Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32001) G-Bali válasza hyperspace (#31985) üzenetére


G-Bali
senior tag

Akkor most be kell zárni vagy zártnak kell lennie ? :F
Mondjuk a menetét nem írta senki....

(#32002) LallerHUN válasza janosibaja (#32000) üzenetére


LallerHUN
tag

Beállítások-Webhelybeállítások és itt lesz olyan hogy értesítés. Elvileg itt lesz a Facebook és ha letiltod akkor nem fog a Chrome facebook értesítéseket küldeni.

(#32003) janosibaja válasza LallerHUN (#32002) üzenetére


janosibaja
őstag

Sikerült, köszi szépen! :R

(#32004) chosa921


chosa921
tag

Sziasztok!
Android verzió : 6.0.1
cyanogen OS verzió: 13.1 - ZNH2KAS1KN

Segítenétek hogyan tudnám a telefonomat vissza állítani kitkat-ra? (4.4.4.)

Válaszokat előre is köszönöm!

üdv.: Petya

Üdv.:Peti

(#32005) Lacika0002 válasza chosa921 (#32004) üzenetére


Lacika0002
aktív tag

Fastbootból feltelepíted azt a romot amit szeretnél, vagy twrp-ből egy flashelhető változatot.

(#32006) Zúzz


Zúzz
csendes tag

Üdv nektek! Oneplusone telefont vettem, segítséget szeretnék kérni rendszerfrissítéssel kapcsolatban.Supersu és TWRP van a telón.telepítést kér !
Jelenleg Cyagonen Os 12.1-YOG4PAS3JL van a telefonon. 13-asra szeretnék frissíteni,nem volt még iyen telefonom,részletesen írjátok le,mit csináljak.Előre is köszönöm!

(#32007) RetepNyaraB válasza Zúzz (#32006) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Rakeresel a cos 13+twrp zip+download kapcsolatra (például). Letöltöd a romot, twrp-ben advanced wipe mindenre (kivéve otg), majd install. Wipe cache/dalvik, reboot. Slussz.

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#32008) janosibaja válasza Zúzz (#32006) üzenetére


janosibaja
őstag

Nekem anno sokat segített ez, meg ez a leírás, hogy OTG-vel miként tegyem fel a 13-ast. Szerintem remek módszer.

Addig nem sikerült, amíg mániásan pontosan nem követtem a leírást.

[ Szerkesztve ]

(#32009) icons


icons
addikt

Sziasztok!

Rendeltem egy telefont a OnePlus-tól (22e), viszont 1 nappal a rendelés után írtam a supportnak, hogy cancelezném (a rendelésnél nincs ilyen opció). Mondták. hogy továbbították a "high department"-nek (az ügyintéző nem biztos, hogy angol nyelvterületen nevelkedett fel ugyebár :) ).
Írtam nekik megint ma, hogy mi a helyzet a lemondással, mert semmi tájékoztatást nem kaptam. A válasz az volt, hogy a ticketem egy szinttel feljebb van, nem tud róla semmit. Éreztem, hogy mi lesz ennek a vége!

Ma pedig kaptam is a mailt a DHL-től, hogy úton van felém a csomag.
Általános kérdés: a supportjuk általánosságban ilyen szar? (megkérdezte tőlem a supportos, hogy "What country are you from please?" "Hungary" "Actually we have global support" :) Azért az ciki, amikor beszélgetés közben jön rá, hogy nem számít az, hogy hova rendeltem a telót!)

Ha megjön a teló, azért kipróbálom, 15 nap után kell nyitni egy ticketet és utána feladni bármelyik csomagküldő szolgálattal? (hogyan lesz ingyenes ez a végén nekem?)

A supportra azért kérdeztem rá, mert ha ennyire rosszul működik, lehet érdemesebb lenne nem átvenni a csomagot, különben nem fogom tudni visszakapni a pénzemet.

Köszi a segítséget!

(#32010) Lacika0002 válasza icons (#32009) üzenetére


Lacika0002
aktív tag

Nem tudod eldönteni hogy akarsz e rendelni telefont és az ö supportjuk a szar... Gondolkozz egy kicsit előre is...

(#32011) PeterPH válasza Lacika0002 (#32010) üzenetére


PeterPH
senior tag

Biztos ami biztos még ki is próbálja, nehogy véletlenül egy bontatlan, érintetlen terméket kapjon vissza a forgalmazó. :F

(#32012) ittakary válasza chosa921 (#32004) üzenetére


ittakary
nagyúr

bacon root toolkitet töltsd le

(#32013) icons válasza icons (#32009) üzenetére


icons
addikt

Amennyiben van valakinek érdemi hozzászólása, azt szívesen várom!

Aki flame-elni akar (az legalább tegye offtopic-ba vagy méginkább), az megkereshet privátban és elmondom a véleményemet a support-olás mibenlétéről, ez a fórum nem arra van, hogy kedvetekre beszóljatok annak, aki nem szimpatikus nektek :)

Köszönöm!

(#32014) petipetya válasza icons (#32013) üzenetére


petipetya
nagyúr

Az a 15 honnan jött? Szerintem ebben az esetben is a kézhezvételtől számított 14 napon belül van lehetőséged elállni a vásárlástól.

"nincs rá lezsóidő"

(#32015) Zúzz válasza RetepNyaraB (#32007) üzenetére


Zúzz
csendes tag

Üdv! Linkeld már be légyszives,hol tudnám letölteni,és szerinted melyiket érdemes ?

(#32016) Zúzz válasza janosibaja (#32008) üzenetére


Zúzz
csendes tag

Köszönöm,tanulmányozom.

(#32017) Obyboy válasza icons (#32013) üzenetére


Obyboy
addikt

A supporttal eltérő tapasztalatok vannak, így mindenki mást fog mondani. Személy szerint nekem semmilyen tapasztalatom sincs. Viszont ha jól tudom van a supportban egy magyar származású személy is, sajnos nem tudom a nevét (talán ha itt a fórumban vissza olvasol/keresel akkor sikerrel jársz). Ha őt megtalálod akkor legalább már a nyelvi félreértéseket el tudod kerülni.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#32018) vinpilu válasza icons (#32013) üzenetére


vinpilu
senior tag

Van valami olyasmi, hogy internetes vásárlást 14 napig visszaküldhetsz indoklás nélkül. Viszont ne 15 nap múlva nyisd a ticketet.
Vidd végig azon, amit elkezdtél (ha még nem zárták le) vagy nyiss egy újat mikor átvetted.

Obyboy, egy magyar adminról tudok, andy.z a nickje, ha jól emlékszem.

[ Szerkesztve ]

(#32019) RetepNyaraB válasza Zúzz (#32015) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Reméljük egy kollega segít benne, mert két hétig telefonon vagyok és innen elég vacak a keresés és linkelés is. Bocs...

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#32020) icons válasza petipetya (#32014) üzenetére


icons
addikt

Köszönöm a válaszokat! :)

A 15 nap innen ("Visszatérés és cserék" bekezdés alatt). Illetve ha itt lejjebb görgetsz, ott is 15 nap szerepel.

(#32017) Obyboy
Oh, értem! Akkor van lehetőség, hogy ne mindig pont ugyanazt a supportost találjam meg :) Igazából a nyelvi akadály csak az első probléma volt, a furcsa az volt, amikor én tudtam jobban, hogy global supportjuk van, illetve maga a tény, hogy 3 munkanap alatt nem sikerült cancel-ezni a vásárlásomat (tényleg próbáltam őket mindenféleképpen elérni, hogy ne küldjék ki nekem, mert csak fizetnek kétszer postaköltséget, semmi értelme :D).

(#32018) vin.pilu
Én is mindenképpen korábban terveztem! Van itt egy topik, ahol ezt írták: "You have 15 days from the time you receive the product to initiate a refund with OnePlus." És máshol is azt láttam, hogy a refund folyama megkezdése számít.

A honlapon azt írják, hogy "shipping cost covered". Viszont nem tudom, hogy ez hogyan valósul meg, ezért gondoltam hogy hátha már valaki csinált ilyet.

A ticketet nem zárták le, azóta is "high department"-ben van, és majd értesítenek, ha feldolgozták :D

Oh, sajnos nem találtam andy.z-t a fórumon :(

[ Szerkesztve ]

(#32021) vinpilu válasza icons (#32020) üzenetére


vinpilu
senior tag

Vásárlásnál van ingyenes szállítás, akció van már egy ideje, 100e forint felett ők állják a fuvart. Viszont visszaküldésnél neked kell gondoskodni róla, ha jól sejtem.

andy.z

(#32022) kano válasza vinpilu (#32021) üzenetére


kano
nagyúr

Szerintem is a visszaküldés költségét az ügyfél állja ilyenkor.

icons
Add el itt az aprón, árában simán elmegy, ha nem nyitod ki.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#32023) petipetya válasza kano (#32022) üzenetére


petipetya
nagyúr

Hibátlan készülék esetén szerintem is.

"nincs rá lezsóidő"

(#32024) janosibaja


janosibaja
őstag

OFF elnézést.

Rendet csinálok a névjegyeim között. Kikapcsoltam a szinkront. Ha a mobilon törlök egy névjegyet, akkor a szinkron visszakapcsolása után a Gmail szerverén a Címtárból törli az ott még feszt fenn lévő kontaktot, vagy leszinkronizálja a telómra? Melyik történik? Honnan hová szinkronizál?

Adatszinkront bekapcsolva végképp nem jó a dolog, mert itt nem részletezendő okok miatt nagy disznóól van az OPO-n. :R

(#32025) petipetya válasza janosibaja (#32024) üzenetére


petipetya
nagyúr

A desktop felületen is törlődni fog a névjegy.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#32026) janosibaja válasza petipetya (#32025) üzenetére


janosibaja
őstag

Köszi Petya. :R És ami a desktopon van, de a mobilon nincs, az megjelenik a mobilon?

(#32027) petipetya válasza janosibaja (#32026) üzenetére


petipetya
nagyúr

Igen, feltéve ha a mobilon a Névjegy / beállítások / megjelenési beállítások alatt aktív az a fiók és azon belül az a csoport, ahol az adott névjegy szerepel.

"nincs rá lezsóidő"

(#32028) janosibaja válasza petipetya (#32027) üzenetére


janosibaja
őstag

Csapna bele a mennykő! :W

Kitöröltem a "Helyi telefon fiók"-ot, a "Google fiók"-ot szinkronizáltam, s maradt vagy 15 névjegyem a 400-ból, a többi eltűnt, mint a kámfor... Még jó, hogy volt .vcf mentésem. Van valami ördögi kapcsolat a Helyi fiók és a Google között, mert olyanok törlődtek a Google fiókból, akiket csak a Helyi fiókból hajítottam ki...

Ha esetleg még lenne egy ötlet, hogy miként tudnám az összes névjegyemet a Google-n tartani úgy, hogy az tisztességesen szinkronizálódjon a mobil és a Címtár között. Azaz azonos legyen a tartalmuk, miután a desktopon gyomláltam. :R

(#32029) kerlas válasza janosibaja (#32028) üzenetére


kerlas
tag

Az elveszettek visszaszerzésére nincs ötletem, de az egy helyre rakást legegyszerűbben úgy tudod megoldani, hogy pótlod a hiányzó névjegyeket, majd exportálod a telóra egy file-ba, ezután törölsz mindent a telefonról, és a google fiókból is, majd importáláskor a google fiókot választod, hogy oda töltse fel a névjegyeket és meg is vagy.

(#32030) janosibaja válasza kerlas (#32029) üzenetére


janosibaja
őstag

Nagyon kösz a választ. :R

Miután megbuktam az előbb leírtakkal, azt tettem, hogy a mobilon rendeztem a névjegyeket, majd vcf-be exportáltam. Aztán, ahogy javasoltad, töröltem a Helyi fiókot, a desktopon a Címtáradt, s importáltam a vcf fájlt a desktopba. De az a helyzet, hogy a dög nem szinkronizálja le a mindet a mobilra, mert valami olyasmit ír ki, hogy "túl sok törlés", s NEM szinkronizálja le mindet, csak egy keveset.

Pedig jó a wifi, szinkron engedélyezve. :W Milyen hibát követhettem el?

(#32031) janosibaja válasza janosibaja (#32030) üzenetére


janosibaja
őstag

Most azzal gyötröm magam, hogy bekapcsolt szinkronnal javítom a mobilon, de erre meg visszajavít nekem pillanatok alatt mindent, amit kitörlök. Bocs, hogy telespammelem ezzel a topicot, de a szoftveres topicban semmi ötlet. :W

Ha van egy tipp, osszátok meg velem, köszi. :R

(#32032) petipetya válasza janosibaja (#32031) üzenetére


petipetya
nagyúr

Elvesztettem a fonalat. A címtár webes felületen van olyan menüpont, amivel vissza tudod állítani a korábbi mentést, például az 1 héttel ezelőttit.

"nincs rá lezsóidő"

(#32033) janosibaja válasza petipetya (#32032) üzenetére


janosibaja
őstag

Igen Petya, vissza is tudom állítani. Meg vcf-ből is. Csak a bennük levő, évek alatt felgyülemlett katyvaszt nem tudom helyrehozni.

(#32034) guyver


guyver
senior tag

Egy ideje cm13 snapshot van fent. volt olyan nightly ami jobb üzemidőt produkált. Van olyan cm13 nightly vagy alternatív rom, ami jónak mondható?

Poco F3 & Gear S3

(#32035) RetepNyaraB válasza guyver (#32034) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Június 17-i nightly (ill. az arra épülő lagfree) teljesen jó minden szempontból!

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#32036) kano válasza RetepNyaraB (#32035) üzenetére


kano
nagyúr

Nálam most a 24-i is jól teljesít.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#32037) kerlas válasza janosibaja (#32030) üzenetére


kerlas
tag

Nem rontottál el semmit, ez a Google egyik biztonsági funkciója, vársz egy napot, és le fogja szinkronizálni.

(#32038) janosibaja válasza kerlas (#32037) üzenetére


janosibaja
őstag

Csakugyan. Köszi szépen! :R

(#32039) Andras828


Andras828
tag

Sziasztok! Ne haragudjatok, de dilemmám van. Melyik romot érdemes felrakni? Lollipop, vagy MM mindegy, fő a stabilitás, kamera, gyorsaság, sok beállítási lehetőség, akku idő. Igazából Resurrection Remix, Sultan (főként a Lollipop) maradt bent. Melyik miért? Köszi! :) Ami még dönthet, az az updatelhetőség.

(#32040) Saccco válasza Andras828 (#32039) üzenetére


Saccco
nagyúr

Gyári? :U

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#32041) Obyboy válasza Saccco (#32040) üzenetére


Obyboy
addikt

Nova Launcher Prime használóktól kérnék egy kis segítséget. Ha belépek a menübe a felső sorban van pár ikon amit a Nova tett oda, jelenleg balról jobbra: Nova beállítások, Névjegyek, Kamera, és amit legutóbb használtam. Ezt a sort testre tudom szabni? Ha igen akkor hol/hogyan?

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#32042) Andras828 válasza Saccco (#32040) üzenetére


Andras828
tag

Ammá' fönvan. :D Nem rossz nem rossz, de a kamerával csak félig vagyok elégedett, hajlamos bugolni. Csak ennyi a kivetnivalóm, meg az, hogy nem akar frissíteni. :) Nyilván, ha gyári cos a legjobb, akkor az, de ha lehet, ki szeretném hozni a maxot a telefonból. :)

(#32043) Saccco válasza Obyboy (#32041) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nova beállítások -> alkalmazástár részen nincs valami?

(#32042) Andras828:
Értem. :D

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#32044) Obyboy válasza Saccco (#32043) üzenetére


Obyboy
addikt

Van egy olyan kapcsoló, hogy gyakran használt alkalmazások, ha ezt kikapcsolom akkor eltűnik az a sor. A problémám csak az a dologgal, hogy nem a leggyakrabban használtakat jeleníti meg. :(

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#32045) Zúzz


Zúzz
csendes tag

Üdv! Nem sikerült a 13ast felrakni,a régit 12-est pedig letörölte.Valaki segítene személyesen .Elmennék valakihez aki segítene Hajdúböszörményi vagyok Debrecen,Nyíregyháza.stb.

(#32046) Lacika0002 válasza Zúzz (#32045) üzenetére


Lacika0002
aktív tag

TWRP-D van? Hogy áll most a teló? Mit csináltál vele?

(#32047) Zúzz válasza Lacika0002 (#32046) üzenetére


Zúzz
csendes tag

Most azt írja ki ,hogy cyanogen,. alatta mod ready.OTG-N szerettem volna frissíteni. A supersu telepítést kért arra nyomtam rá,pedig fel volt telepítve.

(#32048) Zúzz válasza Lacika0002 (#32046) üzenetére


Zúzz
csendes tag

TWRP rajta van. A znh0eas2jk szerettem volna feltenni.

(#32049) ittakary válasza Zúzz (#32048) üzenetére


ittakary
nagyúr

egyszerűen töltsd le és csak install :) abszolút nem para felrakni

(#32050) Lacika0002 válasza ittakary (#32049) üzenetére


Lacika0002
aktív tag

Vagy fastbootból install. ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.