Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:48:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7351) bigrock


bigrock
addikt

Használ valaki Invisible Shield-et a Nexus-on? Ma leszedtem róla az olcsó Ebay-os fóliát és hát rájöttem, hogy sokat ront a minőségen. A Zagg-féle full body fóliát 7K HUF környékén meg tudnám venni, csak nem tudom, érdemes-e. Meg hogy nehéz-e felapplikálni a telóra.

(#7352) assemble válasza Dzsuri89 (#7348) üzenetére


assemble
addikt

Vagy lecsereli a launcher-t, az kicsit egyszerubb :)

(#7353) palesz53 válasza bigrock (#7351) üzenetére


palesz53
senior tag

hát, a full bodyt nem javasolnám... a kijelzőre könnyű feltenni (mondjuk párat már felraktam, szóval így tapasztaltan könnyű)...

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#7354) Dzsuri89 válasza hallerlaller (#7349) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Neki az kell, hogy elforduljon a gyári launcher is, ne kelljen állítgatnia ilyen DPI-ket, amit te is írtál. Tudom, hogyha átállítom a DPI-t, akkor tablet kinézetű launcher lesz.

(#7352) assemble
Tudom jól, csak poén kedvéért írtam, amit írtam.

(#7355) Zsolt74 válasza Dzsuri89 (#7348) üzenetére


Zsolt74
senior tag

Ok köszi.
Akkor azért nem találtam.

Zsolt

(#7356) Rem-X


Rem-X
senior tag

Sziasztok! Szerintetek az mitől van hogy most feltettem az új codename androidot a legújabb gapps-szal és nem látható telepítettként a naptár így nekem az nem is frissül csak ha külön felteszem de akkor még két naptár van... Ez volt a legutóbb a cm10zel is... Nem értem... Total wipe meg minden volt ofkóz.

Try again, fail again, fail better!

(#7357) BDave válasza simihun (#7345) üzenetére


BDave
őstag

Jobb elforgatva használni a főképernyőt? Tényleg kérdezem! :)

(#7351) bigrock: 7000 Ft egy fóliáért? Uhh, az durva...

(#7358) mgTerminator válasza BDave (#7357) üzenetére


mgTerminator
veterán

Engem személy szerint idegesített hogy néha menet küzben ha nem úgy tartottam a telefont akkor már forgatta, aztán ráncigálni kellett hogy visszaforgassa, az nem az én világom :U

(#7359) BDave


BDave
őstag

(#7360) bagaba1


bagaba1
tag

Valahol lehet még kapni a készüléket gyártói garanciával, elérhető áron? Bárhol nézem, mindenhol 1 év gari van csak rá. Még megvárom, hogy bemutatkozzanak és forgalomba kerüljenek az új Nexusok, aztán vagy a tavalyi Nexust, vagy egy Nexus 7-et jó lenne beújítani.

http://www.flickr.com/photos/109769896@N06/

(#7361) catroot válasza bagaba1 (#7360) üzenetére


catroot
veterán

Itt 2 év gyártóit adnak rá.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#7362) bagaba1 válasza catroot (#7361) üzenetére


bagaba1
tag

Ezt az árat viszont eléggé elszálltnak találom, a boltigaris 80-85höz képest. De aztán lehet, mindenhol ennyi lenne ennek a felára.

http://www.flickr.com/photos/109769896@N06/

(#7363) FeRkE válasza bagaba1 (#7362) üzenetére


FeRkE
őstag

Viptechnikánál a legolcsóbb 2 év Samsung garival tudomásom szerint,
még mindig 120e.

[ Szerkesztve ]

(#7364) BDave válasza bagaba1 (#7362) üzenetére


BDave
őstag

Mindenhol ennyi gyári garival.

(#7365) bagaba1 válasza BDave (#7364) üzenetére


bagaba1
tag

Igen, így viszont elgondolkodtató, hogy megtartom a Desire-t, esetleg valami szolgáltatófüggő olcsóbb készüléket veszek majd utána, és Nexus 7. Abból 8-gigás változat 2év gyári garival 60ezer, OTG-vel pedig tudok rácsatlakoztatni 3G-s usb-modemet, és pendriveot a filmek miatt. Csak laptop mellett nemtudom mennyire használnám ki. Meg mindig nem tudom magammal cipelni, hogy telefon helyett tudjak rajta netezni stb.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/109769896@N06/

(#7366) BDave válasza bagaba1 (#7365) üzenetére


BDave
őstag

Hát igen, akkor inkább egy telefon, ha csak útközbeni netezésre kéne. Telenornál és djuicienál is árulják, de gondolom az nem játszik. Szerintem várd meg a többi Nexus készüléket, háta lejjebb megy a Galaxy ára. Úgyis jövő hét hétfőn jelentik be őket.

(#7367) Rotate válasza bagaba1 (#7365) üzenetére


Rotate
veterán

8 gigásat vezetik kifele... jön a 32-es... a 8 gigás a maga 5 giga felhasználható tárhelyével amúgy sem elég sok mindenre...

várd meg a 32-est, majd vedd meg a 16-ost a 8-as mostani árán...

[ Szerkesztve ]

(#7368) bagaba1 válasza Rotate (#7367) üzenetére


bagaba1
tag

Félek, hogy nálunk a 16-os nem fog lemenni 60.000-re 2-3 hónapon belül, akkor sem, ha a hivatalos ára csökken.

http://www.flickr.com/photos/109769896@N06/

(#7369) Rotate válasza bagaba1 (#7368) üzenetére


Rotate
veterán

akkor is butaság 8 gigásat venni

(#7370) FragMaster válasza BDave (#7366) üzenetére


FragMaster
addikt

Telenoréknál vicc, ha nem kell előfizu akkor kártyásan ~130k :U

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#7371) Csepy válasza FragMaster (#7370) üzenetére


Csepy
senior tag

Nem olyan vicc az, hiszen 2 év gyári Samsung garival adják.

Regards: Csepy

Regards: Csepy

(#7372) FeRkE válasza Csepy (#7371) üzenetére


FeRkE
őstag

Hát ahhoz képest, hogy függőn adják ennyiért, a független meg 120e máshol, szerintem is vicc :)

(#7373) FragMaster válasza Csepy (#7371) üzenetére


FragMaster
addikt

Ahogy FeRkE írta.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#7374) simihun válasza BDave (#7359) üzenetére


simihun
aktív tag

neked is :C

(#7375) Integra


Integra
titán

olvastátok amúgy az indexen pár napja megjelent google congress kiszivárgott anyagát? ez alapján bizony telefonban jelenleg csak az lg nexus4 fog megjelenni a nexus10 tablet mellett..
sony, htc és motorola nexus telefonról semmi hír

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#7376) B1T3


B1T3
addikt

LG Nexus – október 29-én (Mobilaréna hír).

[ Szerkesztve ]

(#7377) FragMaster válasza Integra (#7375) üzenetére


FragMaster
addikt

Várható volt, hisz míg az lg féle nexus már-már kézzel foghatóvá vált a sony kamunak bizonyult, a htc 5"-ese végül japán modell lett a motoról pedig még pletyka sem volt, maximum egyesek reménykedtek.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#7378) B1T3 válasza Integra (#7375) üzenetére


B1T3
addikt

Lehet, megtartják azt a szokásukat, hogy ha új Nexus telefonról van szó, akkor csak egyet adnak ki. Bár ne így lenne!

(#7379) Rotate válasza Integra (#7375) üzenetére


Rotate
veterán

meg a 32 gigás + 3G N7-ek

(#7380) assemble válasza B1T3 (#7376) üzenetére


assemble
addikt

(#7381) FragMaster válasza Rotate (#7379) üzenetére


FragMaster
addikt

Reménykedek még, hogy a nexus telefonból is lesz 32gb-os, de egyelőre nagyon úgy tűnik megmarad 16gb-osnak. Talán később készül egy 32-es is álá N7?

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#7382) Integra válasza FragMaster (#7381) üzenetére


Integra
titán

teljesen érthetetlen hogy miért csinálják ezt, fillérekbe kerül a 32 gigás rom

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#7383) simihun válasza Integra (#7382) üzenetére


simihun
aktív tag

na vajon... :) egyébként bőven elég a 16GB is. archiválsz gépre, külső vinyóra vagy akár pendrive-ra. (dropboxba. HTC-től kaptam 23GB-ot ajándékba :P)

(#7384) Integra válasza simihun (#7383) üzenetére


Integra
titán

nem rajongok a cloud-ért, nem szeretem az adataim kiadni harmadik félnek.
hamarosan meglesz a qnap nas-om, és akkor meglesz a saját backup szerverem mindenhez.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#7385) simihun


simihun
aktív tag

GT-i9250 3850mAh Extended Battery...nah ez érdekes lesz. gondolom más nem próbálta, úgyh nekem kell. :P

(#7386) B1T3 válasza simihun (#7385) üzenetére


B1T3
addikt

Ezzel csak az a baj, hogy az amúgy – szerintem – gyönyörű telefont elrondítja. Sokkal szívesebben cserélgetek akksit. :) (Konkrétan kettő van, így mindig szép a telefonom, ha pedig mégis szükséges valamiért egy kis plusz kakaó [pl. egy este sokat fényképezek a ledes villanó használatával együtt], akkor 1 perc alatt bedobom a másikat.)

(#7387) Eyesis


Eyesis
őstag

Segítsetek már egy igényes fekete szilikon tok beszerzésében Galaxy NExushoz, hát elképesztő, hogy nem lehet ilyet kapni...

Eyesis

(#7388) Dottore válasza Eyesis (#7387) üzenetére


Dottore
addikt

Nem nehéz.

Mivel fogalmunk nincs neked mi az igényesség ingerküszöbe, keresel egyet, hogy meg tudd mutatni. Azt viszont egyből megvásárolhatod, így megmutatni sem kell.

Amúgy. Meg amúgy.

(#7389) Eyesis válasza Dottore (#7388) üzenetére


Eyesis
őstag

Hát amit ezen a képen látni, csak sejteni lehet, hogy ez nekem túl gagyi :) http://www.speedshop.hu/termekek/57485/tok-szilikon-samsung-gt-i9250-galaxy-nexus-fekete.html

Viszont a másik egész jó, nem értem nekem miért nem dobta ki a gyorsaságibolt.

Eyesis

(#7390) simihun válasza Dottore (#7388) üzenetére


simihun
aktív tag

a CaseMate tokra lecsaptam én is, amíg meg nem jön a nagyobb akksi.
köszi az ajánlást :C

(#7391) Eyesis válasza Eyesis (#7389) üzenetére


Eyesis
őstag

már nincs raktáron... :( franc

Eyesis

(#7392) simihun válasza B1T3 (#7386) üzenetére


simihun
aktív tag

a cserélgetés nálam problémásabb, főleg ha belemerülök az éjszakába :) péntek este 6 órát bírt az akksi (4x5 perces videó + közel 150db fotó) van az az állapot, amikor, nem szabad ezzel foglalkoznom :)

(#7393) Zolesz007


Zolesz007
őstag

Másnál is elég heptikusan kezeli a telefon az MHL adaptert? Ha nem mozgatom a telefont hibátlan, de ha kezemben van akkor szakadozik a kép néha :S (S2-vel meg hibátlan)

Fold 5

(#7394) B1T3 válasza simihun (#7392) üzenetére


B1T3
addikt

Saját nevemben beszéltem, ez esetben próbáld ki, legalább mi is új információval gazdagodunk. :)

(#7395) simihun válasza B1T3 (#7394) üzenetére


simihun
aktív tag

mindenképpen :)
nagyjából 3-4-5 hét, mire átvergődik hozzám, ugyanis nem szállítanak kicsinyke országunkba.

(#7396) renee7 válasza bagaba1 (#7362) üzenetére


renee7
tag

NA ne... Nehogy már a szürke importos, meg lopott készülékárak alapján akarjuk belőni a normál, legális forrású kiskereskedelmi árat...

(#7397) BDave válasza renee7 (#7396) üzenetére


BDave
őstag

+1 :))

(#7398) Eyesis válasza renee7 (#7396) üzenetére


Eyesis
őstag

Én csak nemrég tudtam meg, hogy én is ilyen szürkebarát boltban vásároltam :( Bár vissza lehetne csinálni, legközelebb jobban figyelek!

Eyesis

(#7399) simihun válasza Eyesis (#7391) üzenetére


simihun
aktív tag

upsz,

úgy néz ki én vettem meg az utolsó darabot. :'(

(#7400) Eyesis válasza simihun (#7399) üzenetére


Eyesis
őstag

Nekem ajánlották erre elhappoltad :) Én már kb 2 hete kajtatom ezt a fránya szilikon tokon, mármint nem ezt, hanem egy értlemes feketét... Most egy boltban megrendeltem, azt mondta visszaszol, ha tud hozni, 7-8 munkanap :/ midnegy csak már legyen...

Eyesis

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.