Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2051) kazmerr válasza 42861 (#1865) üzenetére


kazmerr
aktív tag

A részletes kérdésnek utánajártam hétvégén.
Azt a választ kaptam, hogy nem lehet a fizetés feltételeit változtatni. De! A boltban bármikor befizethetsz akárhány részletet előre.

(#2052) kazmerr válasza Luissimo (#2012) üzenetére


kazmerr
aktív tag

Próbáld ki a calibre-t, az be tudja olvasni a scanneltet szövegbe és feltördeli szépen. Persze nem hibátlan, de majdnem!

(#2053) Apika válasza kazmerr (#2051) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Telenornál (djuice) más a helyzet. Amikor én vettem a telefont, akkor is volt egy alap, amit helyben be kellett fizetni. Mivel több kezdőösszeget szántam rá, és én sem akartam sokat fizetni havonta, megkérdeztem, hogy lehet-e többel kezdeni. Miután elmondtam, hogy mennyivel kívánok indítani, kiszámolták, hogy így mennyi lesz a havi törlesztés. Így számomra is kedvezőbb lett a 12 hónapra elosztott havi részletfizetés összege.

[ Szerkesztve ]

(#2054) kazmerr válasza Apika (#2053) üzenetére


kazmerr
aktív tag

Mondjuk hozzáteszem hogy ez t partner volt. Tehát lehet t-pontban van rá lehetőség.
Kicsit utánakaparok, és ha van eredmény, jelzem :)

(#2055) kazmerr válasza kazmerr (#2054) üzenetére


kazmerr
aktív tag

A T-nél nem lehet a fizetést átalakítani, csak előre be tudod fizetni az esedékes készülék részleteket.

(#2056) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Na most lehet furcsának fog tűnni, de nekem kéne valami ilyesmi a Note-hoz. [link] Mért van az hogy ilyeneket csak szifonhoz gyártanak? :W

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#2057) killerjohn válasza Cyberpunk (#2056) üzenetére


killerjohn
addikt

ilyen nincs, de ha lenne valami jó kis prémium minőségben, venném azonnal :)

(#2058) Cyberpunk válasza killerjohn (#2057) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Na igen ez a bajom nekem is, hogy mért nincs. :(((

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#2059) Apika válasza Cyberpunk (#2058) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Ha a Note-ot is olyan mennyiségben vásárolnák, mint az iPhone-t, akkor biztosan lenne hozzá...

(#2060) nggabi válasza Cyberpunk (#2058) üzenetére


nggabi
nagyúr

a noteon alapból is 2x akkora a billentyűzet mint más telókon ezért nem érzik szükségét ennek. de jó ötlet kétségtelen...

"szenyor dzsíííí"

(#2061) iko1972


iko1972
csendes tag

Legjobb lenne egy Samsung Galaxy Note Pro - billentyűzettel, nem hiszem, hogy bárkit zavarna, ha emiatt vastagabb lenne. Egyébként Logitech diNovo billentyűzetet használok vele, pont akkora, mint a note, kár, hogy nem lehet összecsukni vele.

(#2062) Cyberpunk válasza iko1972 (#2061) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Igen az lenne az álom készülék nekem is. Kár hogy az SE meg a Motorola gondol csak a qwerty gombsora manapság. Nagy kijelző ok jobb rajta írni, mint a DHD-mon volt, de qwerty fizikait azt nem váltja ki. Nálam.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#2063) iko1972 válasza Cyberpunk (#2062) üzenetére


iko1972
csendes tag

Ők is csak gondolnak rá. SE Xperia Pro-t csak Vodafone-nál vagy sufniboltban lehet kapni, Motorola Milestone 3-at még ott sem.

[ Szerkesztve ]

(#2064) speter33


speter33
aktív tag

Sziasztok!
Usb hosszabbítót vajon lehet használni töltésnél?
Elég rövidke a saját kábele szerintem.

(#2065) ROBOTER válasza speter33 (#2064) üzenetére


ROBOTER
addikt

Persze, én is úgy használom.

(#2066) speter33 válasza ROBOTER (#2065) üzenetére


speter33
aktív tag

Köszönöm szépen :R
Amúgy nektek is gyorsan merül az aksitok?Akárhányszor csak ránézek,1-2 %-kal mindig kevesebb,és úgy hogy nem is használom :F
Általában mindig tökig lecsavarom a fényerőt(amúgy sincsen verőfényes napsütéses idő),a háttérben lévő progik meg kivannak lőve,wifi és bluetooth is csak akkor megy,amikor szükségem van rá.

[ Szerkesztve ]

(#2067) kchris78 válasza speter33 (#2066) üzenetére


kchris78
veterán

nekem az ICS RocketRom 1.5 után csodákat produkál a gép. Van benne valami hogy a 2.6.x-es kernelek/ROMokat ezek a hardverek már túlhaladták ezzel a többmagot se igazán lehet kihasználni. Jelenleg 2nap4óránált tartok 1 óra 10 perc beszélgetéssel és 3 óra kijelző bekapcsolva, 42%-os a töltöttséggel!! Igaz GSM-en de egy EGÉSZ éjszaka alatt fogy 1%-ot az akksi. Ez az első merítésem úgyhogy lehet a mérés rossz de ennyire nem csalhat... Szóval nagyságrendi javulás. Kijelzőben is, pl a Beautiful Widgets időjárás animációja mostmár kb 50fps-el megy, a GingerBread-en meg szaggatott.

[ Szerkesztve ]

(#2068) iko1972 válasza speter33 (#2066) üzenetére


iko1972
csendes tag

Attól függ milyen gyakran nézel rá. Nekem egy napig bírja úgy, hogy 5 percenként szinkronizál 5 e-mail fiókot, folyamatos bluetooth kapcsolat, wifi keresés a háttérben.

(#2069) killerjohn


killerjohn
addikt

kérdés: ha nem S Memo, akkor mi az, amivel gyorsan, hatékonyan, profin lehet a tollal jegyzetelni?
Az se baj, ha fizetős, óccók ezek a marketes appok :)

(#2070) nggabi válasza killerjohn (#2069) üzenetére


nggabi
nagyúr

a papír + ceruza kombót próbáltad már? ;]

"szenyor dzsíííí"

(#2071) Karma válasza killerjohn (#2069) üzenetére


Karma
félisten

Engem is érdekelne, mert AOSP-n nincs semmi ilyesmi integrálva :(

“All nothings are not equal.”

(#2072) Motyi


Motyi
senior tag

Ha valakit érdekel, megjelent a TSF Shell: [link]

(#2073) bsanya válasza Motyi (#2072) üzenetére


bsanya
aktív tag

Az intro alapján bitang, kérdés Note-on is így fut-e?

Xiaomi Mi 11i

(#2074) Motyi válasza bsanya (#2073) üzenetére


Motyi
senior tag

A markaten lévő egyik comment:
"VERY Smooth on my GT-N7000 Running 2.3.6 KK2 XSG Rom."

Én személy szerint várok vele egy kicsit, kíváncs vagyok a tapasztalatokra, meg szeretnék meggyőződni róla, hogy rendes support is lesz hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#2075) Motyi


Motyi
senior tag

Más téma.
Idáig LA6-t használtam és meg voltam elégedve vele, pár napja frissítettem LB1-re és pozitívak a tapasztalataim.
Ami feltűnt:
- picit még simábbnak tűnik a napi használat, bár ez inkább csak érzés, mert LA6 is röccenés nélkül futott
- a böngésző gorsabb lett
- üzemidő kb. ugyan az
- és a legérdekesebb, kb 50-70 Mb-al több szabad ram-om van ugyan olyan használat és appok mellett (nem volt wipe) és ez nagyon pozitív :)

[ Szerkesztve ]

(#2076) bsanya válasza Motyi (#2074) üzenetére


bsanya
aktív tag

Én is várok vele, de látok benne fantáziát.... :C

Xiaomi Mi 11i

(#2077) psk0805


psk0805
csendes tag

SOS Rejvény: zenehallgatás közben (rádió, mp3, Tunein is) hiába zárom le a képernyőt, ha a menügomb megnyomódik a zsebemben, egy csíkon kinyílik a képernyő, és leáll vagy továbblép gomb aktiválódik, szintén a zsebem által.
Le lehet zárni vhogy ezt a csíkot is??? Vagy külön ezért vegyek egy bebújós tokot? Félek, hogy abba a hátsó védőtokkal együtt nem férne be...

(#2078) HardRic válasza Motyi (#2074) üzenetére


HardRic
addikt

Van trial, sgs2 topikban megtaláljátok. Én megvettem, de 5 percre rá ment a refund. A videóban látott dolgok felét sem tudja. Annyi amiben "jó", hogy az app drawer bitang smooth de ebben ki is merült.

(#2079) killerjohn válasza HardRic (#2078) üzenetére


killerjohn
addikt

valamit elnéztél, mert tudja azt mindet :)
igaz, hogy én is inkább novázok, megvárom amíg kiforr, ugyanis azon kívül hogy 1.000.000 féleképpen lehet az ikonokat rámolgatni, sok extrát nem ad...

(#2080) kchris78 válasza killerjohn (#2079) üzenetére


kchris78
veterán

igen nem sok extrát ad viszont az átméretezés, stb az nagyon ott van, és gyors.. nem is tudom milyen extrát lehetne e mellé elképzelni, ennek végülis ez a feladata, ha valami plusz kell akkor ott a dialer, a kontaktkezelő, a toolbar, ez mind külön modul..

ICSnél tapasztalom hogyha VPNezni akarok akkor azt csak akkor engedi ha feloldó kódot állítok be ami nekem nagyon kényelmetlen (még akkor is ha nem tárolom el a VPN jelszavamat), meg vicc kategória.. Ez GB-nél is így van, vagy egy "újítás"?

(#2081) speter33


speter33
aktív tag

Sziasztok!
Az akku feltöltése szempontjából...ha pl csak 30-40-50-60 %-os,tökmindegy...ha usb-n rádugom a gépre,mondjuk fájlokat másolgatni...és ezt naponta többször megteszem...az nem lesz káros hatású az aksira nézve?
Nem gond hogy tölt hol kisebbet,hol nagyobbat,anélkül hogy feltöltődne,én meg leveszem még előtte?
És nem csak akkor,amikor lemerül,és utána tökig feltöltöm?

Remélem valamennyire érthető :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2082) tombike válasza speter33 (#2081) üzenetére


tombike
aktív tag

Hasznald nem orok darab

(#2083) Cyberpunk válasza speter33 (#2081) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Természetesen nem egészséges neki, de nem lesz gond. Én ha a nap végére 50%-on járok akkor is ráteszem a töltőre este.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#2084) kazmerr


kazmerr
aktív tag

Na, én is megrendeltem a trémobtól, természetesen webshopos :)

(#2085) speter33 válasza Cyberpunk (#2083) üzenetére


speter33
aktív tag

Köszönöm szépen,megnyugodtam :K

kazmerr:gondolom tűkön ülsz már :D

(#2086) BladePocok


BladePocok
tag

(#2087) kazmerr válasza speter33 (#2085) üzenetére


kazmerr
aktív tag

annyira nem, mert még van egy szeretett desire-m, amíg meg nem jön zseniálisan működik :)
Ellenben ahogy megjön a Note passzolom is tovább a desire-t az új tulajnak :)

(#2088) Cyberpunk válasza kazmerr (#2087) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Én is hassonlóan jártam. Csak nekem előbb ment előtt a DHD, rá 1 óra azt jött a Note. ;]

Más hivatalos ICS-ről semmi hír?

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#2089) Baroc válasza Cyberpunk (#2088) üzenetére


Baroc
tag

Egyelőre ugyanaz az utolsó hír, hogy Q1. De a GSII-re már tényleg hivatalos info van, hogy márciusban érkezik, míg a GNote-ra nem volt ilyen kommunikáció sajna :(

(#2090) Karma válasza Baroc (#2089) üzenetére


Karma
félisten

Q1-ből már nem sok van, nomeg a SamMobile-os srác elég gyakran mondja, hogy május lesz belőle, mire nekünk kijön.

Jöhetne már valami stabilabb leak, hogy lehessen stabil és működő AOSP-t vagy CM9-et forgatni rá. Az ICS-es TouchWiz emberiség ellen elkövetett bűntény.

“All nothings are not equal.”

(#2091) Baroc válasza Karma (#2090) üzenetére


Baroc
tag

Igen én is ettől tartok, hogy a Q1-nek mindjárt vége, így mi lemondhatunk a frissítésről az előre beígért időben.. Bár Samsung esetében azért nem vagyok nagyon meglepve, de azért reménykedtem, hogy valamit az előre megígért időre megkapunk... :)

Ha jönne egy stabil leak, lehet én is átállnék Custom ROM-ra a gyári helyett.. Bár egyelőre a Go Launcher megfelel :)

(#2092) Apika válasza BladePocok (#2086) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Azért mégiscsak van rá kereslet! Sokan gondoljuk úgy, hogy egy hiánypótló készülék lett a Note... :K

(#2093) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Nagy a csend. Mindenki elégedett úgy látom. Nektek is szokott érdekes dolgokat csinálni ha pár napja nem volt újraindítva már?

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#2094) Apika válasza Cyberpunk (#2093) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Én erre sajnos nem tudok válaszolni, éjszakára lefektetem aludni. Esélyt sem adok arra, hogy valaki véletlenül felébresszen. Meg amúgy sem vagyok olyan fontos ember, hogy éjjel-nappal menjen. Reggel pedig egy másik telefon kelt...

(#2095) iko1972: :Y

[ Szerkesztve ]

(#2095) iko1972 válasza Cyberpunk (#2093) üzenetére


iko1972
csendes tag

Én 4 óránkánt újraindítom - megszokás Windows mobile időszakból.

(#2097) nggabi válasza sipeti2 (#2096) üzenetére


nggabi
nagyúr

dobtam neked egy pü-t ;)

"szenyor dzsíííí"

(#2098) ROBOTER


ROBOTER
addikt

Emberök!

Már sok évvel ezelőtt is birizgálta a fantáziámat egy bluetooth karóra (SE volt talán).

Vicces, mert életemben nem hordtam pár hónapnál tovább órát, nem viselem el. Viszont a note mellett optimáis megoldás lenne egy ilyen, Naponta legalább 40 percet gyalogolok, fülessel a fejemen.

Egy BT fülessel és egy ilyen karórával tudnék hívásokat kezdeményezni, jobban navigálni a zeneszámok között, sms-t olvasni (nálunk a vezetői értesítési rendszer sms alapú, és pont reggel elég gyakoriak az üzenetek).

A Sony Mobile pontosan most fog kiadni egy ilyet.

Véleményetek? Designed for Android, optimized for Xperia a mottó, de elvileg ettől működhet a note-tal is. Találkoztatok már esetleg más ilyen smartwatch megoldással?

(#2099) Karma válasza ROBOTER (#2098) üzenetére


Karma
félisten

MBW-150-em is van, illetve nemrég beleugrottam egy speedshopos olcsósított LiveViewba (a Smart Watch elvi és technikai elődje, ugyanaz a kliensszoftver fut a telefonon).

Az MBW nagyon jó volt, jól is nézett ki (szerintem) és jól is működött, csak sajnos elfáradt a kijelzője (típushiba).

A LiveView viszont egy retek kívül-belül. Nyikorgó vékony plasztik gyenge, instabil és lassú szoftverrel. Az értesítések nagyon lassan érnek át, szeret leszakadni a telefonról (a LiveView Manager nevű külön megvásárolható 3rd party cucc segít rajta), meg beállni is. A zenetávirányítás még úgy-ahogy megbízható.

Mivel a SmartWatch ugyanez a szoftver, annyira nem jók a kilátások. G+-os ismerősi körömtől úgy hallottam (magam nem jártam utána), hogy a kritikák most se túl fényesek.

(#2100) ROBOTER: Mindegyik Sanyi Eriksszon :P

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#2100) ROBOTER válasza Karma (#2099) üzenetére


ROBOTER
addikt

De ez a sanyi jónak néz ki, nem? Persze lehet felesleges nekem egy ilyen összetett és drága cucc.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.