Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-01 07:11:09

LOGOUT.hu

Sony Xperia P - fémtestvér

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1251) s4tch válasza AlrightSir (#1249) üzenetére


s4tch
veterán

Rákérdeztem az ügyfélszolgálatnál, annyit írtak pár hete, hogy nem tervezik más színben bevezetni a telefont. (Nekem a piros tetszik igazán, de a fekete is sokkal jobban bejön, mint az ezüst.) Mondjuk láttunk már olyat, hogy egy színváltozat csak később jött. Augusztus közepén jár le a 2 évem, addig barátkozom az ezüsttel...

(#1252) TomWexX


TomWexX
addikt

Ha még nem láttátok élőben az ezüst verziót, akkor nézzétek meg mindenképp. Képen nem nagy szám viszont élőben így is nagyon-nagyon szép. :K
s4tch: Tudom, Te ezüst ellenes vagy, de egy próbát megér. :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1253) AlrightSir válasza spawn21 (#1250) üzenetére


AlrightSir
tag

Az SXS-ből is most került fel fehérben, szóval szerintem van esély.

s4tch, TomWexX: Én is írtam, hátha. Nekem a fekete tetszik a legjobban, ma élőben is megnéztem. A szürkét is láttam, de valahogy nem az én ízlésvilágom. A fekete a legelegánsabb, a piros meg vad, mondjuk azt is bevállalnám. :DDD

(#1254) s4tch válasza TomWexX (#1252) üzenetére


s4tch
veterán

Megnéztem már, jobb, mint képen, de a másik 2 szín fajább.

(#1255) AlrightSir válasza s4tch (#1254) üzenetére


AlrightSir
tag

érdeklődjünk több e-mail címről is, hátha van valami visszajelzés, hogy "hé, sokan akarnak feketét/pirosat, vegyük fel a kínálatba" :P

(#1256) Zoly90


Zoly90
csendes tag

Valaki irjon errol a telefonrol hogy meg e éri venni ???? vmi felhasznalo infot irna nekem megköszöném

(#1257) spawn21 válasza Zoly90 (#1256) üzenetére


spawn21
veterán

olvass vissza.
szinte mindenki elégedett vele!

iPhone 13p

(#1258) rbalint88 válasza Zoly90 (#1256) üzenetére


rbalint88
addikt

helyesírás -2...
egyébként
jó készülék, vegyed nyugodtan.

(#1259) Monk144 válasza TomWexX (#1239) üzenetére


Monk144
csendes tag

Óó, tényleg! Köszi, erre nem is gondoltam! :)

(#1260) neorow1


neorow1
senior tag

Sziasztok.

Hétfőn én is beállok a P-s táborba egy ezüst csodával :). A tesztben (szerintem) eléggé lehúzták a teljesítményét, így sokáig gondolkodtam rajta, hogy megvegyem-e, bár nem vagyok egy nagy mobil játékos, de ha már ennyit kiadok rá akkor legyen alatta vas. A Verge féle tesztben is lehúzták, így elkezdtem keresgélni vélemények után. A tanulság: ne higyjetek a teszteknek.

Szerintem ha a GTA3 és a ShadowGun így fut rajta akkor nagy gond nem lehet :) Szóval ha még gondolkodnátok rajta ez eléggé jól mutatja a teló erejét.

(#1261) spawn21


spawn21
veterán

4.tesztet olvasom, elvesztettem a fonalat.
Most akkor ebben az SII gpu-ja van? Hol Mali 400mp hol mali 400-at írnak. What the f.ck??

Szerk: közben megtaláltam. Az ardeno 205-ös fölött van valamivel.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#1262) TomWexX válasza neorow1 (#1260) üzenetére


TomWexX
addikt

Ezt én sem értem hogy a teszteken miért húzták le ennyire a P-t. Pl. GSM Arénánál a P aksiját a leggyengébbek közé sorolták, aztán a gyakorlatban kiderült hogy a jelenlegi telefonok közül ez bírja a legjobban. Na jó, nem a legjobban, de azért elég jól bírja. :)
Vagyis ahogy mondod, a tesztek félrevezetőek lehetnek, nagyon is jó telefon ez. :K

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1263) neorow1 válasza spawn21 (#1261) üzenetére


neorow1
senior tag

Mali 400 van benne, a linkelt tesztben ott van, hogy ez nem ugyanaz mint ami az SII-ben, valamivel gyengébb, de szerintem abszolút vállalható.

@TomWexX a kamerát itt hogy lehúzták, Verge-n meg egekig magasztalják :D

[ Szerkesztve ]

(#1264) spawn21 válasza TomWexX (#1262) üzenetére


spawn21
veterán

Szerintem nagyon jó az aksi. Lathattatok 3 nap is meglehet.
Nincs ezz semmi egetrengető baj. Aki megveszi nem fog csalodni. :))

iPhone 13p

(#1265) rbalint88


rbalint88
addikt

úgysincs tökéletes telefon, mindenkinek el kell döntenie, hogy milyen téren köt kompromisszumot.
a P-nél nem csúcs a "vas", viszont átlagos használatra még mindig bőven sok, a többi része meg azért ott van a szeren.
lehetne még több hasonló jellegű készülék a piacon, szerintem azért lenne rá igény.
mosta nagyon elment minden gyártó a feleslegesen erős hardver+tepsi kijelző felé, remélem nem ez a vonal marad meg hosszú távon.

(#1266) TomWexX


TomWexX
addikt

ICS frissítés augusztusban?

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1267) brooaaf válasza AlrightSir (#1249) üzenetére


brooaaf
csendes tag

Nekem a héten azt írták, hogy nem tervezik más színben forgalmazni.

(#1268) Wilika válasza spawn21 (#1264) üzenetére


Wilika
aktív tag

Amúgy te mire/hogyan használod a telefonod? Mondjuk nekem is valószínűleg kibírná, ha nem nyúznám annyit. De annyi szép, színes szagos, alkalmazás és izgalmas játék van... ^_^
:D

Amúgy a fényképezőgépe engem lenyűgözött. A videó meg pláne. Valamelyik nap egy csoport hangyát filmeztem amint tevékenykednek. (Macro mód, full HD-ben) Beszarás milyen szép.

A grafikus chip meg teszi a dolgát rendesen. Amikor megvettem és elkezdtem játszanj rajta a gta3-at, nem tudtam vele betelni (mondjuk azt is nehéz volt feldolgozni, hogy az eredeti játék már 10 éve volt...). Akadásmentesen futott, valami fatasztikus volt. A másik játék a DeadSpace volt. Az is komolyan penyűgözött.
(Szóval jah, ezért merül le nekem :D)

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#1269) neorow1


neorow1
senior tag

T-seknek NFC tag, ha érdekel valakit:

[link]

/Nincs közöm az eladóhoz, nem reklámozni akarom/

(#1270) TomWexX válasza neorow1 (#1269) üzenetére


TomWexX
addikt

Mi köze a T-sekhez? Ez mindenkinél működik...

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1271) pit stop válasza neorow1 (#1269) üzenetére


pit stop
addikt

Én sem értem mi köze T-sekhez. Magyarországon akárhol veszed sehol se adnak P-hez Tag-et (ha erre céloztál esetleg).

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#1272) Sfmc


Sfmc
csendes tag


65%-kos az aksi volt benne egy 20perces reggeli szundi is két idő pontra állítva .
De sikerült már 5 óra alatt is lemerítenem :D.
Ha az autónkat míg leérünk a telekre széttaposom fogyaszt 10 litert ha nem 5,5-let
akkormost adjam el mert sokat fogyaszt vagy tartsam meg mert keveset fogyaszt????

[ Szerkesztve ]

(#1273) rbalint88 válasza Sfmc (#1272) üzenetére


rbalint88
addikt

vegyél dízelt :DDD

sőt
add el a telket

[ Szerkesztve ]

(#1274) Sfmc válasza rbalint88 (#1273) üzenetére


Sfmc
csendes tag

A dízel kevesebbet fogyaszt ha nem járok vele az eladott telekre? :) :) :) :)

(#1275) rbalint88 válasza Sfmc (#1274) üzenetére


rbalint88
addikt

akkor fogyaszt csak igazán keveset :P
ha boldogít, nekem dízelem van. ha sietek, ha nem, 10et fogyaszt :D

(#1276) _Dumber_


_Dumber_
őstag

Tegnap meglett. Mára belaktam ..
Qva jóó !! Szép és stb.
Bár nekem sikerült 4 óra alatt lemerítenem :DDD, igaz szó szerint le sem tettem, és csak első töltés volt.
Nem lesz itt gond az aksival.

Amit keresek: Övre FŰZHETŐ (és nem akasztható) bőrtok. Van valakinek ötlete? (Típus/bolt)

[ Szerkesztve ]

(#1277) spawn21 válasza _Dumber_ (#1276) üzenetére


spawn21
veterán

Mikor megvettem azonnal elkezdtem tokokat keresni. A Telenornal tudtam venni olyat ami csiptetheto és fuzheto is. 2300 ft körül volt. minőségi darab, csak elajandekozam mert amúgy utálom, csak kellett. :)

Wilika: Sokat telefonálók, mivel sokat dolgozok ezért csak a wc-n tudok játszani :D
De telefonálók rendesen, net on. így a 2 nap szinte mindig meg van, kivéve mikor hazaérek mert akkor nyomkodom.

Más: érdekes hogy a keményebb játékok elmennek rajta viszont egy fruit ninja akadozik. Ez miért lehet?
Meg augusztusig kell várni az ics-re? Azzal vajon mennyire fog porogni? :))

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#1278) spawn21


spawn21
veterán

llejárt a szerk.

ha valaki tud rendelni nfc ízeket azzal szóljon, érdekelne

iPhone 13p

(#1279) Wilika


Wilika
aktív tag

Micsudákat? :) Amúgy, az alább linkelt tagek vajon ennyiért működni is fognak? Mert lehet, hogy akkor vennék is rögtön párat, aztán megjön amikor megjön. :)

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#1280) spawn21 válasza Wilika (#1279) üzenetére


spawn21
veterán

Akkor rakjuk össze amink van, oszt ócóbb lesz :D Kit tud rendelni a messzi földről?

iPhone 13p

(#1281) sdd2 válasza Wilika (#1279) üzenetére


sdd2
veterán

Szerintem működik...

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#1282) neorow1 válasza pit stop (#1271) üzenetére


neorow1
senior tag

Hát szerintem a Sony shop-os telókhoz adnak, tokkal és hdmi kábellel együtt.

Én már rendeltem taget, majd beszámolok róla. Csináljátok PayPal accot és ti is tudtok, tök jó cuccok vannak fillérekért.

(#1283) Wilika válasza spawn21 (#1280) üzenetére


Wilika
aktív tag

Bármelyikünk tud. Még a posta is ingyen van, szóval még csak nem is olcsóbb, max a vámmal szállnak ránk az ipari mennyiség miatt. :D

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#1284) TomWexX válasza neorow1 (#1282) üzenetére


TomWexX
addikt

Magyarországon nem adnak nfc tag-eket a telóhoz még a sony shop-okban sem. Csak külön lehet megvenni.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1285) Memmaao válasza Monk144 (#1238) üzenetére


Memmaao
addikt

Próbáld ki a handcent sms-t, jobb mint a gyári! Csak ajánlani tudom. Pl handcent esetén ékezetes betűk: ö-ü-ú-í nem rövidítik a karakterszámot, 160 karakteres marad egy sms! ő-ű- esetében ö-ü lesz, de még így is jobb, mint a gyári, ahol ékezetek esetén drasztikusan csökken a karakterszám.

# Wilika: Szerintem ICS a szolgáltatói retail telókra kb ugyanakkor ki fog jönni, abból kiindulva, hogy a ginger frissítés is kijött ugyanakkor, mint a nem szolgáltatóira.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#1286) Sfmc válasza _Dumber_ (#1276) üzenetére


Sfmc
csendes tag

[link]
Én itt vettem tokot hozzá.
[link]
És NFC-t is

[ Szerkesztve ]

(#1287) rbalint88


rbalint88
addikt

Küldjétek el privátban, hogy kinek mennyi nfc tag kell és megrendelem, van ebayem bejáratva :) aztán ha megérkezik, akkor továbbpostázom mindenkinek
ha addig megjön, akkor júli 18-21 között továbbküldöm, ha nem, akkor 28 után, ha megfelel, egyéb vállalkozó hiányában :)

Fóliát szintén érdemes lenne onnan rendelni, Wilika tud nyilatkozni, hogy minőségre milyen.
200Ft körülre jön ki egy darab

[ Szerkesztve ]

(#1288) Memmaao válasza _Dumber_ (#1276) üzenetére


Memmaao
addikt

Én gsm shopban vettem rá tokot, red ant márkájú, még jól is néz ki, 2,5k, van a hátulján övre fűző, bár én nem hordom úgy, mert nincs gyerekem :) ( Barney Stinson - Tesó Kódex)
Akku: Nekem egy nap, este töltő, de jól van ez így, fb-mail-imdb-fancy weather- folyamatos szinkron! Rengeteg viber hívás, sok telefonálás, sorozat nézés. Akit vígasztal, bnőm xperia mini pro-ja egy napot sem bír, de ő állandóan sudokuzik, meg dühös madarazik!
Defy-m is egy napot bírt a végén, úgy, hogy azzal nagyjából max beszéltem, de sorozatot nem néztem.

Az is érdekes, hogy az embernek mindig az tetszik, ami nincs!Nekem ezüst tetszik, de az nincs vodánál, így feketét vettem. A feketével annyi a bajom, hogy jobban hasonlít az U-ra, mint az ezüst. De az ezüst felső műanyaga élőben gagyinak tűnt, így nem bánom a feketét! ( Amíg kopottra nem karcolódik véletlen...:( )

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#1289) rbalint88 válasza rbalint88 (#1287) üzenetére


rbalint88
addikt

És holnap este 8 a deadline, legalábbis az első rendelésből.
Vasárnap hajnalban utazom és 600km levezetése előtt szeretném kialudni magam :)

(#1290) agyas11111 válasza neorow1 (#1260) üzenetére


agyas11111
tag

Ne higgy semmilyen tesztnek, probald ki valahol szemelyesen

(#1291) neorow1 válasza agyas11111 (#1290) üzenetére


neorow1
senior tag

Már szerdán megrendeltem, de csak hétfőn lesz meg, gondolom készlethiány van a T-nélkül.

(#1292) Wilika


Wilika
aktív tag

Kipróbáltam a régi djuice-os csippantómmal (RFID), és észreveszi. :) Most hogy profilt lehet-e rendelni hozzá, azt nem tudom :$

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#1293) _Dumber_ válasza Memmaao (#1288) üzenetére


_Dumber_
őstag

Köszi mindenkinek aki, tok ügyben segített. Ezek szerint nincs elveszve a dolog, már csak itt vidéken kell felkutatnom..

(#1294) Wilika


Wilika
aktív tag

Na, elég érdekes, mert az egyik program állítása szerint resetelte a tag-emet, és sikeresen bele is írta a http://mitcsinalanyul.com url-t, amit ugyanez a program ki is tud olvasni, ám ha nincs rajta ez a progi, akkor csak megnyílik az opera mini (???) és megpróbálja megnyitni az "u"-url-t (ennyi van a címsorban)
Egy másik progi még egy UID-t is ki tudott olvasni belőle (a linknek nyoma sincs), és elvileg tudna valami tök alap cselekményt is hozzátársítani.
Az alap program csak annyit mond, hogy ismeretlen címke.
(Amúgy szép-szép ez az nfc dolog, de egész napra nem kapcsolnám be, mert láthatóan szereti az akkut...)

Szerk:
Vááá, beszarok! Az egyik (látszólag gagyibb) program ki tudta pucolni, és átírni úgy, hogy most a telefon azt hiszi rá, hogy igazi smarttag. :D

[ Szerkesztve ]

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#1295) spawn21 válasza Wilika (#1294) üzenetére


spawn21
veterán

:C

nem is biztos, hogy csak azzal a fajtával megy akkor :DD

iPhone 13p

(#1296) Wilika válasza spawn21 (#1295) üzenetére


Wilika
aktív tag

Nemám. Mondjuk a céges belépőkártyámat nem sikerült szóra bírnom. :)

De vajon pl. ezek, vagy akár ezek a matricák is jók lehetnek?

Ugyanitt megunt djuice-os csippantót vennék sörért! :DD

[ Szerkesztve ]

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#1297) Wilika válasza spawn21 (#1295) üzenetére


Wilika
aktív tag

Viszont ha jól veszem ki, akkor csak 4 (!!!) darab használható egy telefonnal. A program amivel megbuheráltam a csippantómat, az is megkérdezte, hogy ez most milyen színű lesz (émmeg: "hogyhogy milyen, nem k_rvamindegy?" :D )

...és itt ez a link, ami tovább erősíti a gyanúmat.

Jó lenne tudni, hogy egy hivatalos Smart Tag az milyen specifikációkkal rendelkezik.

[ Szerkesztve ]

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#1298) Wilika


Wilika
aktív tag

(...ja, és visszavonom amit az nfc akkuhasználatáról írtam; csak akkor aktív a modul, ha a telefon is aktív)

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#1299) PHARD


PHARD
tag

Hát van egy kis gondom a teloval,mégpedig az,hogy nem talál gps jelet.Nyaralás alatt probálgattam,feltettem a gps status progit,ot látni a müholdakat,de csak szürke mindegyik.Nem nagyon akart csatlakozni,pedig teljesen nyitott területen voltam.Utána volt,hogy 10 mp alatt csatlakozott.A gyakoribb az,hogy negyed ora alatt sem fogott jelet.Vigyem vissza gariba,vagy tudtok hozzá esetleg másik programot?

P30 pro-Mate10 lite-Lg g2-Xperia P-Xperia x10

(#1300) DraXoN válasza PHARD (#1299) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Gyári térképpel (vagy a navival) is ugyan ezt produkálja?

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.