Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5701) kekedi válasza t-joco (#5699) üzenetére


kekedi
senior tag

Ha az eddigi tendenciát nézzük,akkor örüljünk ha fentebb nem megy.

(#5702) mcsm88 válasza kekedi (#5701) üzenetére


mcsm88
senior tag

Nekünk, akiknek már megvan az a jobb, ha felmegy az ára, ha el akarnánk adni.

(#5703) Energie X válasza t-joco (#5699) üzenetére


Energie X
őstag

Van erről vmi infó?

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#5704) direwolf válasza Energie X (#5703) üzenetére


direwolf
őstag

Állítólag 600 dodó lesz az induló ár az USA-ban.

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#5705) Energie X válasza direwolf (#5704) üzenetére


Energie X
őstag

Asszonynak 4-5 évre jó lesz, csak kérdés, hogy mikortól lehet majd kapni. A 600 dolcsi azt jelenti, hogy itthon 600 eur + áfa, vagyis 299.000 az alap legkisebb tárolós/memóriás valtozat. 21fe-hez képest nemhiszem, hogy akkora előrelépés lesz 50mpix ide vagy oda, nyilván gyengébb lesz a főszenzor mint s22 szériánál.

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#5706) direwolf válasza Energie X (#5705) üzenetére


direwolf
őstag

Meglátjuk, ha jönnek a tesztek.

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#5707) mcsm88 válasza Energie X (#5705) üzenetére


mcsm88
senior tag

Annyi újítás úgy se lesz, hogy (nekem) megérjen rákölteni pár százezret. Meg ha lenne se lenne rá szükségem. Amire kell, bőven elég még legalább egy két évig ez az S21FE.

(#5708) KKrisz751 válasza direwolf (#5698) üzenetére


KKrisz751
aktív tag

Mond már el hogy csinálod?

Én huawei Mate20pro után vettem még tavaly.. Hát.. brutális vissza esés ahoz képest, de átmenetileg jó.(-nak hittem)

De az nonszensz, hogy a gyorstőltés az őskor szinten van.. 1ó 20 perc..? Ez vicc.
De, hogy folyamatos netes rádió hallgatás mellett 8 óra alatt 50%.. ha még kaja szünetben megy a tiktok 30pecig.. már 35%. Felhívon a gyereket whatsapp videó chatben.. áhh.
reggel 5órától- 16 óráig lezúzom az aksit átlagos használattal és még nem is telefonáltam rajta..

nekem ne mond, hogy a folyamatos fényképezés mellett nem lőtte ki magát.
Nekem 200 kép 20-25db 2-3 perces videó után aksi kakuk. És még csak a nap feláénél tartottunk nyaraláson.
(És bocs de a fiamnak adott 6 éves Meat20p.(ami az enyém volt) Az mai napig bírja ezt egész nap, de 40 perc alatt maxon van.. ergo egy mekibe feltöltöm kaja alatt. És már vissza se akarja cseréni.. 50% bele megy 20 perc alatt.. és még mindíg 90% os a kapacitás 6 évesen)

Hogyan bír 1 napot ez a telefon. Estére jó ha 12% marad. Míg a másikon ilyenkor még 50%on voiltam. Ha elfelejtettem tölteni kibírta másnap is míg haza értem melóból.

Ennél... jó ha este 22kor még van benne annyi hogy lássam mennyi az idő.

Igaz ha semmire nem használom csak 1-2 telefonálásra akkor elmegy 2 napig. De akkor meg veszek egy 3310es nokiát és az meg 2-3 hétig.

... Ráfogsz jönni, hogy sok igazság amihez ragaszkodunk, javarészt a mi szemszögünkön múlik - Obi-Wan Kenobi

(#5709) direwolf válasza KKrisz751 (#5708) üzenetére


direwolf
őstag

Tök egyszerű, ha nyaralok, akkor a telefon átmegy fényképezőgépbe, és más miatt hozzá se nyúlok. De amúgy sem nézek rajta videókat, és játszani is elvétve, mert nekem ez egérmozi. Ezekre ott a 10"-os tablet. És persze, igazad van, hogy ez így verébre ágyú, de mondj egy olyan középkat telót, aminek elégedett lennél a fotós képességével...

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#5710) potyi23 válasza KKrisz751 (#5708) üzenetére


potyi23
senior tag

en mar nem is mergelodok rajta. csak csodalkozom hogy tudtam ilyent ... megvenni :F reggel 5 kor veszem le toltorol, 11- re marad benne 40 % . epphogy hazaerek melobol,rakom toltore,es este 7 kor ujra toltoo. Pedig van olyan ora mikor hozza nem nyulok.A programokat allandoan zarom be ,mert szegeny ,kepes ures jaratban is csontra merulni 10-12 ora alatt. es nincs egy eves ez a draga kicsi szivem :DDD :W Nalam mindenbe visszalepes a huaweihez kepest, egy ami tenyleg az a kamera.minden mas mintha 10 evet mentunk volna vissza .Terero kezelese talan a legbosszantobb meg a merulestol is. huawei mindehol volt térerő..ennel sehol sincs,ha van felettem 2 mm vas :W :W Januarban telik le a szerzodesem,alig varom h valtsak valami normalis telora... ez eddig nalam kapufa :))

[ Szerkesztve ]

(#5711) mcsm88


mcsm88
senior tag

A dual messenger alkalmazások közül kivették a facebookot?

Csak whatsapp, messenger és viber van.

(#5712) patex1983 válasza mcsm88 (#5711) üzenetére


patex1983
őstag

Gondolom, mióta a fb natívan támogatja a több fiók kezelését, azóta nincs létjogosultsága.

X

(#5713) Zoli.37


Zoli.37
kezdő

Van már ilyenkor valami hivatalos(abb) dátum, hogy mikor érkezhet az Android 14? :) Nem volt még a jelenlegin kívül S szériás Samsungom, csak A szériás. Gondolom mi kapjuk előbb az Android 14et nem az A tulajok.

(#5714) thegaben86


thegaben86
csendes tag

Sziasztok!

S21 FE-t hasznalok, es mar masodszor futok bele abba a problemaba, hogy a telefon random elkezdte ujrainditgatni magat kb 5-10 percenkent. (elozoleg kb pont egy eve volt ilyen problema, nem sokkal a vasarlas utan). Akkor olvastam samsung honlapjan, hogy factory reset megoldhatja, meg is csinaltam, de anno nem segitett, most meg rohadtul nincs kedvem hozza. Sajna nem emlekszem, hogy mi oldotta meg a problemat, lehet csak "elmult" magatol, esetleg egy frissitessel. (az viszont honap vegen jon altalaban, kicsit huzos lesz kivarni..)
Masnak is elofordult ilyesmi, vagy csak en vagyok ilyen szerencses?

(#5715) májkimiki válasza thegaben86 (#5714) üzenetére


májkimiki
őstag

Nekem pár hónapja volt hasonló. Beadtam szervízbe, azóta rendben van. Mindent elkövettem vele előtte, ahogy Te is.

(#5716) DarkByte válasza Zoli.37 (#5713) üzenetére


DarkByte
addikt

November végén érkezett az Android 13.
Az alapján hogy most már ez a telefon még egy generációval hátrébb van, december és január közepe közötti időszakra tippelem a 14 elérhetőségét.

[ Szerkesztve ]

(#5717) bollokcs80 válasza DarkByte (#5716) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Eleve sokat csúszott a 14 megjelenése is, ha jól tudom, hivatalosan a napokban debütált a Pixel 8-akkal együtt. A Samsungnál mintha már menne a bétateszt, nem?!

B.Cs.

(#5718) DarkByte válasza bollokcs80 (#5717) üzenetére


DarkByte
addikt

Igen, 2 napja volt a GA.
Tény hogy az Android 13 véglegesítés augusztusban volt, ez most csúszott 2 hónapot.
Ugyanakkor egyre kisebb a különbség az Android főverziók között. Illetve a Samsung a OneUI 6-ot ami ezen alapszik már kalapálja augusztus óta.
Szerintem legkésőbb január végére megkapjuk mi is.

(#5719) thegaben86 válasza májkimiki (#5715) üzenetére


thegaben86
csendes tag

Ertem, koszi. Akkor elkerulhetetlen lesz a szerviz sajna.

(#5720) ricsmoka


ricsmoka
tag

Sziasztok! A kukából véletlenül kitoroltem par képet. Azt már nem lehet visszahozni?

(#5721) Lami66 válasza ricsmoka (#5720) üzenetére


Lami66
őstag

Ha még nem írta felül a rendszer, akkor visszaállítható. "undelete" szóra keress rá a play áruházban. pl. [link]

(#5722) samu74 válasza ricsmoka (#5720) üzenetére


samu74
addikt

Google fotók nem szinkronizált fel? Mert akkor ott még meg lehet.

-----------

(#5723) i400


i400
senior tag

Más is belefutott abba a problémába, ha a wifi és a mobilnet is be van kapcsolva, a telefon a wifin lóg, minden oldal betöltődik, de pl bkk go-ban bérletvásárlást nem lehet megcsinálni. Nem működik a beazonosítás. Minden más készüléken minden rendben (legyen az ios, vagy random androidos telefon). Minden a legfrissebb, független, telekom gigabites optika, változtatások nélküli szolgáltatói router :F

(#5724) Criminal017 válasza i400 (#5723) üzenetére


Criminal017
őstag

Nálam nincs ilyen hiba, pedig a "környezet" is ugyanez. :Y

(#5725) hematoma1


hematoma1
aktív tag

Sziasztok.Az mitől lehet ha a Marketplacen néetem egy eladó tárgyat,és ahogy huztam fel az oldalt olyan hülyé remeg a kép?

(#5726) TaRka94 válasza hematoma1 (#5725) üzenetére


TaRka94
senior tag

Facebook app szar, de kényszerített leállítással és az alkalmazás cache törlésével megoldódik elvileg.

(#5727) hematoma1 válasza TaRka94 (#5726) üzenetére


hematoma1
aktív tag

Köszi.

(#5728) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Volt mostanában valami változtatás a belső fájlok elérésében? Van egy programom ami alapértelmezetten az Andorid mappabeli rendszermappája alá menti amit letöltök vele és nem lehet más mappát megadni benne (pl. Downloads). Fájlkezelőből (Samsungos és File Manager+) viszont nem lehet bemenni az Android mappába, mondván az védett.

Ki lehet ezt kapcsolni valahol, mert .......... idegesítő. :F :W

B.Cs.

(#5729) patex1983 válasza bollokcs80 (#5728) üzenetére


patex1983
őstag

Ja. Ha root-olt a készülék, akkor be lehet menni minden rendszermappába.

X

(#5730) bollokcs80 válasza patex1983 (#5729) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

De ez eddig nem volt, egy fájlkezelőből simán el lehetett érni mindent. Még ezen a telón is mentettm ki így fájlokat újratelepítés előtt. :F

B.Cs.

(#5731) thboxx válasza bollokcs80 (#5728) üzenetére


thboxx
aktív tag

Engem simán beenged.

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#5732) patex1983 válasza bollokcs80 (#5730) üzenetére


patex1983
őstag

Amúgy megnéztem most én is, az Android mappába valóban beenged, bizonyos almappáknál van már korlátozva a hozzáférés.

X

(#5733) DarkByte válasza bollokcs80 (#5728) üzenetére


DarkByte
addikt

Én úgy tudom egy ideje (talán Android 10+) minden alkalmazás saját kis izolált virtuális fájlrendszert lát az Android mappa alatt. Szóval jó eséllyel a fájlkezelőd nem tudja elérni a másik app mappáját, mert a fájlkezelő is egy app és csak a neki virtualizált Android mappát látja.

[ Szerkesztve ]

(#5734) mcsm88 válasza bollokcs80 (#5730) üzenetére


mcsm88
senior tag

Fél megoldás, de próbáld meg összedugni pc-vel. Onnan lehet hozzáférsz.

(#5735) Zoli.37


Zoli.37
kezdő

Sziasztok. Egy olyan fura problémám lett egyik napról a másikra hogy észrevettem a kijelző bal oldalán ilyen sárgás csikot, leginkább a fehér vagy világos képeknél látszik nagyon. Ezzel együtt most a telefon is melegszik, töltőn van éppen és rendesen meleg a kijelző és a hátsó rész is(tokban van mióta megvan). Gondolom hardveres hiba lehet ez. Ez rosszabb lesz? Foglalkoznának ezzel garanciálisan? Perpill a használatot még nem befolyásolja.

(#5736) Criminal017 válasza Zoli.37 (#5735) üzenetére


Criminal017
őstag

A melegedés miatt megsárgult a kijelző ragasztója, azt látod. Rosszabb is lehet az idő múlásával, hisz ugyan úgy hőhatás éri. Garanciális hiba, bevizsgálás után valószínűleg cserélik a kijelzőt.

(#5737) Zoli.37 válasza Criminal017 (#5736) üzenetére


Zoli.37
kezdő

Éreztem már rajta többször is hogy melegszik de erre azért nem gondoltam. Fél éves még csak. Gondolom ha kijelzőt cserélnek attól még ugyanúgy melegedni fog. Ez a sárga folt meg gondolom magától már nem múlik el ha egyszer ott van.

(#5738) Rigormortiis válasza Zoli.37 (#5737) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Én ennél kevesebbért is gariztatnám. És ebben az esetben jelezd, hogy a kiváltó okot (melegedés) is vizsgálják ki.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#5739) tome0001


tome0001
senior tag

Sziasztok,
Az S21 FE-nél vannak ugyanolyan köztudott gyenge térerős képességek mint az S21/S22 modellek esetében?
Köszi előre is a válaszokat!

(#5740) eurolac válasza tome0001 (#5739) üzenetére


eurolac
senior tag

Szia! Nekem úgymond kellemes csalódás ebből a szempontból. Huawei vonalról jöttem. A feleségem Samsungos, láttam a kettő közötti különbséget visszamenőleg is. Nekem snapis változat van. Elmarad azért a Huawei/Honor teloktol de bőven jobb mint amire számitottam. (Az aksi csalódás egy kicsit csak. )

Eurolac

(#5741) kress válasza tome0001 (#5739) üzenetére


kress
aktív tag

tippre van, haver xiaomija jobb wifi és térerő terén is

(#5742) csonkadavid válasza tome0001 (#5739) üzenetére


csonkadavid
tag

Redmi note 11 pro 5g a másik telóm.
Térerőben mérföldekkel nyer a Redmi.

(#5743) bozsozso válasza bozsozso (#5339) üzenetére


bozsozso
őstag

Sziasztok,

Még mindig van az a problémám, hogy ha hívnak akkor visszahalják saját magukat. Most azt tapasztaltam, hogy ezt akkor produkálja, hogyha a wifi hívás be van kapcsolva és több esetben függetlenül attól, hogy wifi közelben vagyok vagy sem. Most kikapcsoltam és majd meglátom, mert ez még csak egy napi tapasztalat.

Nincs valami ötlet esetleg, hogy mi matt lehet vagy mit kellene tenni ellene a wifi hívás kikapcsolás nélkül?

(#5744) mcsm88 válasza csonkadavid (#5742) üzenetére


mcsm88
senior tag

Samsung nagyon ügyel, arra, hogy minél kevesebb rádióhullám érje a felhasználót. Ez azzal jár, hogy a térerő is gyengébb.

(#5745) Balázs Z. válasza mcsm88 (#5744) üzenetére


Balázs Z.
tag

A kínai gyártók közismerten csak akkor törődnek az ilyen "egészségügyi határérték", "szabvány", stb. dolgokkal, ha egy európai/nyugati hatóság fenyegeti őket. A Xiaomi telefonjaim mindig belezavartak a jelbe, ha neadjisten az usb kábel vagy a hangfal/fejhallgatókábel fél méteres körzetben felejtettem őket. A Samsung nem.

(#5746) t-joco


t-joco
tag

S21 FE tulajok, "érdemes" a telefon kijelzőjére bármilyen fóliát tenni, vagy a Gorilla Glass Victus elég védelmet nyújt a sérülések, karcok ellen??
Fólia használat esetén az ujjlenyomat olvasó ugyanolyan jól működik?
Ki hogy használja a telefont?

(#5747) Winnie The P válasza t-joco (#5746) üzenetére


Winnie The P
őstag

Hali!
Új kora óta üvegfólia van rajta, símán működik az ujjlenyomat olvasó.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#5748) direwolf válasza t-joco (#5746) üzenetére


direwolf
őstag

Mindenképp! Első héten, amíg meg nem jött az üveg, sikerült megkarcolnom a zsebemben, pedig nem volt mellette semmi :( Ennyit a gorillákról...

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#5749) hematoma1


hematoma1
aktív tag

Sziasztok Lehet hogy buta kérdés de hátha.Ha a telefont összekötöm kábellel a tévével,úgy nem tudok filmet nézni róla mintha külső hdd lenne?

(#5750) direwolf válasza hematoma1 (#5749) üzenetére


direwolf
őstag

Ha úgy érted, hogy a TV látja-e a fileokat, akkor nem. Viszont egy USB2HDMI adapterrel (pl. ilyennel) akár DeX-et is tudsz használni. Ilyenkor a telón egy video lejátszó appal kell indítani a filmeket.

"I've seen things you people wouldn't believe"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.