Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-01 07:11:09

LOGOUT.hu

Sony Xperia P - fémtestvér

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) Hegyirabló válasza vlaho (#1100) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Szuper! Köszi! :R

Aquila non captat muscas.

(#1102) TomWexX


TomWexX
addikt

Új GB firmware jelent meg Xperia P-re! ICS 2012 Q3-ra várható. (az ugyebár július-augusztus-szeptember valamelyike)

Türelmetlenek innen tölthetik az ftf fájlt. :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1103) petymeg


petymeg
addikt

Külcsínyre nagyon tetszik ez a telefon. Ha az SXS hardverével meg kijelző felbontásával jött volna ki, már cserélném is le.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#1104) Anulu79


Anulu79
addikt

Az S alapban ICS-vel van. Akkor nem értem, hogy a P-re mi tart ilyen sokáig. :)

(#1105) s4tch válasza Anulu79 (#1104) üzenetére


s4tch
veterán

"Az S alapban ICS-vel van."

Sajnos nem.

(#1106) spawn21 válasza Anulu79 (#1104) üzenetére


spawn21
veterán

az is gingerel van. :K

iPhone 13p

(#1107) Wilika


Wilika
aktív tag

Azt tudja valaki, hogy a P-hez szánt Smart Dock-on végülis milyen csatlakozások lesznek? Mert a Sony oldalán lényegében csak egy elegáns töltőállványnak látszik, ugyanis csak egy hdmi, meg egy töltő-port van a hátulján :( Míg pár youtube-os videóban mutatnak még USB-aljzatokat is, és pár cikk is arról ír, hogy csatlakoztathatunk eztán minden jót a telefonra, ha belecsüccsentettük a bölcsőbe.

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#1108) Anulu79


Anulu79
addikt

Pedig én akkor amikor vettem a P-t és kikértem az S-t is akkor rajta volt a dobozon egy ICS matrica. Akkor az csak azt jelezte, hogy van rá frissítés?

(#1109) Savaria_01 válasza Anulu79 (#1108) üzenetére


Savaria_01
tag

Xperia S-em van . Igen ,a telefon alapból 2.3.7-el jött ki. és kb. 1 hete jött rá ki az ics :) .

(#1110) petymeg válasza Anulu79 (#1104) üzenetére


petymeg
addikt

Mostanában csordogál ki hozzá az ICS, de én is flashtool-lal tettem fel mert a ppc még nem ajánlotta fel.

Az a matrica az enyémen is rajta van valami ready for ics vagy milyen felirattal.

[ Szerkesztve ]

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#1111) sdd2 válasza petymeg (#1110) üzenetére


sdd2
veterán

Milyen program az a PPC? :DDD Én a PCC-t ismerem meg SUS-t de a PPC-t még nem.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#1112) palipi


palipi
csendes tag

sokat gondolkodtam h az S vagy a P xperia legyen. az S-t választottam. Jó választás volt?

(#1113) atenza


atenza
senior tag

Ahogy nézem az alap lejátszó a flac-et nem látja :(
Megnéztem párat, a winamp ingyenes szintén nem látja és ronda is.

A doubletwist szintén nem látja a flac-et, de messze ez a legkezelhetőbb/szebb, ráadásul lezárt telefonnál is kirak egy tök jó képernyőt ahonnan egyszerűen lehet zenét kezelni.
( hasonlóan az alap playerhez, de ez szebb sztem )

A poweramp meg lejátsza a flac-et, de ronda is és körülményés a menüje. Lezárt telónál se lehet zenét váltani. Widget-je viszont szép, azáltal hogy átlátszóvá lehet tenni a hátteret és csak a felirat van.

Van esetleg valami jó még ezeken kívül?

(#1114) TomWexX válasza atenza (#1113) üzenetére


TomWexX
addikt

Ha jól tudom az ICS már alapból le fogja játszani a FLAC formátumot. Addig pedig csak kilehet bírni valahogy mp3-mal is. :)

(#1112) palipi: Vagy jó választás volt, vagy nem. De ez legalább biztos. ;]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1115) pit stop válasza Wilika (#1107) üzenetére


pit stop
addikt

A konkrét kérdésre nemtudom a választ, de annyit olvastam hogy kiegészítőkkel nagyon alulterveztek; Smart Dock-kal pedig a leginkább - abból lehet csak télen lehet újra vásárolni annyira kifogytak s nem gyártottak eleget.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#1116) zooly válasza Wilika (#1107) üzenetére


zooly
aktív tag

Csak micro hdmi és micro usb lesz rajta = sima töltő állvány. Írják, hogy van benne bluetooth egérnek meg billnek, de mindek ha a telefonban is van? :o

https://www.ratingraph.com/

(#1117) fury71 válasza palipi (#1112) üzenetére


fury71
aktív tag

Jó választás volt. :DD

Az élet valójában egyszerű, csak mi ragaszkodunk hozzá, hogy bonyolulttá tegyük.

(#1118) Wilika válasza atenza (#1113) üzenetére


Wilika
aktív tag

A poweramp-nak is van lockscreen widget-je! És tök jól kezelhető is szerintem.

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#1119) zooly válasza atenza (#1079) üzenetére


zooly
aktív tag

Nekem két hete van meg a teló, úgy vettem észre, hogy az akksit leginkább a háttérben aktívan szinkronizáló progik merítik. Pl. foursquare az rendesen leszívja.

https://www.ratingraph.com/

(#1120) Wilika válasza zooly (#1116) üzenetére


Wilika
aktív tag

Igen, a sony oldalán én is ezt láttam, de hát ez mekkora kreténség már! :D Kell a francnak drága pénzért egy külön állvány arra, hogy egy mozdulat legyen csak a csatlakoztatás, és hogy álló helyzetben legyen az egész. :))
Amúgy ha egy USB hub-ot rákötök, egérrel, billentyűzettel, akkor az kezelni fogja? Vagy csak ICS alatt? Vagy még úgy sem?

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#1121) zooly válasza lorgab (#1071) üzenetére


zooly
aktív tag

A szürke is festett. Nekem már sikerült 2x leejteni: egyszer betonra, egyszer vas korlátra és onnan a földre mandínerezve. Egy 0.1mm-es kis kopás lett rajta. (a kijelzőn a gyárilag rajtalévő fólia van, az sem karcolódott meg)

https://www.ratingraph.com/

(#1122) zooly válasza Wilika (#1120) üzenetére


zooly
aktív tag

Mivel tud usb host lenni így tudsz rádugni elvileg hub-ot. Kérdés olyankor tud-e tölteni (szerintem nem - mivel olyankor ő adja az áramot az eszköznek).

[ Szerkesztve ]

https://www.ratingraph.com/

(#1123) zooly válasza Wilika (#1120) üzenetére


zooly
aktív tag

http://en.wikipedia.org/wiki/USB_On-The-Go

Itt azt írják megy az USB hub, ha nincs rádugva másik olyan eszköz ami szintén tud master/slave is lenni - tehát egér és bill kombó működik, de több Xperia P a hubra dugva nem :)

https://www.ratingraph.com/

(#1124) Wilika válasza zooly (#1122) üzenetére


Wilika
aktív tag

Aktív hub? Habár gondolom, hogy az csak a rádugott perifériák fele tolja az áramot (de legalább akkor a perifériák nem a telefont eszik), viszont lehet, hogy kis forrasztgatással megoldható lenne, hogy a telefonba dugott micro-B csatlakozónak két lábát rákötni egy töltőre, az adatoknak szánt két eret pedig bekötni a HUB-ba.

Esetleg?

...és akkor van töltés, perifériák, öröm! :)

[ Szerkesztve ]

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#1125) Wilika válasza zooly (#1123) üzenetére


Wilika
aktív tag

Összedugunk két Xperiát, és gladiátorkodjanak, döntsék el ki az erősebb! ;]

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#1126) zooly válasza Wilika (#1124) üzenetére


zooly
aktív tag

Akkor már egyszerűbb az aktív hub nyákját megforrasztani hogy toljon áramot a host felé is :) Már csak egy bátor vállalkozó kell aki rádugja a haxolt hubot a telójára :D

https://www.ratingraph.com/

(#1127) Wilika válasza zooly (#1126) üzenetére


Wilika
aktív tag

"Mostfigyeljetek!" *kzzzztzümm! PUKK!*
:DD

Amúgy valami ilyesmit mondtam, csak nem ennyire egyértelműen. :D

[ Szerkesztve ]

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#1128) atenza válasza Wilika (#1118) üzenetére


atenza
senior tag

Be kell valahol állítani? Mert nekem sehogy sem jön elő :S

(#1129) Wilika válasza atenza (#1128) üzenetére


Wilika
aktív tag

Most nincs feltelepítve nekem. Lehet, hogy csak a fizetősben van.

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#1130) hurrikan


hurrikan
addikt

Valaki nem akar megszabadulni a P-hez kapott gyári fülestől?
Árban megegyezünk.
Privát jöhet.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#1131) Memmaao


Memmaao
addikt

Ezt a GB frissítést hogy lehetne felrakni, mert nekem a SPC nem ajánlja fel, azt írja ez a legfrisebb ami most rajta van. ICS-t vodásra lehet nem is lehet majd SPC-vel gépről felrakni, hanem be kell vinnem a vodába? Vodásra amúgy késöbb jön ki az ICS?

My name is Bond, James... Dean.

(#1132) TomWexX


TomWexX
addikt

Xperia P promó videó magyar felirattal!!!

(#1131) Memmaao:
1. lehetőség: Flashtool-al felteszed az FTF fájlt, amit fentebb linkeltem. Viszont ilyenkor teljes ROM újrarakás lesz ami azt jelenti hogy állíthatsz be utána mindent újra.

2. lehetőség: Megvárod míg megjelenik az OTA, illetve PCC frissítési lehetőség. :D

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1133) atenza


atenza
senior tag

A gyári music player-hez nincs olyan kiegészítő ami a lockscreenen kirakja az album képét meg esetleg az időt is nagyban?

(#1134) hurrikan válasza TomWexX (#1114) üzenetére


hurrikan
addikt

Te feltetted a frissítést?
Van valami változás? Kijelző színkezelés stb?

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#1135) Fekka válasza hurrikan (#1134) üzenetére


Fekka
tag

Én feltettem, igazából semmi változást nem látok. Talán alap fényerőnél szebb sárga a sárga (draw somethingél eddig kicsit furcsa volt, most jobb), de ha felveszed a fényerőt, ugyanúgy torzulnak a színek, mint eddig

(#1136) hurrikan válasza Fekka (#1135) üzenetére


hurrikan
addikt

Köszi.

hangszóró torzít még xLOUD-nál?

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#1137) Fekka válasza hurrikan (#1136) üzenetére


Fekka
tag

Az a helyzet, h eddig sosem próbáltam max hangerőn a hangszórót, de picit torzít most, de ha már 2 egységet visszaveszek a maxból, akkor vállalható. Viszont szerintem fülessel nagyon állatul szól a cájg :D

(#1138) hurrikan válasza Fekka (#1137) üzenetére


hurrikan
addikt

Tény, fülessel nagyon brutál :)

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#1139) skylaner válasza Memmaao (#1131) üzenetére


skylaner
senior tag

Nekem kártyás Vodás S-em van, és már frissítettem hivatalosan PCC-vel.
Ahogy olvastam az S fórumában a három szolgáltató közül eddig csak Vodára jött ki hivatalosan az ICS .

(#1140) TomWexX válasza hurrikan (#1134) üzenetére


TomWexX
addikt

Nem tettem fel, megvárom a hivatalos frissítést. Még túl új a teló ahhoz hogy flashtool-ozgassak. :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1141) Memmaao válasza skylaner (#1139) üzenetére


Memmaao
addikt

Ez a pcc frissítés a számítógépes program amit a telefon telepít amikor radugom?

My name is Bond, James... Dean.

(#1142) Memmaao válasza Memmaao (#1141) üzenetére


Memmaao
addikt

Na, most dugtam rá a pc-re, hogy rakjak rá zenéket és kiírta, hogy új frissítés érhető el, már csinálja is.

My name is Bond, James... Dean.

(#1143) Memmaao


Memmaao
addikt

Na kész, már a 6.0.B.3.162 van rajta. Eddig csak annyit vettem észre én is, hogy talána kijelző fénykezelése jobb, élénkebbek a színek

My name is Bond, James... Dean.

(#1144) Memmaao válasza Memmaao (#1143) üzenetére


Memmaao
addikt

Bocs a sorozat posztért de mindig lejár a szerk idő. Bug fixként már folyamatosan ég az érintőgombok fénye használat közben így nem kell találomra Bömbi.

My name is Bond, James... Dean.

(#1145) spawn21


spawn21
veterán

nem használom keményen, szerintem jól bírja.
wifi 2 napon keresztül folyton ment, kijelző kb 3 órát. game, interent. Szerintem jól teljesít

iPhone 13p

(#1146) Wilika válasza spawn21 (#1145) üzenetére


Wilika
aktív tag

Asssszépen be van járatva. :D

@Memmaao: Neked független?

[ Szerkesztve ]

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#1147) Memmaao válasza Wilika (#1146) üzenetére


Memmaao
addikt

Vodànàl vettem és nincs tés vagy telenoros mikro simem így nem tudom.

My name is Bond, James... Dean.

(#1148) Krisz0630


Krisz0630
senior tag

Nekem ma igen érdekes dolgot produkált a telefon. Hajnali 3 körül 82%-on volt az akksi és reggel 9-kor mikor oldanám fel a készüléket akkor látom, hogy a led pirosan villog. Rádugtam töltőre és megnéztem, teljesen le volt merülve az akksi. Ilyet még nem produkált eddig, de szerintem ez nem normális dolog. :(

XBOX SERIES X ID:Bkrisz90 + iPhone 14 ProMax + iPad 10

(#1149) m.zso


m.zso
aktív tag

Halihó !

A múlt héten feltörték a kocsimat a balaton és ellopták az imádott Arc S a 32 gb-os micro sd-vel, meg a k750i-met, sok más egyébbel együtt :O :W :( . Tehát soha többé balaton... :(( :(((

Nagyon szemezek ezzel a készülékkel. Nagyon tetszik. Elkezdtem olvasni ezt a forumot, de mielőtt elolvasnám teljesen, lenne pár kérdésem.

Ki mennyiért és hol szerezte be ezt a gyönyört és mennyiért, hol milyen kiegészítőt adtak?

Az átlátszó csík világít-e és milyen színekben, van-e rajta többszínű értesítő led ( mint az Arc S nél)? Esetleg mi a vélemény a mali 400-as gpu-ról. Jobb, mint egy Adreno 205-ös ?

Picit aggaszt ez a színhelyességi mizéria is.
Ics annyira nem érdekel. Az Arc S-en gb 2.3.4 volt, de nagyon jól és stabilan működött vele a telót.

Válaszokat előre is köszönöm.

Xiaomi Redmi Note 8 MIUI Global12.5.2 (RCOMIXM) 11 RKQ1.201004.002

(#1150) vlaho válasza m.zso (#1149) üzenetére


vlaho
aktív tag

Kiegészítők terén változatos a helyzet. Én a T- nél vettem, headset, adatkábel, töltő volt a dobozban. Valakinek volt bent hdmi kábel, plusz fólia.
Mali 400-ra azt mondják, kicsivel jobb mint az Adreno 205.
Átlátszó csíkon csak 3 led világít, az érintő gomboknál, és csak fehéren.

[ Szerkesztve ]

Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.