Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3401) sagit válasza nggabi (#3400) üzenetére


sagit
addikt

Nem, abyss van még. Holnap ha megint elfelejt aluni akkor kuka :)

Gyári romra nem nagyon van téma ahogy olvasgattam. Böngésző meg kockáz... Evvan

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#3402) nggabi válasza sagit (#3401) üzenetére


nggabi
nagyúr

akkor kihúzzuk a gyári ics-ig ezzel :DDD

"szenyor dzsíííí"

(#3403) sagit válasza nggabi (#3402) üzenetére


sagit
addikt

Na mégis felraktam ezt a speedmod-ot mert laggoltam mint a fene. Nagyon jó, próbáld nyugodtan.

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#3404) nggabi válasza sagit (#3403) üzenetére


nggabi
nagyúr

08as van fent
gondolom annyi sok újítás nincs benne :)

"szenyor dzsíííí"

(#3405) nggabi válasza nggabi (#3404) üzenetére


nggabi
nagyúr

áhh mégis feldobtam, legalább kipróbáltam a mobile odint :DDD

"szenyor dzsíííí"

(#3406) sagit válasza nggabi (#3405) üzenetére


sagit
addikt

Na, te is megvetted? :D

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#3407) nggabi válasza sagit (#3406) üzenetére


nggabi
nagyúr

jajah ;)

"szenyor dzsíííí"

(#3408) skyli válasza Cyberpunk (#3399) üzenetére


skyli
senior tag

Gyári rom nekem 4 óra 20perecet bírt. De ez is sokkal jobb mint amennyit az sgs szokott :D Most feltettem a Check Romot és eddig tetszik. Jó benne hogy a százalékos aksin kívül minden tök alap kinézetű :) (de vannak témák) Ez az első custom romom ezen. Még Jkay-t fogok tenni rá. Kipróbáltam az s-pen kalibrálót és nagyon jól működik nekem oda tehetem ahova akarom és ott fog fogni.
+Játszani sokkal jobb ekkora kijelzőn mint a kicsiken :D

(#3409) nggabi válasza skyli (#3408) üzenetére


nggabi
nagyúr

mi ez az s pen kalibráló? vmi rémlik régebbről de halványan :D

"szenyor dzsíííí"

(#3410) skyli válasza nggabi (#3409) üzenetére


skyli
senior tag

Touchscreentune. Tényleg hasznos ha máshogy szoktad tartani a tollat/ceruzát mint ahogy a note megmondja neked h hogy tartsd :D

(#3411) sagit válasza nggabi (#3409) üzenetére


sagit
addikt

[link]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#3412) nggabi válasza skyli (#3410) üzenetére


nggabi
nagyúr

:R

"szenyor dzsíííí"

(#3413) djapor96 válasza bsanya (#3393) üzenetére


djapor96
őstag

Ne is mond....Dolphine HD-re jött egy frissítés, azóta ha böngészés után exit-tel nem lépek ki felpörgeti a procit...... Reggel 20perc alatt 100%-ról 24% dobta az akksit. Mivel akkor szedtem le töltőről szépen muttatta, hogy az akkuhasználat 78%-a DolphineTunny Bowser nyomta......anyád..... :D
Lehet elfelejtem.....Opera jobb.... Habár a Chrome hiányzik GB-n..... ICS-n megszoktam...

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#3414) tybsen válasza djapor96 (#3413) üzenetére


tybsen
addikt

Pont hasonlót akartam írni a processzor témára, dolphin nálam is törlésre került. Egyszerű oldalak böngészésénél is olyan szerintem pörgeti a processzort, hogy elképzelhetetlen. A frissítés előtt is ez volt, akor is ezért szedtem le. Én gyári böngészőt használok inkább, néha opera minit illetve ritkán opera mobile-t, mert jó a desktop mód.

(#3415) djapor96


djapor96
őstag

Hogy kell visszaalakítani gyári a Note-ot, ha főzőtt GB van rajta. Megyek szervízbe. Eddig is gyanús volt, de most bebizonyosodott ......van a képernyőn egy érintés érzéketlen sor....

Gondolom letöltök egy megfelelő ROM-ot, odinnal felmyomom..... root mitől szűnik meg?

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#3416) WaterWave válasza djapor96 (#3415) üzenetére


WaterWave
veterán

hát...
odinnal ajánlok egy la4-et szépen felrakod...
sárga háromszög és számláló kitörlése meg itt:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1354888

ezt szépen megcsinálod, de szopósabb mint s2-nél mert 7-9 pontig fekete képernyőn dolgozol...
aztán mehet szervíz
de ha pesti vagy akkor megcsinálom neked

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#3417) Cyberpunk válasza djapor96 (#3413) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Én a Maxthon-t és az Opera Mini-t használom, a Chrome nem játszik le flash-t ezért az nálam felejtős, pedig nem lesz az rossz, ha elkészül.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#3418) djapor96 válasza WaterWave (#3416) üzenetére


djapor96
őstag

És így tuti ugrik a root?

Nem tom mitől megnéztem a számlálót de 0-át mutat, úgyhogy jigelésre nincs szükségem....

S2 -nél azt csináltam, hogy egyel korábbi romot dobtam fel aztán OTA-n frissítettem, így reménykedve abban, hogy minden jelet eltűntet.... :)

[ Szerkesztve ]

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#3419) Cyberpunk válasza djapor96 (#3418) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Tólsz fel neki ODIN-al egy Samobil-ról leszedett gyári ROM-ot. És volt nincs root. A háromszöget meg JIG-el eltávolítod. Én is így csináltam, nem volt semmi problem szervizeléskor. Igaz én nem JIG-eltem, hanem programot használtam a counter törlésére.
Más nincs, esetleg ellenőrizd az IMEI számot.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#3420) nggabi válasza Cyberpunk (#3419) üzenetére


nggabi
nagyúr

meg a prod codeot :)

"szenyor dzsíííí"

(#3421) djapor96


djapor96
őstag

Hát ez így néz ki..... rosszabb mint elsőre érzékeltem..... :(

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#3422) Motyi válasza Cyrin (#3388) üzenetére


Motyi
senior tag

Egy felsőkategófiás plazma közel 1 millió forint és nem olyan a képminősége mint amit láttál.Szóval vagy egy olcsó nagyméretű alsókategóriás modell volt rosszul beállítva, vagy be volt fújva lakkal és egy reflektor világított rá.... :-)

(#3423) LordRajZoL


LordRajZoL
aktív tag

Erösen gondolkodom egy Note vásárlásán nézegettem boltokba kb 125ezer
Ez reális ár vagy lehet olcsobban is.
Nem akarok Sufni gsmböl inkább fizetek kicsit többet

Elöre is köszi

zZz

(#3424) nggabi válasza LordRajZoL (#3423) üzenetére


nggabi
nagyúr

a 125 is sufnigsmes ár :)

más: elolvastam a 150 oldalas használati utasítást :) tudtátok h lehet kepernyőmentést csinalni a cerka nelkul? el kell huzni a tenyeredet élével a kijelzőn.

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#3425) sagit válasza nggabi (#3424) üzenetére


sagit
addikt

Persze, sőt ha megfordítod némít. Ha szól a zene és rárakod a kezed akkor leállítja majd ha elvetted a kezed folytatja. Tök haszontalan cuccok :)

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#3426) Cyberpunk válasza nggabi (#3424) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Én arra rá sem néztem. ;] Már rég nem szokásom. Ja tudtam, de jelenleg nálam nem mukod, mert nem gyári ROM-van fent.

Egyébként most hozta a postás a fém hátlapom. :DD

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#3427) sagit válasza Cyberpunk (#3426) üzenetére


sagit
addikt

Férfi ember nem.olvas használati utasítást mi? ;]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#3428) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Már rá is raktam. Hát némileg nehezebb lett ugye, de ez pont jó szerintem, így most már van egy egészséges súlya a készüléknek, és érzésre is jó. Egyszóval megérte prémium érzetet ad hozzá. Ami hiányzott nekem eddig. Viszont nem árnyékol legalább is nem vettem észre, azt majd olyan helyen lesz érdekes, ahol gáz szokott lenni a térerővel. Ha megjön a bumperem is, az már királyság lesz. :) Ja és adtak ajándékba egy védőfóliát is.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#3429) nggabi válasza sagit (#3427) üzenetére


nggabi
nagyúr

én se szoktam de most belenéztem...

"szenyor dzsíííí"

(#3430) sagit válasza Cyberpunk (#3428) üzenetére


sagit
addikt

Képeket pls :)

Am gps test, és wifi analyzer-el csinálj már egy összehasonéítást pls

A térerőt meg csekkolhatod a beállítások-telefon névjegy-állapot alatt pontosan.

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#3431) Cyberpunk válasza sagit (#3430) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Okés amint lesz rá időm a nap folyamán megcsinálom. :K

Viszont lett egy Case-mate tokom eladó, ha valakit érdekel dobjon egy privit.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#3432) djapor96 válasza Cyberpunk (#3428) üzenetére


djapor96
őstag

Melyiket rendelted?

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#3433) Apika válasza nggabi (#3424) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Én a múltkor véletlenül megtapasztaltam. Az említett módon végighúztam a kezemet rajta, így törölve le a porszemeket. Erre kiírta, hogy mentette a képernyőt... :D

(#3434) Cyberpunk válasza djapor96 (#3432) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ilyen fekete hátlapos szál csiszolt. Konkrétan ilyet [link].

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#3435) Cyberpunk válasza sagit (#3430) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Egy kis help mit nézzek mindkettőnél?

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#3436) djapor96 válasza Cyberpunk (#3434) üzenetére


djapor96
őstag

Itt egy műanyagra van ragasztva szálcsiszolt alu?

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#3437) Cyberpunk válasza djapor96 (#3436) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja a belső fele műanyag. Azt hogy mennyire lesz strapabíró, majd az idő eldönti. De nem egy horror összeg, ha netán két hónap múlva feladja a ragasztó, bár bízunk benne hogy nem. Bár ugye kínai. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#3438) Cyrin válasza Motyi (#3422) üzenetére


Cyrin
addikt

passz, nem tudom milyen, majd megnézem, csak azt tudom hogy majd 3-szor annyiba került mint az enyém, amivel viszont nincs ilyen gond...

(#3439) sagit válasza Cyberpunk (#3435) üzenetére


sagit
addikt

Elsőnek valami fix hely kéne. Pl én amikor tesztelem a modemeket mindig az asztalon sarkához illesztem a telefont.

Gps test-re is hagyd 1-2 percig futni majd csinálj kompenzált hogy hány holdat lát és milyen erőséggel. Ezt gyári és a fém hátlappal is meg kéne csinálni.

Wifi analyzer bél ugyan ez. Hogy milyen erőséggel látja a wifi jelet.

A térerőbél meg csak csinálsz screenshotot a menüböl.

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#3440) atikanj


atikanj
csendes tag

Sziasztok... pozitív tapasztalat a samsung szervizről ... kedden vitték el a Miskolci képviselettől , most hívtak , hogy holnap mehetek érte ,,, nekem volt a nem itthon vásárolt Note , 3 nap után megadta magát a home gomb.Mindegy hol vásároltad csak Eu-n belül legyen. Ha nincs lepecsételve a garancia mint nekem az sem baj ... csak küldeni kell a számlát és a szerződést , ugyanúgy javítják mintha itthon vetted volna ... :C

(#3441) skyli válasza nggabi (#3424) üzenetére


skyli
senior tag

Az enyém 33 oldalas és magyar :D tenyérseprés és tenyérérintés ebben is benne van, de eddig én se tudtam ezekről :D Ez a kicsi füzet a dobozban.

(#3442) Cyberpunk válasza sagit (#3439) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Fém:
Jelerősség: -95 dbm 9 asu 3 csík

wifi: -60 és -50 között váltakozik.

GPS: 4-5 műhold 2 nullás

Műanyag:
Jelerősség: -89 dbm 12 asu 4 csík

wifi: stabil -40

GPS: 5 műhold 2 nullás

Ennyit tudtam tenni, kép nincs, mert itt nem tudom hogy kell ennél a ROm-nál, 3 programból, meg 3 nem működött.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#3443) kchris78 válasza Cyberpunk (#3442) üzenetére


kchris78
veterán

ez azért elég erőteljes csökkenés, alapból nem gáz (közeli wifi AP, jó térerő) de a következmény hogy jobban fog merülni az akksi, GPS kiélezett helyzetekben esetleg nem tud pozit fogni, etc... én inkább nem vágok bele pedig jól néz ki.

(#3444) skyli válasza Cyberpunk (#3442) üzenetére


skyli
senior tag

És ha csak a keretet teszed rá, de a műanyag hátlap marad akkor is romlik a jelerősség?

(#3445) skyli


skyli
senior tag


Ez meg mitől lehet? :O nem emlékszem hogy ilyen lett volna eddig. Feltűnt volna oO viszont szoftveres, mert újjal is csinálja. Reboot nem segített

[ Szerkesztve ]

(#3446) Cyberpunk válasza skyli (#3444) üzenetére


Cyberpunk
félisten

A bumper még nincs meg.

kchris78: majd elválik, holnap megyek itthonról fogorvoshoz (sajnos) majd ott tesztelem. Nálunk jó térerő van mindenhol. ;]

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#3447) Karma válasza skyli (#3445) üzenetére


Karma
félisten

Nekem is ilyen, szerintem normális - legalábbis így implementálták az S Memo-t és nem tudunk mit kezdeni vele. Egyébként csak nagyon erős zoom mellett látszik, meg csak vékony vonalaknál, így most tapasztalom először :P

“All nothings are not equal.”

(#3448) Baroc válasza skyli (#3445) üzenetére


Baroc
tag

Nekem is így van de én is csak most vettem észre :)

[ Szerkesztve ]

(#3449) skyli


skyli
senior tag

Hát lehet hogy eddig ceruzával v ecsettel rajzoltam. De a gyári romon nem vettem észre. Az én képemen nincs zoomolva.

[ Szerkesztve ]

(#3450) agabe


agabe
addikt

gyari fuggetlen telon LA6, vagy LC1- es romok lehetnek?
Egy baratom most akar hasznaltan venni egyet, es jo lenne tudni elotte (nem akarja romolgatni) hogy mi az amivel tuti gyari allapotu.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.