Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9601) Hugi03 válasza mmarta (#9600) üzenetére


Hugi03
csendes tag

Köszi :)

Sony Xperia S

(#9602) petipetya


petipetya
nagyúr

Sziasztok!
SOS. Egy nem EU-ba hanem ázsiai régióba szánt készüléket tudnék szerezni, amin ugyanúgy van magyar nyelv és szintén rajta van a gsm boltos garancia. Jelentene ez nekem valamilyen gondot?
Köszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#9603) rento válasza petipetya (#9602) üzenetére


rento
őstag

én nem vennék ázsiai telót. egyszer belefutottam hasonlóba (nokia n8), később derült ki, hogy hongkong-i. persze már akkor mikor gond volt a telóval, 1hónapig volt szervízbe a gsm boltba, mondanom sem kell, hogy még fizetnem is kellett hogy megcsinálják. szerintem jobban jársz magyar garissal. egyébként mennyi lenne, ha szabad tudni?

(#9604) Maxentius válasza petipetya (#9602) üzenetére


Maxentius
addikt

Ha nincs kioldva a bootloader, akkor szvsz nem probléma.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#9605) frici90


frici90
tag

Hali. Nekem 5 napja van meg az S-em. De igen zavar hogy kicsit lötyög a HDMI fedője (1szer lett kinyitva) meg az usb takarója is. Csak nálam van ez?

Sony Xperia Z2 (The Best Sony) ;)

(#9606) frici90


frici90
tag

Hali. Nekem 5 napja van meg az S-em. De igen zavar hogy kicsit lötyög a HDMI fedője (1szer lett kinyitva) meg az usb takarója is. Csak nálam van ez?

Sony Xperia Z2 (The Best Sony) ;)

(#9607) Pepeninho válasza frici90 (#9606) üzenetére


Pepeninho
őstag

Biztos, hogy rendesen bepattintottad?

Ps4, p30 pro

(#9608) petipetya válasza rento (#9603) üzenetére


petipetya
nagyúr

Közben visszamondtam és megvárom az eu régióba szánt darabot. 95 lenne 1 év gsm boltos garival doboz + füles + töltővel a zsír új független vas. Sajnos egyenlőre csak fehérben van, az meg nem kell.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#9609) Kombat válasza petipetya (#9602) üzenetére


Kombat
őstag

Nekem is ilyen van. Semmi hátránya azon kívül, hogy nem EU szabvány töltő volt mellé csomagolva. Viszont a boltban adtak hozzá átalakítót...

(#9610) rento válasza petipetya (#9608) üzenetére


rento
őstag

értem. az enyém nem érdekel? :U :B

(#9611) lfarkas


lfarkas
aktív tag

Sziasztok!
Frissített ICS és Telenoros vagyok, az egyszerűbb módszerrel rootolva vagyunk. A MIUI romot letöltöttem és tenném fel FT-vel. XP-s a pc-m, a romot betettem a FT firmwares mappába zip-esen, de mikor a FT-t kinyitom, a firmwares mappában nem mutatja a betett romot. Vajon miért?
Tudnátok segíteni?
Üdv.

(#9612) rento válasza lfarkas (#9611) üzenetére


rento
őstag

nem cwm recovery-vel kell feltenni?

(#9613) mmarta válasza lfarkas (#9611) üzenetére


mmarta
senior tag

A zipben lévő romot recovery-ből lehet feltenni. Nevezd át ftf-re és akkor FT-vel is megy.

(#9614) lfarkas


lfarkas
aktív tag

Még annyi: Amikor a villámra nyomok az előugró ablakban csak az X10-et látom, holott csatlakozva a PC-hez lefuttatja az LT26i -t. Egyedül a busybox-ra írja N/A.
Üdv

(#9615) lfarkas válasza mmarta (#9613) üzenetére


lfarkas
aktív tag

Egyidőben írtunk! Ok, Köszi, Nézem is.

[ Szerkesztve ]

(#9616) mmarta válasza lfarkas (#9614) üzenetére


mmarta
senior tag

Ha romot akarsz flashelni nem kell előre csatlakoztatni a telót.
1. Villámra katt
2. Kiválasztod a romot
3. Indul az FT varázsló, ahol mutatja mit csinálj, itt kell majd rádugni a telót.
Legalábbis régebben így volt, gondolom az új verziónál sem változott a menete.

(#9617) lfarkas válasza mmarta (#9616) üzenetére


lfarkas
aktív tag

Átneveztem! Így sem látja a FT a romot a firmware mappában.
Ha úgy látod, hogy nagyon láma vagyok akkor állítsatok le :W

(#9618) q2w3


q2w3
senior tag

Sziasztok!
Futás közben a telóm valamilyen oknál fogva ki akarta próbálni milyen a földön, szóval fogta magát és kiugrott a zsebemből, ami be volt cipzározva... :F
Na már most, a teló arcal találkozott a betonnal és elég karcos lett a fólia (remélhetőleg csak az). A kérdésem a következő. Lehet-e a valahol szerválni hasonlóan jó fóliát mint amit alapból rak rá a Sony? Ha igen akkor leszedem és veszek egyet. Valami elég minőségi is megtenné, csak utálom hogy pl. a régi telefonon ami fóliát vettem attól sokkal sötétebb lett a képernyő és a tapintása is romlott.
Valaki cserélt már fóliát?

(#9619) lionshamlet válasza lfarkas (#9614) üzenetére


lionshamlet
senior tag

Xperia S Drivert feltelepítetted?

(#9620) szimike79 válasza lfarkas (#9617) üzenetére


szimike79
őstag

Szerintem próbáld meg kitömöríteni a zip fájlt, mert tudtommal az egy tömörített állomány. Abba van a szükséges ftf fájl, amit a flashtool fel fog ismerni.

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#9621) frici90 válasza Pepeninho (#9607) üzenetére


frici90
tag

Sajnos igen :S

Sony Xperia Z2 (The Best Sony) ;)

(#9622) frici90 válasza q2w3 (#9618) üzenetére


frici90
tag

Én lecseréltem a gyárit mert amikor feltettem alá ment egy kis szösz és ott hólyagos lett. Én ezt vettem rá. [link] Szerintem, jobb mint a gyári. Könnyebben csúszik rajta az ujjam.

Sony Xperia Z2 (The Best Sony) ;)

(#9623) frici90


frici90
tag

bocs hogy megint postolok de nektek benne van a menübe a playstation és a media center ikon? Mert nekem nincs benne mióta fent van az ICS.

Sony Xperia Z2 (The Best Sony) ;)

(#9624) MyckY válasza q2w3 (#9618) üzenetére


MyckY
senior tag

És az átlátszó csík meg a műanyag részek nem lettek karcosak???Nekem még a gyári fólia van rajta igaz 3-4 hónapos a telefon de eggyáltalán nem karcos, + van hozzá amit pluszba adtak meg most a Nilkin tokkal is jön egy szóval jó darabig el leszek látva de aztmondják a Nilkin tokhoz adott fóliák nagyon jók majd egyszer kiderül csak tudjam lekaparni a gyári fóliát majd mert már próbálgattam leszedni de nem nagyon akart :D:D

(#9625) mmarta válasza szimike79 (#9620) üzenetére


mmarta
senior tag

Igen tömörített, de nézd meg mi van benne. Nincs ftf. Az ftf uaz a tömörített cucc, csak ezt kezeli a FT a zipet nem.

iFarkas: A FT mappában van egy driver mappa, az abban levő exe-t telepítsd fel.
Melyik verzió van fent? Most a 0.9.6 a legfrissebb.

(#9626) Aryan


Aryan
senior tag

Lenne egy láma kérdésem :B , hogyan tudom az ébresztőóra hangját megváltoztatni?

(#9627) szimike79 válasza Aryan (#9626) üzenetére


szimike79
őstag

Bemész az adott ébresztésbe, és ott ébresztés hangja.

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#9628) lfarkas válasza mmarta (#9625) üzenetére


lfarkas
aktív tag

Igen, driver fent, a friss FT fut. A nyilacska után az FT ablaka tök üres. Se SXs, se rom.

(#9629) Pepeninho válasza frici90 (#9621) üzenetére


Pepeninho
őstag

Nem hangzik jól. Ilyet még nem olvastam itt. Nem is tört le belőle valami? Van egy viszonylag hosszú "szára", azt teljesen bedugtad?

Ps4, p30 pro

(#9630) q2w3 válasza MyckY (#9624) üzenetére


q2w3
senior tag

Hát azok csak hangyányira. De az alsó műanyag peremet tudtommal lehet majd cserélni. Egyedül a kis átlátszó részt nemtudom cserélni.

(#9631) koveradam


koveradam
tag

Eladóvá vált az enyém 6 naposan érdeklődni privátba!!!

(#9632) Pepeninho válasza koveradam (#9631) üzenetére


Pepeninho
őstag

Ez nem tartott sokáig. :S

Ps4, p30 pro

(#9633) no1r válasza q2w3 (#9630) üzenetére


no1r
őstag

mázlista vagy... én kb ugyanígy jártam még amikor egyhetes volt...
nekem az alsó sapka egyik sarka majdnem végig repedt, meg a felső jobb sarka megnyomódott :(
sapkát azóta cseréltem újra, de ugye a felsősarkot nemigen lehetne csak kijelzővel együtt. (mondjuk szerencsére annyira nem zavaó, ha nem figyeled majdnem észre sem venni)

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#9634) i12


i12
csendes tag

Sziasztok! Sajnos le kellett vennem a gyári fóliát mert lett rajta egy feltűnő karc. Hol lehetne ugyanilyen fóliát beszerezni? Fontos hogy buborékmentesen fel lehessen tenni, az ár nem lényeg. Szervizbe esetleg nem cserélnek fóliát?

(#9635) Aryan válasza szimike79 (#9627) üzenetére


Aryan
senior tag

Nem volt aktív a menü, de most már az. Stílusbeállításoknál a pipát kiszedtem :), köszi az infot.

(#9636) frici90 válasza MyckY (#9624) üzenetére


frici90
tag

Az hogy lehet hogy neked volt fólia rajta gyárilag és adtak pluszba még egyet? Nekem ami fólia volt rajta az csak az ami ilyen szürkés volt és az volt rajta hogy minimum 30 perc öltés plusz hogy a sim kártyát hogy kell betenni.

Sony Xperia Z2 (The Best Sony) ;)

(#9637) novinyul válasza frici90 (#9636) üzenetére


novinyul
veterán

Az alatt van a kijelzőre préselve a fólia,ezért ilyen nehéz leszedni ha karcos lesz.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#9638) frici90 válasza novinyul (#9637) üzenetére


frici90
tag

Jaaa tényleg. Azta :D

Sony Xperia Z2 (The Best Sony) ;)

(#9639) MyckY válasza frici90 (#9638) üzenetére


MyckY
senior tag

Elég nehéz észrevenni a gyárit ezért ia nagyon jó :D

(#9640) Jaffa75


Jaffa75
őstag

Valaki próbálta már a Du@alcore 5.1-es romot?

Megy rendesen? A KA-val szemben kezdek kissé bizalmatlan lenni... :(((

(#9641) Ati 666 válasza MyckY (#9639) üzenetére


Ati 666
tag

Üdv mindenkinek.

-A kutyafáját akkor most az enyémen is 2 fólia van... :Y
-Csak most néztem meg ,ahogy itt olvastam,hogy gyárilag is van rajta egy és látom hogy a gyárinál csak a hangszóró van kihagyva...

SonyEricsson MBW-150 BT Watch,SE W705,SE K530i,Sony Xperia S.Sony SLT a33.Sony KDL-40EX500, Sony STR-DH820, Sony BDP-S360,Sony SS-FCR6000,Sony SS-B1000,

(#9642) Aryan válasza Ati 666 (#9641) üzenetére


Aryan
senior tag

Hasonlóképpen jártam :P , de kompresszorral sikerült lefújnom a plusz fóliát a teló takarítása közben.

(#9643) Maxentius válasza Jaffa75 (#9640) üzenetére


Maxentius
addikt

Én is tervezek visszaállni rootolt gyárira, ez a KA12 szakadozgat, meg nem válaszolgatnak az appok... :((

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#9644) Jaffa75 válasza Maxentius (#9643) üzenetére


Jaffa75
őstag

mivel nem jött válasz, feltettem a du@alcore-t... :D

még a SSpeedkernel maradt rajta, ezzel is elmegy... amit tuti, hogy ebben működik a wake up volume funkció (a KA-ban egyikben sem megy!) :K , illetve a Nova Launcherrel úgy szaggatott mint öreganyán a nokedlikészítésnél... :DDD ! A gyári launcherrel elpötyög azért!

(#9645) coyote66


coyote66
aktív tag

A közönség segítségét kérném. (telefonost és a felezőst már elhasználtam). A runme.bat-os módszerrel rootolnám a telefonom. Az xda-ról letöltöttem mindent. Gondolom az updated v11-es a legfrissebb és azzal tudom rootolni a telefonom. Elindul, fut minden szépen, adatmentés, visszaállítás, van egy két error, meg 2-szer újraindul. Aztán a titanium azt írja hogy nem rootolt a telefonom. Tuti valamit elqrtam, de hol? (de legalább a telefon működik).

Én vagyok

(#9646) mmarta válasza Jaffa75 (#9644) üzenetére


mmarta
senior tag

Csak egy oldalt kellett volna visszalapozni, ott írtam a Du@lCore-ról :DDD
hsz

(#9647) Jaffa75 válasza mmarta (#9646) üzenetére


Jaffa75
őstag

jogos, de ezért írtam privit a további benyomásokról :DD

(#9648) mmarta válasza Jaffa75 (#9647) üzenetére


mmarta
senior tag

Na b@sszus, azt meg nem néztem :Y , de időm sem lett volna rá napközben.

(#9649) mmarta válasza coyote66 (#9645) üzenetére


mmarta
senior tag

Szívesen segítenék, de nem ismerem ezt a runme.bat-os módszert.
Flashtoollal nem próbáltad? Állítólag a legújabb verzió már tudja.

(#9650) Jaffa75 válasza mmarta (#9648) üzenetére


Jaffa75
őstag

semmi gond, legalább még egy telón teszteljük :D!

az akksiidő érdekel hogy javult-e, illetve hogy itt eszik-e az Nfc?!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.