Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3301) niklebi válasza jonnyjoker01 (#3297) üzenetére


niklebi
senior tag

Mikor segítettél neki? Én január 8.-án telepítettem újra full data partíció törléssel a heti EU romot. Értelem szerűen akkor telepítettem a Magiskot is és van Hide the Magisk app.

(#3302) user26 válasza niklebi (#3301) üzenetére


user26
senior tag

Üdv!
Kb jan 5.-én vagy jan 6. -án.
@jonnyjoker01 álltal írt, javasolt, módon raktam fel.

Xiaomi fan I 12T Pro I OnePlus 12

(#3303) niklebi válasza user26 (#3302) üzenetére


niklebi
senior tag

Gondolom XiaomiEU romra. Szerintem valamit nem jól csináltál, mert én utánad telepítettem és nekem rendesen működik minden.

(#3304) user26 válasza niklebi (#3303) üzenetére


user26
senior tag

Igen, EU rom-ra.
Ahogy javasolta, az alapján csináltam, és működik is nekem.

Xiaomi fan I 12T Pro I OnePlus 12

(#3305) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Sajnos megelégeltem a folyamatos merülést az EU rom-on.
Az egyéb fogyasztás legalább 20-30% es igy nem tudom kideríteni mi zabálja fel az aksit.

21.9.17 van fent, ugye erre nincs új TWRP-s.

Így fastbootost tennék fel.
Mennyire bonyolult ez a mód?

-

(#3306) rankesz válasza jonnyjoker01 (#3297) üzenetére


rankesz
veterán

Ma tettem fel Hentaira a 17-est, és simán aktív volt a hide menüpont :F
Pár óra múlva meg mikor modult tettem fel, szólt hogy van 18 is.

Amúgy akit érdekel annak hasznos info lehet hogy hentai alatt mennek a pixel 6 addon features modulok

(#3307) kidnou válasza Graphics (#3305) üzenetére


kidnou
senior tag

Nem bonyolult. Kicsomagolod a gépre letöltött zip fájlt, fastbootba teszed a telót, és elinditod a mappában levő .bat fájlt. Ennyi

(#3308) Graphics válasza kidnou (#3307) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

És akkor ez mindent gyalul is, tehát jól teszem, ha előtte mindent lementek :D

Erre utána jönnek ugyanúgy frissítések? És azok települnek is rendesen?

Most még valami legelső TWRP-m van, de gondolom azt is felül fogja csapni majd.

[ Szerkesztve ]

-

(#3309) niklebi válasza user26 (#3304) üzenetére


niklebi
senior tag

A Magisk app elrejtése is működik? (Hide the Magisk app)

(#3310) niklebi válasza Graphics (#3308) üzenetére


niklebi
senior tag

Két lehetőség van a telepítésre, vagy Upgrade módban telepíted és akkor megmarad minden, vagy "install_with_data_format.bat)-ra kattintasz és akkor töröl mindent és akkor menteni kell. Én Upgrade módban telepítettem és ment minden rendesen, de a Te döntésed hogyan telepíted. Lemaradt: jönnek a frissítések, és ugyan ilyen módszerrel települnek is. A TWRP törlődik.

[ Szerkesztve ]

(#3311) Graphics válasza niklebi (#3310) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Oksa, akkor mentek, es upgrade-del megpróbálom. Hátha

-

(#3312) jonnyjoker01 válasza rankesz (#3306) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Na ez jó hír számomra, így talán kevésbé parázok a váltástól :DD Akkor telegramról is fél- vagy fals információk jutottak hozzám. Zavaros ez az egész.

Üdv. Johnny

(#3313) jonnyjoker01 válasza user26 (#3304) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Hát nálad pont az volt a gond hogy nem ment a Magisk app elrejtése külső app nélkül... Úgyhogy nem működött egészen. :DD

Üdv. Johnny

(#3314) bacsikacs


bacsikacs
csendes tag

Sziasztok! Szemezek egy ilyen telefonnal, azt kérdezném hogy aktív aoddal erős használat(facebook,cod) mennyi az üzemidő. Köszönöm.

(#3315) user26 válasza jonnyjoker01 (#3313) üzenetére


user26
senior tag

Én csak arra reagáltam, h a te instrukcióid alapján müködött.
:D

Xiaomi fan I 12T Pro I OnePlus 12

(#3316) Leni75


Leni75
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék érdeklődni, hogy milyen beállítási lehetőséggel tudom kitenni a " Material You" widgeteket a kezdőképernyőre, nem tudok rájönni, pedig már 10éve van Xiaomi telefonom :) Legutolsó Eu-s fejlesztői romon vagyok!
Köszönöm előre is!
Niki

(#3317) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Sziasztok!

Előbb Miui.eu Beta-n (A11), majd Stabilon (szintén A11) sem volt roamingon mobilnetem Romániába lépve. Mi 9T telefonon volt ilyen problémám, akkor hihetetlen nagy erőfeszítés után kiderült/rájöttem, hogy valahogyan az AdGuard nevű reklámblokkoló egyik certificate-je blokkolta a kapcsolódást hálózati internetre. Ez a program most is fent van, azonban deaktiváltam, töröltem minden certet, majd magát az appot is, de nem segített. Úgy sejtem, hogy most más a probléma. Az autóban szerencsére volt másik működő telefon, de bizonyára már ti is úgy vagytok, hogy külföldön nagymértékben támaszkodtok a telefonotokra és ez a bizalmatlanság nem lenne kellemes hosszú távon. Telekomos vagyok. Romániában csatlakoztam minden 3G hálózatra (4G épp nem volt), de mindhiába.

Valami tipp, hogy mi lehet? Általános hibákról olvastam, de megoldás sajnos sehol nem lett.

Köszi szépen! :R

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#3318) Nandivagyok válasza jonnyjoker01 (#3289) üzenetére


Nandivagyok
aktív tag

Kiderült végül, hogy az aod-e a ludas a készenléti merülést illetően?

(#3319) Toninho13


Toninho13
aktív tag

Nekem a Hentai bejött. Vowifi, volte alapból megy. A proximity szenzor ugyanolyan, mint másik romon, de az hardware-es hiányosság. Csatolok egy képet az egyik napi fogyasztásról. Szerintem eléggé rendben van. A 7 óra nagy része valami tower defense-es játék volt wifin. A canarytól meg nem kell tartani. Nekem tökéletesen megy. Ahogy látjátok a Gpay is üzemel.

[ Szerkesztve ]

(#3320) jonnyjoker01 válasza Nandivagyok (#3318) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Bocsi, elfelejtettem válaszolni. Nem AOD miatt van. Azt az információt kaptam, hogy valami proxy controller bug. Javításra azt mondták kapcsoljam ki a Volte-t mindkét simen, majd tegyem repülőgép üzemmódba a telefont, indítsam újra a telefont és utána kapcsoljam ki a repülőt. Így is tettem és meg is javult.

Üdv. Johnny

(#3321) rankesz válasza Toninho13 (#3319) üzenetére


rankesz
veterán

Tedd rá a Pixel 6 szériára készült Addon features modult, szerintem tetszeni fog

(#3322) david_97


david_97
senior tag

Múltkor is kérdeztem, de nem jött válasz rá, ha bekapcsolom a ram extension opciót a telón, akkor a telefon infóban ahol a miui verzió meg stb van, nem írja ki mint például képeken látni hogy 6+2 gb ram, mintha nem működne. Utolsó stable miui 13-on vagyok, de már 12.5-el sem ment.

[ Szerkesztve ]

(#3323) niklebi válasza david_97 (#3322) üzenetére


niklebi
senior tag

Igaz én EU dev. romon vagyok, de nálam látszik a telefon összes infóban, hogy 8+3 GB.

(#3324) david_97 válasza niklebi (#3323) üzenetére


david_97
senior tag

A dev romot ráküldhetem a stable -ra update rom paranccsal hogy ne kelljen újra húzni a rendszerem meg a fotók stb megmaradjanak?

(#3325) niklebi válasza david_97 (#3324) üzenetére


niklebi
senior tag

Nem! Full Data törlés kell, menteni kell amit meg akarsz tartani.

(#3326) dreko válasza Zsoleszhun (#2794) üzenetére


dreko
aktív tag

Miui 13 eu stabilnál ezt hol lehet?

(#3327) kokopo


kokopo
aktív tag

Sziasztok
Gondolkozom a Hentai OS telepitesen
Telepites utan, root-olt vagy sem?
Engem most nem erdekel a root
Illetve kell-e kulon gaaps?
Koszi

(#3328) mobilizmo válasza kokopo (#3327) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Még nem raktam fel, de szerintem gapp-sos. Mostanában a root-ot nem szokták bele rakni a cromokba, szerintem ebbe se.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#3329) Toninho13 válasza kokopo (#3327) üzenetére


Toninho13
aktív tag

Nincs root. Gapps alapból benne van.

(#3330) user26


user26
senior tag

Sziasztok!

1,
Aki feltette a xiaomi.eu MIUI 13 heti frissítést, hogyan rakta utána vissza pl:. V12.5.5.0.RKHMIXM rendszert ?
Csak érdeklődök.

2, Hentai OS ROM -t felsikerült tennem, némi segítséggel. 3 adb parancsot le kell futtatni kezdésnek hozzá, ha régi mint nekem az "adb" -d, akkor a harmadik parancs nem fog lefutni.
erre gondolok "fastboot --set-active=a", a megoldásrá, hogy frissebb adb -d legyen. Ha tudod, akkor jól van, én nem tudtam, és megosztom hátha akad olyan itt mint én.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi fan I 12T Pro I OnePlus 12

(#3331) sanyirigo


sanyirigo
senior tag

Sziasztok!
A legfrissebb heti EU beta rendszer van a telefonomon. Valamiért a Google Pay letiltotta a telefont, mondván hogy nem biztonságos. Egészen eddig működött az nfc-s fizetés.
Nincs valakinek valami ötlete, hogy ez mitől lehet?
Már töröltem a kártyám, és a Google Pay adatait is, de nem javult a helyzet.

Pixel 7

(#3332) dbius válasza sanyirigo (#3331) üzenetére


dbius
veterán

Safety Net probléma lehet. Egyik alkalmazással ellenőrizd, ha failed, akkor ez okozza a Google Pay problémát.

(#3333) user26 válasza rankesz (#3321) üzenetére


user26
senior tag

Ezt valaki felsegíti tenni, ki szeretném próbálni, lenne benne pár dolog ami érdekelen, de tévedhetek! :) [Addon features]
Egyedül nem merek belevágni, főnök nem ér rá, és nem akarom zavarni sem. Na meg azt se tudom, hogy Magisk 23 vagy 24 -l induljunk neki a feladatnak.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi fan I 12T Pro I OnePlus 12

(#3334) rankesz válasza user26 (#3333) üzenetére


rankesz
veterán

Rootolt hentai kell hozzá, csak azon megy
Az van fent?

(#3335) user26 válasza rankesz (#3334) üzenetére


user26
senior tag

Igen, hentai van fent.
Nem, nem rootolt még.

Xiaomi fan I 12T Pro I OnePlus 12

(#3336) sanyirigo válasza dbius (#3332) üzenetére


sanyirigo
senior tag

Köszi! Végigment a teszt, Passed eredménnyel. Ezután megnyitom a Google Pay-t, és most működik.
Ezt én nem értem :N

De köszi a segítséget! :R

Pixel 7

(#3337) user26 válasza rankesz (#3334) üzenetére


user26
senior tag

Nos letöltöttem [itt] a Magisk_v24 app -ot, teleptettem, boot.img -t be adtam neki, megcsinálta.
PC--re kimásoltam, az adb mappába, átneveztem, hogy számomra könnyebb legyen használni. Parancsort megnyitottam, telefont fastboot -ba tettem.
E parancsokat futtattam le:
- fastboot devices
- fastboot getvar current-slot
vissza adott érték: current-slot: b
- fastboot flash boot_b magisk_v24_01.img
- fastboot reboot
Telefon újra indul, viszont a "poco" feliratig jut, és újra indul, majd újra poco felirat és újra indul, e folyamat megy körbe körbe.

Ezek után @crok -tól [kaptam infót,] hogy mit lehetne tenni eseteg...., majd még [ezekkel látott el]. Viszont sajnos fenn akadtam fastboot -ba/nál.
Hogyan is kell a hentai os rom -n root -t elvégezni ?

Xiaomi fan I 12T Pro I OnePlus 12

(#3338) user26 válasza user26 (#3337) üzenetére


user26
senior tag

@Toninho13 , segített.
Elküldte az Ő elkészített magisk_patche fájlát. (Egyező verzión vagyunk).
Az aktív oldalam a "B" volt (current-slot: b), ezért a következő parancsok helyre tették a dolgot, és elindult a rendszer.
- fastboot flash boot_b magisk_patched-24001_okLdv.img
- fastboot --set-active=b
- fastboot reboot

Jelenleg ennyi van:

Most ezek után mi, mik a következő lépések, hogy minden rendben folytatodjon, és majd akkor feltehessem, a [Addon features] -t ?

Xiaomi fan I 12T Pro I OnePlus 12

(#3339) Toninho13 válasza user26 (#3338) üzenetére


Toninho13
aktív tag

Okézd le, utána újraindul a teló. Belélsz a magiskba, ott a modules fül. Ott pedig a leírásnak megfelelően az első file-t installálod. Utána restart, vársz 1 percet. Majd szépen a többi. Tegnap mondjuk én is rápróbáltam a module-ra, de azon kívül, hogy az akksi százalékom eltűnt, más nem történt. :B

(#3340) kokopo válasza mobilizmo (#3328) üzenetére


kokopo
aktív tag

Koszi
Neked is Toninho13

(#3341) user26 válasza Toninho13 (#3339) üzenetére


user26
senior tag

Magisk topikba le írtam mit csináltam.
Most fel tehetem az Addon features -t ? ha igen, hogyan kell ? Vagy még valami nem jó ?

Kipróáltad ezt a modult és semmi nem történt érdemben ? Pf.
Én már akkor is csak azért is ki próbálom, ha vissza igazoltok, hogy jó minden hozzá, ha már itt ülök egész nap rajt mondhatni :DDD :DDD :DDD :D

[ Szerkesztve ]

Xiaomi fan I 12T Pro I OnePlus 12

(#3342) rankesz válasza Toninho13 (#3339) üzenetére


rankesz
veterán

Mert egy külön program szolgál a kinézet és funkciók módosítására, amit a magisk modul telepít : rom control néven találod auz app drawerben

(#3343) Toninho13 válasza rankesz (#3342) üzenetére


Toninho13
aktív tag

Szia!
Köszi az infót! Valóban figyelmetlen voltam. Most próbálgatom. :B

(#3344) user26 válasza Toninho13 (#3343) üzenetére


user26
senior tag

Segítesz nekem is majd benne ? Persze nem tudom, hogy a Magisk -m jó -e hozzá, azért mondtam, hogy abban a topikban le írtam a vele kapcsolatos dolgaimat..

Xiaomi fan I 12T Pro I OnePlus 12

(#3345) Toninho13 válasza rankesz (#3342) üzenetére


Toninho13
aktív tag

Az létezik, hogy a network traffic rész nem működik?

(#3346) user26 válasza Toninho13 (#3345) üzenetére


user26
senior tag

Nekem sem megy, vagy valamit be kell állítani neki..
Végig zongorásztam, nem rossz, mármint szerintem jó, remélem, hogy tartossan jó is lesz.


Xiaomi fan I 12T Pro I OnePlus 12

(#3347) rankesz válasza Toninho13 (#3345) üzenetére


rankesz
veterán

Jah, az nálam sem megy Pixelen se
Viszont a lock screen visualizer szerintem nagyon klassz kis ficsőr, még ha értelme nem sok is van...

(#3348) user26 válasza rankesz (#3347) üzenetére


user26
senior tag

@rankesz, ha egy ilyen [Betű stílusok] modult telepítek a Magisk -ba, ez hogyan, vagy hol jelenik meg a Hentai OS -be ?
Net sebesség kijelző "kiegészítést" Te tudsz ? Ami fent a statusbar-ba lenne ?

Xiaomi fan I 12T Pro I OnePlus 12

(#3349) rankesz válasza user26 (#3348) üzenetére


rankesz
veterán

Nem tudom sajnos, nem használok ilyet, csak az addon features google sans-ét

Értesítési sávon külön net sebesség kijelző valószínűleg összeakadna az addon cuccal a módosított framework - res miatt, Írni kell xda-n a developernek, hátha tud megoldást a működésre

(#3350) user26 válasza rankesz (#3349) üzenetére


user26
senior tag

Rendben, köszönöm szépen.

Xiaomi fan I 12T Pro I OnePlus 12

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.