Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-01 07:11:09

LOGOUT.hu

Sony Xperia P - fémtestvér

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#912) zooly


zooly
aktív tag

Még néhány tapasztalat:

- A "death grip" működik, ha a bal tenyeredben tartod és szemből nézve a bal alsó sarkának nagyrészéhez hozzáér még a tenyered akkor lemegy olyan 2-3 pöcköt a térerő. Jobb kezeseknek beszélgetés közben ezt szinte képtelenség reprodukálniuk, csak gyenge térerő esetén, megmarkolva, szemből nézve zavarhat be.
- A gyári weather widget írja is (!), hogy ha jobbat akarsz tölts le a play storeból :D Én még vettem anno egy Beautiful Widgetset, az teljesen jó itt is erre.
- A kijelzőn van gyárilag mm pontosan illesztett buborékmentes védő fólia az először lehúzandó instrukciós fólia alatt (t-pontban rám akartak beszélni védőfóliát, szerencsére nem kértem). Igaz a minősége kérdéses (lehet jó, nem tudom), de mivel maga az üveg is ellenálló így még egy rossz minőségű is megvédi.
- T-mobilnál (t-pontban) amúgy 80 ezer ha előfizetést hosszabbítasz meg (vagy 18k + 12*5x00), webshopból még olcsóbb. T-pontos vásárláskor 2 év teljeskörű gari jár rá, Webshopos esetén 1 éves korlátozott, erre érdemes figyelni!

[ Szerkesztve ]

https://www.ratingraph.com/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.