Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5301) csaba1203 válasza Sun777 (#5299) üzenetére


csaba1203
addikt

Köszönöm neked a kimerítő válaszod és a többieknek is a hozzászólásokat...
Valószínű az S22 mellett fog dönteni de mondtam neki ha teheti menjen be MM-be vagy más olyan üzletbe, ahol meg tudja nézni őket.
A mai tepsik között szerintem az S21 Fe még az elmegy kategória nálam legalább is de sok hölgy kezében látni a kínai márkákat is na azok tényleg a péklapát kategória :D :DD

(#5302) Energie X válasza Sun777 (#5299) üzenetére


Energie X
őstag

Én is S22 Ultra-ra akartam váltani S21FE-ről, pont a péklapát méret és az S23 Ultra-nál olcsóbb ár miatt. Persze kuponom nem volt, 450-et meg azért nem ér, mostmeg már samsung com-on nem lehet kapni ...

[ Szerkesztve ]

>> Gyönyörű Huawei P10 Kék színben Új akksival és fóliás kijelzővel + bontatlan Mashup Case adatlapomon <<

(#5303) direwolf válasza Sun777 (#5299) üzenetére


direwolf
őstag

A dxomark szerint az S22 és az S21FE között kamerában, kijelzőben, audióban minimális a különbség 22 javára. Ellenben akkuban S21FE jelentősen jobb.

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#5304) Sun777 válasza Energie X (#5302) üzenetére


Sun777
junior tag

Viszont emagon tudsz venni 331-ért. [bestbuy akció]

#5303 direwolf: Az a dxomark szerint van így. Én pedig minden nap látom mindkettőt élőben és nincs jelentős különbség akkuidőben. Nem igaz, hogy az S21FE "jelentősen" jobb lenne akkuidőben. Ez inkább stress-tesztnél jön csak ki, tehát intenzív játékhasználatnál jobban bírja valamennyire az S21FE de hétköznapi használattal, médiafogyasztással nincs nagy előnye. Az pedig hogy audióban és főleg KIJELZŐben az S21FE lenne jobb, az nettó hazugság. Kamerában sem igaz hogy minimális lenne a különbség. Az S22 tud 8K videót felvenni míg az S21FE nem. Az S21FE rettenetesen melegszik (túlmelegszik) 4K videófelvétel közben, nekem a hátlapja is megrepedt egyszer videózás közben (gariban cserélték) , az S22 sokkal jobban bírja és a főkamera szenzora is sokkal jobb (elég megnézni a specifikációt). Viszont a másik két lencséje kb. semmivel se jobb. Ettől függetlenül az S21Fe is fantasztikus telefon, nagyon szeretjük, és most jó áron is lehet venni.

[ Szerkesztve ]

(#5305) direwolf válasza Sun777 (#5304) üzenetére


direwolf
őstag

Értelek, tiszteletben tartom a véleményed. Csak azért írtam, hogy legyen egy másik megközelítés is. Azt nem akartam írni, hogy nekem ennyi meg annyi az üzemidő, mert sosem volt S22-m, csak az S21FE. :R

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#5306) Vitaqo


Vitaqo
senior tag

Üvegfóliából teljes, tokbarát, alis van ami jó?

(#5307) direwolf


direwolf
őstag

Azt hol lehet beállítani, hogy az autóban ne induljon el automatikusan a spotify lejátszás, ha rácsatlakozik a bluetoothra?
Illetve az is zavar, hogy a médiakimenetet automatikusan átkapcsolja a bt kimenetre, erre sem találtam beállítási lehetőséget. :F

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#5308) kutga válasza direwolf (#5307) üzenetére


kutga
nagyúr

Bluetooth - Speciális beállítások - Music share-t próbáld kikapcsolni.

Let the Zone take me if I am.

(#5309) direwolf válasza kutga (#5308) üzenetére


direwolf
őstag

Ez a beállítás sajna nem erre vonatkozik. Bixby rutinokkal próbálkozom, de egyelőre az sem segít. :(

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#5310) Criminal017 válasza direwolf (#5307) üzenetére


Criminal017
őstag

Android auto vagy csak Bluetooth fejegység?

(#5311) direwolf válasza Criminal017 (#5310) üzenetére


direwolf
őstag

Csak BT

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#5312) Usgyi


Usgyi
aktív tag

Hello!

Utóbbi időben többször jártam úgy, hogy rádióhoz akartam csatlakoztatni a telefont kábelen és azt írta a keszülék, hogy "Nem támnogatott eszköz" és nem is hajlandó audió jelet továbbítani, kizarólag a telefon hangszóróját használja. Nem a rádióval és nem is a kábellel van gond, a régi xiaomi telefonommal gond nélkül működik.
Tudja valaki, hogy miért ír hibát a Samsung és nem lehet orvosolni valahogy?

Köszi!

Samsung Galaxy S23+ & Samsung Galaxy Watch 5 pro

(#5313) direwolf válasza Usgyi (#5312) üzenetére


direwolf
őstag

A kábelen nincs analóg audio a Samsungokon. Kell DAC-nak lenni az eszközben.

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#5314) Prowler


Prowler
senior tag

Off, de ennyire népszerűtlen/halott már ez a telefon? Lassan egy hónapja hirdetem az enyémet de nulla az érdeklődés iránta. Pedig nem egy rossz modell jelenleg sem a Samsung palettáján.

Veremivadék Undorkutya

(#5315) citizen05 válasza Prowler (#5314) üzenetére


citizen05
tag

Uborka szezon van. Az emberek nyaralnak meg hát igen magas az infláció és emberek egy jó része nagyon megnézi,hogy mire adja ki a pénzét.

(#5316) direwolf válasza Prowler (#5314) üzenetére


direwolf
őstag

Szerintem ez csak ár kérdése...

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#5317) arpivw81 válasza Prowler (#5314) üzenetére


arpivw81
tag

Szia! Mennyiért adod?

(#5318) Prowler válasza arpivw81 (#5317) üzenetére


Prowler
senior tag

Szia, hirdetés a profilomban. :R

Veremivadék Undorkutya

(#5319) arpivw81 válasza Prowler (#5318) üzenetére


arpivw81
tag

Köszi

(#5320) tutis válasza Prowler (#5318) üzenetére


tutis
őstag

B-telnél 185-re be szokott zuhanni az új zöld színű 256-os..

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#5321) kutga válasza tutis (#5320) üzenetére


kutga
nagyúr

Használtan sokat kér érte, annyiért nem fogják elvinni.

Let the Zone take me if I am.

(#5322) tutis válasza kutga (#5321) üzenetére


tutis
őstag

azért is írtam a példát

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#5323) Prowler válasza tutis (#5320) üzenetére


Prowler
senior tag

Jájj…én 265ért vettem. Hát nem valami értékálló akkor.

Mennyi lenne a reális ára?

Veremivadék Undorkutya

(#5324) kutga válasza tutis (#5322) üzenetére


kutga
nagyúr

:K

Let the Zone take me if I am.

(#5325) tutis válasza Prowler (#5323) üzenetére


tutis
őstag

150-ről kezdeném a hirdetést, aztán onnan csak lejjebb ha nem megy el

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#5326) Energie X válasza tutis (#5325) üzenetére


Energie X
őstag

Pedig amúgy nem adja rossz áron, csakhát ennyit ér sajnos...

>> Gyönyörű Huawei P10 Kék színben Új akksival és fóliás kijelzővel + bontatlan Mashup Case adatlapomon <<

(#5327) Prowler válasza tutis (#5325) üzenetére


Prowler
senior tag

Köszönöm. :R

Veremivadék Undorkutya

(#5328) shapphire


shapphire
tag

Új frissítési csomag érkezett függetlenre.
~330 MB
Biztonsági szint: 2023.07

(#5329) Usgyi válasza direwolf (#5313) üzenetére


Usgyi
aktív tag

Köszi, akkor ezt a funkciót buktam...

Samsung Galaxy S23+ & Samsung Galaxy Watch 5 pro

(#5330) kress válasza Usgyi (#5329) üzenetére


kress
aktív tag

vagy veszel egy kis dacos adaptert ügye 😃

(#5331) n0is3es válasza shapphire (#5328) üzenetére


n0is3es
aktív tag

A Flipre már megkaptam, az FE-n meg még sehol :D

Pixel 6 & Alfa Romeo 147 1.6 Twin 120 LE 2006 ;)

(#5332) SztiviVander válasza Usgyi (#5329) üzenetére


SztiviVander
őstag

Dehogyis, DAColj a samsunggal :D
Samsung EE-UC10JUWEGWW (s21 topikbol).

[ Szerkesztve ]

(#5333) Energie X


Energie X
őstag

Az óra melletti kis ikonok sorrendjét meg lehet változtatni? Illetve az AOD ikonjainak sorrendjét is lehet?

[ Szerkesztve ]

>> Gyönyörű Huawei P10 Kék színben Új akksival és fóliás kijelzővel + bontatlan Mashup Case adatlapomon <<

(#5334) kutga válasza SztiviVander (#5332) üzenetére


kutga
nagyúr

:)

Let the Zone take me if I am.

(#5335) tutis


tutis
őstag

Vajon a dex miért nem működik wireless-en egy Philips oled tv-vel? 55oled806 (és a smart view se)

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#5336) sith7


sith7
nagyúr

Sziasztok

Megjöttünk a nyaralásból, és szétvág az ideg :W :W :W

Az összes videó 90 fokkal el van fordulva balra
Vízszintesen videóztam végig, hogy teljes képernyőn vissza tudjuk majd otthon nézni a tv - n

Mit rontottam el ?
Van valami szerkesztő program, amivel vissza tudom rakni "normálisba" ?

(#5337) SztiviVander válasza sith7 (#5336) üzenetére


SztiviVander
őstag

Allo helyzetben inditottad a felvetelt es utana forditottad el a telefont. El tudod forgatni szerintem videoszerkesztovel (talan meg a windozban is van valami egyszeru ingyenes), de attol meg allo formatum lesz.

(#5338) sith7 válasza SztiviVander (#5337) üzenetére


sith7
nagyúr

köszi, már keresem a megfelelő programot :R

(#5339) bozsozso


bozsozso
őstag

Sziasztok,

Egyre többen jelzik felém amikor hívnak visszahallják saját magukat. Lerakjuk én visszahívom és rendben van. Ti nem tapasztaltatok ilyet? 2sim van benne mind a kettő telekomos és mind a két számon előfordul.

(#5340) kress válasza bozsozso (#5339) üzenetére


kress
aktív tag

csak azt akarják, hogy te fizesd a hívást 😃 /j

(#5341) gabber01 válasza Sun777 (#5304) üzenetére


gabber01
addikt

8K a kutyát nem érdekli kb. Nincs semmi előnye, sőt!
A lényeg a mindennapi formátumoknál van. Ott van számottevő különbség valamelyik javára vagy sem? Mert az S22 szériára ugy en bloc elég sok a panasz.

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#5342) bozsozso válasza kress (#5340) üzenetére


bozsozso
őstag

Egymás közti hívás minden esetben díjmentes volt. :U

(#5343) SztiviVander válasza gabber01 (#5341) üzenetére


SztiviVander
őstag

Nimcs olyan telefon amire nincs panasz, a telefon topikok fele-harmada panaszkodas. Vedd meg amelyik tetszik, amire van keret meg ami tudja azt amit szeretnel es kesz. Hasznald, es ha a ket het elallasi idon belul nincs gondod akkor maximum csak akkor lesz ha a google vagy a samsung elcsesz vmit egy frissitessel de az minden tipusnal meg minden gyartonal elofordul es nem is ritkan, az ellen meg ugyse lehet tenni semmit.

(#5344) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Egy kis tapasztalat merülésről/játékfuttatásról. Mivel egy egészségügyi intézetben lébecolok néhány napig, kapott egy kis terhelést a teló :D

A lényeg, hogy szerintem teljesen korrektül állja a sarat. Fél nap vonatkozásában több, mint 4 óra SoT jött ki Diablo Immortalsból, minden maxra húzva, kivéve a felbontást, azt csak high-ig engedi, így is maximumon van a device load. Érdekes, hogy a Snapi 8 gen 1-es tabom (tab S8 Plus) szintén "csak" ilyen beállításokat enged. Na talán majd az S23-on mehet a mekafull Diablo élmény.

Na de a lényeg: game booster plus, perf Z, priority mode a fedélzeten (ezek Samsungos beépülő modulok a game launcher/game boosterbe, ajánlom mindenkinek, aki sokat játszik, nem is értem, miért nem reklámozza ezeket (is) a Samu a Good Lock mellett). Az eredmény pedig bő 4 órás "stressz terhelés" után: több, mint 4 óra SoT, ráadásul ugráló 4-5 g-vel. A hőmérséklet 44 és 48 fok között mozgott. Fura, hogy 48 csak akkor volt, amikor levettem a tokot (ezt is teszteltem), bár szerintem ez inkább a véletlen műve, de egyben meg is cáfolom a városi legendát, amely szerint kevésbé melegszik a telefon tok nélkül. Ez nettó faszság. Az FPS nem igazán mozdul el 60ról, durván jól fut gyakorlatilag maxos grafikán, ami nem kis teljesítmény egy ilyen öregedő SoC-tól.

Mindenesetre pozitív, hogy ilyen teljesítménnyel ennyit bír a masina, throttling-ot sem vettem észre.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#5345) Bibby válasza Rigormortiis (#5344) üzenetére


Bibby
addikt

Nekem van hozzá kontrollerem is, és tv-re kikötve olyan élmény mintha lenne egy konzolod. Amennyit játszom pont nem is hiányzik az xbox meg a playstation.

Ελευθερια η θανατος

(#5346) patex1983 válasza Bibby (#5345) üzenetére


patex1983
őstag

Milyen kontrollert használsz?

X

(#5347) Bibby válasza patex1983 (#5346) üzenetére


Bibby
addikt

Konkrétan ez a típus van.
Mondjuk ha nincs benne a telefon akkor kicsit szűk az egész, lehet hogy jobban jártam volna valami xboxoshoz hasonlóval.

Ελευθερια η θανατος

(#5348) Rigormortiis válasza Bibby (#5345) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ezzel azért tudnék vitatkozni, de ha neked elég erre a teló, akkor legyen úgy.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#5349) patex1983 válasza Bibby (#5347) üzenetére


patex1983
őstag

Köszi

X

(#5350) SztiviVander válasza Rigormortiis (#5348) üzenetére


SztiviVander
őstag

Biztos hogy van az a jatek amihez boven eleg a telefon. Egy minecrafthoz pl. Es te valoszinuleg nem olyanokkal jatszol. En meg biztos hogy nem :D Eleve flightsim nincs androidra ahogy forza meg assetto se.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.