Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2801) hallerlaller válasza Cyberpunk (#2800) üzenetére


hallerlaller
addikt

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#2802) Everman válasza skyli (#2798) üzenetére


Everman
addikt

Ez ilyen, az SGS II-höz képest jóval lomhább bármelyik rommal is próbálod.
ICS-el jobb lesz, de arra még várni kel picinkét.

(#2803) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Na most vitte el a futár a Note-ot. Kaptam addig egy Ace-et. Hát elképesztően kicsi a Note után. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#2804) BladePocok


BladePocok
tag

.mp4 fájlt mennyire szépen játszik le a Note ? Vagy érdemes letölteni valami videónéző progit ?

(#2805) Apika válasza Cyberpunk (#2803) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Neked már bérelt helyed van a szervizben... :D

(#2806) tybsen válasza Everman (#2802) üzenetére


tybsen
addikt

Engem csak a megröccenések zavarnak kicsit, remélem az ICS-sel smooth-abb lesz azért. Nekem például nincs annyira sok app és mégis, ha megnyitok valamit, gyakran eltelik néhány mp, tehát nem azonnal történnek a dolgok. Azért kicsit bosszantó ez, mert a note elvileg az egyik leggyorsabb androidos cucc. :U

(#2807) Cyberpunk válasza BladePocok (#2804) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Simán, nem kell konvertálgatni a nyers AVI-t is viszi a gyári lejátszójával, meg MKV-t is. Azért persze vannak jobb lejátszók mint, Mobo player stb..

Apika: igen sajnos rám jár a rúd ezzel a készülékkel, pedig szeretem nem értem mi a problem. ;]

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#2808) BladePocok


BladePocok
tag

Uh, jól látom ,nincs java androidra ? Kiakartam próbálni egy Chat oldalt (chat.hu) erre kéri hogy telepítsem , na mondom letöltöm marketről erre semmi értelmeset nem találok. (UI:Tudtok valami jókis chat kliens-t ami asztaligép-telefon közötti kommunikációt tud létrehozni ?)

[ Szerkesztve ]

(#2809) ROBOTER válasza BladePocok (#2808) üzenetére


ROBOTER
addikt

Skype nem jó? Vagy valamelyik msn protokollt ismerő program, pl. msn withyou? Vagy a natív yahoo kliens?

(#2810) Cyberpunk válasza BladePocok (#2808) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nincs. Natív java kódot nem tud futtatni.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#2811) nggabi válasza Cyberpunk (#2807) üzenetére


nggabi
nagyúr

már megint miért van szervizben? :DDD

"szenyor dzsíííí"

(#2812) Cyberpunk válasza nggabi (#2811) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Érintkezési hibás USB csatlakozó miatt.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#2813) sagit válasza BladePocok (#2808) üzenetére


sagit
addikt

Pl a gyári gTalk? :D

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#2814) skyli válasza Everman (#2802) üzenetére


skyli
senior tag

Hát nem csak annál de a galaxy s-nél is. Na de majd ha hazaérek feltöltöm:D és majd beszámolok, de most pl összevertem hogy kopott a bal felső sarka alapból :O

(#2815) bsanya válasza skyli (#2814) üzenetére


bsanya
aktív tag

"összevertem" vagy észrevettem? nem mindegy :DD

Xiaomi Mi 11i

(#2816) Cyberpunk válasza bsanya (#2815) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát összeverte, aztán meg észrevette. ;]

Egyébként ezen a mütyür kijelzőn egyszerűen nem tudok normálisan szöveget bevinni. Kész téboly. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#2817) Motyi válasza skyli (#2814) üzenetére


Motyi
senior tag

Újat vagy használtat vettél?GSM boltos?

(#2818) djapor96


djapor96
őstag

úgy néz ki pénteken kapom meg.... T-s lesz a kicsike.... :C

Nekem nagyon fontos a BLN, Criskelo romjában van.... Használjátok? Stabil ROM?

Valamelyik ICS-ben van BLN? Stabil valamelyik?

[ Szerkesztve ]

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#2819) skyli válasza bsanya (#2815) üzenetére


skyli
senior tag

xDDD bocsánat gyorsan swypeoltam mert már csak 1% volt xD (és ez még a galaxy s :D)
Szóval van egy kis kopás alapból, pedig a doboz le volt ragasztva samsungos matricával. Meg a fólia is kicsit karcos volt. A kijelző nem, viszont olyan mintha valaki leejtette volna a gyárban :o a fém keret. Meg ami fura, hogy vonalkódos matricából az egyikoldalon csak egy volt, de a másik oldalon egymásra van ragasztva 3 és ezekből az alsó kettő szét volt már vágva :O lerajzoltam.. akkor használtat kaptam, ezért van rajta a kopás is? Visszavigyem a boltba és kérjek ÚJat?
Csináltam képet.. lehet csak engem idegesít.. Képek - Aki megnézi annak köszi :)

Motyi, elvileg újat vettem 2 év samsung garanciát is kaptam. Miért érzem azt h mégse új? Lehet hogy vki leejtette 3napon belül visszavitte és egy ilyet kaptam meg? :O gsmboltos.. csinálhatnak ilyet? :O sztem nem kéne... (parnerogsm)

[ Szerkesztve ]

(#2820) nggabi válasza skyli (#2819) üzenetére


nggabi
nagyúr

a noteon a zsebedtől hasonlóan kopik a keret, kicsit bemattul a sarka. jobban megnézve ez inkább csak egy horzsolás... furi az egész, én rákérdeznék a boltban személyesen...

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#2821) Cyberpunk válasza skyli (#2819) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Vidd vagy küld vissza. 8 napon belül indoklás nélkül megteheed. Ha wenshopos remdelés volt,és futár vitte ki.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#2822) skyli


skyli
senior tag

Nem csak kopás, mellette kicsit rücskös is még a fehér is egy icipicit. Megpróbálhatok jobb képet csinálni. Sajnos nem szállítással vettem de az az ember azt mondta hogy 3 napon belül hozzá vigyem. Ahhoz mit szóltok hogy két átszakított matricára rá van ragasztva egy harmadik? Normális? :O Szerintetek becserélik nekem egy tényleg újra?

Szerk: feltöltöttem még 2 képet a leejtésnyomokról

[ Szerkesztve ]

(#2823) WaterWave válasza djapor96 (#2818) üzenetére


WaterWave
veterán

melyik criskelora gondolsz?

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#2824) djapor96 válasza WaterWave (#2823) üzenetére


djapor96
őstag

erre

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#2825) nggabi válasza skyli (#2822) üzenetére


nggabi
nagyúr

szerintem ezt így utólag buktad... azért próbáld meg, ha nem megy akkor törődj bele...

"szenyor dzsíííí"

(#2826) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Az ilyen esetek miatt nm veszei gsmboltos telefont. Inkább fozezek többet, de nyugodtabbqn is alszok. Mert hát ez nem 30k-s kategória.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#2827) babosmiki válasza Everman (#2802) üzenetére


babosmiki
addikt

A "jóval lomhább" azért erős túlzás!
Legalábbis az enyém biztosan nem...

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#2828) WaterWave válasza djapor96 (#2824) üzenetére


WaterWave
veterán

pont most rakom fel... viszont az nem tiszta, hogy lb1 romból van olasz, lengyel, német... melyik a jó?

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#2829) djapor96 válasza WaterWave (#2828) üzenetére


djapor96
őstag

hááááát jótól kérded hallod..... :D

vak vezet világtalant??? :DD Kiváncsi vagyok.... S2-n nem szar

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#2830) WaterWave válasza djapor96 (#2829) üzenetére


WaterWave
veterán

jó hát most rakom fel, aztán irok, hogy milyen

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#2831) Everman válasza babosmiki (#2827) üzenetére


Everman
addikt

Hát én egyetlen normális launchert nem találtam amivel lag nélkül ment volna, csak a gyári TW, az meg olyan, amilyen. A programindítások is lassabban történnek, de ezt a szintetikus tesztek is mutatják (alacsony I/O és 2D-s teljesítmény, konkrétan a fele az SGS II-nek).

Én vissza is váltottam, mert nagyon zavart a lassúsága (igaz kellett majd 1 hét, mire újra visszaszoktam a kisebb kijelzőre :D).

(#2832) WaterWave válasza Everman (#2831) üzenetére


WaterWave
veterán

érdekes amit mondasz, mert én mondhatom magamról nem voltam átlagos s2 felhasználó...
létező összes romot felnyomtam a telora, és minap adtam el a készüléket és tértem át note.ra, de lassúságot én nem tapasztalok pedig elhiheted ha lenne, akkor mondanám, és nem hiába váltottam note-ra...
notenál is már a negyedik romot rakom fel, főzöttet, simát, stb, mondjuk oké, note-ra nincs sok főzelék, de azért lehet miből választani, és nem érzek lassulást az s2 höz képest...
én egyetlen egy hátrányt tudnék mondani, mégpedig, a bekapcsológomb, és a hangerő gomb nem áll a kezemre, és lazább, de ugyis rakok rá szilikontokot, hogy ne kopjon le a szürke széle a telonak, és az is megoldva

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#2833) babosmiki válasza Everman (#2831) üzenetére


babosmiki
addikt

Én kezdetektől az SPB 3D-t használom, teljes megelégedettséggel.
No lag. ;)

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#2834) ronson88


ronson88
tag

Tudtok abban segíteni, hogy melyik navigációs program tud útvonalat tervezni (nem csak A->B, hanem A->B->C->D módon), úgy mint a webes google map.

Ilyesmire gondolok: [link]

A gyári navigációban, ill. a térkép app-ban sem jövök rá, hogy ez hogy megy, de a Navfree-n sem találok ilyen lehetőséget. (Ezek vannak a nálam a Note-on.)

[ Szerkesztve ]

(#2835) WaterWave


WaterWave
veterán

úgy néz ki eddig a criskelonote rom a legjobb...
nagyon fasza :D

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#2836) sagit válasza WaterWave (#2835) üzenetére


sagit
addikt

Miben jobb mint egy sima abyssnote kernel-el?

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#2837) skyli válasza sagit (#2836) üzenetére


skyli
senior tag

:O Ez... magától.. begyorsult oO lehet h energiatakarékoson volt és csak ezért.. :D mindegy de most már nem lassú :) quadrant is 3400-3900 meg mindenhol érezhetőbben gyorsabb lett. Szerintem csak az energiatakarékosság lassította be nagyon. Most már teljesen jó így :D

A toll fejének a bal felső sarokba kell néznie, akkor tényleg pontos :D csak fura hogy rá kell nyomni egy kicsit. Nektek is rá kell nyomni és nem elég megérinteni a kijelzőt? Csak emiatt a leejtésnyom miatt ti visszavinnétek?

(#2838) Titana válasza skyli (#2819) üzenetére


Titana
tag

Szia,vidd vissza a képeken jól látszik,hogy sérült kissé az a rész,DE ne ezzel vidd vissza,mert ugyis azt mondják,hogy ez már utána lett sérült ÉS és nem tudod bizonyítani,hogy nem.Tudom este hoztad el csak Őket ez nem fogja érdekelni.A matrica dolog az biztos nem frankó,ott valami gányolás van.GSM boltosok sok mindent meg mernek csinálni,lehet,hogy tényleg valaki már vissza vitte és mivel a nagyker ahonnan veszik nem sürűn cseréli vissza ezért próbálják eladni másnak,hátha bejön a dolog.Szóval ne halogasd,vidd vissza és ragaszkodj hozzá,hogy cseréljék ki. :K

(#2839) Cyberpunk válasza skyli (#2837) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nekem nem kell rányomni. Ha rányomon, akkor vastagabban fog. Elvileg erre hivatott, hogy nem fix a hegye.

A készüléked meg vidd visza, szerintem egy 2s mikrozás elég neki. Azt a kutya sem mondja meg mitől kampult meg.:D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#2840) djapor96 válasza Cyberpunk (#2839) üzenetére


djapor96
őstag

S2-n van egy olyan hiba, amire szó nélkül cserélik a teljes képernyőt...... pedig nem is nagyon lehet reprodukálni..... szóval bemondásra cserélik..... itt ez nem él? :)

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#2841) djapor96 válasza WaterWave (#2835) üzenetére


djapor96
őstag

tényleg ICS feeling? proci húzható benne? bln működik?

bocsi a duplájért..... el schmitteletem...... :D

[ Szerkesztve ]

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#2842) Cyberpunk válasza djapor96 (#2840) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nekem a sávosodó és 3 hibás pixelre cserélték 72 órában. A szolgáltató lehet nem ment volna bele magától, de felküldték véleményezésre a központi szervizbe. Ott meg áldásukat adták a cserére.

De jelen esetben a probléma ugye a sérült és minden bizonnyal tisztázatlan előéletű készülékkel van. És GSM bolt, minden bizonnyal a legrosszabb fajtából. Azért vannak megbízható helyek, ez viszont nálam megy a feketelista élére. Ilyet nem tudom hogy volt pofájuk csinálni. :(
Én ha így járnék nem tudom mit tennék. Sajnos a törvény az ilyen disznókat védi. És még én szívnám meg, ha kezelésbe venném az ügyet. ;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#2843) Everman válasza WaterWave (#2832) üzenetére


Everman
addikt

"de lassúságot én nem tapasztalok"

Rakd fel a Go Launchert :D
Valami nagy gáz lehetett az SGS II-ddel, ha nem érzed a Note-ot lomhábbnak utána.
(Nem lassú, hanem a reakcióideje lomhább, alkalmazásindítások, scrollozások stb.)

"én egyetlen egy hátrányt tudnék mondani, mégpedig, a bekapcsológomb, és a hangerő gomb nem áll a kezemre"

Én nem nagyon használtam a bekapcsoló gombot. Altatáshoz szoftveres gombot, amit kényelmesen elér az ember, ébresztéshez meg a Home gombot :)

(#2844) a.sebi


a.sebi
őstag

javaslom az ilyen eseteknél a GSMBOLT nevét az illusztrált nagybetűs módszerrel a fórumra kiírni....akár ide is , mert sok leendő note tulajdonos minket olvas el vásárlás előtt...

(#2845) Everman válasza babosmiki (#2833) üzenetére


Everman
addikt

Az SPB 3D-nél a 4x4-es ikonrács eléggé pazarló ekkora kijelzőn és hosszabb használatnál biza lagolt az is.

Csak a mókolt béta ICS romoknál láttam sima, gördülékeny működést, de azok meg más okból nem váltak be.

(#2846) Kapanyél válasza WaterWave (#2832) üzenetére


Kapanyél
őstag

Én is szarrátuningoltam az S2-met, de a Note simán beleakad a LauncherPro meg a GoLauncher appdrawer-jébe. Akkor is, ha ugyanolyan rácsméretet állítok be, mint S2-n.
Másban tényleg nincs jelentős különbség, tehát abszolút az eltérő felbontás miatti optimalizálatlanságról lehet szó. (pl. webböngészés ugyanolyan jó, bármilyen progival).

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#2847) sagit válasza Kapanyél (#2846) üzenetére


sagit
addikt

Az a fura hogy ha az egyik magot kikapcsolod akkor pl az adw nem laggol. Csak úgy meg jobban merült nálam.a.ketyere.

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#2848) WaterWave


WaterWave
veterán

sagit, djapor:

nem ismerem azt a kernelt, mert még új vagyok, de setcpu appot felraktam, ahogy nézem 1.7ghz-ig húzható, valamint támogatja a bln-t
van benne jkay is, mivel lb1-es alap, az lc1-re már nem csinálta meg
aksiidőm jó, most éjszaka 3g-vel merült 10 óra alatt egy hatost, ami nem rossz
egyedül a home screennél alul a menüsronál a telefon, névjegyek sjegyzetek dolgoknál nem tudok ikont cserélni, bár lehet hogy lehet, csak még nemjöttem rá hogyan...

3 betüs navigációról meg annyit, hogy szerintem nem gáz ha kisablakban van maga a program megjelenítése...
teljesen jól lehet vele navigálni mert így kicsiben is látod, és pontos, és az 1280x800 felbontás miatt ebben a kis ablakban is éles a kép, tehát marad így:)

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#2849) Everman válasza Kapanyél (#2846) üzenetére


Everman
addikt

"(pl. webböngészés ugyanolyan jó, bármilyen progival)."

Hát azért az Opera nem ugyanolyan sajna, a zoom ott is akadgat Note-on.

(#2850) WaterWave


WaterWave
veterán

djapor, pénteken buli lesz :DDDD
majd szólj ha megvan:)

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.