Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-01 07:11:09

LOGOUT.hu

Sony Xperia P - fémtestvér

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#905) Hege


Hege
tag

Sziasztok!

Én kb. 2 hete vagyok tulajdonosa egy Xperia P-nek. Céges telóként választottam, előre meghatározott készülékek közül. Ami miatt ezt választottam : kijelzőméret, felbontás, hdmi, nfc, érkező ics ... Amitől már az elején tartottam : kis akku, nem cserélhető akku, nem cserélhető memóriakártya, alsó "kupak".

A telefon alapvetően tetszik, de örülök, hogy nem nekem kellett kifizetni. Több mint 1 éve vettem egy Defy-t. Azt azóta is imádom, pedig egy évvel ezelőtt is feleannyiba került, mint ez most. Ok, nincs rajta nfc, hdmi és hivatalosan 2.2 droid van rajta, viszont 3 napot bír az aksija, fél perc volt rootolni, nem kell rá vigyázni, mint a hímes tojásra, nem melegszik rendellenesen, stb... Ezeket azért emeltem ki, mert a P-nek max 1,5 napot bír az aksija azonos használat mellett, állandóan azt nézem, hogy hová tegyem, hogy ne karcolódjon, fél óra navigáció után iszonyú meleg volt a telefon.

Fényképezni a dedikált gombbal értelmetlen, mert olyan erővel kell nyomni, hogy bemozdul tőle kép és homályos lesz.

A gombok háttérvilágítása állandóan lekapcsol és sötétben csak érzésre lehet eltalálni, hogy hol kell nyomni.

2 hét alatt kétszer volt olyan, hogy a bekapcsológomb nem kapcsolta be a kijelzőt. Na ekkor jól jön a dedikált kameragomb, mert azzal életre kelthető.

Várom az ics-t, hátha javít valamicskét a fentieken. Egyébként jó kis telefon, de ha 120-ért vettem volna valami gsm-boltban, akkor igen mérges lennék.

Egyébként a Defy-nek a naptár és e-mail kezelése is egyszerűbb volt. Tudom, töltsek le külön app-ot, de lehetne a gyári is jó, ha Defy-é jó volt.

És egy kérdés, jól néz ki az az időjárás widget, ami alapból rajta van, de miért csak adott várost lehet beállítani, miért nem tudja kitalálni, hogy hol vagyok?

Szóval a bosszantó szoftveres hibákat remélem javítják, a melegedés meg remélem nem teszi idő előtt tönkre a telefont, az aksi meg olyan amilyen. Tökéletes telefon meg nincs :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.