Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2701) sagit válasza Cyberpunk (#2700) üzenetére


sagit
addikt

egy felhizlalt gyári kéne mint SGS2-nél

mondjuk egy 3000 mAh-s, kár hogy nincs

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#2702) Cyberpunk válasza sagit (#2701) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja az még beférhetne az eredeti hátlap alá is. De amúgy meg vicces ez a Samsung simán lenne még ott hely egy nagyobb akkunak. Amitől nem lenne vastagabb. Elég nagy a keret az akku körül. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#2703) sagit válasza Cyberpunk (#2702) üzenetére


sagit
addikt

az egyik oldalon az alaplap van de a másik oldal "üres"
nekem is szemet szúrt a helypazarlás

ez gyárilag jöhetett volna 3500-4000 mAh-s akkuval is

am hívtad a garifutárt?

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#2704) skyli válasza Cyberpunk (#2700) üzenetére


skyli
senior tag

Akkor csak olyan mint a galxy s-nél? Mert az egyáltalán nem zavaró. Szürkénél, minimum fényerőn függőlegesen és vízszintesen rácsos. Mint valami textil fátyol :D nem zavaró. Erre gondolsz te is? ilyen pöttyök akkor nincsenek? :D

(#2705) Cyberpunk válasza skyli (#2704) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja csak nekem függőlegesen vannak. Tehát portré módban függőlegesen, meg landscape-ben is. Pöttyök azok nincsenek.

sagit: még nem a héten éjszakás voltam azt megfeledkeztem róla.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#2706) bsanya


bsanya
aktív tag

Srácok!

Kezdett belassulni a Note-om :-( És ráadásul még gyorsan is merült (reggel 8-kor vettem le a töltőről, délután 5-re -hozzá sem nyúlva- 20% lett a töltöttség)
Nem töltöttem mostanában semmit rá, sőt, amit nem használtam le is töröltem róla!
Próbáltam egy újraindítást, de semmi nem változott.
Úgy képzeljétek el, nem laggolt, hanem qrva lassú lett, mondjuk egy emil megnyitás kb. 10mp.
Na gondoltam egy gyári visszaállítás segít, TB mentés, majd visszaállít.
Visszajött a gyorsaság, viszont nem tűnt el semmi a telóról, névjegyek, programok, beállítások mind maradt :Y Ez miért, hogyan?????

Xiaomi Mi 11i

(#2707) ROBOTER válasza bsanya (#2706) üzenetére


ROBOTER
addikt

Egy kis adalák a fogyasztáshoz:

Lakóparkban lakom, kismillió WiFi, a MacBook Pro meghülyül tőle, ez komoly.
Legalább 15 routert látnak az eszközök, de általában ettől is többet. Ha itt van bekapcsolva a WiFi a Note-on, akkor feltűnően gyorsan merül az akksi.

Ha kikapcsolom a WiFi-t, látványosan javul a készenléti idő. Pl. egy lefekvéskor 100%-os állapot 98-ra merül le reggelre. WiFi-vel ez 3..4-szerese.

Ezért ha itthon vagyok, csak akkor van bekapcsolva, ha ténylegesen a telefonon netezek, frissítek stb.

(#2708) sagit


sagit
addikt

Gyerekek elég fura dologra lettem figyelmes. Az ADW és a Launcher Pro szét laggolja magát amikor belépek az app drawer-be ugye. Namármost fogtam és Tegrak cpu magos progijával beállítottam only 1 magra a ketyerét. És láss csodát nem laggol egyik launcher sem :Y

Kipróbálná más is hogy nem csak bebeszélem magamnak? :R

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#2709) WaterWave


WaterWave
veterán

kérdésem lenne...

s2-es jig használható note-on is?

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#2710) WaterWave válasza sagit (#2708) üzenetére


WaterWave
veterán

lehet nincs optimalizálva két magra?

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#2711) lefkosia válasza WaterWave (#2709) üzenetére


lefkosia
őstag

Igen használható :K ,de ics alatt már nem lesz rá szükség.

[ Szerkesztve ]

The Truth Is Out There

(#2712) sagit válasza WaterWave (#2710) üzenetére


sagit
addikt

passz... aki még használ abyssnote kernel-t remélem kipróbálja... :C

lehet csak bebeszélem magamnak annyi launchert próbáltam végig ( vagy tízet :D )

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#2713) bsanya válasza ROBOTER (#2707) üzenetére


bsanya
aktív tag

OK, de én családi házban lakom max. 5 wifi elérhetőséggel, és a wifi újkora óta állandóan be van kapcsolva. Eddig, reggeli lehúzással 40-50%-ig merült estére telefonálással, BT egész napos bekapcsolással, emil sync-l, netezéssel....

Xiaomi Mi 11i

(#2714) lefkosia


lefkosia
őstag

Bumper tokot használ valaki?
Mennyire árnyékolja a wifi, illetve a gps?

The Truth Is Out There

(#2715) Cyberpunk válasza lefkosia (#2714) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Én is gondolkodtam ilyenen, véleményem szerint a keret az semmit sem fog árnyékolni.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#2716) lefkosia válasza Cyberpunk (#2715) üzenetére


lefkosia
őstag

Rengeteg a választék, már csak választani kellene

The Truth Is Out There

(#2717) WaterWave


WaterWave
veterán

készülékből amúgy melyiket preferáljátok jobban? a feketét vagy a fehéret?
tudom izlés dolga, de kiváncsi lennék a véleményetekre...

köszi

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#2718) skyli válasza WaterWave (#2717) üzenetére


skyli
senior tag

Én feketét már láttam, fehéret még nem, de olyat szeretnék :D ha végre eldöntöm végleg és megveszem holnap :D

(#2719) BladePocok


BladePocok
tag

Na , ma délután én is a Note-osok táborába . De lenne 2 problémám : Nem találok Böngésző nevü appot ( alapból nincs rajta , így csak az alapból rátelepített ORIGO-val tudtam felmenni a netre..) és a másik pedig a telefon névjegyzékében nincs lehetőség szoftverfrissítésre. Ezenkívül a telefon állati , nagyon gyors és csodálatos a kijelzője :)

(#2720) Karma válasza BladePocok (#2719) üzenetére


Karma
félisten

1) Internet néven sincs? Fura.
2) Kéne lennie? :F

“All nothings are not equal.”

(#2721) skyli válasza BladePocok (#2719) üzenetére


skyli
senior tag

Milyen színűt vettél? Legalacsonyabb fényerőn sincs semmi a sötétszürkéknél? És a sötét átmenetek nem darabosodnak?

CM9-en vagy AOKP-n lehet állítani a színeken meg a gammán? Mondjuk néztem hogy a woodoo color is készülget már :)

(#2722) Kapanyél válasza BladePocok (#2719) üzenetére


Kapanyél
őstag

Az Origo a gyárilag beépített böngésző, csak régiónként és szolgáltatónként más a neve.
A névjegyzék és a szoftverfrissítés nem éppen logikusan összepárosítható fogalmak, szóval azt ne ott keresd. Amúgy mi a probléma, ami miatt frissítenéd?

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#2723) sagit válasza Karma (#2720) üzenetére


sagit
addikt

Biztos t-mobil függő. Azokban a romokban origo a gyári böngésző neve.

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#2724) BladePocok válasza skyli (#2721) üzenetére


BladePocok
tag

(#2721) skyli

Feketét vettem , legalacsonyabb fényerőn ÉN nem tapasztaltam semmit se , direkt teszteltem a boltba és az átmenetek pedig normálisak :) Lehet megjavultak ezek a bajok, vagy csak mázlimra jó készüléket kaptam

#2722) Kapanyél

Origó az alap ? Na ezt jó tudni :) Amúgy kicsit félrebeszéltem , telefon NÉVJEGYÉNÉL nincs ilyen frissítési opció. Amúgy lehet valami hülye szokás , de szeretem ha mindenből a legfrissebb van .

Amúgy igen, végülis T-mobile-nál vettem meg.

[ Szerkesztve ]

(#2725) Cyberpunk válasza BladePocok (#2719) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Beállítások menü, Telefon névjegye, és Szoftver frissítés. Ott keresd ezt. Bár nem tudom mi a legfrissebb T-s szoftver.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#2726) BladePocok válasza Cyberpunk (#2725) üzenetére


BladePocok
tag

Tudom , ott kéne lennie de nincs :D Van állapot , aksi használat , jogi információ , rendszer oktatás, modell száma,android verziója,alapsáv verziója,kernelverzió és build száma. Lényegtelen, holnap letöltöm a KIES -t és megnézem azzal lehet-e.

(#2727) Cyberpunk válasza BladePocok (#2726) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát akkor a T-sek jól összegányolták szegény Note-ot. :DDD
Az enyém Telenor, de ebben annyi szolgáltatós adalék volt, hogy a bömgészőben a kezdőoldal a Telenor-osra volt állítva.
Akkor T-nél nincs OTA ezek szerint. :U

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#2728) tombike válasza BladePocok (#2724) üzenetére


tombike
aktív tag

Mar korabban irtam h tben nincs ota toroltem is es kapott xeh set

[ Szerkesztve ]

(#2729) WaterWave


WaterWave
veterán

estét

ha szépen megkérem, tud valaki nekem linkelni N7000XXLC1 3 fileos romot?
köszönöm

aki amugy használja annak javult az aksiideje a régiekhez képest?

Másik kérdésem, itt is le kell menteni gondolom az efs mappát biztonságként ugye?

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#2730) skyli válasza WaterWave (#2729) üzenetére


skyli
senior tag

(#2731) miauut válasza Cyberpunk (#2727) üzenetére


miauut
tag

Érdekes, az enyim is T-s,a beállításoknál, telefon névjegye, alatt az első menüpont a "szoftver frissítése"

miauut

Nokia7710>HtcUniversal>HtcKaiser>Samsungi900>Htcx7510>SExperiax10>Galaxy Note>PF2>Honor6>Honor9>Honor 20>Xiaomi 11 Note

(#2732) tombike válasza miauut (#2731) üzenetére


tombike
aktív tag

Igen de a tieden nem thm a product (xeh) a t visszakerte a notokat es utolag toltotte az lb1 et mert mikor kiadtak nem volt meg a ts szoval te megvetted visszahivas elott

[ Szerkesztve ]

(#2733) kchris78 válasza ROBOTER (#2707) üzenetére


kchris78
veterán

micsoda interferencia lehet ott! még ha egy routerre van rálépve a telefon akkor is meghülyül hiszen ugyanazon a csatornán forgalmaz több más eszköz is.. sok specifikációban olvastam hogy a Note tud 802.11a-t is azaz 5GHz-et esetleg ez lehet a megoldás, ha a routeredet hajlandó vagy 5-ösre cserélni (nem gondolom hogy most is 5GHz-es, amilyen régóta vannak 5GHzes eszközök annyira nincs elterjedve..). Ami a durva a 2.4GHz-ben hogy a 13 csatorna közül csak 3 van amik ténylegesen el vannak szeparálva a többiek mint fedik részben egymást...

(#2734) Motyi válasza tombike (#2732) üzenetére


Motyi
senior tag

Sejtettem, hogy valamit elkapkodtak, mert én aznap megvettem náluk amikor megjelent, kapásból OTA frisítette magát a legfrisebb softra és csak próbaképp megnéztem, kártyafüggetlen is.

De ezzel kapcsolatban bennem felmerült az a kérdés, hogy így hogy "visszahívás' elötti XEH prod. kódos a telóm lezhet e valami problémám ha esetleg garis ügyintézésre kerülne sor?Pl. elviszem a samsung szervízbe a T-mobilos készüléket, ők meg azt látják, hogy XEh prod. kód + független.

Viszont az érdekes, hogy a XEH prod. kód ellenére a böngészőm Origo néven fut kezdetektől fogva.

[ Szerkesztve ]

(#2735) Cyberpunk válasza Motyi (#2734) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nem hiszem, hogy lenne belőle bármiféle problem.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#2736) sagit válasza Motyi (#2734) üzenetére


sagit
addikt

én az SGS-t kifüggetlenítettem ahogy a Note-ot is (részletekről itt ugye nem beszélünk)

az SGS-re visszaraktam a gyári romot plusz az elmentett EFS-t, a CSC-t visszaállítottam a megfelelőre és minden probléma nélkül ment a garancia :R

a böngésző nálam is origó maradt pedig független a telefon ugye

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#2737) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

No regisztráltam a mysamsung oldalon. Ott azt írják a +2 hónapról is kell a dokumentum kinyomtatva. Nos szégyen/nem szégyen nekem nincs nyomtatóm. ;] Ez lehet e probléma, ha csak a garancia jegyet adom mellé?

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#2738) sagit válasza Cyberpunk (#2737) üzenetére


sagit
addikt

csak akkor lenne probléma ha a akkor akarnád gariztatni amikor a 2 extra hónapban jársz

ne mugen akkut vegyél hanem nyomtatót ;]

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#2739) ROBOTER válasza miauut (#2731) üzenetére


ROBOTER
addikt

Szintén zenész, T webshop, listaáras, a product code alapján független. Bekapcsolás után azonnal felajánlotta a frissítést.

[ Szerkesztve ]

(#2740) nggabi válasza Cyberpunk (#2737) üzenetére


nggabi
nagyúr

bármikor ki tudod nyomtatni később is.

"szenyor dzsíííí"

(#2741) Cyberpunk válasza sagit (#2738) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Az az igazság, hogy volt már nyomtatom, de szépen be is száradt a fej. Mivel ha pár lapot nyomtattam vele össz-visz. :DDD Talán még meg is van a szekrény mélyén. ;]

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#2742) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Már is egy problémába ütköztem. Na szóval nekem a usb-vel van bajom. És hát az adatkábelt is mellékelném, de annak mi a fene a termékkódja?

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#2743) kchris78


kchris78
veterán

ez a mugen 4500mAh akksi nem semmi árral rendelkezik.. ~ $100... inkább töltögetem sűrűbben :).

HTC Universalhoz vettem ilyet, de nagy negatívum szerintem a fizikai méretek és a súly növekedés.. :(

(#2744) Cyberpunk válasza kchris78 (#2743) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja, de ez legalább nem kamu kapacitás ami rá van írva ;]

Egyébként nincs háromszögem és ez van fent. Elvileg gyári Telenor ROM [link] samobile-ról felrakva. Akkor nincs semmi parázni valóm ugye?

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#2745) Apika


Apika
Közösségépítő

Ha netán valakinek elromlik a nem garanciális Note-ja, találtam a Hardver Aprón egy kollégát, aki ért a javításához...

(#2746) aggleány


aggleány
addikt

Tudna segíteni valaki egy bizonyos hárombetűs témában? (priviben) Feltettem az SGS 2-re valót, de elég viccesen néz ki a bal felső sarokban meghúzódva. :U

(#2747) tombike válasza Motyi (#2734) üzenetére


tombike
aktív tag

A szervizeseknek ra kellett volna tolteni eladas elott ki volt adva nekik

(#2748) BladePocok


BladePocok
tag

Ajjaj , van 1 kis baj. Most hogy kicsit világosabb van (tegnap csak este sikerült megvennem) , így egy bizonyos szögből nézve a kijelzőt , a jobb oldalán van egy lefele görbülő kék csík ami kb 2-3 CENTIMÉTERES! Csak oldalról ,egy bizonyos szögből lehet látni ,ha rávetődik a fény, előlről teljesen láthatatlan. . Mi legyen , vigyem vissza a még 72 órás garanciába ? Vagy esetleg más lehetőség ?

[ Szerkesztve ]

(#2749) Cyberpunk válasza BladePocok (#2748) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Vidd vissza! A Note-al meglepően sok a kijelző probléma. Nem igazán értem egy ilyen árszegmensbe szánt készüléknél, hogy engedhető ez meg. :F

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#2750) BladePocok válasza Cyberpunk (#2749) üzenetére


BladePocok
tag

Én sem. :S De most az is benne van a pakliban, hogy egy kijelző problémásat kapok érte.(szürkénél bajok stb.)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.