Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4901) darvinya válasza Jarod1 (#4900) üzenetére


darvinya
titán

Ha market-ről szedted le akkor, indísd el az app-ot és menü benne saját és az összes fül.
Ott vannak amiket töröltél.

Astro kezelővel csak biztosági mentést lehet visszaállítani.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#4902) cucinho válasza Jarod1 (#4900) üzenetére


cucinho
aktív tag

Ha jól gondolom, akkor az a gond, hogy te letörlöd a gyári programokat, aztán azok megint visszakerülnek. :)
Öcsémnél is volt ilyen, kínai lokalizációs volt a telefon magyarítva... (gsm bolt rulez...) Hiába töröltem le, mindig visszakerültek újraindítás után a mindenféle kínai spam szoftverek, pedig a végén már Titanium Backuppal mentem nekik. Aztán hagytam a francba, feltettem Flashtool-lal a Global romot, azóta természetesen nincs semmi szemét rajta.

(#4903) Robotsyte válasza darvinya (#4899) üzenetére


Robotsyte
csendes tag

De az érintő panel, csak eddig nem találtam ezt a szót :D

(#4904) SkyLaci válasza Robotsyte (#4903) üzenetére


SkyLaci
őstag

ha már így szóba került... üveg vagy plexi?

(#4905) Jarod1 válasza cucinho (#4902) üzenetére


Jarod1
addikt

A Global Rom az milyen, magyar nyelv is van benne?

(#4906) cucinho válasza Jarod1 (#4905) üzenetére


cucinho
aktív tag

99,999%, hogy igen, de most nem vagyok otthon hogy megnézzem. Holnap rákérdezek, ha addig nem derülne ki. :)

(#4907) SsPL711 válasza SkyLaci (#4904) üzenetére


SsPL711
őstag

Karcálló üveg.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#4908) darvinya válasza Robotsyte (#4903) üzenetére


darvinya
titán

6-8eFt-ért láttam most ilyen panelt.
Kb. 1 óra otthon szerszámokkal kicserélni.
Az érintőpanel a burkolaton van és csak azt kell leszedni.

Lasy

Nincs itthon külön kernel sin-em.
Csak ha .42 tft-ből ki nem veszem.(7z)

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#4909) Lasy válasza darvinya (#4908) üzenetére


Lasy
veterán

az a neve, hogy digitizer. :D
igen 6-8000 között mozog az ára...

a 42-es kernel.sin fájl ugyan úgy nincsen rootlolva. Tehát sok értelme akkor nicnsen.
Mindenféleképpen a fastboot-on keresztül kell feltenned. :(

+36702778032

(#4910) darvinya válasza Lasy (#4909) üzenetére


darvinya
titán

Most olvasgatva az XDA-t ott van a Flashtool és egy cmd leírás.
cmd-nél meg kell keresni a file-t ki kell adni a parancsot.
C:\… \cd fastboot flash boot boot.img
Hátha ez segít, persze driver-ok kellenek.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#4911) darvinya válasza Lasy (#4909) üzenetére


darvinya
titán

Közben megtaláltam .62-es root-olt img oldalt és ott van ugyanerről kernel sin leszedtem.

Ezt probáljam meg feltenni?
Vagy szedjek le egy .62 ftf-et és építsem bele?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#4912) Lasy válasza darvinya (#4911) üzenetére


Lasy
veterán

nagyon túlkomplikálod.
a fastboot os megoldás, is egy dos parancssor, és ugyan azt csinálja a flashtool-is.
de próbáld ki nyugodtan.
hátha

+36702778032

(#4913) darvinya válasza Lasy (#4912) üzenetére


darvinya
titán

Segíts

Akár hogy fordítom (Google) nem értem.
Ennyit sikerült kibogozni, hogy ez zárt bootloader-rű ROM.
Ha egy eleve nyított azaz független telora fel akarok rakni egy zárt bootloader-rű ftf-tet az lezárja a bootloader-t?

Kösz

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#4914) Lasy válasza darvinya (#4913) üzenetére


Lasy
veterán

ha már van egy zárt bootloaderes root recovery-s teló, utána is tudod nyitni, vagy nem?
legyen meg. de nem tudom egy hogy akarja megoldani?

értem már.
nos akkor a 062-est tedd fel.

CWM letölt, és az ADB driver is he nem lenne meg.
zárt bootloaderre teszed fel a recovery-t. :Y

CWM telepítő
ADB driver

- indítsd e a install-cwm1.cmd -t
- kapcsold be az usb hibakeresést
- dugd rá az adatkábelt
- kövesd a megjelenő utasításokat

telepíted a root exploeret és
CWM-5.0.2.7-nAa-r2.tar fájlt kell root explorerrel bemásolni a system/bin és system/xbin mappába
ezekkel a jogokkal

- a rom legyen a memkaridon.
- indítsd el a telót recovery-ben
- telepítsd fel a romot
- ha megvan, akkor kapcsold ki, és tedd fel a kernelt.

Ha minden tól csináltál működni fog.

[ Szerkesztve ]

+36702778032

(#4915) bazsi0322


bazsi0322
tag

Frissíteni akartam wifin a telót de vagy 5x azt írta reboot után h sikertelen próbálja újból! Ötlet??

Megcsillan a fény az Emirates-en, átszáguld a labda a gólvonalon, együtt forog a labda és a lélek , Arsenal-os leszek, amíg élek!

(#4916) darvinya válasza Lasy (#4914) üzenetére


darvinya
titán

Kösz a segítséget. :R

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#4917) Lasy válasza darvinya (#4916) üzenetére


Lasy
veterán

és ment is?

bazsi0322
nem sok értelme van a frissítésnek. :(

[ Szerkesztve ]

+36702778032

(#4918) darvinya válasza Lasy (#4917) üzenetére


darvinya
titán

Pénteken tudom kipróbálni, addig nem lesz rá időm.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#4919) Robotsyte válasza darvinya (#4908) üzenetére


Robotsyte
csendes tag

Hol láttad?
Ebay-on találtam én is olcsón, de nem tudom, hogy azok nem-e valami utángyártott fostos cuccok.

(#4920) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Hogy lehet a Neo V-t Recovery mode-ban indítani, melyik gombokat kell nyomva tartani bekapcsoláskor?

(#4921) gtamate2


gtamate2
veterán

Sziasztok,
Egy Xperia Neo V-t szeretnék a közeljövőben venni, de lenne pár kérdésem a telefonnal kapcsolatban, remélem tud valaki segíteni :R
1)Szóval olvastam hogy nem lehet a bootloadert könnyen nyitni, telenornál ha veszek akkor függetlenítés nélkül nem is tudok főzött romot tenni rá, vagy kernelt cserélni?
2) Tokot szoktatok használni, vagy a gyári Greenheartes is megteszi? Kicsit vékonynak tűnik.
3)A kameráját a V-nek nagyon lehúzták, de néztem youtubeon videókat és teljesen jól kameráz este is, sőt a képek is egész pofásak szerintem. Természetesen nem várok el egy fényképezői szintet, de szerintetek milyen a képminőség?
4) A játékok mennek rendesen? Reckless Racing, gta 3, és a hasonló nagyobb játékok is futnak rendsen?

Köszönöm szépen előre is a válaszokat :R

*Sn0w

(#4922) Darth_Revan válasza gtamate2 (#4921) üzenetére


Darth_Revan
veterán

3-ra tudok válaszolni.

2) vékony a GH tasak, de karcoktól megvédeni elég. Nekem mondjuk van külön tokom, amit a Galaxy Ace-el használtam, még nem döntöttem el, hogy simán a tasakban fogom a zsebemben hordani vagy belerakom a tokba (sajnos tasakostul nem megy bele a tokba :D)

3) Nem valami csúcs a kamera, Galaxy Ace kamerája sokkal jobb volt, messzi tárgyak nem tűnnek nekem elég élesnek. De összességében elmegy.

4) Játékok jól mennek. Dead Space, Battlefield Bad Company 2, Modern Combat 3, 9mm simán megy, GTA 3 max grafikára állítva néhány ponton picit belassul, de simán játszható marad, szóval ez is okés (főleg ahoz képest, hogy max grafikán megy)

Fotóval kapcsolatban pedig csináltam most 3 fényképet 1 tök sötét szobában egy külön leszedett programmal.

-közeli vaku nélkül

-közeli vakuval

-távoli vakuval

Az 1)-el kapcsolatban én sem tudom, azt tudom, hogy volt már olyan, aki kinyitotta a bootloadert a függő telefonján és többé nem tudott a hálozatra csatlakozni.

u.i.: Javítsatok ki, ha már nem aktuális, de tudtommal 2 hete készlethiány van ebből a telefonból a Telenornál. Mondjuk nem meglepő, tudásához képest elég alacsony volt az ára, vitték is, mint a cukrot.

[ Szerkesztve ]

(#4923) gtamate2 válasza Darth_Revan (#4922) üzenetére


gtamate2
veterán

Galaxy 3-hoz képest szerintem jó a kamerája, bár nekem már az is megfelelt.
Hm a tokon gondolkozok még, hogy vegyek-e de akkor kezdetben csak megteszi :)
Köszönöm a tesztképeket, engem meggyőztek, így full sötétbe szerintem jó minőség.
A telenor meg maximum megrendeli, és kicsit késve kapom, ami nem olyan nagy probléma.

*Sn0w

(#4924) Darth_Revan válasza gtamate2 (#4923) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Az kimaradt, hogy visz 720p-s x264 MKV-t is (max High@L3.1 kódolásút) hardveres támogatással (tehát akadásmentesen).

[ Szerkesztve ]

(#4925) Damage401 válasza Darth_Revan (#4922) üzenetére


Damage401
senior tag

Látom neked is a játékok a szekrény tetején csücsülnek. Főleg a kincsek. WoW, Half Life :)

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#4926) Lasy


Lasy
veterán

lehet nyitni bootloadert de nem biztos, hogy lesz fastboot-os ami végett nem tudod feltenni a kernelt.

+36702778032

(#4927) Kleroo válasza Darth_Revan (#4922) üzenetére


Kleroo
veterán

Én hamarosan meg tudom mondani,hogy van-e nekik.
Feltettem pár kérdés djuiceéknak emailben,és a válaszban azt is közölték,hogy sajnos készlethiányuk van. A fura,hogy még aznap megrendeltem,és nem jelezte semmi,hogy nincs a teló.Sőt,ki is tudtam választani 30.-át szállítási időpontnak.
Indok a hiány mellett:
Sok helyen olvastam,hogy nincs,és a friss levélben is külön felhívták a figyelmem
Indok a hiány ellen.
Kétlem,hogy a telenornál nincs összekötve egy adatbázissal a rendelés.Tehát,ha elfogyna a készülék,akkor nem szabadna megengedni a rendelést,avagy egy új opciót berakva jelzi a késést,és a plusz időt,amíg feltöltődik a készlet.
30.-án kiderül :)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#4928) SkyLaci válasza Kleroo (#4927) üzenetére


SkyLaci
őstag

Oh, én már jártam úgy djuicenál hogy decemberben Galaxy S-t rendeletem (47000 volt egy bluetoothos headsettel, szóval nagyon jó árban volt), de aztán hívtak hogy sajnos nem tudják küldeni, mert hetek óta elfogyott, és már nem is lesz...azóta is telefont keresek.

(#4929) Kleroo válasza SkyLaci (#4928) üzenetére


Kleroo
veterán

Akkor nem csak a hipernetet kéne fejleszteniük,hanem normális informatikai rendszert... :)
Nem lenne egy nagy ördöngösség,és nekik is sokkal könnyebb lenne.

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#4930) darvinya válasza Darth_Revan (#4920) üzenetére


darvinya
titán

Sikerül a recovery indítást?

Megosztod melyik gombot kell nyomni?

Talán a hangerő fel?

Vagy a menü gombot?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#4931) Lasy válasza darvinya (#4930) üzenetére


Lasy
veterán

recovery indítás az a hangerő le, amikor megjelenik a Sony Ericsson felirat. (esetleg lehet nyomkodni a bekapcs gombot is. )

+36702778032

(#4932) Kleroo válasza Kleroo (#4929) üzenetére


Kleroo
veterán

Most hívtak,hogy akkor holnap jönne a futár,és egy kis emlékeztető. No kíváncsi vagyok,tényleg jön-e :)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#4933) Lasy válasza Kleroo (#4932) üzenetére


Lasy
veterán

ha azt írták tuti.
:C

Darth_Revan
van root jogod, és fent van a RECOVERY is?

[ Szerkesztve ]

+36702778032

(#4934) Darth_Revan válasza Lasy (#4931) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Hát az nem jött be ;)

(#4935) Kleroo válasza Lasy (#4933) üzenetére


Kleroo
veterán

Írni bármit írhatnak,max nem igaz,csak most ugyebár hívtak egy végső egyeztetésre. :)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#4936) Darth_Revan válasza Lasy (#4933) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Nincs és nincs.

Ejj, de túl van bonyolítva, Galaxy Ace és Huawei u8120 (Vodafone 845) alatt 3 gombnyomás volt és már mehetett is fel custom rom/behozható volt recovery :(((

Telenoros telefonon zárt bootloaderrel (.62-es rom alatt) gondolom nem lehet ezeket akkor megcsinálni garancia vesztés vagy a telefon károsítása nélkül :U

[ Szerkesztve ]

(#4937) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Az itt leírt, külső programmal végzet zárt bootloaderes rootolás/unrootolás működik a .62-es rom-al is vagy csak a .42-essel?

(#4938) darvinya válasza Darth_Revan (#4937) üzenetére


darvinya
titán

Ez csak .42-eshez jó.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#4939) Darth_Revan válasza darvinya (#4938) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Aha, bootloadert meg nem lehet nyitni, hogy visszarakjam .42-est, szóval zsákutcába kerültem, amiből nem lehet visszafordulni. Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#4940) darvinya válasza Darth_Revan (#4939) üzenetére


darvinya
titán

De van megoldás itt feljebb Lasy ép ezt fordította le.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#4941) Lasy válasza Darth_Revan (#4939) üzenetére


Lasy
veterán

a 42-es visszarakásához nem kell bootloadert nyitni!

+36702778032

(#4942) csasaKKP


csasaKKP
senior tag

Sziasztok! Nem rég vettem neo V-t, az lenne a problémám, hogy amikor Wi-Fi-ről netezek, akkor az alkalmazások nem töltik be a képeket (pl. a Facebook, csak a szöveget töltik be), a Youtube alkalmazáson belül nem tudok videót megnézni (az első percben megáll a letöltés és hiába várok, nem folytatja), a böngésző sem tölti be a képeket, egy kis kék kockában egy kérdőjel jelenik meg a képek helyett. Játékok is elkezdenék letölteni a szükséges fájlokat, de hibaüzenettel kilép. Mobilnettel minden rendben van, úgy betöltenek a képek és minden... Már a routert agyon konfiguráltam, meg egy csomó mindent kipróbáltam és mégsem működik. Mi lehet a baja. :( :O Segítsetek kérlek! :(

[ Szerkesztve ]

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#4943) sir fg válasza csasaKKP (#4942) üzenetére


sir fg
aktív tag

Két tipp:
1. Ha van rá lehetőség, frissítsd a router firmware-ét.
2. Mondjuk az agyonkonfiguráláson már túl vagy, de a másik tippem meg az lenne, hogy állítsd a wifi üzemmódot csak g-re b/g/n-ről.
Egyrészt mindenki ezeket írja tanácsként, másrészt nekem is ez a két művelet segített. A sztori: van egy középkategóriás TP-link routerem. A Régi Galaxy3-mal nem tudtam ezen keresztül netezni (maga a wifi kapcsolódott, de nem volt net). Betudtam a telefon hibájának. Igen ám, de az új Ray-jel sem ment. Ekkor frissítettem a router firmware-t. És most jön a neked érdekes rész: ekkor már volt net, viszont a youtube videókat csak egy darabig töltötte le mindig. Tehát az volt, mint neked, csak nem annyira durván. Ekkor állítottam a routert csak g-re, és azóta tökéletes.

Ericsson A2618s --> Samsung R210 --> Sony Ericsson T100s --> Sony Ericsson k750i --> Samsung Galaxy 3 --> Sony Ericsson Xperia Ray CM10 --> Nexus 5, stock 6.0.1 --> Sony Xperia Z5 Compact, stock

(#4944) csiziktomi válasza Darth_Revan (#4939) üzenetére


csiziktomi
senior tag

Nem kerültél sehova:)
Már többször is le lett írva,hogyan lehet visszatérni a régebbi ld,0,42-es szoftra.
1:letöltöd a wotanclientet : www.wotanserver.com (itt regelsz ami ingyenes)
2:telepíted,elindítod
3:csatlakoztatod a telefont flash módban (kikapcsolod,vársz egy 5 mp-t,miközben csatlakoztatod a visszanyilat nyomva tartod
(de mutatja a program ,mit csinálj)
4:kiválasztod a telefonod tipusát
5 engedélyezed az advanced settinget,itt kiválasztod a neked megfelelő szoftver verziót(érdemes a central europe-t választani,mindegy melyiket)
6:bejelentkezel a felhsználó neveddel és a jelszóddal
7 elindul a "frissítés",ha végez kiírja ,hogy kapcsold be a telefont,elindul a teló(kb 3-5 perc)
és kész lesz egy 0,42-es telód ,amit rootolhatsz,majd frissíthetsz wifin keresztül.(úgy megmarad a root)

AZ ESETLEGES KÁROKÉRT FELELŐSSÉGET NEM VÁLLALOK!!!!

(#4945) darvinya válasza csiziktomi (#4944) üzenetére


darvinya
titán

ha csak a wotan-on megváltozott a firmware-eket és .42-est nem lehet root-olni.

Itt fent linkeltem egy oldalt ahol megvan minden.
[#4913] XDA oldal ahol még az eredetit is megtalálható.
[#4914] Lasy jóvoltából egymást rövid leírás.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#4946) csiziktomi válasza darvinya (#4945) üzenetére


csiziktomi
senior tag

nem teljesen értelek,A 0,42-est csont nélkül lehet rootolni,meg recoveryt felrakni.
Én mindig így és ezzel csináltam és ment normálisan.
Amig zárt a bootloader addig ez a legegyszerűbb megoldás.

itt le van írva a root:http://www.seria.hu/forum/viewtopic.php?t=2174
köszi rstwingo

itt a wotan leirás:http://www.seria.hu/forum/viewtopic.php?t=2413

itt a recovery felrakás:http://www.seria.hu/forum/viewtopic.php?t=2513

Bocsi ,hogy linkelek,de ezeket a megolásokat lehet használni

[ Szerkesztve ]

(#4947) csasaKKP válasza sir fg (#4943) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Szia! Köszi a tippet, kipróbáltam, de sajnos nem segített. :( Tehát a probléma továbbra is fenn áll. Érdekes, hogy más oldalak (pl. a mobilaréna is) betölt rendesen, képekkel együtt, de a Youtube és Facebook is rossz mind böngészőben, mind alkalmazásként. Sőt, Opera Mobile-ban is rossz, csak Miniben tölt be a kép.
:(

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#4948) darvinya válasza csiziktomi (#4946) üzenetére


darvinya
titán

Se másik topik mini, stb...
Ott is írják, hogy nem az van már fenn mint eddig.
És már nem lehet root-olni.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#4949) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Kipróbáltam Windows 95 és Windows 98 hogy megy a Neo V-n. A Win 95 elég jól megy, a Win 98 is elindul, de picit lassúcska, neki már kevéske az 1Ghz-es Snapdragon :)

(#4950) darvinya válasza Darth_Revan (#4949) üzenetére


darvinya
titán

De minek raksz rá olyat amit nem támogat.
A win 98-nak sok az Snap 1GHz proci csak ép nem erre találták ki.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.