Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-01 07:11:09

LOGOUT.hu

Sony Xperia P - fémtestvér

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1901) bdani94


bdani94
tag

Nekem Nem Dobja fel a Frissitést a Pc Sunyi... 6.0.B.3.162 van rajra O_o Djuicis vagyok..Esélyes hogy ezért?:)

Kütyük: Matebook d15 Samsung Galaxy S23 Galaxy Tab S8

(#1902) bdani94


bdani94
tag

többször küóldte el :$

[ Szerkesztve ]

Kütyük: Matebook d15 Samsung Galaxy S23 Galaxy Tab S8

(#1903) bdani94


bdani94
tag

Töröl.

[ Szerkesztve ]

Kütyük: Matebook d15 Samsung Galaxy S23 Galaxy Tab S8

(#1904) Joe63 válasza _Dumber_ (#1882) üzenetére


Joe63
tag

+1 :)

• Az élet attól szép, hogy bármi megtörténhet. És attól szar, hogy meg is történik.

(#1905) xtibi válasza Bitpalace (#1877) üzenetére


xtibi
tag

Nálam is játszott sokminden one s, one x, sgs3, razr, xs, xp, stb.
Olvass fórumokat, beszélgess, keress helyet, ahol kipróbálhatod.
Mind jó telefon, de mindnél van kompromisszum. Én sokat rágódtam, mire letettem a pénzt a p-ért.
Méretben a legjobb, itt szinte senki panaszkodott bosszantó hibákra (én sem találkoztam velük), a többit fogadása közben majdnem elejtettem, mert nagy, világbajnok kijelző, nem akad, fagy. Miért még: a Sony megbízható név, mobilok között a frissitések, javítások tekintetében szuper, páromna mini proja van, az is jól összehozott masina gond nélkül, rendes gond nélküli ICSvel.
S ami nekem a leginkább volt? Ez ma az egyetlen telefonon, aminél felmerült a napnál további üzemidő hasznalat mellett. Én lehet hardcore vagyok, de az első vas, ami túléli a napot a kezemben.

Mi itt a kompromisszum? A fényképezőgép nem veri meg a nex5öt ;-) , van jpbb a piacon, de kényelmesen odaveri az olcsó kompaktokat. pont itt a vége.
Tárhely panaszokra ott az otg vagy a Sony 50 Gb felhője, fizetősben pedig bármi egyéb. Ma már felesleges terrabyteokat cipelni.

Melegedés. Siófok felé navi+bluetooth+adatforgalom+pár hívástól tűző napon az ablakban kb 70 km után igen meleg volt a tapintása, akkor az akksi volt 46 fokos. Máskor semmi.

Alsó kupak lötyögése. Nem basztatod nem kopik ki és nem fog zörögni. Jó, segít az is, ha nem ejted rá.

dióhéjban ez egy k jó cucc :-)

Az egyetlen változatlan az örökös változás

(#1906) Wilika válasza xtibi (#1905) üzenetére


Wilika
aktív tag

(A Sony-nak van felhője?) :B

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#1907) spawn21 válasza Wilika (#1906) üzenetére


spawn21
veterán

minek hívjuk az a box-ot? :DDD

iPhone 13p

(#1908) Wilika válasza spawn21 (#1907) üzenetére


Wilika
aktív tag

? :F

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#1909) spawn21 válasza Wilika (#1908) üzenetére


spawn21
veterán

hát az online tárhely az nem felhő? :U

iPhone 13p

(#1910) Wilika válasza spawn21 (#1909) üzenetére


Wilika
aktív tag

De, az. Csak hogy a Sony-nak van saját felhő-szolgáltatása a telefontulajoknak? (csak mert rémlik ilyesféle hír)

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#1911) spawn21 válasza Wilika (#1910) üzenetére


spawn21
veterán

van.

ez a Box :D 50 gb

iPhone 13p

(#1912) Bitpalace válasza xtibi (#1905) üzenetére


Bitpalace
senior tag

köszönöm a kimerítő választ! :R

Annyit akarok még kérdezni, hogy az 50gb tárhelyre bárhol el tudod érni telóval? (persze ahol van lefedettség neten keresztül)

A telefon alján lévő sáv az nem világít témaszínnek megfelelően mint az U-nál? Mert az nekem nagyon tetszik, de az U már gyengébb hardver kisebb kijelző, kevesebb memória....stb

És azt néztem, hogy az U pl csak rózsaszín kupakkal lehet kapni T-nél ami szvsz egy igen csak női beütést ad neki, de hát ez a T színe :DD

A P-re is ráteszi a kezét? Tehát a tipikus T-s felirat megtalálható lesz rajta? Esetleg milyen hátrányom származhat abból, ha T-nél veszem?
P-t meg csak szűrkébe lehet kapni... :O

[ Szerkesztve ]

(#1913) spawn21 válasza Bitpalace (#1912) üzenetére


spawn21
veterán

Nem teszi rá a T a kezét.
Sehol semmilyen logó. Hála az égnek. :D

Nem lehet más színben megvilágítani alul a sort. De ez szerintem nem fontos, vagy az?
Sosem néztem eddig, mert nem az érdekel. :))

iPhone 13p

(#1914) xtibi válasza Bitpalace (#1912) üzenetére


xtibi
tag

A felhő/Box lényege, hogy bárhonnan bármivel hozzáférsz, tehát pc-n is látod. Ha net van, minden van. :-D

A csík nem világít folyton és nem színes. Ez már másnak is probléma volt, engem nem zavar, mert nem ülök és nézem a jelzéseket, általában tokban van, abban meg mindegy. Ez szerintem kb 2 hetes elvezkedés, aztán úgyis kindegy lesz.
A szolgálatós vásárlás kötöttségekkel jár, ezért drágább a függetlenség élménye.

Az egyetlen változatlan az örökös változás

(#1915) Bitpalace válasza xtibi (#1914) üzenetére


Bitpalace
senior tag

Értem. Nem nem fontos, csak tetszik, pont azért kérdeztem mert igen 1-2 hétig buli hogy úúúúú viláágíít :DDD de utána zavaró!
És a mulasztott eseményeket hogy jelzi? villog fehéren a sáv?

Hála az égnek, nem vog virítani rajta TRÉ-mobil :K

Köszönöm!

(#1916) Pepeninho válasza spawn21 (#1913) üzenetére


Pepeninho
őstag

Lehetséges a szín változtatása. Ledet kell cserélni a telefonban. Ez persze garivesztéssel jár.

Ps4, p30 pro

(#1917) Wilika válasza spawn21 (#1911) üzenetére


Wilika
aktív tag

Uuuuááááuuuáöööááhhhhhh, 50 giga, ez tök jó! :))

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#1918) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Mi is ez a box valami? ez most nekem új.
Hogy érhetem ezt el pontosan?

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#1919) Wilika válasza DraXoN (#1918) üzenetére


Wilika
aktív tag

(#1920) _Dumber_ válasza Bitpalace (#1915) üzenetére


_Dumber_
őstag

Alapesetben nem világít.
A led jelez ha elmulasztott esemény van (asszem mulasztott hívásnál nem jelez).
Ha meg e-mail , SMS és töltés gondjai vannak, akkor mindig az utoldó virít a leden.
Az alsó sávra meg le lehet tölteni egy SONY specifikus appot a Playről ami már villogtatja az alját is.

(#1921) kali válasza Bitpalace (#1912) üzenetére


kali
legenda

egy ideje nem annyira divat már az a tipikus t-s felirat...
utoljára az n95 telefonomnál emlékszem ilyenre, pedig azóta vettem már néhány telefont a szolgáltatótól!

[ Szerkesztve ]

(#1922) xtibi válasza DraXoN (#1918) üzenetére


xtibi
tag

Töltsd le google playből, regelj és megkapod az 50 giga-t, ha sony s vagy p- d van.

ap leírásában van egy support link a promoról.

Az egyetlen változatlan az örökös változás

(#1923) mrlujoak válasza DraXoN (#1918) üzenetére


mrlujoak
veterán

Tavaly év végén jelentette be a Sony Ericsson, hogy a Box tárhelyszolgáltatóval kötött szerződéses promóciójában az Xperia (és Live with Walkman) tulajdonosoknak 50 GB-os tárhelyet biztosítanak, ha 2012 dec. 31-ig letöltik a Box appot, és ott regisztrálnak.

Ez a tárhely automatikusan jár az Xperia tulajoknak, és nincs neki lejárati ideje.
Tavaly év vége óta lehet regisztrálni.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#1924) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Köszönöm... nem is tudtam erről, megtaláltam már, csak azért kérdeztem, mert nem tudtam, hogy kell-e valamit tenni. De úgy néz ki a program érzékelte az Xperia készüléket és magától adta a helyet (nem tudom miért is nem rakják fel a telefonra ezt a szoftvert akkor alapból).

Az dicséretes most a szöveget elolvasva a linkelt oldalon, hogy ha egyszer 50GB-os lett az account nem vált majd vissza 5GB-ra akkor se ha a promóció esetleg végetérne.

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#1925) Pepeninho


Pepeninho
őstag

Bocsánat, nekem ez még nem tiszta. Mit kell keresnem play-en? Box? Vagy cloud? Vagy mi?:)

Ps4, p30 pro

(#1926) Wilika válasza Pepeninho (#1925) üzenetére


Wilika
aktív tag

Amit linkeltem a 1919-esben. :) vagy csak kötyögd be a telefonon, hogy "box" :)

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#1927) TomWexX


TomWexX
addikt

Na van már valami tapasztalat az új firmware-ről? Érdemes feltenni? Előbb-utóbb biztos felteszem, csak érdekel hogy szórakozzak-e vele most, vagy ráér később. :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1928) Bitpalace válasza kali (#1921) üzenetére


Bitpalace
senior tag

Oké csak kérdeztem, reménykedtem is benne, hogy nem csúfítja el ezzel a telót.
Nekem még e52 navim van és azon ott figyel a fém keret alján... :W
Lehet ez csak az én hülyeségem, de én nem szeretem ezt, és hát mit csináljak szolgáltatónál vagyok hajlandó megvenni jó árak miatt.

Dumber: köszönöm neked is! Melyik az az app? és az úgy működik hogy az egész alsó sávot villogtatja bizonyos időközönként?

Üdv!

(#1929) WolfferWolf


WolfferWolf
csendes tag

Üdv

P tulaj lettem én is. Első androidos telefonom. Egyenlőre küzdök még vele. Első komolyabb akadályom, hogy a régi (nokia 3500) telefonomról nem tudom átmenteni az összes számot a Gmail címtárba. Végigpötyörészés nélkül, hogyan abszolválható a mutatvány? Előre is köszi a választ.

Am ende steht der Sieg!!!

(#1930) _Dumber_ válasza Bitpalace (#1928) üzenetére


_Dumber_
őstag

(#1931) _Dumber_ válasza WolfferWolf (#1929) üzenetére


_Dumber_
őstag

Ha a 3500 ből ki tudom menteni CSV, vagy olyan formában amit a gmail címtára megemészt akkor nyert ügyed van

(#1932) xtibi válasza _Dumber_ (#1931) üzenetére


xtibi
tag

Bluetooth-on is átküldheted a névjegyeket az XP-re, aztán ott egy mozdulattal beimportálod a kapcsolatokba. Ez a gány megoldás, de low-end telóknál valami vacakolás mindig van. :(

Van app a Nokiára úgy emlékszem (jó pár éve volt még E52-vel), ami kontaktokat feltolja a gmail-be, onnan meg már sima ügy. Ha lehet rá telepíteni.

Az egyetlen változatlan az örökös változás

(#1933) WolfferWolf válasza _Dumber_ (#1931) üzenetére


WolfferWolf
csendes tag

Köszi de sajnos nekem ez "vizigótul" van!
Ha egy kissé "szájbarágósan" el tudnád magyarázni, megköszönném!

Am ende steht der Sieg!!!

(#1934) TomWexX válasza TomWexX (#1927) üzenetére


TomWexX
addikt

Frissítettem a telefont, eddig nem tudom mi változott, maga a procedúra rendben lezajlott.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1935) WolfferWolf


WolfferWolf
csendes tag

Új kérdésem lenne. Mobilnetet miért nem tudom bekapcsolni? Vodafone-os vagyok.

Am ende steht der Sieg!!!

(#1936) TomWexX válasza WolfferWolf (#1935) üzenetére


TomWexX
addikt

Beállítások > Vez. nélk. és m.hálózatok > Mobilhálózatok > Adatok engedélyezve mellett legyen pipa. Ha nincs beállítva a vodafone mobilnet, akkor ugyanitt a Hozzáférésipont-neveknél tudod ezt megtenni.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1937) WolfferWolf válasza TomWexX (#1936) üzenetére


WolfferWolf
csendes tag

A pipa ott van. hozzáférési pont neveknél az internet.vodafone.net-et választottam és így sincs net. :S

Am ende steht der Sieg!!!

(#1938) m_laszlo


m_laszlo
csendes tag

Sziasztok! Sajnos komolyabb problémám akadt... (iphone után tegnap lettem egy p boldog tulaja)
Ugye csatlakoztattam, a telefon felajánlotta, h telepítse-e a pc companion szoftvert. persze, ám az utolsó lépes nem sikerült neki... (egyébként egész korrekt pc-m van, azzal nem lehet baj) na mind1, letöltöttem a sony oldaláról, fel is ismerte a telefont (bár az továbbra is felkínálja a telepítést), elkezdte frissíteni: letöltötte a szoftvert, kihúztam, kikapcsoltam, hangerő gombot nyomva tartottam csatlakozáskor, elindult a frissítés ám kb 2 perc múlva megszakadt, újrapróbálkozásnál is, majd felajánlotta a sony support oldalát, h próbálkozzak ott, de az nem elérhető.... :/

(#1939) Pepeninho


Pepeninho
őstag

Helló

Vodafone hálózattal volt már valakinek problémája? Vodafone-nál vett készülékkel!!!

[ Szerkesztve ]

Ps4, p30 pro

(#1940) neorow1 válasza WolfferWolf (#1937) üzenetére


neorow1
senior tag

Ha vitamaxos vagy akkor át kell írni "vitamax.internet.vodafone.net"-re az apn-t

(#1941) WolfferWolf válasza neorow1 (#1940) üzenetére


WolfferWolf
csendes tag

Előfizetésem van. Vitamax az nem feltöltőkártyás? azért ezt is kipróbálom. Térerő is bizonytalan. Lehet , hogy belenyúltam... :S

Köszi a választ.

[ Szerkesztve ]

Am ende steht der Sieg!!!

(#1942) Knight666 válasza TomWexX (#1927) üzenetére


Knight666
aktív tag

Én is feltettem az új frissítést. Gond nélkül lezajlott a dolog és utána nem akart mást felrakni. Ez egy független telefon. Lehet, hogy a szolgáltatósoknál más a procedúra, és azért vannak a különbségek, nemtom...

A híváslista BT-os átküldésének problémája közben megoldódott (azt hiszem sikerült véletlenül kitörölnöm a listát és azért nem láttam semmit a fedélzetin sem :D ). A videólejátszásra viszont még mindig nem találtam tökéletes progit.

Arra van bevált módszer, hogy leirtsam az összes közösségi alkalmazást a telefonról? Idegesítő, hogy foglalják a helyet és futnak a háttérben a tudtom nélkül (a Gtalk-ot is csak napok után vettem észre, h online) pedig nincs szükségem ezekre.

(#1943) neorow1 válasza WolfferWolf (#1941) üzenetére


neorow1
senior tag

De igen, az. Ha előfizus vagy akkor kéne mennie.. Ha engedélyezve van az adatkapcsolat és mégsem működik akkor megpróbálnék egy hard resetet.

(#1944) Pepeninho válasza neorow1 (#1943) üzenetére


Pepeninho
őstag

Nem értem. Hard Reset se fog sokat érni, mert el nem állítottam semmit. Haverom független S-t vett és a Vodás kártyával automatikusan volt/van mobilnetje. :S

Ps4, p30 pro

(#1945) kali válasza Pepeninho (#1944) üzenetére


kali
legenda

biztos azért nem érted, mert az a hozzászólás nem neked lett címezve...
esetleg írd le részletesebben a problémádat, mert így nehéz bármit is írni rá!?!?

[ Szerkesztve ]

(#1946) neorow1 válasza Pepeninho (#1944) üzenetére


neorow1
senior tag

Ha jobban megnézed nem neked válaszoltam :(((

(#1947) Pepeninho válasza kali (#1945) üzenetére


Pepeninho
őstag

Jogos. Egyébként én írtam wolf helyett, csak aztán átjöttem a saját acc.-omra. :)

Ps4, p30 pro

(#1948) TomWexX válasza Knight666 (#1942) üzenetére


TomWexX
addikt

Nekem T függő telóm van, mégis simán lezajlott minden. :)

Közösségi alkalmazások törléséhez ROOT jog szükséges.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1949) NY_A


NY_A
őstag

Nektek hála én is beregisztráltam a Box alkalmazásra, és én is élvezhetem az 50 giga ingyen tárhelyet. Eddig erről nem is tudtam. Most azon agyalok, hogy a bátyám, és a főnököm Xperia minijét is beregisztrálom magamnak, nekik ez úgysem kell. Feltételezem egy e-mailre nem lehet többet beregisztrálni. Az elég durva lenne. :D

(#1950) hurrikan válasza m_laszlo (#1938) üzenetére


hurrikan
addikt

Mivel frissítettél?
SUS vagy PCC?

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.