Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9251) markyy18


markyy18
aktív tag

Aki kapott a telefonhoz bőrtokot nem tudná megmondani milyen típusú? Vagy ha neki felesleges esetleg eladná? :D

(#9252) rento válasza markyy18 (#9251) üzenetére


rento
őstag

hogy érted, hogy milyen típusú? ha márkára gondolsz akkor sony. ennyi van ráírva csak.

(#9253) markyy18 válasza rento (#9252) üzenetére


markyy18
aktív tag

Tudom hogy Sony csak hogy nincs jelölve valahol a pontos típusa mint a HDMI kábel típusa IM820. :) Azért érdekel mert venni akarok de nem találok sehol. :O

(#9254) mackosajt válasza hurrikan (#9248) üzenetére


mackosajt
addikt

amiket Treck is linkelt fentebb, ott már a kész ftf-ek vannak.

Mellesleg a seria.hu-n nem találom azt, amit neked küldtem, csak amit Treck oda is belinkelt. Melyik topikba dugtad el őket?

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#9255) mackosajt válasza MyckY (#9247) üzenetére


mackosajt
addikt

No és hol szerezted?

ooops, bocs, tudom, szerkesztés is lehetett volna

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#9256) rento válasza markyy18 (#9253) üzenetére


rento
őstag

megvan: CA950. ez áll belül a cimkén.

(#9257) Roxaar válasza Roxaar (#9245) üzenetére


Roxaar
tag

Zárt bootloaderrel milyen romot lehet feltenni ?
tudom hogy már kérdeztem de türelmetlen vagyok A miui megy rendesen ?

(#9258) Rudiaszarvas válasza naksys (#9243) üzenetére


Rudiaszarvas
tag

Nálam tökéletesen működik... melyik rom volt fent?

(#9259) MyckY válasza mackosajt (#9255) üzenetére


MyckY
senior tag

guliba kerestem rá hogy usb OTG debrecen és találtam kát hirdetést is mindkettő le volt járva már jópár hónapja de azért mindkettőjüknek irtam és válaszoltak is az egyik 2 ropi lett volna a másik egy ezres meg is vettem korrekt volt a csávó ki is próbáltam még mielőtt megvettem :D

(#9260) no1r válasza MyckY (#9247) üzenetére


no1r
őstag

Hogyha nem eleg neki a tap,akkor Y kabellel ra tudod meg dugni es meghajtani az eszkozt kulso taprol... Y kabel egyik USB-je az otg vegebe, a masik radugva a toltofejre a harmadik az eszkozbe. Valahol talaltam egy szemlelteto kepet ami egesz jol megmutatja.
En is most ilyet akarok megjatszani egy usb hubbal es lesz egy mini szamitogepem :D
(vagy esetleg bluetooth cuccot veszel es ugy csatlakoztatod a gamepadot)

http://logout.hu/dl/upc/2012-06/18/300770_mtkbyd8yhh9drqus_usbhost_2.jpg

[ Szerkesztve ]

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#9261) MyckY válasza no1r (#9260) üzenetére


MyckY
senior tag

jaja hordozható vinyót is csak táppal tudja meghajtani. Nem vagyok játékfűggő:D kicsit sokba lenne ha felváltanám bluetooth cuccokra a mostaniakat:D:D

(#9262) markyy18 válasza rento (#9256) üzenetére


markyy18
aktív tag

Köszönöm.. :R

(#9263) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag

ez a telefon 1 töltéssel kb hány napig bírja?

Szépnapot!

(#9264) Jamesb2 válasza Dexter-2000 (#9263) üzenetére


Jamesb2
aktív tag

Rossz a kérdés. Egy nap alatt hányszor kell tölteni? :)

Szeretem a választási kampányt. Olyankor tele vannak a villanyoszlopok politikusokkal.

(#9265) MyckY válasza Dexter-2000 (#9263) üzenetére


MyckY
senior tag

ha nem használod semmire 4-5 napot megyel az asztalon , de mivel nem azért veszik meg az emberek hogy az asztalon porosodjon, ezért használják és ha nem nyúzod és játszol vele órákat akkor normál használattal zene kis játék net wifi sorolhatnám még a dolgokat kibirja estig simán nekem mostanában estére ilyen 30-40%-on áll de mindig feldugom enni :D

(#9266) andyvampire


andyvampire
csendes tag

Sziasztok!

Tudna nekem valaki segíteni? A problémám a következő: Van egy Sony Xperia S-em, vettem a számítógépemhez egy wifis routert, hogy tudjak a mobilon internetezni az otthoni hálozatommal (van rajta mobilnet is Telenoros). Az lenne a problémám, hogy szépen felcsatlakozik a wifis hálózatra, csak a böngészőben és minden netes alkalmazásban server errort ír ki! Van valami speciális beállítás hozzá? Mert én azt hittem, hogy csak csatlakozok és már megy is a net!

A válaszokat előre is köszönöm! Sürgős lenne!

(#9267) mmarta válasza andyvampire (#9266) üzenetére


mmarta
senior tag

A router wifiben be kellett állítani titkosítást, jelszót. Ezt a telóban beállítottad?

[ Szerkesztve ]

(#9268) Golyo69


Golyo69
senior tag

Ma költözött a családba egy Xperia S :D egy Sola mellé :D

Látom hogy már van frissítés az S-hez...érdemes feltenni az ICS-t?

A Sola-ra is várom már nagyon :D

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#9269) MyckY válasza Golyo69 (#9268) üzenetére


MyckY
senior tag

érdemes voltak bugok régebben ilyen hogy rádió sz@rakodott de azt már javitották. Gyorsnak elég gyors én azt mondom frissitsd :D

(#9270) Aryan válasza baandii (#9221) üzenetére


Aryan
senior tag

Sikerült a rootolás, köszi :) .

(#9271) Golyo69 válasza MyckY (#9269) üzenetére


Golyo69
senior tag

Már megtörtént :D

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#9272) Dancka


Dancka
csendes tag

Sziasztok! Látom már sokan nyitogatják a telójukat.
Valaki esetleg tud egy kis körképet adni akár privátban? pl.:nyitás utáni tapasztalatok romok kernelek illetve a CM10 JB konkrétan mennyire megbízható? előre is köszi :)

(#9273) Viper26 válasza Dancka (#9272) üzenetére


Viper26
nagyúr

CM10-ben nincs kamera még.

iPhone 14 | FR955

(#9274) atish22


atish22
csendes tag

Sziasztok! Én tegnap előtt vettem meg életem első okos mobilját. Sony Xperia S-t! Nagyon tetszik! Viszont lenne egy kérdésem vele kapcsolatban. Frissítettem a 4.0.4-es verzióra, töltögettem is Playről. Most olyan problémám lenne hogy, amikor zenét hallgatok vagy alkalmazást elindítok esetleg csak a menüt görgetem akkor néha egy piros négyzet jelenik meg egy pillanatra, körbe a képernyő szélén. Ez mitől lehet?

És mint írtam ez a legelső ilyen mobilom szóval szinte semmit sem tudok az lyen dolgokról de bőszen tanulgatom. :)
A válaszokért nagyon hálás vagyok!!! :)

(#9275) jopjop


jopjop
csendes tag

hahó!
ics -el mennyi a szabad ramotok?

(#9276) S_xperia_S válasza Viper26 (#9273) üzenetére


S_xperia_S
aktív tag

... és egyenlőre nem is lesz...

a CM9 meg (akárhogyan is teszem fel) dobálja a térerőt

az AOKP is jó lesz, ha kijavítják (bár ez még új projekt)

addig marad a KA és a MIUI mint használható főzött romok

Sony Xperia™ S

(#9277) Viper26 válasza S_xperia_S (#9276) üzenetére


Viper26
nagyúr

MIUI-ról mesélhetnél kicsit mert eddig szinte az összes telón (Nexus S, Arc S, Optimus 2X) próbáltam, és tetszett...melyik a legjobban bevált változat az SXS-re?

iPhone 14 | FR955

(#9278) Viper26 válasza jopjop (#9275) üzenetére


Viper26
nagyúr

Nekem úgy 190-270 között van, használatfüggő.

iPhone 14 | FR955

(#9279) siofok válasza Viper26 (#9278) üzenetére


siofok
őstag

az nem karcsú basszus 1 gb-ból?? :F Hát annyi még a Desiremen is van 1 jó főzött sense mentes rommal.Természetesen a 190-re értem

[ Szerkesztve ]

OnePlus nord 2t

(#9280) MyckY válasza siofok (#9279) üzenetére


MyckY
senior tag

nekem álatalában 250-290 között van de ennyi mindig van 200 alá nekem még sose ment

(#9281) ADAM1337 válasza Viper26 (#9278) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nekem is bár láttam már 310 szabadot is gyári ICS-vel.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#9282) Dancka


Dancka
csendes tag

És még egy kérdés és utána megyek is aludni.A kamera szép meg jó de van olyan megoldása,hogy 12MP ben ne 4:3 ban hanem 16:9 képarányban?

[ Szerkesztve ]

(#9283) mrlujoak válasza Dancka (#9282) üzenetére


mrlujoak
veterán

Nincs. Csak ha fizikailag tudná változtatni a képpontokat az érzékelő.

Mivel a képérzékelő 4:3 arányban adja ki a 12 milliónyi képpontot, így a szélesvásznú képet csak az alsó és felső sáv levágásával tudja felérni, de így ugye a kép magassága változik, a szélessége nem. Ezáltal soha nem lehet abból a lapkából 12 megapixeles 16:9 képarányú képet kinyerni.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#9284) ADAM1337 válasza Dancka (#9282) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

9mp-nél 16:9 a képarány én azon használom

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#9285) Viper26 válasza ADAM1337 (#9284) üzenetére


Viper26
nagyúr

Én is. :))

iPhone 14 | FR955

(#9286) mrlujoak válasza ADAM1337 (#9284) üzenetére


mrlujoak
veterán

...csaképp ő nem ezt kérdezte... ;)

Arra irányult a kérdése, hogy lehetséges-e 16:9-es, 12 megapixeles képet kicsalogatni ebből a képszenzorból... A válasz nem, nem lehet... ;)

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#9287) ADAM1337 válasza mrlujoak (#9286) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Láttam viszont ez is egy alternatíva hogy kisebb felbontáson használni.
De igen 12-nél csak 4:3 van ez tény.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#9288) ADAM1337 válasza mrlujoak (#9286) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Láttam viszont ez is egy alternatíva hogy kisebb felbontáson használni.
De igen 12-nél csak 4:3 van ez tény.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#9289) frici90


frici90
tag

Hali. Nekem holnap érkezik reggel 9 körül az S. Első alkalommal mennyi ideig kell tölteni? Jah és a T-Mobileosokra már van ICS? köszi előre is.

Sony Xperia Z2 (The Best Sony) ;)

(#9290) Pepeninho


Pepeninho
őstag

Helló

Új frissítésre(6.1.A.2.45) van panasz, vagy leszedhetem?

Ps4, p30 pro

(#9291) rento válasza Pepeninho (#9290) üzenetére


rento
őstag

szerintem gyorsabb és kevésbe eszi az akkit mint a korábbi (0.453-as végű).

(#9292) kirusz1 válasza Pepeninho (#9290) üzenetére


kirusz1
őstag

Nálam is jol müködik.rádió hiba javitva benne

(#9293) Pepeninho


Pepeninho
őstag

Köszi szépen a gyors válaszokat. Akkor frissítem is. ;)
Wifit esetleg nem találja meg hamarabb?

Ps4, p30 pro

(#9294) kirusz1 válasza Pepeninho (#9293) üzenetére


kirusz1
őstag

nekem elég gyorsan megtalálta minden romon

(#9295) Pepeninho válasza kirusz1 (#9294) üzenetére


Pepeninho
őstag

Nálam néha lassúcska... :S

Ps4, p30 pro

(#9296) VS461


VS461
tag

Sziasztok!

Kiszemeltem következő telefonomnak az Xperia S-t. Valószínűleg függetlenül fogom megvenni. A kérdésem a következő lenne: az Egyesült Államokban szeretnék eltölteni némi időt nemsokára. Jelent-e gondot az Európában vett mobil használata a beszélgetésben, avagy a mobilinternetezésben? Kint fogok venni valamilyen kártyát hozzá, a T-Mobile-ost inkább nem használnám olcsó tarifáért:)

Köszi a segítséget előre is, még ha kissé láma is lehet a kérdésem - eddig csak Európa útjait jártam, ahol ezzel nem volt gond.

Helicopter pilots are different... "За всю историю никто и никогда не сумел завоевать Афганистан. Hикто и никогда" - 9я рота

(#9297) tasakos


tasakos
tag

Sziasztok!

Setcpu-ban, vagy Antutu cpu master proban, hogy lehet órajelet emelni, vagy fesz csökkenti? Mert én csak órajelet tudok csökkenteni, a fesz beállításokat nem is adja be. A gyári rom miatt van? .245-ös legújabb van fent.

BFBC2 nick: Tasi Hun

(#9298) MyckY válasza tasakos (#9297) üzenetére


MyckY
senior tag

Nem a gyári ROM hanem a kernel nem teszi lehetővé az órajel, ill a feszültség csökkentését. Ahoz kernelt kéne cserélni amit meg tudsz csinálni ha független a telód és nem érdekel a gari viszont ha szólgáltatós vagy akkor nem lehet sajnos :S

(#9299) tasakos válasza MyckY (#9298) üzenetére


tasakos
tag

Köszi, gondoltam, hogy a kernel miatt van... Akkor nekem ez felejtős, mert T-s vagyok. :( Esetleg késöbb erre nem várható vmi megoldás? Köszi am a segítséget!

BFBC2 nick: Tasi Hun

(#9300) MyckY válasza tasakos (#9299) üzenetére


MyckY
senior tag

Házilag nem hiszem max akkor ha szolgáltató függetleniti ki neked de annak az ára kicsit borsos és ha független szerintem akkor lehet nyitni a bootloadert hogy legyen fastboot

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.