Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) bajaki válasza micafighter (#698) üzenetére


bajaki
őstag

Wow, ez nagyon tetszik. Nagyon jól néz ki ez a tok. :C

(#702) bajaki


bajaki
őstag

Bambuszból készült hátlap? Nem semmi. Jól néz ki, tényleg minőségi lehet, de ennyiért én biztos nem fogok hátlapokat venni.

(#703) kano válasza Keresztapper (#700) üzenetére


kano
nagyúr

És ezzel már vissza is lehet zárni a bootloadert. :C Kérdés, hogy marad-e nyoma...

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#704) vitezlejszlo


vitezlejszlo
őstag

Mivel tanult kollégám nem mer kérdezni, mert már az első mondatával trollkodna :) megteszem én helyette:

Azt tudjuk-e, hogy

1: miért van zárva a boot loaderje egy ilyen telefonnak, ami alaból CM-es, tehát majdhogynem kicsomagolás előtt unlockolja az ember a loadert? (legalábbis itt nálunk a cégen belüli csoportban 100% az unlockos ráta :D)

2: Ha már CM van rajta, miért nincs rootolva alapból, amikor a sima nem S-es CM rootolt gyárilag?

Mert gondolom a nagy többség mindkét lépést megteszi, tehát majdhogynem feleslegesen zárták le... vagy nem? :)

Köszi

laca és Y :)

(#705) kerlas válasza bajaki (#702) üzenetére


kerlas
tag

Nagyon zsír, de remélem csak a bambusz miatt ilyen drága, a többi fa mintás csak olcsóbb lesz.

(#706) tihibaby válasza vitezlejszlo (#704) üzenetére


tihibaby
senior tag

Pont ez jutott tegnap nekem is eszembe....fura lépés mindenesetre.
Garival lenne kapcsolatos,vagy mi a szösz? :F

(#707) Keresztapper válasza kano (#703) üzenetére


Keresztapper
senior tag

Nem! :D Arra is van megoldás, csak 2 bit-et kell módosítani.

Partition - aboot (bootloader)
Unlock Bit Position - 0x000FFE10 Hex - (1048080) Decimal
Tamper Bit Position - 0x000FFE14 Hex - (1048084) Decimal

[ Szerkesztve ]

http://palscoffeetech.com/

(#708) kano válasza Keresztapper (#707) üzenetére


kano
nagyúr

Állat. :C :C

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#709) virkir


virkir
veterán

Akinek jobb az angolja mint az enyém értelmezné, hogy mit is kell itt csinálni?

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#710) V.Dave


V.Dave
senior tag

sziasztok, honnan lehet rendelni a telefont, valaki leírná nagyon szájbarágósan, már ha lehet szállítani MO-ra egyáltalán :F

Xiaomi mi 8 6/128

(#711) Keresztapper válasza V.Dave (#710) üzenetére


Keresztapper
senior tag

Állítólag innen érdemes rendelni, illetve itt a legolcsóbb, de meg kellene várnod a következő hétfőt, hogy megúszd a vámköltségeket, amiket ez esetben az eladó vállal. Nekem így 109.699,- Ft volt, VISA-val fizettem.

Én tegnap rendeltem, így ennél több tapasztalatom nincs, csak reménykedem. :)

[ Szerkesztve ]

http://palscoffeetech.com/

(#712) bajaki válasza Keresztapper (#711) üzenetére


bajaki
őstag

Én pénteken rendeltem. Egyelőre a fizetés megerősítve, várom a feladást.

Bár kicsit fosok azért ettől a sárgulós mizériától, nagyon remélem, hogy nem lesz ilyen gond, mert messze van Kína.

(#713) V.Dave válasza Keresztapper (#711) üzenetére


V.Dave
senior tag

hétfőnként az eladó fizeti a vámot? :)

Xiaomi mi 8 6/128

(#714) Keresztapper válasza bajaki (#712) üzenetére


Keresztapper
senior tag

(#712) bajaki

Mint ha azt olvastam volna az eladó oldalán, hogy minden terméket tesztel, mielőtt elküldi, amit valami zöld cimke is jelez majd a dobozon, de az is lehet hogy nem ő írta. Mindegy, én bízom a szerencsénkben.

Te is preorder verziót kértél?

(#713) V.Dave

Kérlek, ne vedd zokon a kérdést, de elolvastad a hozzászólásom, vagy legalább megnyitottad a linket?

[ Szerkesztve ]

http://palscoffeetech.com/

(#715) bajaki válasza Keresztapper (#714) üzenetére


bajaki
őstag

Folytattam egy levelezést az eladóval, abban említettem neki ezt a dolgot. Azt mondta ne aggódjak megnézik a telefonokat feladás előtt. Hát remélem, hogy így is van. De inkább megpróbálok nem is gondolni a dologra, mert csak bevonzom a rosszat.

16GB-os Preordert rendeltem. :K

(#716) Keresztapper válasza bajaki (#715) üzenetére


Keresztapper
senior tag

Igen, közben csekkoltam én is, pedig qrvára nem ez lenne a dolgom, és láttam hogy nem itt olvastam mégsem. :) De amit írsz, az azért megnyugtat. :)

Ennek kapcsán én is írtam neki, mert felületes voltam korábban a leírás tanulmányozását illetően, vagyis nem közöltem, hogy milyen tokot, meg töltő és SIM adaptert kérek hozzá.

Csak jöjjön meg jövő hét vége előtt, hogy legyen időm még belakni a nyaralásig.

http://palscoffeetech.com/

(#717) micafighter válasza virkir (#709) üzenetére


micafighter
nagyúr

Az utolsó 3 komment nyer ami 12:00 AM 7/25/14 EST (US) elött beérkezik. Akárhányszor kommentelhetsz, egy szabály van, ha kommenteltél csak akkor kommentelhetsz megint, ha az utolsó kommented után már irtak másik 4 kommentet.

(#718) micafighter válasza Keresztapper (#711) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nem kell megvárni a hétföt a rendeléssel. Annyi a lényeg hogy ennél az eladónál a Fedex szállitási módot válaszd, és ha EU szállitási cimet adsz meg, automatikusan a shipping monday keretében küldik neked a telefont, amely esetben az eladó magára vállalja a vámterheket.

[ Szerkesztve ]

(#719) micafighter válasza vitezlejszlo (#704) üzenetére


micafighter
nagyúr

Én nekem ugy rémlik törvény miatt kell zárni a bootloadert, igy annyit tehet a gyártó hogy minél egyszerübb legyen feloldani.

(#720) kerlas


kerlas
tag

Most nézem, hogy átváltott processing-ről complete-re, tehát útnak indult a mailboxde-höz, remélem még ma odaér.

[ Szerkesztve ]

(#721) virkir válasza micafighter (#717) üzenetére


virkir
veterán

Köszi így annyira nem érdekes mert úgy sem tudnék gép előtt lenni.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#722) kano válasza kerlas (#720) üzenetére


kano
nagyúr

Mikor rendelted (meghívós)?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#723) vitezlejszlo válasza kano (#722) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Nameg kaptal-e mar elosztogathato marhivokat? :D

(#724) kano válasza vitezlejszlo (#723) üzenetére


kano
nagyúr

"marhivokat" nem. :DD :DDD
Nem én voltam az első rendelő nyilván.

Zoli_007
Te kaptál már meghívót?

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#725) kerlas válasza kano (#722) üzenetére


kerlas
tag

meghívós volt, 17-én rendeltem estefelé, meghívók még nem jöttek.

(#726) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Úgy döntöttem , veszek egy ilyet, de látom nem olyan egyszerű az. Jól értem, hogy olyantól kell meghívót kérni, aki már vett egyet?

(#727) ЯΞNΞGΔT válasza Lomha 8V (#726) üzenetére


ЯΞNΞGΔT
aktív tag

Szia,

Igen, olyan ember, aki már vett egy ilyen készüléket, elvileg fog tudni küldeni meghívót. A vásárlása után 3 meghívót fog kapni, amit tovább küldhet, a kérdés csupán az, hogy milyen sorrendben és milyen gyorsan osztják ki ezeket a meghívókat. :F

Szerk:Illetve ott a másik lehetőség is, alibabáról is lehet rendelni kínai verziót - kb. ugyanannyiba kerül mint az eu, csak azt akár azonnal megveheted

[ Szerkesztve ]

A nő olyan, mint a parkoló.Az összes normális foglalt, a többi vagy rokkant vagy fizetős.

(#728) kano válasza kerlas (#725) üzenetére


kano
nagyúr

Én is akkor rendeltem, standard shippinggel Ausztriába. Nekem még processing...
Kaptál már trackinget?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#729) Lomha 8V válasza ЯΞNΞGΔT (#727) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Köszönöm a felvilágosítást. Akkor ez nem olyan egyszerű műfaj, egyelőre. Senkit nem ismerek, aki vett volna már ilyet. A kínai verzió követel kompromisszumokat az embertől?

(#730) kerlas válasza kano (#728) üzenetére


kerlas
tag

Igen, ma váltott át complete-re, és jött is tracking, ami szerint 18-án 13:55-kor útnak indították Németország felé.

[ Szerkesztve ]

(#731) ßrainiac válasza Lomha 8V (#729) üzenetére


ßrainiac
addikt

Ha jol tudom annyit, hogy nem CM11S-sel jon (de rarakhatod) es nincs cyanogenmod felirat a hatuljan. En is ilyet rendeltem. Ez igy teljesen vallalhato szvsz.

(#732) bajaki válasza ßrainiac (#731) üzenetére


bajaki
őstag

A tiédet feladták már? Mit tudni róla? :)

(#733) ßrainiac válasza bajaki (#732) üzenetére


ßrainiac
addikt

Most irtam rajuk, mert meg mindig csak annyi, hogy sikeresen kifizettem a zsetont. 15 napja van feladni az eladonak Ali szerint, de szerintem jovo hetfon fel kell, hogy adjak.

(#734) kano válasza kerlas (#730) üzenetére


kano
nagyúr

Milyen postával kérted? Akkor szerintem már az enyém is úton lehet...

Lomha 8V
A kíniai rendeléssel annyi a bibi, hogy
- a gariztatás elviekben sokkal lassabb lehet;
- 1 év kínai gar van rá;
- esetleg mókolni kell, hogy működjön itthon (de ezt megcsinálják általában a webshopok);
- drágább egy kicsit (nekem a 64GB-os 97k körülire jött ki normál szállítással).

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#735) Keresztapper válasza ßrainiac (#733) üzenetére


Keresztapper
senior tag

Az hanyadik nap is lenne?

http://palscoffeetech.com/

(#736) ßrainiac válasza Keresztapper (#735) üzenetére


ßrainiac
addikt

Jovo het hetfo a 11. nap lenne. En bizom benne, hogy feladjak. De ha ma kapok valaszt, majd lekozlom itt ^^

(#737) farena


farena
tag

Régóta szemezgetek egy ilyen telefonnal. Regisztráltam is, de sajnos meghívó még sehol. Ebből így nem egyhamar lesz telefon.

OnePlus 8T 8/128 + Amazfit GTS

(#738) kano válasza kano (#734) üzenetére


kano
nagyúr

Ahogy látom külön van meghívó amit meg tudsz osztani és amivel vásárolni lehet.
Vajon a megosztandóval tud vásárolni aki eredetileg kapta? :F

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#739) axlfsi válasza micafighter (#699) üzenetére


axlfsi
veterán

Jajjistenem... elkezdtem belakni a telót, közben most félúton agyalok ezerrel, hogy mi legyen (ugyanis, világéletemben rootolt volt minden Androidom). Ha tovább folytatom, egyre nehezebben fogom alávetni magam, hogy nekiessek... de ha meg nem rootolom, akkor meg attól félek, hogy előbb vagy utóbb úgyis kelleni fog, de akkor meg jobban fog fájni, hogy a "belakott" telefont fel kell adnom, újra kezdenem... Dilemmák, dilemmák :F

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#740) Keresztapper válasza ßrainiac (#736) üzenetére


Keresztapper
senior tag

Hajjaj, akkor nem a preordert kellett volna választanom. Bíztam benne, hogy hasonlóan másokhoz, mégis csak azonnal feladják a csomagot. Mindegy, spórolni akartam, megszívtam.

http://palscoffeetech.com/

(#741) Keresztapper válasza axlfsi (#739) üzenetére


Keresztapper
senior tag

"Dilemmák, dilemmák", de min is?!

http://palscoffeetech.com/

(#742) Lomha 8V válasza kano (#734) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Köszönöm!

Ezek vállalható dolgok. Még egy kérdésem van: Mi a különbség a Preorder és a Stock között?

(#743) micafighter válasza ЯΞNΞGΔT (#727) üzenetére


micafighter
nagyúr

Rendelési sorrendben adják oda a kiosztható meghívókat.

(#744) micafighter válasza ßrainiac (#731) üzenetére


micafighter
nagyúr

Továbbá a kínai verzio pár frekvenciával kevesebbet tud, de ez az EU régiót nem érinti, itt megy hibátlanul 2g/3g/4g a kinai verzión is.

(#745) kano válasza micafighter (#744) üzenetére


kano
nagyúr

Ha a baseband EU-s rajta. :U

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#746) micafighter válasza axlfsi (#739) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nandroid backup? :) ;)

(#747) axlfsi válasza Keresztapper (#741) üzenetére


axlfsi
veterán

Nem követsz? :) Hogy rootoljam-e most vagy várjak vele és majd... de ha meg majd, akkor egyre nehezebb lesz alávetni magam, mivel bootloader unlock kell, ezért újra kell majd húzni a telefont és minél jobban belakja az ember, annál kevésbé viszi rá a kedv, hogy megtegye.
Érted-e? :)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#748) micafighter válasza kano (#745) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nem biztos hogy régionként eltér a modem fw. Eddigi tapasztalatok szerint a kinai 100%osan müködik Magyarországon out of the box.

(#749) Keresztapper válasza axlfsi (#747) üzenetére


Keresztapper
senior tag

Én értem, csak a dilemma okát, jelesül azt hogy miért is NE rootolnál, azt nem. :)

http://palscoffeetech.com/

(#750) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Megrendeltem én is! :K

Kezdjetek csak rootolgatni meg FW-ket pakolni rá, hogy én már majd kitaposott ösvényen mehessek. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.