Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4301) csiziktomi válasza kurion (#4300) üzenetére


csiziktomi
senior tag

Szerintem rakd újra a SEUS-sal mert az a biztos.Csak írd vissza a hálózati azonosítót(bulid.prop-ban)

(#4302) kurion válasza csiziktomi (#4301) üzenetére


kurion
senior tag

és ha wotonatal felrakok egy régebbit és egy PC companingal frissítek az úgy jó nem?

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#4303) csiziktomi válasza kurion (#4302) üzenetére


csiziktomi
senior tag

Persze,felrakod pl.a 42-est aztán frissítesz a legutóbbira,ha nem nyitottál bootloadert a kutya se veszi észre,hogy hozzányúltál.Csak arra figyelj ,hogy rakj fel egy-két alkalmazást nehogy szűzen vidd be:)

(#4304) mycso válasza csiziktomi (#4303) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Csak arra figyelj ,hogy rakj fel egy-két alkalmazást nehogy szűzen vidd be

Ebben meg mi a logika???? :U

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#4305) Imike_80


Imike_80
aktív tag

Holnap reggel frissítek 0.62-re. Remélem nem lesz gond! És végre eltűnik a frissítés sikertelen felirat fentről a menüsávról! ;)

(#4306) csiziktomi válasza mycso (#4304) üzenetére


csiziktomi
senior tag

Ki hiszi el hogy semmit se próbált felrakni?A szerbizbe se hülyültek meg teljesen

(#4307) kurion


kurion
senior tag

Ez igaz de ők nem köthetnek bele mivel a telefon a gyári állapotban van.

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#4308) mycso válasza csiziktomi (#4306) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Mondjuk, annyi hogyha csinálsz egy gyári visszaállítást/factory resetet akkor olyan állapotban lesz a teló, mint amikor vásárlás után kivette a dobozból. ;)
Sőt, ha eladom/szervizbe viszem/stb. (tehát egy idegennek odaadom "több" napra), akkor mondhatni kötelező jellegű egy gyári visszaállítás, hiszen rengeteg infót tárol a telefon, a programok a felhasználóról.

A másik részére reagálva, hogy hülyék-e vagy nem mit sem számít. Adok neki egy gyári állapotú telefont, érvényes garancialevéllel viszont valamilyen hibával, akkor ő azt átveszi és javítja/cseréli és pont.

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#4309) punky10 válasza csiziktomi (#4306) üzenetére


punky10
addikt

Legfeljebb azt kell mondani,hogy frissitetted SEUS-sal,hátha megoldódik a hiba,de sajnos nem változott semmi... :DDD

mycso:ott a pont...

[ Szerkesztve ]

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#4310) nickcreeper


nickcreeper
tag

Sziasztok!
Xperia NeoV-t szeretnék venni, esetleg valaki tudna feltölteni néhány NeoV-vel készült fotót?
Mert gondolkodom még a Galaxy W-n is, de a szívem azért mégis a Sony-hoz húz. :)
Előre is köszönöm!

(#4311) sajo13 válasza nickcreeper (#4310) üzenetére


sajo13
senior tag

Barátnőmnek Galaxy W-je, egyértelműen szebb képeket csinál, mint a Neo. Innen következik, hogy a Neo V-él is jobb :)

(#4312) nickcreeper válasza sajo13 (#4311) üzenetére


nickcreeper
tag

Ez ok. De gondolom annyira nem tragikus. Esetleg egy összehasonlítást tudnál írni? Nem csak kamera hanem egyéb téren is. Köszönöm! :R :R

(#4313) rtzmp válasza nickcreeper (#4310) üzenetére


rtzmp
aktív tag

Néhány feltöltött kép neo V-vel készítve:

https://picasaweb.google.com/lh/view?q=&psc=G&filter=1&camera=MT11i

Galaxy W:

https://picasaweb.google.com/lh/view?q=&psc=G&filter=1&camera=i8150

[ Szerkesztve ]

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#4314) TheBomberman válasza sajo13 (#4311) üzenetére


TheBomberman
tag

Szerintem a Galaxy W csak a Neo V-nél csinál szebb képet, nem így értetted? A "sima" Neo-ban alapból egy komolyabb fényképező van mint a V-ben. :U

(╯°□°)╯︵ ┻━┻

(#4315) sajo13 válasza TheBomberman (#4314) üzenetére


sajo13
senior tag

Én úgy értettem hogy a Galaxy W a Neonál és a Neo Vnél is jobb képeket készít. Szebb színek, erősebb villanó és még a vakuval készült képek színei is jobbak. Sajnos a Neo vakuja katasztrófa, erőtlen és a szinkron sem jó, hamarabb villan mint kéne. Még szerencse hogy ritkán használom a kamerát, de néha jól jönne, mert nincs mindig a zsebemben a digi fényképezőgépem.

(#4316) Dr. Maci


Dr. Maci
tag

Tegnapelőtt frissítettem 062-es ROOM-ra és eddig teljesen jók a tapasztalataim: számomra úgy tűnik, mintha valamelyest gyorsabb lenne a telefon. Az eddigiekkel ellentétben nem tapasztaltam, hogy gyorsabban merülne az akkumulátor. :C

(#4317) fateless válasza sajo13 (#4315) üzenetére


fateless
veterán

Akkor valami rosszat foghattál ki...
Nekem a Neo messze szebb képeket készít, mint akár Nexus S, akár Defy javított kamerával. W-hez nem tudom hasonlítani, ez igaz, de vagy a Galaxy W-nek van ez alapján messzemenőkig kimagasló kamerája, vagy a te Neo-d valamiért rossz képeket készít.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#4318) TheBomberman válasza fateless (#4317) üzenetére


TheBomberman
tag

szerintem is ott valami bibi lesz

(╯°□°)╯︵ ┻━┻

(#4319) nagyarpaad


nagyarpaad
csendes tag

Sziasztok!
Nem tudom, hogy volt-e már hasonló kérdés, de ha leejtettem a telenornál vett Neomat, és az oldallap kicsit kijött és nem megy vissza a helyére, akkor ők azzal tudnak valamit kezdeni, ha szervizbe küldik? Vagy ilyen problémákkal nem foglalkoznak? :S Olyan mint amikor elkezdem leszedni a hátlapot de még csak egy pöcök engedte el az alapot, úgy áll ki most az oldallap egy része. Látszólag nem tört el, mert a kis pöcök aminek vissza kéne pattannia, az ép, viszont mégsem tudom visszanyomni.

(#4320) TheBomberman válasza nagyarpaad (#4319) üzenetére


TheBomberman
tag

Szerintem ezesetben esztétikai rongálódásról beszélünk, arra pedig nem terjed ki a gari. :(

(╯°□°)╯︵ ┻━┻

(#4321) nickcreeper válasza TheBomberman (#4320) üzenetére


nickcreeper
tag

Köszönöm a segítséget!
Lenne még egy kérdésem: Ha veszek hozzá egy HDMI to RCA kábelt, akkor egyszerű TV-n is tudnám használni? Vagy erre zéró az esély?

[ Szerkesztve ]

(#4322) nickcreeper válasza TheBomberman (#4320) üzenetére


nickcreeper
tag

Köszönöm a segítséget!
Lenne még egy kérdésem: Ha veszek hozzá egy HDMI to RCA kábelt, akkor egyszerű TV-n is tudnám használni? Vagy erre zéró az esély?

[ Szerkesztve ]

(#4323) nickcreeper válasza TheBomberman (#4320) üzenetére


nickcreeper
tag

Köszönöm a segítséget!
Lenne még egy kérdésem: Ha veszek hozzá egy HDMI to RCA kábelt, akkor egyszerű TV-n is tudnám használni? Vagy erre zéró az esély?

[ Szerkesztve ]

(#4324) nickcreeper válasza TheBomberman (#4320) üzenetére


nickcreeper
tag

Köszönöm a segítséget!
Lenne még egy kérdésem: Ha veszek hozzá egy HDMI to RCA kábelt, akkor egyszerű TV-n is tudnám használni? Vagy erre zéró az esély?

[ Szerkesztve ]

(#4325) nickcreeper válasza TheBomberman (#4320) üzenetére


nickcreeper
tag

Köszönöm a segítséget!
Lenne még egy kérdésem: Ha veszek hozzá egy HDMI to RCA kábelt, akkor egyszerű TV-n is tudnám használni? Vagy erre zéró az esély?

[ Szerkesztve ]

(#4326) nickcreeper válasza TheBomberman (#4320) üzenetére


nickcreeper
tag

Köszönöm a segítséget!
Lenne még egy kérdésem: Ha veszek hozzá egy HDMI to RCA kábelt, akkor egyszerű TV-n is tudnám használni? Vagy erre zéró az esély?

(#4327) TheBomberman válasza nickcreeper (#4326) üzenetére


TheBomberman
tag

Szerintem nem oldható meg, mert a HDMI digitális jelet nem lehet analóg jellé alakítani (RCA). Valaki javítson ki ha tévedek!

[ Szerkesztve ]

(╯°□°)╯︵ ┻━┻

(#4328) TheBomberman válasza nickcreeper (#4326) üzenetére


TheBomberman
tag

Esetleg vehetsz hozzá egy converter boxot, aminek az áráért már akás egy alsókategóriás HDMI-képes tvt is vehetsz! ;)

(╯°□°)╯︵ ┻━┻

(#4329) nickcreeper válasza TheBomberman (#4328) üzenetére


nickcreeper
tag

Szoval akkor csak humbuk az egesz? Mert talaltam egy ilyen atalakitot ebayen.

(#4330) TheBomberman válasza nickcreeper (#4329) üzenetére


TheBomberman
tag

Lehet hogy létezik, nem kell tutira venni amit mondok, csak én még eddig nem láttam ilyet! :R Esetleg itt jobban utánaolvashatsz.

(╯°□°)╯︵ ┻━┻

(#4331) akyyy válasza nagyarpaad (#4319) üzenetére


akyyy
senior tag

nekem is ez volt, lecsúszott a telefon az ágy mögött, és megkarcolodott a tetejéln egy kicsit, ami sztem már nem is karc, hanem horpadás, és jó lenne ha megjavitanák :S

(#4332) cucinho válasza akyyy (#4331) üzenetére


cucinho
aktív tag

A bizonyíthatóan felhasználó hibájából keletkezett (főleg külsérelmi) hibákat hivatalosan sehol nem javítják garanciálisan.

(#4333) nagyarpaad


nagyarpaad
csendes tag

Köszi a válaszokat! :)
Igazából karcolás vagy törés nem látszik rajta, mert tokban volt mikor leesett, csak az oldallap jött ki kicsit a helyéről, és attól félek h bemegy oda a kosz meg a por, mert így már nem zárt teljesen a készülékház. :S

(#4334) nickcreeper válasza TheBomberman (#4330) üzenetére


nickcreeper
tag

Köszi a linket. Közben e-bayen meg is találtam a választ!
"To use this cable, your display must be a high definition display. The cable doesn't own the chip to convert digital signals to analog signals, so it only fits for the devices which itself can convert digital signals to analog signals, this listing is for the Component Adapter Cable only! The convertor is not included!! Please be sure you get this cable before purchasing, thank you!"
Vagyis ez csak konverterrel megy :(

(#4335) i.s


i.s
tag

Használt- e már valaki, egyáltalán van- e már MIUI ROM a Neo-ra. Olyan érdekelne a mi már stabilan ketyeg és minden működik benne. Sokat segítene, ha linket is tudnátok küldeni.
I

(#4336) i.s válasza sunahunter (#3436) üzenetére


i.s
tag

Szia, ajánlottad a MIUI ROM-ot azonban némi segítségre lenne szükségem. Ebben van-e magyar nyelv és minden működik-e? A kernel a multiupload tiltása miatt nem letölthető. Hol lehet még elérni a MIUI-hoz való kernelt?
Előre is köszi a választ!
Üdv: I

[ Szerkesztve ]

(#4337) Elek23Elek23


Elek23Elek23
tag

Sziasztok. Van valami jo programotok amivel egy kattintassal lehet "rootolni" a telefont. Regebben ilyen volt a z4root de ma mar valamiert nem letoltheto.

(#4338) cucinho válasza Elek23Elek23 (#4337) üzenetére


cucinho
aktív tag

Nem egy kattintás, de egyáltalán nem bonyolult:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1468866

(#4339) Elek23Elek23 válasza cucinho (#4338) üzenetére


Elek23Elek23
tag

de nem szeretném rootolni, csak vannak programok amikhez szükséges annak a látszatát kelteni.

(#4340) Sátán44


Sátán44
addikt

Ebben a jó időben nem talál műholdat a GPS. Másnál hasonló jelenséget produkál?

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#4341) cucinho válasza Elek23Elek23 (#4339) üzenetére


cucinho
aktív tag

Kb 3 lépésben tudod unroot-olni, ha arra van szükség. :)

(#4342) jimhun válasza Sátán44 (#4340) üzenetére


jimhun
senior tag

Nekem egyszer Romaban a sok magas haz kozott ugy megzavarodott, hogy utana sik teruleten, felhotlen eg alatt sem talalta tobbet meg a jelet. Ott helyben csinaltam egy factory reset-et, utana 5mp kellett neki es megvolt a jel, azota eltelt kb 3 honap es meg mindig nagyon jo es gyorsan talal jelet.

(#4343) chaval válasza Sátán44 (#4340) üzenetére


chaval
tag

Nálam csak olyan volt, hogy tovább ment kb 50 métert egyenesen egy olyan kereszteződésben ahol álltam. Illetve van hogy oda-vissza ugrál métereket, de volt már hogy fél perces hatásszünettel tette meg az útvonalat.... :D

(#4344) Sátán44 válasza jimhun (#4342) üzenetére


Sátán44
addikt

Mi az a factory reset és ezen hogy kell elérni? :B

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#4345) jimhun válasza Sátán44 (#4344) üzenetére


jimhun
senior tag

Szia,
Az a gyari beallitasok visszaallitasa. Mindent torol, gyari allapotba hozza a keszuleket.
A Settingsben(Beallitasok) bemesz a Privacy(Adatvedelem) alatt van a masodik menu lentrol(Gyari adatok visszaallitasa). De mint mondtam mindent torol.
De kiprobalhatod itt a legalso menut is eloszor a "Beallitasok visszaallitasa"-t, hatha attol is jo lesz es akkor nem torol mindent.

(#4346) Sátán44 válasza jimhun (#4345) üzenetére


Sátán44
addikt

A törölt gyári programokat is visszarakja ha a Gyári adatok visszaállítását választom?

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#4347) jimhun válasza Sátán44 (#4346) üzenetére


jimhun
senior tag

Gondolom az azt jelenti rootoltad a telefont es letiltottal dolgokat. Ha igen akkor nem tudom mi van ha visszaallitod, mit rak vissza mit nem.

En nem rootoltam. Ha Te sem es olyan progikra gondolsz amiket a Sony rakott fel es siman lehet torolni, uninstallalni, azokat azt hiszem visszapakolja(legalabbis ugy emlekszem).

(#4348) cucinho válasza Sátán44 (#4346) üzenetére


cucinho
aktív tag

Törölt programokat nem rak vissza, sőt szerintem az első bekapcsolás óta feltelepítetteket is törli. Plusz töröl minden fiókot, beállítást, stb-t.
Olyan lesz a telefonod, mintha most vetted volna.

(#4349) jimhun válasza cucinho (#4348) üzenetére


jimhun
senior tag

Akkor rosszul tudtam bocsi.
Ettol fuggetlenul nekem mindig visszapakolta a gyari "sz@rsagokat"(focis demo jatek, demo virusirto, csomo SE link), ha factory resetet csinaltam, lehet azert mert ez gyari fuggetlen es angliaban vettem. Mindig tiszta ideg voltam hogy torolgethetem egyesevel oket megint. :DD

(#4350) cucinho válasza jimhun (#4349) üzenetére


cucinho
aktív tag

Nem biztos, hogy rosszul tudod, mert én még Neo-n nem csináltam gyári visszaállítást. Viszont a korábbi telefonjaim nem tették vissza ezeket, de ettől a Neo még lehet, hogy megteszi.

Az az egy viszont 100%, hogy a factory resettel minden beállítás törlődik. Az appok azért nem, mert ha bejelentkezel ugyanazzal az emailcímmel a marketbe, akkor letölti a már korábban telepítetteket, de természetesen ezek is alapállapotban lesznek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.