951) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ja. :) Nekem ott sosem rendezte abc sorrendbe az ikonokat.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#10953) Pipaszutyok válasza lionshamlet (#10928) üzenetére


Pipaszutyok
csendes tag

Mert ez egy telefon,csak a pixelbuzi háború miatt lett 12MP-a kamera,mintha azon mulna a képek minősége ... én már leírtam a véleményem a kameráról,és ez igaz az összes mobilra,jó ha van de egy rakás szar a minőségük.

(#10954) siofok válasza Pipaszutyok (#10953) üzenetére


siofok
őstag

user error!hahaha :C

OnePlus nord 2t

(#10955) vik0717


vik0717
tag

Nem tudjátok valami jó kis játékot ami rendesen megizzasztja(gtaIII-Mo-n kívül)? Ki szeretném próbálni, hogy mutatja-e a sárgulas jeleit...

(#10956) Pipaszutyok válasza siofok (#10954) üzenetére


Pipaszutyok
csendes tag

Ha neked ez a minőségi fotozás akkor használd egészséggel a telefonod fényképezésre,és neis láss jobb képeket.Én maradok a fotózásra kitalált masináknál. :P

(#10957) dunc válasza Pipaszutyok (#10956) üzenetére


dunc
nagyúr

Jól van tudjuk,hogy szar de fejezd már be ezt a baszakodó keresztesháborúdat ! Ez egy telefon a kamerája arra jó ha valamit gyorsba le akarunk fotózni akkor kéznél legyen ,nem családi kirándulást akarunk megörökíteni !

(#10958) Borcz28 válasza Pipaszutyok (#10956) üzenetére


Borcz28
tag

Ez aztán a gondolkodásmód :Y gratula :N

(#10959) siofok válasza Pipaszutyok (#10956) üzenetére


siofok
őstag

teszek nagyívban a semmitnemérő hiperminőségű fotózásra! :DDD
költsenek csak a fényképezőkre,azt gyönyörködjenek a képeikben. :DDD Ugyanis az én szememben az ő képük sem szebb. :C

OnePlus nord 2t

(#10960) Pipaszutyok


Pipaszutyok
csendes tag

BOCSI NEM TUDTAM HOGY EZ SXS ISTENÍTŐ FÓRUM!
Úgylátszik kritizálni tilos.Inkább olvasok, jobb lesz az nekem is!

(#10961) siofok válasza Pipaszutyok (#10960) üzenetére


siofok
őstag

meg nekünk is! :C

OnePlus nord 2t

(#10962) front3r


front3r
őstag

Telefonban sose volt hiper-szuper a képek minősége. Ehhez még várni kell, hogy a technika fejlődjön. Majd eljön ez is egyszer. Szerintem eddig is tudni lehetett hogy nem lehet vele komoly művészi képeket készíteni vele. Nem is ennyi lenne a telefon ára akkor. :)

De mondjuk ez a telefon összességében elég jó, és a kamera része is rendben van. Nem kell pont itt kiakadni miatta.

Más: Nekem még mindig nincs meg az SXS-em, de már várom. Geocaching-ezni is szeretnék, de lehet bűvészkedni kell majd, hogy ne merüljön le szegény vagy ha nagyon húzós lesz, akkor veszek egy külső akksit.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#10963) mackosajt válasza Pipaszutyok (#10960) üzenetére


mackosajt
addikt

Nem, ez itt az SXS topikja, ahol arról van szó, hogy van a telefon, és van a kamerája.
Használható fényképezésre, sőt, nem is rossz képeket csinál, ha foglalkozik vele rendesen a user. Automatában is lehet vele szépeket fotózni stb.
Viszont mindenki tudja, hogy soha nem fogja elérni a profi gépek kamerájának színvonalát.
Viszont összehasonlítási alapnak van a családban anyáméknak egy kis Sony kompakt gépe, az is 12 Megapixel. Pont olyan képeket tud ez is csinálni, csak nincs optikai zoom. Sőt... videóban le is pipálja, mert az nem tud csak 640*480-at, minőségben is, sőt, képeknél is sikerült már jobbat csinálni az SXS-el.
Nem mondom, hogy ez a Best családi élmények megörökítésére, de már bocsánat, 3 gyerekes családapaként nézzétek el nekem, de évek óta szigorúan kamerás mobillal készítek képeket a fiaimról és bármiről. Persze odafigyelve, hogy ne csak egy bemosódott, bemozdult paca legyen. Ezért is vagyok talán mániákus, és váltás előtt mindíg átnézem a teszteket, hogy adott ár-érték tartományban melyik mobil a legjobb választás számomra.
Így volt már Sharp TM-100 (kezdeti idők, amikor még a digitális gépek is megfizethetetlenek voltak számomra), D750i(máig megvan, egyik legjobb és legszebb képeket készítő masina), Samsung i900 (Nem volt rossz választás, de ha picit vártam volna még, lett volna ettől jobb lehetőségem is), Xperia X10i (szerintem nem kell bemutatni), most pedig SXS.

ui: Torrentezni szoktatok a telefonról? Ha igen, kinek mi jött be a kliensek közül?

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#10964) petipetya válasza mackosajt (#10963) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ttorrent pro, mivel anno ezt vásároltam meg. Ha kész a letöltés, akkor magától kilép.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#10965) mackosajt válasza petipetya (#10964) üzenetére


mackosajt
addikt

és seedelni ki fog? :D
Mert nekem az a bajom, hogy a Ttorrent-et perpill nem akarom megvenni, mert nem tudom, a seed-et hogy produkálja, letöltésben meg a Lite le van korlátozva 250 k-ra.

a utorrent ugyanaz, mint a Bittorrent, hétvégén nem akart elindulni velük a letöltés sem, ma meg elindult, de nagyon lefogta a letöltés a telefont, ráadásul elég ingadozva is töltött. Seed meg hiába írta ki, semmit nem is megy.

Atorrent letöltésben bejött ugyan, mert egyből töltött, végig igen gyorsan, aztán azzal volt bajom, hogy igencsak megfogta a telefont amikor seed-elni kezdett.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#10966) Borcz28 válasza mackosajt (#10965) üzenetére


Borcz28
tag

torrentről töltsd le a ttorrent plus-t asszem ez a neve, és akkor korlátlan lesz a fel és letöltésed is :)
Én is azt használom, és remek!! Így nem csesznek ki az n.... ról (bár az az oldal is elég ratyi lett pedig annó.. :U :U :U )

(#10967) wAfu válasza capafog23 (#10942) üzenetére


wAfu
tag

ugyanígy döglött, először csak random csinálta, aztán már folyamatosan -> szervizben van még mindig

(#10968) szimike79


szimike79
őstag

Hála istennek az aksi nyűgön túlléptünk egy időre. :K
Helyette most itt az új módi a kamera mizéria! :W
Mi jön ez után, nem nyújtja azt a játékélményt, mint egy Playstation? :))
Nem tudom mit várnak néhányan egy telefontól? Talán tudomásul kéne venni, hogy mindent nem lehet profi minőségben belezsúfolni egy tenyérnyi méretű komoly fizikai korlátokkal rendelkező használati eszközbe. Akkor nagy valószínűséggel egy utánfutót kellene magunkal húzni egy aggregátorral. Kompromiszummentes eszköz még nem létezik ebben a méretben, de ha van szóljatok, és ha elfogadható áron van, megveszem. Szerintem simán válallható a teló tudása, ahhoz képest, hogy mennyi mindent zsúfoltak bele. Telefon, fényképezés, navigáció, játék, ébresztőóra, videólejátszás, zenehallgatás, internet, zseblámpa és még ki tudja mit nem lehet vele. Akinek bármelyik profi szinten kell az vegye meg az arra való céleszközt, de az másra nem igazán használható. Ezért nem értem a nagy fanyalgást, mert amit az SXS-sel lehet, és tud, azt használható szinten tudja. Én még emlékszem arra az időre is, amikor csak telefonálni és sms-t lehetett küldeni, de némelyik telóval, még azt is csak komoly kompromiszumokkal. Az első színeskijelzős mobilok csodaszámba mentek, a kameráról nem is beszélve. Most meg az a legnagyobb gondunk, hogy nem ver agyon egy mobil egy digitális fényképezőgépet! :((( Vicc.

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#10969) mackosajt válasza szimike79 (#10968) üzenetére


mackosajt
addikt

Hol a Like gomb?

Én még használtam ilyet is!

Akinek valami furcsa a specifikációban, az ne csodálkozzon! :D

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#10970) petipetya válasza mackosajt (#10969) üzenetére


petipetya
nagyúr

A mini sim az, ami most a normál sim. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#10971) siofok válasza szimike79 (#10968) üzenetére


siofok
őstag

igazad van teljes mértékben! :K
Régen hallottam 1 olyan mondást az univerzélis dolgokra,hogy "ami álltalában mindenre jó,az semmire."Ne azért mostanra már megcáfolták,dehát bekell látni,hogy mégiscsak telefon. :K És ami nemutolsó sorban a lényeg,hogy a tulajdonosának megfelejen!És én mint tulaj nagyon örülök hogy lecseréltem rá a desirem,mert minden szinten érdemi változást hozott. :C

mackosajt! nekem ez volt az első kedvenc,amit elis loptak anno a katonaságnál. :O

[ Szerkesztve ]

OnePlus nord 2t

(#10972) Borcz28


Borcz28
tag

Közben megjött az új "családtag" az SL. Apum megkapta az S-t (új kijelzővel) én meg lenyúltam az SL-t.
Hát nagyon brutál kis gép, gyors mint az álom és a kijelző meg még szebbnek hat nekem, az akku meg 3 óra nyúzás után 89% on (: első töltés után. Szeretni fogom a gépet :DD :C

(#10973) mackosajt válasza petipetya (#10970) üzenetére


mackosajt
addikt

Nem-nem.
Szöveges üzenetekkel kapcsolatos

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#10974) no1r


no1r
őstag

jut eszembe az SL-ről... aki feltette az SL romot az S-re, érzett valami akkuidőbeni javulást?

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#10975) petipetya válasza mackosajt (#10973) üzenetére


petipetya
nagyúr

Na és ki írt üzenetet erre a telefonra, ha mindenki csak fogadni tudott? :D

"nincs rá lezsóidő"

(#10976) MyckY válasza no1r (#10974) üzenetére


MyckY
senior tag

Ma raktam vissza a gyárit mert voltak furcsaságok az SL-romban az akkuidő meg a szokásos igaz annyit nem nyúzom hogy estig ne birja ki de a töltő mindig nálam van.

(#10977) Alpha630


Alpha630
tag

Sziasztok!
Tud valaki megoldást arra, hogy a gyári launcher-et kivéve hogy lehet a walkman widget-et kirakni? Nekem csak a gyári-n van a listában.
Jelenleg Nova-t használok, előtte Apex volt. Egyikben sem volt elérhető.
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#10978) mackosajt válasza petipetya (#10975) üzenetére


mackosajt
addikt

Írtak pedig rá, mert haverral olvastunk sms-t rajta! :D

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#10979) dvtkfan válasza no1r (#10974) üzenetére


dvtkfan
senior tag

Érezni, hogy jobban van optimalizálva és kicsit javult is vele az üzemidő, viszont ahogy 'MyckY' is írta, időnként csinált furcsaságot, így szerintem én is vissza fogom tenni a saját t-s romját (mondjuk vissza is kéne, hogy megint kicseréltessem a telót sárgulás miatt)!

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#10980) szimike79 válasza mackosajt (#10969) üzenetére


szimike79
őstag

Nekem ő volt az első 1998-ban: Alcatel One Touch Club

Akkoriban az egyik legjobb térerővel rendelkező teló volt kihuzható orrpiszkálós anntenával. Az aksi helyére lehetett rakni 3 db ceruza elemet, és azzal is működött. De ennek már kétsoros kijelzője volt. Nem ám 4,3 col, meg HD felbontás, kemény két sor. Eszméletlen élmény volt rajta sms-t olvasni, nem semmi szövegtördelése volt. :DDD

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#10981) MyckY válasza dvtkfan (#10979) üzenetére


MyckY
senior tag

Te melyik T-s romot rakod vissza?

(#10982) dvtkfan válasza MyckY (#10981) üzenetére


dvtkfan
senior tag

Az innen letöltött romot:
Romok

A 2.45-öst!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#10983) petymeg válasza szimike79 (#10980) üzenetére


petymeg
addikt

Nekem meg One touch easy. Az eggyel modernebb volt meg valamivel kisebb. Akkoriban 99-ben kerestem 35 ezret a telcsi meg volt 25 ezer dominóban, 100 ft-os percdijjal.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#10984) szasza87


szasza87
tag

Sziasztok!
A közeljövőben tervezek telefont váltani, és ő lett a "szerelem első látásra"! :D
Több helyen olvastam már hogy gyorsan kopik a hátlap, ez mennyire igaz?! Minden telefont érint vagy ez is olyan jelenség mint a kijelző sárgulás?

(#10985) kicsisean


kicsisean
tag

minden nagyobb felbontású játék fut a telón? engem speciel a GTA 3 érdekelne. viszi az xperia S igaz? köszi a választ előre

(#10986) MyckY


MyckY
senior tag

Valaki fel tudná rakni a framework- res.apk-t?

(#10987) Borcz28 válasza szasza87 (#10984) üzenetére


Borcz28
tag

Ha tokban hordod szerintem esélye se lesz elkopni :)
Szerintem korrekt kis masszív teló, igaz sokat nem volt nálam 1,5 hónap de semmi se kopott, igaz tokba hordtam (nem szilikon csak sima berakod kiveszed mert a szilikon nem tetszik )
Egyébként meg áprilisi volt a teló és az előző gazdája nem tudom mennyire vigyázott rá, de karc és kopás nélkül vettem át tőle! (Még a kis zöld sony ericsson jel is ép volt, pedig azok elsőre szoktak elkopni, legalábbis nálam x8, xperia mini pro, k750i mindig a kis szürke sáv kopott le a zöld pöttyről :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#10988) Borcz28 válasza kicsisean (#10985) üzenetére


Borcz28
tag

Igen megy rajta többek között az is :) Max Payne is szépen fut ileltve a gameloft játékok nagy része (van amire azt írja nem kompatibilis... BIA, Oregon Trail, Splinter Cell, Gangstar)

(#10989) lionshamlet válasza kicsisean (#10985) üzenetére


lionshamlet
senior tag

Poccre megy minden nagyobb játék, a gta3; max payne; real racing 2 stb.
Mondjuk pár napja megmutattam a kedvesemnek az animal kinectet azóta le sem tudom vakarni a telorol, mostmár ha. a zsebemben matat, már csak a telót keresi:(

Szerk.: a 2 legjobbat kihagytam, mind2 játék filmadpatacio, mégpedig az új:
-Batman
-Spiderman
Játékokról van szó és állati jól sikerültek..

Jah és nemsoká jön az nfs: most wanted android verziója, ami kb allejtos lesz, nézz yt linket.

Mondjuk ha ezekkel játszol akár 3Éven is elvezheted, csak egy sárga/piros szemüveg kell hozzá, ha érted xD

[ Szerkesztve ]

(#10990) kicsisean


kicsisean
tag

köszi a gyors válaszokat. de ez miért van? mármint hogy egyes játékokat futtat, valamire meg azt írja ki hogy nem kompatibilis. Most akarok ilyen telót venni és nekem a játékok nagyon fontosak lennének rá. Kissé attól tartok hogy a játék nem lesz elég élvezhető mert rossz a képszín stb. vagyis ezt olvastam. Meg láttam egy Samsung galaxy s3-at mellette egy sony xperia s-t és a samsungon mégis szebb volt a kép a GTA-ban.

még annyi hogy tudtok mondani jó játékokat, hasonlót mint a GTA3 de nem feltétlen kell lennie akciónak:D lehet horror, verkedős, kaland, ügyességi stb... köszi
illetve jó alkalmazások is érdekelnek. :D:D:D

(#10991) Borcz28 válasza kicsisean (#10990) üzenetére


Borcz28
tag

Ettől nem kell tartani én nagyon elvagyok a játékokkal, mindig vadászom a legjobbakat :) playen szétnézel ami szem száj ingere, azt töltöd ha fizetős akkor meg torrentről lekapod :) Ott a Mass Effect, Modern Combat részek, Nova részek, meg amiket említettünk eddig is, sőt ezeken felül is van csomó (torrent +play áruház)

(#10992) szasza87 válasza Borcz28 (#10987) üzenetére


szasza87
tag

Köszi szépen!:) Habár szerintem a kopás se riasztott volna vissza a vásárlástól, mert eszméletlenül tetszik a teló! :D

(#10993) kicsisean


kicsisean
tag

imádom a SONY termékeket, én speciel nagyon örülök hogy kettével az Ericssontól. Annyi lenne a kérdésem, hogy ha értékelnéd egy 10-es skálán hanyast adnál a telónak? Mindent nézve: kijelzö, gyorsaság, aksi, használat stb...

És még annyi, hogy a másik teló a sony xperia T, ami már több mindent tud de nem tetszik :S szerintem egy csúnya teló. Szóval frissebb változat és gyorsabb is de semmilyen hátránya nem adódik így az S-nek sem igaz?:D Remélem érthetően fogalmazok :DDDDD

(#10994) Borcz28 válasza kicsisean (#10993) üzenetére


Borcz28
tag

Vannak itt nálam szerintem sokkal tapasztaltabb userek, csak biztos már alszanak :)
Én eddig is Sony Ericsson párti voltam, és az is maradok, volt mellette Nokia meg másféle telók is, de ez vált be a legjobban, az S előtt Arc S em volt, az se volt rossz de az S egyszerűen szupeeer :DD (Igaz mától SL tulaj vagyok)
Nagyon szép kijelző, le se tudod venni a szemed róla, gyors, teszi a dolgát, nem akad nem fagy, játékkat is szépen viszi. Negatívum, sokat kér enni ( 1 nap alatt ki lehet készíteni ha nyúzod, de a többi hasonló kategóriás telónál is ugyan ez a helyzet), de más negatívum nekem nem is volt vele a merülésen kívül, maximum hogy a wifi nem a leg erősebb, de nyílt hálózatokat is szépen fogott csak a jelet nem maxon mutatta. Fogásra is kitűnő jó kézben tartani, egyszóval szerintem remek :C :U
Ja és nem is esett szó a 12m pixeles kameráról ami meseszép képeket csinál (mobilhoz képest) :Y
De majd a többiek is hozzászólnak ;)

szerk: szerintem erős 8 as mindenképp 10 es skálán, T-t nem ismerem, nekem se tetszik, de azt se tudom mi hajtja :))
Ha az illuminációs sáv színesen világítana 9es is lehetne

[ Szerkesztve ]

(#10995) S_xperia_S válasza kicsisean (#10993) üzenetére


S_xperia_S
aktív tag

Ha lenne ra lehetosegem T-t vennek, mondom ezt ugy h 7 honapja orommel es elegedetten hasznalom az S-t
Amugy bortokban hasznalva (hazon kivul) semmi kopas semmi karc

Sony Xperia™ S

(#10996) oduszeusz


oduszeusz
tag

2 hete van szerencsém SXS-t használni...
Tény, hogy a fényképezőgépje nem tükörreflexes, de spontán fotózáshoz mesze a legjobb képeket készíti...
Nem mindig hurcolom a fotófelszerelésem, így jól jött néhányszor... van kicsi kompakt gépem is a tükrös mellett...Teszteltem azzal is... azonos témát, azonos időben fotózva, jobb képet csinált az SXS mint az Olympus..
Összegezve, az SXS nem készít tükörreflexes minőségű képet(nem is arra való), de némely kompakt géppel vetekszik a képminőség...
Második kamerának kiváló.

Brutál gyors, gyönyörű kijelzővel...

Aksi... tény, hogy kemény nyúzás mellett az aksi nem bír ki 1 napot, de van autós töltőm, meg tartalék töltő, meg + adatkábel, így minden körülmények között feltalálom magam... Tehát nem zavar az aksi nyűg (azért örülnék nagyobb aksinak :))
A kezdeti jajj, nyaggatlak mert új vagy lelkesedés után, már elég esténként töltőre raknom a telefont, pedig elég sok hívást bonyolítok, van wi-fi, gps, mobilnet, meg minden az egész napomban...
Előtte kóstolgattam az Iphonet, HTC One X-et, és SG III-at...
Szerintem, mondom szerintem, ár szolgáltatás viszonyában, a legjobb döntés volt az SXS....

I LOVE SXS :C :))

Ha a telefonodból féltégla lesz, nem a telefonod volt hülye....! Tanulni sohasem szégyen!!! és Én nem vagyok szégyenlős:-)

(#10997) petymeg válasza S_xperia_S (#10995) üzenetére


petymeg
addikt

Én meg V-t vennék. De talán itthon nem is lesz hivataéosan kapható.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#10998) front3r


front3r
őstag

Már borzasztóan kíváncsi vagyok a telefonra. :) Itt "húztok" engem.
Kis félelmem van még az Android rendszerrel kapcsolatban. Újra kell indítgatni a telefont pár naponta?
Úgy tudom a 4-es verziótól, de a JB-től kezdve a lagok teljesen eltűntek a beszámolók alapján. Igaz ez?
Samsung Omnia 7-ről váltok erre, egyrészt kényszerűség miatt, másrészt ezt a típust választottam!

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#10999) siofok válasza front3r (#10962) üzenetére


siofok
őstag

nekem személy szerint ez a kép minősége teljesen megfelel eggy telefontól,nyílván nem olyan szemmel nézem mint eggy profi fotós.

OnePlus nord 2t

(#11000) korpicschess válasza front3r (#10998) üzenetére


korpicschess
veterán

JB sokkal jobb, de nincs ezen a telefonon elerheto ICS-vel sem.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.