Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:48:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7151) B1T3 válasza jacis (#7106) üzenetére


B1T3
addikt

Nekem nincs ilyen problémám. Ha így marad, lehet, egy factory reset kell majd neki.

(#7152) jacis válasza B1T3 (#7151) üzenetére


jacis
nagyúr

Az mi segíts nekem? Hogyan kell megcsinálni?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#7153) slice14 válasza jacis (#7152) üzenetére


slice14
veterán

Beállítások/Biztonság és visszaállítás/Gyári adatok visszaállítása.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#7154) B1T3 válasza jacis (#7152) üzenetére


B1T3
addikt

A gyári beállítások visszaállítása. Tudom, drasztikus, de, ha nem találsz vétkes programot, és marad az újraindulás, érdemes megcsinálni. Legalábbis engem zavarna.

(#7155) jacis válasza slice14 (#7153) üzenetére


jacis
nagyúr

Köszi. Ha lesz még egy hasonló butaság tőle meghányatom ;]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#7156) BDave válasza szponzor (#7146) üzenetére


BDave
őstag

Szintén, csak nem jegyzeteltem és akkor még nem Nexusom volt. De az nagy hatással volt rám és nem csalódtam! :) Már előtte is éreztem én, hogy Nexust kellett volna venni S2 helyett, de az S2 biztosabb volt hardverben, aztán hamar rájöttem, hogy egy Androidos gépnél a fényképezőgépnél fontosabbak a frissítések :)

jacis & hallerlaller
Ti máris cserélni fogtok? Durva... :U

(#7157) obZen válasza BDave (#7138) üzenetére


obZen
tag

Ez totál patent, illeszkedéssel nulla a gond.
A gombok kivágása meg nálam kifejezetten előnyös, mert nem gyári az autós kiegészítő, s így nagyobb a "mozgástér" a rögzítési pontok beállításához.
Mindazonáltal nem kampányolok mellette (se ellene), csak én ezt használom. Persze leejtés és dobálózásvédelem nincs benne se az árában, se a marketing részében (de nem is egy pöttyös strandlabdáról beszélünk).

"Nice car, must be fast but I don't give a fvck, and will laugh if you get stuck under a truck!" *http://www.dongatto.com* *http://www.facebook.com/itoldu.hu*

(#7158) jacis válasza BDave (#7156) üzenetére


jacis
nagyúr

Nem egyből, de decemberben biztos.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#7159) B1T3 válasza BDave (#7156) üzenetére


B1T3
addikt

Én majd jövőre cserélek Note 2-re vagy Note 3-ra. :) Legalábbis egyelőre így érzem.

(#7160) hallerlaller válasza BDave (#7156) üzenetére


hallerlaller
addikt

Nekem már március óta van GNex.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#7161) Grande Ale válasza slice14 (#7136) üzenetére


Grande Ale
őstag

Az IMEI számos matricát rá kell ragasztani a garilevélre? Nálam nincs rajta, külön van.

(#7162) Integra válasza jacis (#7158) üzenetére


Integra
titán

én még várok. jelenleg nem győzött meg az lg. meg jó lenne végre a véglegest látni, meg azt is hogy a google kinyitja a száját és lolozáson túl mást is tud mondani.. :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#7163) obZen válasza Integra (#7162) üzenetére


obZen
tag

Ugyanez. Egy LG Nexus kb. olyan, mint egy Lego autó. Szép meg jó, de amikor beleülsz töri a segged.

"Nice car, must be fast but I don't give a fvck, and will laugh if you get stuck under a truck!" *http://www.dongatto.com* *http://www.facebook.com/itoldu.hu*

(#7164) tybsen válasza Integra (#7162) üzenetére


tybsen
addikt

+1.

Elvileg a kovetkezo evben meg siman tamogatott marad a nexus, nem? Szerintem tuti megkap meg 1-2 frissitest, talan tobbet is. Miben fejlodhetnek annyira a hardverben, legfeljebb kicsit gyorsabban nyilnak meg az alkalmazasok meg talan minden minimalisan gyorsabb lesz, de azert akkora ugrasra szerintem nem kell szamitani.

[ Szerkesztve ]

(#7165) Integra válasza tybsen (#7164) üzenetére


Integra
titán

szerintem még tovább is, az 5.0-t is megkapja, mert egész egyszerűen olyan kevés van belőle. réteg telefon. így a többi nexus eladását sem zavarja igazán.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#7166) BDave


BDave
őstag

Egyetértek veletek.

Újdonság: 4.2 béta - 3. rész

[ Szerkesztve ]

(#7167) tybsen válasza Integra (#7165) üzenetére


tybsen
addikt

Ja, remeljuk a legjobbakat :-) Azert ez dobbenetes, hogy itt nehany frissitesrol beszelunk, a legtobb telefon pedig ugy marad, ahogy kiadtak.. Durva.

Mas. Arra nem emlekeztek, hogy tavaly amikor bejelentettek a Nexust, mennyi info jott ki elozetesen rola? Mert en ugy emlekszem, hogy mintha csak az utolso napokban szivargott volna ki valami a hajlitott keszulekhazrol, valami foto talan, de nem vagyok benne biztos, mar olyan reg volt, sok hirt olvastam azota ;] Csak azert kerdezem, mert most az aktualis - allitolagos - nexusokrol eleg sok info van mar es mintha tavaly nem igy lett volna.

(#7166) BDave, mar epp lefekudni indultam volna (holnap 5-kor riado), kellett linkelned, most muszaj olvasnom... :((( :DDD egyebkent orulok neki, koszi :-)

[ Szerkesztve ]

(#7168) BDave válasza tybsen (#7167) üzenetére


BDave
őstag

Mostanában több pletyka jelenik meg, legalábbis itt a MA-n, régebben talán kevesebb. A keresőben amúgy vissza tudod nézni elég könnyen.

Többet nem linkelek, én is megyek aludni :-)

(#7169) slice14 válasza Grande Ale (#7161) üzenetére


slice14
veterán

Ha Nekem rajta va, akkor valószínű. És le is van pecsételve (VIP-Phone)

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#7170) jacis válasza tybsen (#7167) üzenetére


jacis
nagyúr

Én kb. 1 hónapja néztem meg, hogy milyen pletykák voltak anno a telefon megjelenése előtt és egész sok volt és egész pontosak is. Persze az tény hogy most tényleg több van és ráadásul még konkrétabbak is talán.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#7171) leslien


leslien
nagyúr

volt márLg Nexus inside

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#7172) batai15 válasza BDave (#7138) üzenetére


batai15
félisten

Ilyet énis fogok venni ^^ nem lesz rajta a samsung felirat:D ;] ;]
Amúgy csak fehér és szürke színben kapható vagy Feketében is?

[ Szerkesztve ]

(#7173) catroot válasza batai15 (#7172) üzenetére


catroot
veterán

Én eddig csak szürke (sok helyen feketének írják) és fehér variánst láttam, meg a gsmarena is ezt a kettőt írja.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#7174) Spartan


Spartan
csendes tag

Sziasztok, most rendeltem meg a nexust. Baromi nagy meló volt végignézni az összes ócska sufnibolt honlapját, minden apróbetűst végigolvasni. Nagyon trükköznek az árral, garanciával, tartozékokkal stb. Kb ilyen variációk vannak:

- tartozékok nélkül árult mobil, egy zacsiban
- német nyelvű készülék (ezt nem igazán értem hiszen az android készülékeken sok nyelv közül lehet választani)
- szolgáltató függő (nem írnak ki semmit, de olyan verziót is árulnak drágábban ahol ki van írva hogy független)
- "használt" 0 perces készüléket adnak amit magánszemélytől vásárolnak így 0%-os áfa

Tehát mindeképp érdemes telefonon felhívni a boltot és ezekre rákérdezni. Végül a mobilexpressz-en rendeltem meg 88ezerért ahol egyrészt ki van írva korrektül a honlapon, másrészt telefonon is megerősítették hogy szolgáltatófüggetlen és tartozékok járnak hozzá. Azonban pont nem volt raktáron és jövő hétre ígérték.

(#7175) batai15 válasza Spartan (#7174) üzenetére


batai15
félisten

http://olcsomobil.eu/?tart=termek&id=1076&lang=hu

ezt rendelted?
Elég korrektnek tűnik.
Bár garanciát nem látom hogy mennyi.
szerk :
Az oldalunkon feltüntetett árak gyárilag kártyafüggetlen készüléket tartalmaznak, dobozában, az összes gyári alaptartozékkal együtt vannak csomagolva és MAGYAR NYELVŰEK (kivéve amiből nem létezik magyar nyelvű verzió).
A készülékekre 2év garanciát vállalunk, ez lehet 2év szoftver garancia, 1év teljes körű + 1év szoftver garancia, valamint 2év gyártói garancia. Ennek függvényében áraink változhatnak, erről kollégáink minden esetben tájékoztatást adnak!
Meg van az ide vonatkozó rész- bár még majd felhívom őket, de azt hiszem hogy énis innen fogom rendelni 1év teljeskörű+ 1 év szoftver garancia, bár ha nem sokkal drágább akkor gyártói garancia lesz.

[ Szerkesztve ]

(#7176) Spartan válasza batai15 (#7175) üzenetére


Spartan
csendes tag

Nem, írtam hogy mobilexpressz-en rendeltem: http://mobilexpressz.com/termek/samsung-i9250-galaxy-nexus-mobiltelefon/314

Amit te linkeltel, az pont a 0% áfás verzió, az általad idézett paragrafus után írják:

Az oldalon találhatóak használt és esetleg új készülékek, amelyeknek a beszerzése magánszemélyektől történik. Ezekre a termékekre viszonteladóként és ezen tevékenységükre az Áfa-törvény XVI/2. alfejezetének rendelkezéseit alkalmazzuk, miszerint a kiállított számla 0% áfát tartalmaz, mely költségként elszámolható, de áfa visszaigénylésre nem jogosítja. Az általunk kínált készülékeket be tudjuk szerezni 27%-os áfa tartalommal is, ezt nem csak költségként lehet elszámolni, ebből az áfa összege is visszaigényelhető, ezekről az árakról kollégáink pontos tájékoztatást adnak telefonon.

(#7177) BDave válasza Spartan (#7174) üzenetére


BDave
őstag

"tartozékok nélkül árult mobil, egy zacsiban"
na ez szééép! :D

Milyen gari jár hozzá?

(#7178) hallerlaller válasza BDave (#7177) üzenetére


hallerlaller
addikt

Aza úgynevezett 'eco csomag'. :DDD

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#7179) Spartan válasza BDave (#7177) üzenetére


Spartan
csendes tag

Amit én rendeltem az 1 év magyarországi garanciával értendő. Annyit tudok ami le van írva az oldalon: http://mobilexpressz.com/garancia A boltnak kell visszajuttatni a készüléket és intézik.

(#7180) Predator666


Predator666
aktív tag

Háhá. Rábercheltem a yakju-t és most már 4.1.2. van rajta ;]

Kivettem, mert volt, kit zavart.

(#7181) batai15 válasza Spartan (#7176) üzenetére


batai15
félisten

Köszi.- predator kollega is ezt linkelte.
Akkor ez fog maradni. Köszi még egyszer.
Predator gratula :D

[ Szerkesztve ]

(#7182) BDave válasza batai15 (#7181) üzenetére


BDave
őstag

Viszont van egy ilyen is:
"A termék ára 2 év magyarországi garanciával: 92 370 Ft ezt az opciót lentebb választhatja."

Ez akkor valószínűleg a gyár Samsungos két év garit jelenti. Ha igen, akkor elég jó áron van. Én rákérdeznék...

Ez a 24 hónap a saját, bolti garanciára vonatkozik.

[ Szerkesztve ]

(#7183) Predator666


Predator666
aktív tag

Van valami olyan program, amivel ingyenesen és könnyedén tudok zenéket letölteni?
Gondoltam, hogy elkezdem to**enten összegyűjteni a dolgokat, de igazából nagyon macerás. Youtube-ról letöltögetős hülyeség meg elrontja a fájlok neveit, videót tölt le, stb stb.

Kivettem, mert volt, kit zavart.

(#7184) BDave válasza Predator666 (#7183) üzenetére


BDave
őstag

Warezolni nem lehet egyik topicban sem.

(#7185) jacis válasza Predator666 (#7183) üzenetére


jacis
nagyúr

Áruházban találod Phoenix MP3 Downloader néven.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#7186) batai15


batai15
félisten

Közbe már nézegetem hogy vannak dokkolók, lehet venni olyat min van usb kivezetés(otg miatt) és micro vagy rendes hdmi kivezetés? + jack is jó lenne. Ez meg oldaná nekem a majdani problémámat..

(#7187) assemble válasza BDave (#7184) üzenetére


assemble
addikt

Magyarorszagon a zene es film warezolas is teljesen legalis :)

(#7188) szuper94


szuper94
tag

Magyarországon lehet valahol fizetni google wallet-el? Paypass kártyaolvasó működik vele?

(#7189) hallerlaller válasza assemble (#7187) üzenetére


hallerlaller
addikt

De csak saját felhasználásra, azt tegyük hozzá. :)

super: mastercard paypass locatorral tudsz keresni.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#7190) Zolesz007 válasza assemble (#7187) üzenetére


Zolesz007
őstag

De a fórumon attól még tilos... ;)

Fold 5

(#7191) FragMaster válasza Grande Ale (#7161) üzenetére


FragMaster
addikt

Nem szükséges, csak egyszerűsít. Tehát az adatokat rá is lehet írni tollal, a bolti pecsét és aláírás a lényeg.

assemble: amíg artisjus néven megadóztatnak mindenkit feltételezve, hogy egytől-egyig lop aki mozog addig szerintem ez így is van jól... :U

[ Szerkesztve ]

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#7192) FragMaster


FragMaster
addikt

Lejárt a szerkesztési idő: 'Anatomy Of A Hoax' – Source Of Sony Nexus X Fake Comes Clean [Updated x3]
Posted by Liam Spradlin in Android OS, Leaks, News, Rumors

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#7193) renee7 válasza Spartan (#7176) üzenetére


renee7
tag

Szerintem ha nem akarja valaki megfizetni a gyártói garanciával kapcsolatos felárat, akkor szvsz az egyetlen szóba jöhető ésszerű opció az Expansys lehet. Korrekt csomagküldő, érvényesíthető szakszerű garanciával. A gsmboltos 0%-os áfa sok esetben lopott készüléket takar, a bolti garancia esetében meg biztos hogy kijelzőt nem fognak cserélni, ha beég, de sokszor inkább boldog lehetsz, ha az önjelölt szervizes gsmboltos hülyegyerek eladó a két szál rossz csavarhúzójával, meg a letöltött servicemanual pdf-el felfegyverkezve nem barmolja szét a cuccot. Mindenképpen kerülendőek.

[ Szerkesztve ]

(#7194) batai15


batai15
félisten

MEnnyire gyakori gond a kijelző beégése? valakinek volt már vele gondja?

(#7195) FragMaster válasza batai15 (#7194) üzenetére


FragMaster
addikt

Felhasználási módtól függ (fényerő, használat mennyisége, színek, sokat egy helyen látható megjelenített dolgok). A technológiából adódóan biztos bekövetkezik, de hogy mikor és mennyire meg egyáltalán észrevehető lesz-e az a fentiektől függ.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#7196) batai15 válasza FragMaster (#7192) üzenetére


batai15
félisten

Egyébként ez mit takar?

(#7197) FragMaster válasza batai15 (#7196) üzenetére


FragMaster
addikt

[link]

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#7198) batai15 válasza FragMaster (#7197) üzenetére


batai15
félisten

Elvileg vannak progik amik kicsit helyre rázzák a beégett pixeleket nem? (bár nem hiszem hogy ugyan olyan lesz mint újj korába)
Másik meg én Úgy jártam a vaci újj lg l7el hogy ő is be tudott égni néha néha..

(#7199) batai15


batai15
félisten

Lejárt a szerkesztés :
Jól látom hogy alul van a jack csati? ^^ ezt valahogy mindíg jobban értékeltem, mert úgyis így szoktam kivenni a zsembemből és így nem tekeredik össze vissza a füles kábele ^^

(#7200) B1T3 válasza batai15 (#7198) üzenetére


B1T3
addikt

A beégés, amiről mi beszélünk, visszafordíthatatlan. Egyszerűen – úgymond – elhasználódnak a pixelek, ennek következtében pedig veszítenek a fényerejükből.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.