Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4351) Damage401 válasza jimhun (#4349) üzenetére


Damage401
senior tag

Én csináltam gyárit visszaállítást. Csora visszateszi azokat az appokat amikor átvettem a telenortol és láttam mi szemét van rajta

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#4352) jimhun válasza cucinho (#4350) üzenetére


jimhun
senior tag

Igazabol nekem az mellett hogy termeszetesen minden beallitast es app-ot torolt, nem rakta vissza a store-ban megvett vegy letoltott app-okat csak a gyari "szemetet". :) Lehet hogy van valami backup ami megcsinalja ezt es en nemet mondtam erre, de minden app-ot egyesevel kellett visszatenni.

Mondjuk szerintem ahoz hogy tudja hogy mit kell visszatenni es mit nem, ahoz kell hogy csinaljon valami backup-ot en meg alapbol ki szoktam loni minden backup dolgot. Kulonben backup nelkul annyit tudna csinalni hogy ratesz mindent amit megvettel, az meg durva lenne. Nekem kb 90 vasarolt app van az account-omon, de a telefonra csak kb 10 van most letoltve.

[ Szerkesztve ]

(#4353) cucinho válasza jimhun (#4352) üzenetére


cucinho
aktív tag

Megkérdezi első bejelentkezéskor, hogy backupoljon-e. Azt viszont nem tudom, hogy olyankor csak az installed appokat rakja-e vissza vagy az összes purchased-et.

(#4354) Jarod1


Jarod1
addikt

Töröltem pár programot pár napja, valami hülye kínai appok meg mást is erre ma reggel azt látom hogy újra rajta van. hogy a fenébe lehet ez?

(#4355) Skillerz


Skillerz
tag

Sziasztok! mai nap vásároltam egy Neo V-t (telenornál) és Wifi problémába ütköztem:S megtalálja a routert, de ha beirom a jelszót nem csatlakozik:S azt irja ki kapcsolat bontva, pedig más Wifis készülékel probléma nélkül sikerült csatlakoznom:S valaki esetleg tud segiteni?

battletag: bArney#2866 PSN ID: Nigma911

(#4356) Sátán44 válasza Skillerz (#4355) üzenetére


Sátán44
addikt

Próbáld meg ezzel, Marketről: WiFi Manager Premium

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#4357) cucinho válasza Skillerz (#4355) üzenetére


cucinho
aktív tag

Próbáld átállítani a routeren a wifi kulcs titkosítását, talán az nem tetszik neki.
Meg persze próbáld ki máshol egy másik routerrel is, hogy tudd hogy a telefonnal kell babrálni vagy a routereddel.

(#4358) Skillerz válasza cucinho (#4357) üzenetére


Skillerz
tag

Probléma megoldódott köszi, a segítséget:)

battletag: bArney#2866 PSN ID: Nigma911

(#4359) Skillerz


Skillerz
tag

Lenne még 1 kérdésem Neo V-vel kapcsolatban, a GPS-t lehet valahogy net kapcsolat nélkül használni? mind ezt ugy hogy ne számoljon fel adatért pénzt? Tehát ingyen

[ Szerkesztve ]

battletag: bArney#2866 PSN ID: Nigma911

(#4360) Sátán44 válasza Skillerz (#4359) üzenetére


Sátán44
addikt

Lehet, offline navit használsz.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#4361) jimhun válasza Skillerz (#4359) üzenetére


jimhun
senior tag

Szerintem az egyik legjobb program erre: Maverick.
PC-n letoltod a terkepet(amit akarsz, olyan felbontasban amilyenben akarod) es ramasolod a gepre. Viszont nem navigal, csak mutatja a terkepen hogy hol vagy.

(#4362) kalapostás


kalapostás
csendes tag

Nemrég kaptam egy xperia neo-t. Tetszik, de lenne egy kérdésem. Van-e már neo-ra olyan MIUI ROM, amiben minden működik és van benne magyar nyelv támogatás. Olvastam a seria.hu-n, a létező miui rom-ról, de abban még az fm, semc kamera etc. nem működött.
Tehát használ- e valaki neo-n MIUI ROM-ot és ha igen megosztaná-e tapasztalatait esetleg a telepítéssel kapcsolatos tudnivalókat?
Előre is köszönöm a segítő szándékú javaslatokat.
Üdv: I

(#4363) SsPL711


SsPL711
őstag

Üdv mindenkinek!
Neo V tulaj lettem csak azért írok, hogy lássam jöttek-e új bejegyzések.

Meg várom az ICS frissítést amit Márc. vége Április elejére ígért az SE

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#4364) Damage401 válasza SsPL711 (#4363) üzenetére


Damage401
senior tag

Üdv a családban :)

Jobb oldalt a kedvencekhez hozzá is adhatod , témát

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#4365) Jarod1


Jarod1
addikt

Oppá, operába nektek is megjelent Vodafone a kezdölapon?

(#4366) Jarod1


Jarod1
addikt

Oppá, operába nektek is megjelent Vodafone a kezdölapon?

(#4367) rtzmp válasza Jarod1 (#4366) üzenetére


rtzmp
aktív tag

Nem, mert már nem operát használok :). Nekem elegem lett abból, hogy a szolgáltatóm (telenor) szintén bepakolja a saját dolgait a böngészőmbe és aztán törölhetem ki. Úgyhogy ment a kukába (más miatt is), helyette dolphin minit használok. Gif-k is látszódnak, nem duplikál hozzászólást és király. Javaslom.

[ Szerkesztve ]

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#4368) k850 válasza Jarod1 (#4366) üzenetére


k850
addikt

Ez, csak egy figyelmesség a szolgáltatótól. Ha a PC is Operát használsz az első szinkronizáláskor felülírja, de egy hosszú tapicskolás az ablakra és a felugró menüből a törlés, ennyi.

rtzmp
Ízlés és szokás kérdése a böngésző, nekem még egyszer sem duplázott Operával, lehet, hogy inkább kezelési hiba. Akinek korlátozott az adatforgalmi csomag, annak erősen ajánlott a Opera Mini. Ugyan is ez a legtakarékosabb.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#4369) rtzmp válasza k850 (#4368) üzenetére


rtzmp
aktív tag

Nos, én egy jó ideje már használtam opera minit, és akkor bővítette ki a kezdőlapomat a számomra lényegtelen linkekkel. És az előző telefonommal (nokia 3600) ezt uígy eljátszották. Nekem nem 1x fordult elő...

Duplázás: másnál is előfordul opera minivel. Dolphin minivel még nem volt ilyen. De én csak javasoltam - nekem jobban bejött, de valóban mindenki azt használja, ami neki megfelelő...

[ Szerkesztve ]

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#4370) kalapostás


kalapostás
csendes tag

Tudja-e valaki, hogy mi a következő hibajelenség oka. 0.42 ROM volt a telefonon, gondoltam frissítem 0.62.re. Az sd-ről telepítettem CWM-ből, majd a telepítést követően feltettem (flash tool) az új kernelt. Ezt követően a telefon nem volt hajlandó elindulni, csak a sonyericsson feliratnál állt. Gondoltam wotannal visszateszem a régi 0.42-es ROM-ot. A wotan előbb update-elt majd gond nélkül feltette a 0.42.-es ROM-ot. Ami ezután jött az volt csak a meglepetés. Fehér háromszög, benne sárga felkiáltó jel és előtte kis telefon fekszik. Innen semerre se megy tovább.
Irány a seus. Fel is tette a 0.62 ROM-ot és el is indult, azonban ez mint tudjuk root nélkül.
Hogy lehet ezt rootolni, illetve van-e visszaút a 0.42. ROM-ra? A 62. rrot-ról olvastam, de a kellékek egy része a multiupload-on található, az pedig ugye tiltott.
Várom és köszönöm a megoldásokra tett javaslatokat.
I

[ Szerkesztve ]

(#4371) TheBomberman válasza kalapostás (#4370) üzenetére


TheBomberman
tag

Ezt olvastad már? Hátha segít :U

(╯°□°)╯︵ ┻━┻

(#4372) kalapostás válasza TheBomberman (#4371) üzenetére


kalapostás
csendes tag

Igen, már olvastam, sőt el is végeztem. Változás állt be, de nem ennek köszönhetően. Az itt leírtak szerint tettem fel a 0.42 ROM-ra a 0.62-t, valamint a kernelt és ezt követően halt meg átmenetileg. A wotannal sikerült harmadszori próbálkozásra visszatennem a 0.42-t és így már legalább a mentéseimet vissza tudtam tenni. Maradok ennél a ROM-nál, míg csak nem lesz egy jó kis MIUI ROM.

Köszi a tippet
Üdv: I

(#4373) punky10 válasza kalapostás (#4372) üzenetére


punky10
addikt

Az Xperia Mini topicjában irták,hogy amennyiben OTA -n keresztül frissitesz,akkor megmarad a root.Tehát lehetséges megoldás:visszaflashaled a 42-est,rootolod,és OTA -val frissited.

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#4374) szezso15


szezso15
addikt

Sziasztok!
Szeretnék vásárolni egy Neo V-t, csak azért érdeklődöm itt, mert 98%-ban ugyanaz a két teló, és a másik topik nem pörög...:)

Ha megengeditek, feltennék pár kérdést! :B :R
1, Mennyire kopik a készülékház, illetve karcosodik a kijelző? Tok, fólia, ilyesmi kell rá?
2, Hivatalos ICS mikor érkezik Neo (V)-ra?
3, Olvasgattam XDA-n, láttam, hogy vannak jó kis főzött ROMok, viszont tényleg ilyen telefon-szétszedős dologgal nyitható csak a bootloader? :F (Gyári opciót kihagynám, szeretném, ha maradna a garim...)
4, Játékokkal mennyire birkózik meg? :) (Komolyabbakat is idevéve.)

Hirtelen ennyi, előre is köszönöm szépen, ha válaszoltok! :R

*Hajrá Loki!* i15+

(#4375) csiziktomi válasza szezso15 (#4374) üzenetére


csiziktomi
senior tag

Szeva szezso15!

1:Tok nélkül használom (fémiparban olajos kézzel) semmi nem látszik rajta.
2:ha jól tudom március vége április eleje
3.Erről megoszlanak a vélemények,leginkább csak a függetlent lehet bl nyitni.(GSM bolt nyitja azt hiszem)
4 Én csak a Deathspace,splinter cell,raging thunder játékokat próbáltam ezek mennek akadás nélkül:)

A bladenál mindenesetre simábban megy ,nem is érzem olyan nagy szükségét a főzeteknek.A stock romra is rámegy minden okosság (statusbar csere,kamera mod,betücsere,stb)A procit meg nem is kell szerintem húzni megy igy is rendesen ,(de azért remélem egy kicsit te belenyulsz:))

[ Szerkesztve ]

(#4376) szezso15 válasza csiziktomi (#4375) üzenetére


szezso15
addikt

Szia!
Nagyon szépen köszönöm a választ! :R

1, Oké, akkor tok nem fontos, bár sokan azt mondták, hogy kopik, de a tapasztalattal nem szállok szembe...:)
3, Igazándiból innen venném: [link] Ha innen veszem, lehet bármilyen gondom a frissítésekkel? Esetleg vásárolt már valaki tőlük? :)

Én mindenképp szeretném kinyitni a Bootloader-t, mert amint látom, a jó ROMok nyitott BL-re vannak főleg... Ha innen veszem, akkor ez megoldható? :) Belenyúlok szívesen, csak olyat kell vennem, amelyik nyitható...:)

4, Rendben, ha ezeket a játékokat viszi rendesen, akkor a többi számomra fontosat is vinni fogja...:)

Előre is köszönöm újfent, ha érkezik válasz! :R

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#4377) csiziktomi válasza szezso15 (#4376) üzenetére


csiziktomi
senior tag

Őket nem ismerem,én a telenornál vettem anno:) Ha nyitni akarod a bl-t akkor vegyél kártyafüggetlent. azok simán nyithatóak.

(#4378) szezso15 válasza csiziktomi (#4377) üzenetére


szezso15
addikt

Köszi a választ! :R Ez kártyafüggetlen, szóval elvileg nyitható...:)

*Hajrá Loki!* i15+

(#4379) csiziktomi válasza szezso15 (#4378) üzenetére


csiziktomi
senior tag

Remélem kitalálsz rá valami tőled megszokott szintű romot:)Akkor lehet hogy kiüttetem én is:)

(#4380) Lackó70


Lackó70
csendes tag

Sziasztok!
Most vettem agy Neot,és olyan problémám lenne vele hogy kb.10-15 másodpercenként megjelenik rajta a sony ericsson felirat,majd rezzen eggyet,majd megjelenik a s.e logo,utána a kezdőképernyő,viszont ha megnyomom a bekapcs.gombot akkor nem mindig megy a kezdőlapra,akeddőlapon minden odakapcsoláskor kiírja hogy adatforgalom tiltva,sd kártya aktiválás.A teló pár hetes és angol volt.Valakinek valami ötlet, hogy mi a problem?Előre is köszi!

(#4381) Lackó70 válasza Lackó70 (#4380) üzenetére


Lackó70
csendes tag

Ja és ha felhívom másik telórol nem mindig elérhető,van amikor 10-15 mp után nagy nehezen kapcsolódik van hogy rögtön.

(#4382) csiziktomi válasza Lackó70 (#4381) üzenetére


csiziktomi
senior tag

Szia!

Próbálj meg romot frissíteni,bár lehet hogy rosszul nyitották.Wotannal tegyél fel egy .42-es végü romot majd engedd rá a seust.Ha jó öröm ha nem vidd vissza gariba ahol vetted

(#4383) Lackó70 válasza csiziktomi (#4382) üzenetére


Lackó70
csendes tag

Hello!
Köszi az ötleteket,közben visszavittem,megpróbálták a szoftver frissítést,akksi cserét az sem jött be,állítólag a fesz.szabályzója szokott még bedögleni,hétfőn már okosabb leszek.

(#4384) Dr. Maci válasza szezso15 (#4376) üzenetére


Dr. Maci
tag

Szia!

A GSM line-nal voltak problémák már azt hiszem.
Én a B-teltől vettem, ők korrektek voltak. A telefon kifogástalanul működik.

Egyébként nekem a 0.62-es szoftverrel kitünő tapasztalataim vannak. Az akku sokkal tovább bírja, ezért, mert korábban a 60-30% közötti tartományban nagyon gyorsan merült, a frissítést követően pedig ilyet nem tapasztaltam. A telefon is gyorsabbnak tűnik, az pedig kifejezetten tetszik, hogy a google mapst mostmár nem kell lelőni, mert akku kímélőre sikerült átalakítani. Egyáltalán nem meríti a telefont.

Egyetlen problémám van a frissítés óta. Ha rádugom a PC-re a telefont, van, hogy 2, esetleg 3-szor kell próbálkozni mire felismeri. Ez vajon mitől lehet? Valami tipp?

Üdv.,

Imre

(#4385) Dr. Maci


Dr. Maci
tag

A hét vicce:

Ma egyáltalán nem ismerte fel a PC akármi a telefont, erre uninstallátam, bedugom a telefont az usb portba, és láss csodát, a windows kiírja, hogy SE Xperia Neo.... :C

Úgy tűnik ezen a programon van mit javítani...

(#4386) swordfish68


swordfish68
csendes tag

sziasztok!
Tegnap vásároltam egy neo V-t, többször újraindult az este folyamán,mivel felajánlotta a telefon a frissítést gondoltam ráküldöm,hátha megoldja (4.0.2.A.0.62-re) megtörtént ,minden rendben ment lefrissült ,de az újraindulások nem szűntek meg.kb óránként újraindul a telefon.Mi lehet a gond?Vigyem vissza a telenorhoz?cserélik ezért?

(#4387) punky10 válasza swordfish68 (#4386) üzenetére


punky10
addikt

Simán vidd vissza.Csináljk meg,vagy cseréljék ki.Erre van a garancia kitalálva.

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#4388) chaval válasza Dr. Maci (#4385) üzenetére


chaval
tag

Véleményem szerint a companion nagyon szarul sikerült. Már ez előző telefonomnál is többet ártott bluetooth téren, mint használt :)

(#4389) salieven


salieven
aktív tag

Valaki leírná nekem ennek a telefonnak a rootolását? :)
Mert az első hszben lévő linkre nem tudtam beregelni :) Köszönöm előre is :)

PSN: salieven

(#4390) csiziktomi válasza salieven (#4389) üzenetére


csiziktomi
senior tag

Szia!

Ezt a fájlt töltsd le ,csomagold ki.
http://www.box.com/s/4jk8luob8on8q7lqisqc

A telefonodon engedélyezd az ismeretlen alkalmazások telepítését,és az usb hibakeresést(alkalmazások beállításánál).
Csatlakoztasd a telefont az usb kábellel,indítsd el a programot a start.bat-tal.Innen meg egyértelmü mert magyar(köszönet rstwingo- nak a serial.hu-ról).
Végig csinálja a folyamat végén van egy rootolt telefonod.

(#4391) deadwing


deadwing
addikt

No, kb 1 hete én is bővítem a Neo V tulajok táborát :)
Zavar ugyan, hogy tök hülye vagyok a romoláshoz de majd olvasok sokat mielőtt bármibe fognék. Kérdésem viszont lenne ez előtt is. Telenoros a telefonom, van benne egy 2 gigás sd amit cserélni akarok egy nagyobbra, viszont a gyári sd már eleve tele van mindenféle dologgal. Gondolom a telenornál erre pakolgattak fel mindenfélét.
270M-t foglalnak ezek a fileok de mégis csak 1120M a szabad hely. Hova lett a többi? Hiányzik kb 600M.
Továbbá, ha itt vannak ezek szerint programok is, ha sd-t cserélek, mi a teendőm, hogy minden meglegyen?
Illetve mi történik, ha csak simán kicserélem az sd-t?

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#4392) darvinya válasza deadwing (#4391) üzenetére


darvinya
titán

Formázd a nagyobbat olyanra mint a kicsit es másold rá gépen?!

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#4393) punky10 válasza deadwing (#4391) üzenetére


punky10
addikt

Rajta van gondolom az UserManual,demo video,esetleg 1-2Telenor által"ajándékozott"app.Ha ezekre nincs szükséged,akkor csak rakd bele a nagyobb,ha kellenek,akkor a mappákat átmásolod az uj kártyára.

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#4394) deadwing válasza punky10 (#4393) üzenetére


deadwing
addikt

Appokra nincs szükségem, csak az zavar, hogy ilyen esetben -mivel nem tudom mik azok- nem kerül uninstallra az app, és ottmarad a parancsikonja is mint amikor winben törlést használ az ember uninstall helyett. Vagy ne gondolkodjak ennyire windóz alapokban? :) A hely eltűnésre mi a tippetek? :R

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#4395) moori


moori
csendes tag

Sziasztok,

Eddig elolvasott részekben nem találtam a kérdéseimre válaszokat, ezért lenne egy pár kérdésem, hátha tudnátok segíteni...

1. Híváskor a csengőhang rögtön azon a hangerőn szól, amit beállítottam előzőleg. Nincs olyan lehetőség, hogy a csengőhang erősödjön (pontosabban hangosodjon)?
2. Van-e olyan lehetőség, hogy híváskor a telefon lefordításával elutasítsam a hívást vagy hogy elnémuljon?
3. A WIFI kapcsolat sokszor megszakad. Szerintetek mitől lehet, beállításprobléma...? Itthon egy TL-WR741ND típusú TP-Link router-em van. De ez a probléma nyilvános helyeken, étterem, hotel, stb. is jellemző.
4. Nektek a Bluetooth-t használva telefon-számítógép között minden esetben rendesen működik? Előző telefonom (k770i) remekül működött mind másik eszközökkel és a számítógéppel is. Ez pedig sokszor nem reagál, nem tudok adatot fogadni/küldeni vele sajnos.
5. A galériában mentett képeket lehet valahogy áthelyezni, másolni, új mappába tenni?

Köszi előre is a válaszokat!

Üdv,
moori

(#4396) k850 válasza moori (#4395) üzenetére


k850
addikt

1, Legmegbízhatóbb, ha szerkesztesz egy emelkedő csengőhangot, akkor nem kell plusz alkalmazás hozzá.
2, Alkalmazás kell hozzá, de nem ismerek ilyet.
3, A beállításokban Wi-Fi alvó állapot rendjét nézd át.
4, passz
5,Fájlkezelő alkalmazás kell hozzá. ES File Explorer 1.6.1.1Hu

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#4397) punky10 válasza moori (#4395) üzenetére


punky10
addikt

A nagyját már megválaszolták,ami maradt:
2_töltsd le az RD Mute alkalmazást,azzal lehet igy némitani.Ugy emlékszem,magyaritvamis van,a magyaritott appok topicjában utánanézhetsz,ha jobb a magyarnyelvű alkalmazás.
4_BT- pátositsd,de a legjobb,ha erre is egy külön appot használsz a BT File Transvert.
A wifi probléma(ha nem ez emlitett alvo-mod volt)oka lehet még a magasabb csatorna.Pár esetben megoldodhat,ha a routerban beállitod 11 alá a csatornát.

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#4398) csiziktomi


csiziktomi
senior tag

van egy nem kicsi gondom,ha bekapcsolom a telót csak egy sárga felkiáltójel van semmimás
mit lehet csinálni?
próbáltam a wotannal de semmi a seussal de semmi,ilyenkor mi a teendő?

(#4399) moori válasza k850 (#4396) üzenetére


moori
csendes tag

Sziasztok,

K850...
ezt igaz számítógépen kell, hogy megszerkesszem?

punky10...
hol tudom a router csatornáit 11 alá állítani?

Ezekre is és a többi kérdésre is köszi a válaszokat!

moori

(#4400) cucinho válasza moori (#4399) üzenetére


cucinho
aktív tag

Routertől függ. Általában: router konfig felület (böngészőben) - wifi settings - channel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.