Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10251) siofok válasza no1r (#10250) üzenetére


siofok
őstag

végig megy,2x ujraindít,és bekapcsol a készülék,annyi.
besem kapcsol a teló a root "végeztével?

OnePlus nord 2t

(#10252) siofok válasza Aryan (#10248) üzenetére


siofok
őstag

és a legújabb flashtoolal egyszerű a root?Recoveryt is tesz fel?

OnePlus nord 2t

(#10253) no1r válasza siofok (#10251) üzenetére


no1r
őstag

csak újraindul... egyszer. nincs kétszeri lefutás, meg semmi

(#10248) Aryan: és a flashtoollal melyik root verziót választottad? van vagy négy. megpróbálom azzal

[ Szerkesztve ]

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#10254) Aryan válasza siofok (#10252) üzenetére


Aryan
senior tag

0.9.6.0-sal rootoltam meg. Egyszerű volt, rányomtam a rootolás ikonjára, ha jól emlékszem kétszer újraindította a folyamat a telefont, végül felrakta a SuperSU-t. Ezután már Root Unistaller Pro progival kipucoltam a gyári romot.

Recoveryhez nem nyúl, sajnos ahhoz bootloadert kell felnyitni ami Magyarországon garvesztességet okoz. Így viszont nem lehet rárakni nagyon más romot, pedig CM rommal használnám én (MIUI és SL rom felmegy flashtoolal). Desire-mnél nem volt ilyen para, 4x volt e-care-ben, volt s-off meg más hboot is rajta :). Mielőtt szervizbe ment gyári 2.3.3 feltettem rá (meg downgradeltem a hboot-ot előtte, mert cmr2-es használtam) és az visszaállított mindent .

#10253 no1r: nekem nem kellet választani, lehet, hogy a 0.9.8.0-sban már van több lehetőség

[ Szerkesztve ]

(#10255) siofok válasza Aryan (#10254) üzenetére


siofok
őstag

hiszen itt van a recovery felrakása loader nyitás nélkül is!Mondjuk ettől még persze főzött rom nem megy fel. :K
és miket vettél ki a romból?mi az amit kiszabad rendszer hiba nélkül szedni?hát igen,a desiret lehetett faragni mindenhoyg.

[ Szerkesztve ]

OnePlus nord 2t

(#10256) Aryan válasza siofok (#10255) üzenetére


Aryan
senior tag

Nagyon hülye vagyok akkor :) , nem olvastam át alaposan. Azt hittem kell a bootloader nyitása is ehhez, annyi kérdésem lenne, hogy ha felmegy a CWM, viszont garizni kell a telefont akkor egy gyári rom felrakása kipucolja a custom recovery-t? Mondjuk akkor sok értelme nincsen a cserének, mert mindenképpen kell a bootloader felnyitás a recoveryben történő rom cserének.

Nem sok dolgot szedtem ki, google+, timescape, sony féle időjárás widget,twitter és picasai cuccait,kínai billentyűzet, hangalapú keresés,vezérlés cuccokat, a többire nem emlékszem.

[ Szerkesztve ]

(#10257) siofok válasza Aryan (#10256) üzenetére


siofok
őstag

igen,elvileg azt írták itt,hogyha flashtoollal felrakod a gyári firmwaret,az visszarakja a recoveryt,mindent gyáriria.Kb énis ezeket szedném ki. :K
igen romcsere sajna attól még nem megy,viszont a recovery backup az megy nálad utólagos recovery menű nélkül is?vagy nem is tudttál eddig recoverybe lépni,hiába volt root?

OnePlus nord 2t

(#10258) Aryan válasza siofok (#10257) üzenetére


Aryan
senior tag

Igen annyi előnye biztosan van, nem szeretem a Titanium Backup-ot. Most gyári recovery van még, de nem is sikerült belépnem (egy widgettel próbáltam recovery módban elindítani a telefont).

(#10259) siofok válasza Aryan (#10258) üzenetére


siofok
őstag

de azt tudod hogy a sony logot kell "kopogtatni,és ugy lép be.

amit észrevettem egyedül az sl rom óta,hogyha bekapcsolt wifivel hívásom érkezik,akkor van hogy eltűnik a wifi ikon,net sincs,pedig az értesítési sávban levő wifi kapcsoló bevan kapcsolva.

[ Szerkesztve ]

OnePlus nord 2t

(#10260) Aryan válasza siofok (#10259) üzenetére


Aryan
senior tag

Nem tudtam :B , meglesem akkor, hogy milyen a gyári recovery. Kopogtattam, de nem lép be. Majd felkerül akkor a clockworkmod.

Gondolom utána visszajön a net, ha vége a hívásnak. 6.1.A.2.45-ös rom van fent, este repülő üzemmódba rakom a telefont majd reggel vissza normálba akkor szokott a mobilnettel probléma lenni, manuálisan kell visszakapcsolni, hogy menjen a net.

SL romot én is felrakom hétvégén, eddig csak jókat olvastam itt róla.

[ Szerkesztve ]

(#10261) siofok válasza Aryan (#10260) üzenetére


siofok
őstag

nem,nemjön vissza,ez a "bajom" :)
pedig a kapcsolója bekapcsolt állapotot jelez,de kikapcs.-bekapcs wifi azt jó.

igen,úgykell recoverybe lépni,addig nyomogatod a sony feliratot boottnál,még elnem tűnik.

nekem is tetszik az sl rom,bár akkuidőbe vártam nagyon javulást,ami elmaradtt,viszont gyorsabb.:)

OnePlus nord 2t

(#10262) Gyick


Gyick
őstag

bocs az off kérdésért.Nem tud vki pesten olyan boltot ahol tuti van használt xperia S és régebbi telót(iphone 3gs) beszámolnak?jó pmben is a válasz.

(#10263) Gyick


Gyick
őstag

bocs az off kérdésért.Nem tud vki pesten olyan boltot ahol tuti van használt xperia S és régebbi telót(iphone 3gs) beszámolnak?jó pmben is a válasz.

(#10264) vik0717


vik0717
tag

Na megvettem a "kicsikét" most csomagolom ki :)

(#10265) petipetya válasza vik0717 (#10264) üzenetére


petipetya
nagyúr

:C

"nincs rá lezsóidő"

(#10266) Maxentius válasza S_xperia_S (#10214) üzenetére


Maxentius
addikt

Kipróbálnám azt a KA15-öt, ebben már van elég újdonság ahhoz, hogy váltsak, de ehhez kéne, hogy valaki tesztelje, én mostanában nagyon el vagyok havazva. :B

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#10267) Vbazsi2 válasza no1r (#10245) üzenetére


Vbazsi2
tag

Nekem már sikerült ezzel a módszerrel!

(#10268) MyckY válasza Maxentius (#10266) üzenetére


MyckY
senior tag

Nagyon eltuntel a fórumról :) gondolom a KA15 höz kernelt is kell cserélni. Nem?

(#10269) siofok


siofok
őstag

mondjuk ma arra rájöttem hogy a HD widgets zabálta nálam a ramot rendesen.most hogy letöröltem,300mb körül van nekem is.

OnePlus nord 2t

(#10270) petipetya válasza siofok (#10269) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nálam 200-250MB között szokott lenni a szabad RAM. Ebben ott van a mobilaréna a böngészőben, a facebook, és az alábbi widgetek: evernote, business calendar, időjárás, google csík, power widget, óra és gmail. Emellett 20db gyakran használt alkalmazás ikonja is kint van - lényegében az összes főképernyő tele van.

"nincs rá lezsóidő"

(#10271) siofok válasza MyckY (#10170) üzenetére


siofok
őstag

mennyire vágod az angolt?ezt letudnád nagyjából fordítani?hátha kiderül miért nem sikerül a nand backup nekem,ahogy google fordítóval értelmeztem,nem úgy kell csinálni ahogy csináltam :F
maga a mentés sem tiszta ahogy írja.vagyis az tűnik bonyolultnak. :)

[ Szerkesztve ]

OnePlus nord 2t

(#10272) MyckY válasza siofok (#10271) üzenetére


MyckY
senior tag

Maxentius alairasaban van a tippek és trükkök na abba benne van normálisan hogy rajk fel cwm et ugyanazt rakja fel mi d kettő

(#10273) Rizel7 válasza Aryan (#10254) üzenetére


Rizel7
csendes tag

szóval a MIUI romot feltudom úgy rakni hogy utána még visszaállítható teljesen a gyári állapot? és ha ezt megcsinálom akkor rootolva lesz a telefon? bocs ha hülyeseget kérdezek de teljesen megvagyok kavarodva ezzel a bootloader/rom/root/flashtool stb témával :\ pedig a blade romcserével nem volt problémám

(#10274) siofok válasza MyckY (#10272) üzenetére


siofok
őstag

de nem a recovery felrakás nem megy nekem,hanem a nand backupok,nem működnek.én úgy csináltam ahogy anno a desiren,de az itt nem jött be.

OnePlus nord 2t

(#10275) Quqesz


Quqesz
nagyúr

hi everibodri
nexus s-em lecserélését tervezem és ez az egyik esélyes.mik a tapasztalatok?mik a hibái hiányosságai a telonak.meg vagytok elégedve vele?

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#10276) Maxentius válasza MyckY (#10268) üzenetére


Maxentius
addikt

Nem feltétlenül, a SSpeed kernel még mindig a v6-nál jár. :)

(#10275) Quqesz: Nagy hiányosságai szvsz nincsenek, engem csak ez a nyomorult besárgulás és iszonyatos melegedés idegesít, amit az órajel-csökkentés sem változtat érdemben.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#10277) MyckY válasza Maxentius (#10276) üzenetére


MyckY
senior tag

Most akkor én is letudom tesztelni zárt BL-en?

(#10278) Maxentius válasza MyckY (#10277) üzenetére


Maxentius
addikt

A KA-t biztos nem, az még mindig nyitást igényel.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#10279) no1r válasza Vbazsi2 (#10267) üzenetére


no1r
őstag

nah, végül nekem is sikerült, de a flashtoollal... de már k..va ideges voltam. nem értem mi volt a gond. most végeztem a backupokkal, már csak a játékokat kell visszanyomni.

de titanium backup is felnyomta az agyam, nem akar rendesen kötegelve visszaállítani, kifagy. másnak ilyen tapasztalatok? esetleg valami jobb backup program / módszer (amiben benne vannak az alkalmazás adatok is nem csak maga az app)?

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#10280) siofok válasza no1r (#10279) üzenetére


siofok
őstag

titanium backup nekem meg mentésnél áll meg. :(
először 4%-nál,ujraraktam merketről,de most sem jó,most meg 78%-nál állt meg.De majd bejáródik! :DDD

[ Szerkesztve ]

OnePlus nord 2t

(#10281) Maxentius válasza no1r (#10279) üzenetére


Maxentius
addikt

MyBackup Pro, a teljes körű funkcionalitáshoz itt is root kell.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#10282) redbiro válasza siofok (#10280) üzenetére


redbiro
őstag

nekem semmi, 100+ appot simán visszaraktam vele tegnap.

it never gets easier, you just go faster

(#10283) vik0717


vik0717
tag

Bekapcsoltam ful gyári volt zárt doboz rajta az a fólia, hogy 30 percet tölteni kell... és 4.0.4 droid volt rajta :)

(#10284) no1r válasza Maxentius (#10281) üzenetére


no1r
őstag

mybackup nem csak appot ment le? én eddig úgy tudtam...

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#10285) vik0717


vik0717
tag

Valaki help nem megy a frissítés sus-al kiakpocslom a telefont majd miközben rádugom a gépre nyomom a hangerőt és mindíg csak a töltés kezdődik meg és nem a frissítés

(#10286) Maxentius válasza no1r (#10284) üzenetére


Maxentius
addikt

A leírása alapján ez is eléggé teljes körűnek tűnik, bár én is Titanium-ot használok.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#10287) Quqesz válasza vik0717 (#10285) üzenetére


Quqesz
nagyúr

nem lehet,hogy az aksid lemerült.ilyenkor nem enged frissíteni.nem kell hozzá power gomb is??

Maxentius
a nexus s-en is sokan cseréltették a kijelzőt sárgulás miatt(volt aki többször is)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#10288) #93966848


#93966848
törölt tag

SL rom tényleg nagyon bejövős :)

(#10289) vik0717 válasza Quqesz (#10287) üzenetére


vik0717
tag

maxon van

(#10290) vik0717


vik0717
tag

a gépem valami olyasmit ír ki hogy hiba a driver telepítése során a tálcán felugró ablakban...

(#10291) Maxentius válasza Quqesz (#10287) üzenetére


Maxentius
addikt

Ja, én buta bootloader-kioldás után akartam cseréltetni a kijelzőt, persze, hogy visszadobták garimegvonással együtt... :(((

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#10292) Aryan válasza Rizel7 (#10273) üzenetére


Aryan
senior tag

Nálam is hasonló a szitu :) . Bootloadert ki kell nyitni, hogy más custom romot is feltudjál tenni és nem gyári recovery kell . Flashtool progival tudsz gyári romokat telepíteni. Rootolni két féleképpen tudsz vagy újabb flashtool-al vagy ezzel. Ezt a Miui romot fellehet rakni zárt bootloaderes telefonra is, de vannak vele problémák ahogy olvasom: [link]. Több embernél is előjött a hiba, és a root is megszűnt több embernél. Én nem raknám fel a helyedben.

Ami a lényeg, ha bootloadert felnyitod akkor sajnos ugrik a garija a telefonnak, rootolni viszont lehet, mert az nyom nélkül ellehet tüntetni egy gyári rom újratelepítésével. Hétvégén próbálom majd ki a Sony Xperia SL romot, amit szintén flashtool-al feltudsz rakni.

[ Szerkesztve ]

(#10293) Rizel7 válasza Aryan (#10292) üzenetére


Rizel7
csendes tag

Így már világos, köszönöm :) Kár érte. Szívesen kipróbáltam volna 1-2 ROMot de egy ~100ezres telefonnál nem akarom elfüstölni a garanciát :\

(#10294) ptamas88


ptamas88
tag

most váltottam zte bladeről egy kicsit feljebb egy ilyen tüneményre, és simán rámásoltam windows intézővel zenéket meg minden aztán miután rootoltam az adb-s 1klikkes megoldással azóta nem enged másolni semmit a telóra :F mit lehet ezzel csinálni ? ja és visszaolvasva csak erről az SL romról olvastam énis kipróbálnám amíg úgysincs sok progi a telón, tudtok adni egy linket ? flashtool megvan már csak a rom kéne :) köszi

Sony XPERIA S -> LG G2 -> Samsung S7 edge, Dell Inspiron 15R

(#10295) mackosajt válasza ptamas88 (#10294) üzenetére


mackosajt
addikt

Treck aláírása!
Ott fent van minden. ;)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#10296) petipetya válasza vik0717 (#10290) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ne csak a SEUS legyen fent, hanem a PC Companion - talán így nem lesz gond a driverrel. Nálam is fent van mindkettő, és jól megférnek egymás mellett.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#10297) Maxentius válasza Aryan (#10292) üzenetére


Maxentius
addikt

Ami a zárt bootloader-es root-ot illleti, nem csak nálunk van vele gond, hanem pl. a One X-nél is.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#10298) Alpha630 válasza Maxentius (#10297) üzenetére


Alpha630
tag

Nekem a .bat-os módszer hibátlan. És zárt t-mobil-os vagyok. Nektek mi a gond?
Szerk.: gyári 6.1.A.2.45 rom

[ Szerkesztve ]

(#10299) siofok


siofok
őstag

én arról sem vok meggyőződve,hogy érdemes az sl romot feltenni.Természetesen friss romolás után mindenkinek gyorsabb volt,mint amit előtte használt.Legalábbis én nem vettem észre semmi kimagaslót se teljesítményben,sem akkuidőben,semmiben.

vaalaki ezt letudnám fordítani hogy mi a menete a nand backup,illetve restore elvégzésének??Mert nekem a desirénél bevált módszerrel itt nem rakja vissza az előzőleg mentett állapotot

[ Szerkesztve ]

OnePlus nord 2t

(#10300) naksys válasza Maxentius (#10297) üzenetére


naksys
senior tag

Nálam hibátlan. Zárt, T-s teló.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.