Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) doki13


doki13
aktív tag

Mist asszem bonusz meghivokat osztogatnak..

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#802) Keresztapper válasza axlfsi (#792) üzenetére


Keresztapper
senior tag

Az nem fog menni sajnos.

Szerk.:

Látom, #793) LógaGéza megelőzött...

Mondjuk azt nem nagyon értem, hogy a /storage/sdcard0-t miért nem lehet alapból külső meghajtóként és a rendszer számára is elérhetőként mountolni, mikor én évek óta így használom, és semmi gond sincs vele.

Viszont az MTP problémára az AirDroid helyett én ezt a kis programot használom, ha nem akarok kábelekkel bajlódni.

[ Szerkesztve ]

http://palscoffeetech.com/

(#803) micafighter válasza LógaGéza (#793) üzenetére


micafighter
nagyúr

Én úgy tudom egyébként hogy a CM-ben benne van még most is az USB mass storage, legalábbis nekem az SGS2-ömön egy CM variáns 4.4.4 -es Android van:

És úgy tudom azért hiányzik mégis az USB mass storage az 1+1ből mert nincs külön partíció az alkalmazásoknak és az user space-nek.

Viszont szerintem így jobban jártunk, mint ha külön partíciója lenne az alkalmazásoknak, és akkor korlátozott lenne a telepíthető alkalmazások mérete :U

De lehet rosszul tudom :B

(#804) #16820480 válasza Keresztapper (#802) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mert a /storage/sdcard0 nem külön partíció, hanem egy könyvtár. Ha külön partíció lenne, akkor meg az lenne a baj, hoyg miért nem lehet sd-re telepíteni alkalmazásokat, mert a rendszerpartíción elfogy a hely két játék után.

micafighter: Mert azon még elkülönített pratíciód volt, az új telefonokkon már nincs.

(#805) LógaGéza válasza micafighter (#803) üzenetére


LógaGéza
addikt

Az, hogy a CMben belerakták egyes verziókban (ha jól tudom a "hivatalos" CM11-ben nincs így benne), az más kérdés. Felettem az indokokat elmondták, és tényleg nem esik jól egyes folyamatosan futó programoknak, ha kirántják alóla a tárhelyet (lsd widgetösszeomlások :) ).

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#806) vitezlejszlo


vitezlejszlo
őstag

Úgy néz ki, mintha újra csapatnák a márhívókat.. 34404 kapott nemrég. Bizakodjunk testvéreim. Te is te.... Yoskatroll. :D

l

[ Szerkesztve ]

(#807) Lomha 8V válasza #16820480 (#804) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Hogy állsz a telefonnal? Cseréltél FW-t vagy Color OS-el tolod?

(#808) micafighter válasza #16820480 (#804) üzenetére


micafighter
nagyúr

Igen erre gondoltam én is :K

(#805) LógaGéza persze, én nem is vontam kétségbe amit írtál :) Csak kiegészítettelek annyival hogy bár stock androidból kivették az usb mass storage-t, egyes custom rom-okban van, de mivel 1+1nek nincs külön partició alkalmazásoknak így nem lesz usb mass storage módunk custom romoknál sem ha jól sejtem :)
Tényleg sok gond volt vele egyébként. De nem is látom a létszükségét FTP és AirDroid mellett, szerintem ezek sokkal kényelmesebb megoldások :)

[ Szerkesztve ]

(#809) #16820480 válasza Lomha 8V (#807) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nagyjából 5 perc után letoltam róla a ColorOS-t, rettentően nem áll kézre. Sokkal jobb a CM szerintem, és nem is nehéz feltenni. Még azon gondolkodom, hogy az AOSP CM-et feltegyem a CM11S helyett, mert az már 4.4.4-nél tart, és szerintem nem nagyon érintenének azok a funkciók, amik specifikusak az S verzióban. Illetve talán a navigációs gombok választása igen, mármint hogy a fizikai gombok elrejthetőek legyenek. Valaki, akinek a CM nightly van fent megnézné, hogy ott is át lehet-e váltani a képernyőn levő gombokra?

(#810) Lomha 8V válasza #16820480 (#809) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Királyság, sejtettem, hogy lecserélted. Nekem is az elsők között lesz a Color cseréje Cyanogen-re. Hol találtál leírást hozzá?

Mindenkinek: Össze kéne dobnunk egy kiemelt hozzászólást, ahova szépen bekerülhetnének az új infók, meg mindenféle. Pár héten belül sokan kézhez kapjuk a készüléket (reméljük) és akkor beindul majd itt jobban az élet. Tudja valaki, hogyan kell ilyet gyártani?

(#811) micafighter válasza Lomha 8V (#810) üzenetére


micafighter
nagyúr

Itt leirtam honnan lehet letölteni a CMet. A flashelése annyi, hogy ráteszed telóra, reboot recoverybe, wipe és flasheled. Érdemes előtte egy backupot csinálni recoveryből és a backupot lementeni gépre. Viszont így még nem lesz rootolva a teló, ahhoz fel kell oldani előbb a bootloadert, ami minden adatot töröl a telefonról, így ha rootot akarsz akkor érdemes a bootloader feloldásával kezdeni.

[ Szerkesztve ]

(#812) Lomha 8V válasza micafighter (#811) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Szuper, köszi. :R

(#813) #16820480 válasza Lomha 8V (#810) üzenetére


#16820480
törölt tag

Akkor már le sem kell írjam, hogy a oneplus.cn fórumán volt leírás hozzá :D

(#814) micafighter válasza #16820480 (#813) üzenetére


micafighter
nagyúr

oneplus.cn -> nagyon szép, dizájnos az oldal :) kár hogy nem tudom elolvasni :DDD csak kíváncsiság képp, te érteni kicsi kinai? :)

[ Szerkesztve ]

(#815) LógaGéza válasza Lomha 8V (#810) üzenetére


LógaGéza
addikt

Gondolom lesz majd Összefoglaló, ha az alapokat kitapasztaltuk (háttérbe próbálkozunk azért :) ). Elkezdeném én is a saját build készítést, ha lenne valaki, aki szívesen tesztelgetne - én sajnos nem tudom megtenni, mert még mindig nincs meg a készülék...

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#816) #16820480 válasza micafighter (#814) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ja, mivel ez a szakmám, és itt élek pár éve... :)

(#817) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

(#815) LógaGéza: Az mindenképp kelleni fog, mert egyre többeknek lesz ilyen és akkor majd igen jól fog jönni egy szájbarágós leírás mindenhez. Milyen build-et szeretnél amúgy?

(#816) sheratan: Akkor Te leszel az MA-s OnePlus One fórum hivatalos kínai kapcsolata! :D

(#818) vitezlejszlo


vitezlejszlo
őstag

Na frankon atugrott az osztogatas, 36k-sak is mar kapnak en meg a 35k vegen csak egy lfszt kaptam a sggmbe :)

Nem baj, kivarunk :)

l

(#819) micafighter válasza Lomha 8V (#817) üzenetére


micafighter
nagyúr

,,Akkor Te leszel az MA-s OnePlus One fórum hivatalos kínai kapcsolata!" :C +1

(#818) vitezlejszlo Nézzed az emailed spam mappáját is !!44!négy! :)

[ Szerkesztve ]

(#820) kosturica válasza #16820480 (#816) üzenetére


kosturica
őstag

Jajj de jó, akkor gondolom megkérhetlek -nagy tisztelettel- :) , hogy hozzál nekem egy 1+1-et? Akkor megúsznám ezt a meghívó és vám mizériát! :DDD

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#821) #16820480 válasza Lomha 8V (#817) üzenetére


#16820480
törölt tag

Oké, és kivel tartom a kapcsolatot? :D

kosturica: Persze, ha vársz szeptember végéig... Amúgy ha az aliexpress eladótól rendeled, akkor elvileg nem sokkal drágábbra jön ki, és elég gyorsan kézbe tudod kapni.

[ Szerkesztve ]

(#822) LógaGéza válasza Lomha 8V (#817) üzenetére


LógaGéza
addikt

Mindenféleképp CM alapút. Anno már foglalkoztam ezzel, gyártottunk egyik haverommal jó pár ROMot, azóta is folyamatosan követem az eseményeket. Akkor is az volt a véleményem, hogy nem azt rakom bele ami nekem tetszik, hanem amit a közösség szeretne benne látni.

sheratan

Én várok szeptember végéig ;]

[ Szerkesztve ]

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#823) kano válasza #16820480 (#821) üzenetére


kano
nagyúr

Te leszel a kapocs a ferde szemek és a tágra nyílt szemek között. :DD :DDD :C
Most akkor hivatalosan ki is neveznénk a mi Kínába beépített O+O ügynökünknek. :R
Fedőneved: 1+1 ügynök lesz. :C :Y Vagy legyen inkább 1+ ügynök? Vagy lehet 1 ügynök is. :))

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#824) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

(#821) sheratan: Igazából nem is a kapcsolatra gondolok, hanem leginkább a nyelvtudásodra. Gondolom Kínában komoly tudásbázis lesz a telefon körül, de sajnos a Kínai nyelvhez kevés a google fordító. :D

(#822) LógaGéza: Ez jól hangzik, dicséretes. :K Ha lesz majd időm, szívesen beállok tesztelgetni, de most váltok céget és lehet, hogy ott nem lesz annyi szabadidő. De ha tudok, segítek. :)

(#825) micafighter válasza kano (#823) üzenetére


micafighter
nagyúr

1-es ügynök +1 :DDD

(#826) vitezlejszlo válasza micafighter (#819) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Nezek en mar midnent, de nem adja :(

(#827) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Ebben a pillanatban jött az e-mail, hogy feladták a csomagot. Már a FedEx rendszerében is megjelent. :C

(#828) doki13


doki13
aktív tag

Sheratant én is fűzőm egy 64gigás teloért :DD

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#829) micafighter válasza doki13 (#828) üzenetére


micafighter
nagyúr

A végén annyi telefont fog magával hozni hogy magát is csak csempészve tudja behozni Magyarországra :DDD :DDD

(#830) kosturica


kosturica
őstag

Itt ma 427 USD! Tudom, JÖHET még rá ÁFA, béfa meg céfa. :DD

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#831) MartOOn


MartOOn
addikt

Nem ugy volt h a CM-re sűrűn jönnek a frissitesek? Mintha ilyen heti rendszeresseg remlene... Vagy a 11s-re ez nem vonatkozik? Pl a duplakoppos lezarast javithanak... En hasznalnam de igy h 6x kell odabokni es kozben folyamatosan az ertesito panelt akarja lenyitni igy hanyagolom... Tettem oda egy alvas gombot. :) inkabb mint a hw-st zaklatni...

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#832) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Megjelent a banggood.com kínálatában is:

[link]

Erről az oldalról már rendeltem egy halom mindent, korrektek.

(#833) micafighter válasza kosturica (#830) üzenetére


micafighter
nagyúr

Sajnos jön is, mivel Item location: Hongkong, Hong Kong. Így a pontos ára 426.39*1,27=541,5153 $ ~ kb 126 ezer magyar forint, amiben postai szállítás van benne.

[ Szerkesztve ]

(#834) #16820480


#16820480
törölt tag

Van egész sok infó kínaiul, de akkora szemétdomb a kínai fórumuk (ahogy a többi itteni gyártóé is), hogy elég nehéz kihámozni akármit is belőle...

MartOOn: A 11S az külön dolog, de ide is elvileg 2 hetente kellene jönnie frissítésnek, vagyis ezt ígérték, de eddig egy kisebb frissítés jött csak, már nagyon időszerű lenne a következő.

[ Szerkesztve ]

(#835) ZoleeHU


ZoleeHU
tag

Kb. tudható, hogy mikorra várható Pre-order?
Nagyon kéne egy ilyen telefon ;]

(#836) micafighter válasza ZoleeHU (#835) üzenetére


micafighter
nagyúr

Pontos dátumot még sajnos nem tudunk, most elkezdték osztogatni egész serényen a meghívókat, ha tartják az ütemet akkor szerintem augusztus vége vagy szeptember környékén már lesz preorder.

(#837) ZoleeHU válasza micafighter (#836) üzenetére


ZoleeHU
tag

Köszönöm a választ.

(#838) kosturica válasza Lomha 8V (#832) üzenetére


kosturica
őstag

Ez is kínai cég?

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#839) ZoleeHU válasza kosturica (#838) üzenetére


ZoleeHU
tag

Facebook oldalt elnézve, igen.
"Banggood is one of up and coming online retailing powerhouses in China."

(#840) kosturica válasza ZoleeHU (#839) üzenetére


kosturica
őstag

Ahham! :)

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#841) Lomha 8V válasza kosturica (#838) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Igen, kínaiak. Mindenféle szir-szart rendeltem már tőlük, ilyen értékes dolgot mondjuk még nem. De minden megjött és olyan volt, ahogy le volt írva.

(#842) bajaki válasza Lomha 8V (#827) üzenetére


bajaki
őstag

Komolyan? Az szép. Az én pénteki preorder rendelésemről még semmi hír. Ráadásul már nincs is preorder opció az eladónál. Hát marha jóó.... :W

(#843) Keresztapper válasza bajaki (#842) üzenetére


Keresztapper
senior tag

Én is tűkön ülök, de azért ma küldtem egy e-mailt, hogy megkapta-e a befizetésemet (persze tudom, hogy meg), és ha igen, akkor mikorra számíthatok a feladásra. Eddig nem jött válasz.

http://palscoffeetech.com/

(#844) bajaki válasza Keresztapper (#843) üzenetére


bajaki
őstag

Na ennyi....kicsit noszogatni kell. Ráírtam chat-en, hogy mi van már. Nem válaszolt semmit, de ráfrissítettem a rendelésre és már ott a TN. Igaz nem él még, de már ez is valami.

(#845) micafighter: Így van, de akkor ne írja oda a hirdetéshez, hogy raktáron. Mert ha tényleg van raktáron akkor ne porosodjon már ott. :)

Szerk.: Még tegnap délelőtt írtam neki e-mailt, semmi. Most chaten sem válaszol.

[ Szerkesztve ]

(#845) micafighter válasza bajaki (#842) üzenetére


micafighter
nagyúr

Írj az eladónak. A preorder azért preorder mert 15 napja van feladni neked.

Szerk.: nekem 1 napon belül válaszolt minden üzenetemre :) Ha most írtál neki akkor szerintem holnapig legkésőbb válaszolnak neked is.

[ Szerkesztve ]

(#846) virkir válasza vitezlejszlo (#818) üzenetére


virkir
veterán

nyugdjál le a picsába :D
32 ezernél nem ment ki több meghívó ha lehet hinni ennek a statisztikának

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#847) Lomha 8V válasza bajaki (#842) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Én a stock-ot választottam, gondolom azért gyorsabb (meg drágább :DDD ). Már az eladó is írt, hogy átadták a FedEx-nek és kövessem nyomon és blabla, de a lényeg az volt, hogy most leszállítják Angliába és onnan fogják beküldeni Magyarországra. Így kerülik ki a vámot, ezek szerint.

(#848) bajaki válasza Lomha 8V (#847) üzenetére


bajaki
őstag

Így van. Angliáig akkor nem is lehet követni a csomagot? Neked él a TN?

Egyébként nem tudom észrevetted-e, de amikor Te rendeltél akkor volt még Preorder lehetőség is. Most ugyanannyiba kerül a stock mint tegnap a Preorder.

(#849) doki13 válasza virkir (#846) üzenetére


doki13
aktív tag

Én is regeltem,és az a szép hogy egy kukkot se tudok angolul... :DD

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#850) axlfsi válasza Keresztapper (#216) üzenetére


axlfsi
veterán

Erre kaptál esetleg választ? Engem is érdekelne. Köszi!

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.