Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25001) bajnokpityu válasza Saccco (#24999) üzenetére


bajnokpityu
félisten

még azt beraknál con listába, hogy nagyon soknak sárga alul a kijelzője. Mára már hozzászoktam, semmit nem javult. Mirrorlink funkció nagyon hiányzik nekem, amúgy nemigen cserélném le G4re.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#25002) LallerHUN


LallerHUN
tag

Hello mindenki! Lenne egy olyan kérdésem, hogy mit kéne csinálni ha egyik pillanatról a másikra elvesztettem a térerőt.... T-mobile a szolgáltató és azt írja hogy nincs szolgáltatás..... Szerintetek ha ki be veszem a sim kártyát akkor megoldódik a probléma? Gyári legfrissebb szoftver van rajta. Előre is köszönöm
:-)

(#25003) ollie válasza LallerHUN (#25002) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Repülő üzemmód ki/bekapcsolása nem segít?

***

(#25004) LallerHUN válasza ollie (#25003) üzenetére


LallerHUN
tag

Nem, sajnos nem segít...

(#25005) RetepNyaraB válasza ChrisDzsi95 (#24992) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

COS+Boeffla. Nem merül. Szerintem a CM sem, csak ha beakad valami. Az meg bárhol, bármikor :(((

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#25006) T1k3 válasza Saccco (#24999) üzenetére


T1k3
tag

Köszönöm a visszajelzéseket.

Felhasználói felületről kinek mi a véleménye? Pl.: LG Health, Smart Notice, tekintetfigyelés, Qi etc. Ezek az apró feature-ök mennyire hasznosak a mindennapokban pro/kontra?

"Az erő nem a fizikai képességekből fakad. A legyőzhetetlen akarat a forrása."

(#25007) purcigeorge válasza LallerHUN (#25004) üzenetére


purcigeorge
aktív tag

Na, ez érdekes, tegnap csinálta nekem is. Először a 9 hónap alatt. Aztán egyszer úgy indult, hogy nincs sim kártya, a következő indulásnál csinált magától egy dalvik törlést, és azóta jó.

(#25008) motoflug


motoflug
őstag

Sziasztok!

Megjött a kicsike, köszönet kelzsoca fórumtársnak a gyors lebonyolításért. Sajna nem volt nála raktáron fólia, így S.O.S. szükségem lenne egyre. Ha van valakinek felesleges, dobjon kérem egy privit, egyelőre nem érkezett válasz arra, hogy akad-e gsm üzlet a fővárosban, ahol megcsinálnák nekem. :R

(#25009) petipetya válasza motoflug (#25008) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nekem eddig máshol vásárolt fóliát is fekraktak a Speedshopban (pénzért), igaz a kinézetem is normális.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#25010) motoflug válasza petipetya (#25009) üzenetére


motoflug
őstag

En sem vagyok ufo valojaban. Koszi az infot, lehet az lesz, hogy rendelek valahonnan. :R

(#25011) LallerHUN válasza purcigeorge (#25007) üzenetére


LallerHUN
tag

Nekem eddig semmi sem segített.... most csináltam egy gyári beállítások visszállítását és még mindig nincs szolgáltatás.... De a sim működik mert másik telóban gond nélkül megy

(#25012) kelzsoca válasza LallerHUN (#25011) üzenetére


kelzsoca
félisten

Fastboot-al kell felhúzni egy szoftvert.

https://vertigostore.eu

(#25013) LallerHUN válasza kelzsoca (#25012) üzenetére


LallerHUN
tag

Az király.... De mitől csinálhatta egyik percről a másikra??? És fastboottal hogy kell felhúzni egy rendszert? Minden gyári rajta....

(#25014) kinghaxor válasza LallerHUN (#25013) üzenetére


kinghaxor
aktív tag

Előtte azért próbáld meg a *#*#4636#*#* menüben GSM auto prl-re, a Rádióhullám sávot meg euro-ra rakni. Nálam ez meg szokta oldani az ilyen jellegű problémáimat. Esetleg az apn beállításokat is megnézheted, hátha valami ott ment el. Ha egyik sem jön be akkor telepítés. Bár egy factory reset is elég kéne, hogy legyen. Sőt általában a sima restart is elég. Vagy repülő mód ki-be.

[ Szerkesztve ]

(#25015) LallerHUN válasza kinghaxor (#25014) üzenetére


LallerHUN
tag

Azt írja hogy rádió hullám beállítás sikertelen.... és az APN-ek elv rendben vannak.... Restart is volt, repülő mód ki-be restart, gyári vissza állítás és még mindig semmi... Pin kódot bekéri a teló és azt írja hogy nincs szolgáltatás....

[ Szerkesztve ]

(#25016) vitezlejszlo válasza LallerHUN (#25015) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Másik sim kártya a telefonodban mit csinál? Azt se zárom ki, hogy elszállt a rádiós erősítője.. na nem mintha szokna, de miért ne? :)

(#25017) #01696768 válasza Ati007 (#24955) üzenetére


#01696768
törölt tag

Ezen szenvedek hónapok óta, megoldást még nem találtam. Ha éjszaka repülőben van, a wi-fi alvó módban való bekapcsolásának tiltása megoldja a problémát, de lusta vagyok állandóan ezt kapcsolgatni. 5.1.1 alapból többet eszik, mint a korábbi buildek, szóval ígyse-úgyse húzza ki a gép a 2 napot.

(#25018) LallerHUN válasza vitezlejszlo (#25016) üzenetére


LallerHUN
tag

Másik Sim card ami egy UK O2 eddig simán működött itthon egy másik telefonban, de a Oneplusban még mindig nincs szolgáltatás.... Akkor tényleg lehet hogy elszállt a rádiós erősítője? De az mitpl tud egyik percről a másikra tönkremenni?

(#25019) ollie válasza motoflug (#25008) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem van 6-7 felesleges fóliám (rendeltem ötöt ebayről, tízet küldtek). Bárkinek adok ingyen, szóval lehet ez ügyben megkeresni.

Privátban keress!

[ Szerkesztve ]

***

(#25020) Danika256


Danika256
aktív tag

Sziasztok

O2-t használok, és többször előfordul, hogy beragad a google szolgáltatás és így csúnyán merül az akksi.
Persze O2-ben nincs privacy guard menü, így nem lehet tiltani az ébrentartást. Milyen külső appot tudtok ajánlani, amivel be lehet állítani rendesen? Vagy egyéb megoldás?

Köszi előre is!

(#25022) Danika256 válasza kelzsoca (#25021) üzenetére


Danika256
aktív tag

Köszi, de a link szerintem nem sikerült :)

Amúgy akkor senki nem használ O2-t ? :D

(#25023) vitezlejszlo válasza LallerHUN (#25018) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Valami helyi kártyát tegyél bele, hogy azzal mit csinál. Roaming miatt.

Amúgy mondj nekem valami elektronikát, ami nem egyik pillanatról a másikra hal meg :)

(#25024) vitezlejszlo válasza Danika256 (#25022) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

De, csak a saját fórumában :D

ITTENE

Nekem a WakelockFix jött be egyedül, itten a linkje: WAKELOCK FIX. Tasker fejlesztő csinálta, minden rebootnál le kell futtatni, de ez legyen a legnagyobb baja :)

(#25025) kelzsoca válasza vitezlejszlo (#25024) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ez jól sikerült akkor. :DDD

https://vertigostore.eu

(#25026) Bembee12 válasza ollie (#25019) üzenetére


Bembee12
aktív tag

Hát, engem egy fólia érdekelne.

Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

(#25027) Danika256 válasza vitezlejszlo (#25024) üzenetére


Danika256
aktív tag

Köszönöm.

(#25028) purcigeorge válasza LallerHUN (#25018) üzenetére


purcigeorge
aktív tag

De azért csak fura, hogy tegnap nálam ugyanez volt, és megjavult magától...

(#25029) LallerHUN válasza purcigeorge (#25028) üzenetére


LallerHUN
tag

Hidd el nekem is fura.... Minden esetre indítottam a ticketet a hivatalos oldalon, mert forumokban olvastam hogy erre küldtek vissza már javított telót, csak 3-5 hét mire lesz belőle telefon újra.... De ha magától megjavul akkor természetesen minden oké. Reménykedek :)

(#25030) ampulla


ampulla
aktív tag

Sziasztok. Masnal is produkal random restart-ot a telo? Nalam ezt igy eljatsza heti egyszer ha nem inditom ujra. Root, twrp, 12.1. Masreszt tudja valaki h Magyarorszagon lehet e hasznalni az android pay szolgaltatast?

(#25031) kinghaxor válasza LallerHUN (#25029) üzenetére


kinghaxor
aktív tag

Egy teljesen tiszta telepítést én még azért megpróbálnék a helyedben, hogy teljesen ki lehessen zárni a szoftveres hibát. Bár szerintem a support első dolga szintén ez lesz teamviewer-en keresztül. Mondjuk ha nem akarsz rájuk várni akkor egy toolkit-tel szerintem egyszerűen meg tudod csinálni te is. Bacon-nel mondjuk. Persze ha megy parancssorból is úgy is jó.

[ Szerkesztve ]

(#25032) hyperspace válasza ampulla (#25030) üzenetére


hyperspace
őstag

én örülnék neki, ha hetente egyszer újraindítaná magát. nincs ilyen app véletlenül? ;]
nincs android pay, és annyira ne számíts rá mostanában.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#25033) ChrisDzsi95


ChrisDzsi95
aktív tag

Mostanában azt veszem észre, hogy amióta kiadták a Two-t azóta mintha a One le lenne tojva. Minden kiegészítőt csak a Two-ra csinálnak, pl. én nagyon szívesen látnám a Styleswap coverokat a One-on, már a bambuszt sem kapni hozzá :( Persze a frissítéseket ez is ugyanúgy megkapja, de más téren sem kéne elhanyagolni szerintem.

(#25034) pusihusi


pusihusi
addikt

Sziasztok draivert honnan lehet telelepíteni, csak össze szeretném kötni a pc-vek! Köszi!

Üdv. Feri!!

(#25035) hyperspace


hyperspace
őstag

nagyon látszik, hogy először androidos telefonom, most találtam meg a dpi-t. kinek mennyire van állítva?

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#25036) ChrisDzsi95 válasza hyperspace (#25035) üzenetére


ChrisDzsi95
aktív tag

Nekem 440-en van most.

(#25037) fireman3 válasza pusihusi (#25034) üzenetére


fireman3
tag

a samsung drivere kell.

<Xiaomi MI 9>

(#25038) petipetya válasza hyperspace (#25035) üzenetére


petipetya
nagyúr

Az alapértelmezett 480-on. Valaki 320-on használja, de szerintem úgy már olvashatatlanul apró minden.

Nyugodtan próbáld végig a skálát, semmi negatív dolog nem fog történni.

"nincs rá lezsóidő"

(#25039) dobostorta


dobostorta
tag

Ma kaptam meg az OPO-t az eustock-tól. :R
KTU84Q a build szám miután jött egy OTA.
Viszont azóta nem jön több OTA, és nem találok olyan opciót a "telefonról" menüben, hogy frissitesek keresése.

Tudja valaki mi erre a megoldás, hogy menjen az OTA?

(#25040) pusihusi válasza fireman3 (#25037) üzenetére


pusihusi
addikt

Köszi, most öszekötötten egy másik usb kábellel. egyből kapcsolódott, a sájátjával nem :( Más:Ez a legújjabb gyári szoftver 4.4.4ill. C 11? Rootlás nélkül hogyan lehet rárakni C12 ill. 5.1-et. Erről nem talátam leírást hogy honnan és hogyan? Ha linkelne valaki......dobostorta: Én sem :N :( én is ma onnan kaptam :U Én sem találom :N

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#25041) ChrisDzsi95 válasza pusihusi (#25040) üzenetére


ChrisDzsi95
aktív tag

[link]

Jelenleg ez a legfrissebb rendszer, 5.1.1-es androiddal. Másold fel a telefonodra, lépj be a gyári recoverybe, majd ott lesz olyan hogy apply update, megkeresed a fájlt, feltelepíted, és miután végzett, újra indítod. Minden adatod megmarad az előző rendszerről.

(#25042) hyperspace válasza dobostorta (#25039) üzenetére


hyperspace
őstag

nekem kellett egy újraindítás.

petipetya
ChrisDzsi95

én most átlöktem 400-ra, így tetszik.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#25043) petipetya válasza ampulla (#25030) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nem. Sőt, két hét után azért lett restartolva, mert demonstráltam a cimborának, hogy előtte és utána is ugyanolyan gyors a vas. 3 telefonja van (Meego, Motorola és egy kínai Phablet), de mindig a OnePlus One-t nyomogatja, és ezen nézzük meg a sörözés közben emlegetett videókat (pl. Begbie kocsmai jelenete). :)

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#25044) pusihusi válasza ChrisDzsi95 (#25041) üzenetére


pusihusi
addikt

"gyári recoverybe" ezen a telefonon hogyan kell: ? Köszi![link] Megvan :C

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#25045) ChrisDzsi95 válasza pusihusi (#25040) üzenetére


ChrisDzsi95
aktív tag

[link]

Itt van egy videó róla, ami jól bemutatja a menetét!

(#25046) ChrisDzsi95 válasza hyperspace (#25042) üzenetére


ChrisDzsi95
aktív tag

Nekem úgy már kicsit kicsi, a 440 pont megfelel :K

(#25047) dobostorta válasza ChrisDzsi95 (#25041) üzenetére


dobostorta
tag

Ok, de egyébként az OTA műkődésre birására nincs valami módszer? Csak, hogy ne kelljen mindig manuálisan flashelni.

(#25048) ChrisDzsi95 válasza dobostorta (#25047) üzenetére


ChrisDzsi95
aktív tag

Nem tudom, én sosem használtam OTA-t.

(#25049) csenor


csenor
senior tag

Én tegnap a Cyanogen Updatetracker nevű programmal töltöttem le a zip fájlt, újraindítás (hangerő le+power), telepítés és már jó is! :B :B

(#25050) purcigeorge válasza LallerHUN (#25029) üzenetére


purcigeorge
aktív tag

Nem volt fent esetleg előtte a Sultan rom? Csak mert nekem volt. Most épp azt írja ki, hogy "csak segélyhívások", miközben tudok telefonálni. Mindjárt csinálok egy teljes törlést.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.