Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-01 07:11:09

LOGOUT.hu

Sony Xperia P - fémtestvér

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#897) zooly


zooly
aktív tag

Én 1 napja használok egy Xperia P-t (ezüst színű), X10-ről váltottam.
Néhány tapasztalat:

- A felső műanyag izé tényleg nem 100%-osan van a helyén, van kb. 0.1mm difi a két oldalsó illesztésnél, de nem lötyög vagy ilyesmi.
- Az alsó műanyag kupakot csak óvatosan próbáltam leszedni de nem jött le, szóval jó passzentos és szintén nem lötyög. A színe szinte ugyanaz mint a fémváznak, nem üt el (a felső műanyag cuccnál sem feltűnő vagy zavaró).
- A megjelenített színekkel nekem nem volt bajom, a kijelző besz@rás jó, nem bírok ezek után ránézni az X10-re :)
- A kijelző fényerejét fokozatmentesen lehet állítani (néhány reviewban nem ezt írják), 3 mód van: automata (power saving), automata (bright), manual (fokozatmentesen állítható). Az automatáknál ha napfényt érzékel magától felteker 100% körénykére. De 100%-on szobában használhatatlan, kiégeti a szemet.
- A kijelzővel kapcsolatban emlegetett "moire" vagymi effekt a gyakorlatban nem vehető észre, csak ha a tengelye körül forgatod a telefont fehér háttérrel akkor olyan mintha egy halvány tükörkép mozogna a kijelző tükröződésében.
- A multitouch biztos, hogy nem csak 4 pontos, 6-ot nekem simán felismert és összevissza tudott követni (a másik 4 ujjammal fogtam a telefont, nem tudom többet tud-e).
- Sebességet tekintve nekem egyszer sem akadt eddig, pedig telepakoltam programokkal és widgetekkel. Stabilitást tekintve még egyszer sem fagyott.
- Jó pont, hogy lehet uninstallálni az összes T-mobile által felrakott vackot.
- A kamera szerintem nagyon jó képeket lő és 1mp-n belül fókuszál, fotóz, elment (X10-hez képest mintha 2050-ben lennék).

https://www.ratingraph.com/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.