Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) Csapoati


Csapoati
nagyúr

A forma szerintem a fotón mellette lévő G3-ra hasonlít, de nem vészes az egybeesés. Maga a telefon jó, az ára sem lenne rossz, csak ha valaki tényleg minden sápot megfizet, akkor már annyira nem ütős, bár még így is a többi csúcsteló alatt marad. Viszont itt nincs semmi extra (se IP-védelem, se Knock Code, se különösebben jó kamera vagy "prémium" design), így szerintem mifelénk a geekek játékszere marad, illetve annak lehet jó, aki csak a szűz Androidot akarja egy nagyon korrekt, de semmiben nem kiemelkedő telefonban, szoftveres/hardveres extrák nélkül.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#2) petipetya


petipetya
nagyúr

Először az Oppo Find 7a, aztán most a OnePlus One. El vagyunk kényeztetve, köszi a tesztet. :C El is olvasom gyorsan.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#3) kokyt


kokyt
senior tag

Nagyon minőséginek tűnik, már csak a csomagolást és a tartozékokat tekintve is. Így kell ezt csinálni.

(#4) roli543


roli543
őstag

Brutális! Áfával stb. is megéri az árát, csak ugye a gari, bár kétlem, hogy nagy baja lenne, masszív kis telefon ez!! Bár lejjebb nyomná a nagy gyártók árait!

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#5) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Kár a kínai gariért, nagyon jó cucc. Tarolna!

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6) Viktor0610 válasza Csapoati (#1) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Jó, hogy odaírtad, hogy szerinted hasonlít a G3-ra, mert szerintem meg egyáltalán nem. Illetve annyiban igen, mint minden érintőkijelzős készülék. Az előlapot szinte teljes egészben kitölti a kijelző. :D :P

Szerintem azért nem hasonlít a G3-ra, mert a G3 formája kerekítettebb, a G3 kijelzője alatt ott a fémes felület a cég logójával, nevével, iletve a OnePlus One egész előlapja egyszínű, fekete. :D

A készülék maga szerintem is szuper, csak nekem már nem kellene ekkora méretű készülék, néha a Hongmi is nagy.

Juteszembe, Rusi:
Mit keres az iOS7 téma a készüléken?!? Uninstall neki, de rögtön!!! :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#7) Tomy Yayo


Tomy Yayo
senior tag

Ha már olyan lenyűgöző, örültem volna egy képnek a dobozról, tartozékokról. Lehetne még pótolni kedves cikkíró, vagy tulaj, akárki legyen is az? :)

[ Szerkesztve ]

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#9) Zolik


Zolik
senior tag

annyira lenyűgöző, hogy itthon nem is lehet kapni, és magyarországra nem is szállítanak (vagy max sufni gsm boltba S5 árába megkapod)

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#10) petipetya


petipetya
nagyúr

Remek telefon, folyamatosan bújom róla a youtube videókat is. A CM-ért, 3GB RAM-ért és a hangszóró elhelyezkedéséért (is) a OnePlus One lehet a következő választottam jövő nyáron. :C

"nincs rá lezsóidő"

(#12) Luck Dragon

Köszönöm a tesztet, és fej ajánlónak is. Nagy szomorúság övezi hogy kis országunkban nem lehet megvásárolni, vagy megtekinteni és kipróbálni. Szívesen megtapogatnám. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#13) leslien válasza petipetya (#10) üzenetére


leslien
nagyúr

" OnePlus One lehet a következő választottam jövő nyáron." jó eséllyel addigra lesz meghívód is :DDD

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#14) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Aki még nem látott CM rendszert annak egy jó kis bemutató is volt a cikk.
Amúgy elgondolkodtató a telcsi - ha most lennék telefon vásárlása előtt, akkor megfordulna az esélyesek között.

leslien: 389 dolcsi az alap verzió, itt nem kell meghívó, aki pedig ért hozzá simán rádobja a CM-et a ColorOS helyett.

[ Szerkesztve ]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#15) Zolik válasza CoolBoy323 (#11) üzenetére


Zolik
senior tag

és a garancia? nekem megéri az a + 20-30 ezer ft egy itthon vett készülékért a gari miatt.
meg ez a meghívásos rendszer, limitált darabszám. annyira taszít. ha lesz rá keret inkább s5-öt fogok venni, mert ez a nagyképű piramisjátékos hypos bekerülős módszer nem jön be!

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#16) Thaaleum


Thaaleum
aktív tag

Nagyon jó "kis" telefon. Remélem lesznek még ilyen egzotikus tesztek itt a MA-n.
Amúgy Rusi, te beszélsz a videóban? Olyan jó volt már egy új hangot hallani! :)

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#17) Bog válasza Tomy Yayo (#7) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Igen részletesen benne van a videóban.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#18) CoolBoy323 válasza Zolik (#15) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Hajrá, vedd is azt a s.art!!

Kép a doboz egyik dobozáról:

[ Szerkesztve ]

(#19) Dinsdale


Dinsdale
tag

Nagyon tutinak tűnik, bár én félnék ennyit kiadni egy bizonytalan garanciájú készülékért.

Nem értem miért kell mindig odaírni hátrányként az FM rádió hiányát. Hallgat még valaki manapság üvöltő reklámos FM rádiót?

(#20) leslien válasza ghiottone (#14) üzenetére


leslien
nagyúr

igaz,de mi a garancia h nem akad fent "mire ideér, jön a vám, áfa és ilyesmik" ezért vártam volna én is a meghívót és végül feladtam vettem oppo find 7a :DDD

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#21) maximilian4 válasza CoolBoy323 (#18) üzenetére


maximilian4
addikt

Nézőpont kérdése hogy mi a szar. Én nem szaroznám le egyértelműen, mert van amiben jobb.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#22) atike


atike
nagyúr

Jó irány.... Tényleg már csak a hivatalos hazai forgalmazás illetve garanciáztatás kellene... :) Merjünk nagyot álmodni... :DDD

(#23) haddent


haddent
addikt

Csak "tetszett"? :F
Üzemidő 7/10 3100 mAh -val? Mondjuk az Xperia Z2 is annyit kapott.
Galaxy S5 meg 9/10 és ajánlott. Aha :DD Tapasztalatból mondom, hogy a Z2 tovább bírja mint az S5, jóval. És fogadni mernék, hogy a OnePlus One bizony a Z2 -vel verseng. Dehát Samsung uralom van muszáj nyomni...

[ Szerkesztve ]

(#24) draco31


draco31
veterán

Jó kis masina!!

A CyanogenMod-ról csak annyit, hogy nekem annó az X8-amon volt, de csak 2.3-as változat, ugyanezeket a beállításokat tartalmazta az is már. Talán a fényerőt nem lehetett ennyire állítani, de volt sok egyéb más hasznos dolog.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#25) virkir válasza ghiottone (#14) üzenetére


virkir
veterán

Hja csak pár sebből vérzik.
Mire ideér szállítással alsó hangon 125k egy 16GB-os verzió ami lássuk be elég karcsú tárhely egy ilyen készüléknél.
Mivel garancia nemhivatalos kínai ha gondod van vele Phileas Fogg kétszer körbemegy mire visszakapod, esetleg, javítva/cserélve, ha szerencséd van.
A 64-es meg nem áll meg 150k alatt amennyiért azért már nem egy best buy.
Ha az a töketlen cég végre hozzáférhetővé tenné globálisan, a kiírt árakon akkor azt mondnám, hogy tényleg flagship killer de így legfeljebb boci a flagship nyomdokvizén.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#26) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Ez sima Lenovo Camera alkalmazás, ami ezen van. Én is ezt használom, egyszerű, jó. A legtöbb funkciót amin itt örvendeztetek, a Lenovokón (meg ami még támogatja) is be lehet állítani, GravityBox nevű szuper programmal. Én maradok a 4000-es aksinál, és a Lenovonál továbbra is. :)

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#27) Simi87


Simi87
senior tag

ez a benchmark baromság mikor lesz elfelejtve?

(#28) diabolika


diabolika
tag

Szintetikus tesztekben nem olyan jó?Lehet,hogy ők nem csalnak? :DDD

Tiszta hülye aki nem normális.

(#29) Hintalow


Hintalow
senior tag

Tetszik, sajnos ez már nem az a kategória, amit telefonért kiadok, de határozottan tetszik.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#30) lazlogogola


lazlogogola
tag

Szép kis telo.
Köszi a tesztet! :R

(#31) AS


AS
félisten

Hm furcsa ez a sebesség teszt. Olyan mintha fake SD 801 lenne benne,.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#32) Lionking01 válasza virkir (#25) üzenetére


Lionking01
tag

Én is hasonlóképpen gondolom, csak már nem mertem leírni, mert a Kínai készülékekhez mindig ez írom, hogy egyszer kell megvenni és az ember nyakán marad, mert eladhatatlan lesz. Persze nem eladni veszi senki sem, mégis eladja majd, valamikor, amikor egy EU garanciás készülékkel fogják összehasonlítani, mind árban, mind pedig tudásban, és senkinek sem fog kelleni.

Arról nem is beszélve, hogy az LTE vajon működik az EU-ban?

(#33) #16820480


#16820480
törölt tag

Jó telefon :C

Csak tényleg mostmár gyúrhatnának rá, hogy elérhető legyen a reklámozott piacokon rendesen.

(#34) Plazmacucci válasza AS (#31) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nexus 5 sem ér el annyit mint a többi SD800-as telefon. Gondolom a stock droid nem csal.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#35) FET-MEN


FET-MEN
veterán

Nagyon jó gép. Nagyon jó cikk :R

Iphone 7

(#36) fi:zi'k válasza haddent (#23) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nincs hivatalos forgalmazás, így nem kaphat jobbat. ;)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#37) axlfsi válasza virkir (#25) üzenetére


axlfsi
veterán

"A 64-es meg nem áll meg 150k alatt"

Ne haragudj, de ezt miként számoltad ki? Ugyanis (persze, ha van meghívód hozzá és nem a feláras, lehúzós webshopokból veszed), pl. Németországba 299€ az ára és már benne van a(z ottani, német) ÁFA.
Onnantól kezdve, már a Te döntésed, hogy ismerős hozza haza (ha van olyanod kint) vagy post forwarding service-szel, némi felárért (kb. 110ezer alatt megáll és ez a 64GB-os Sandstone Black, amit példának okádék hoztam fel).

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#38) ghiottone válasza virkir (#25) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nem mondtam, hogy meg kell vásárolni. :N ezért is vettem 2 hónapja Moto X-et gyártói garanciával (91e volt). elveim alapján nem adok ki többet 100e forintnál egy telefonért.
A gari tényleg érdekes.Nekem egy tabletet kellett volna visszaküldenem, de leleveleztem a pandawillel és Magyarországon megcsináltattam, aminek állták a felét - ez is több mint a semmi.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#39) xmaas


xmaas
őstag

Kiraly keszulek ha nem lenne ez a franya magyar vam meg ado mizeria akkor tenyleg best-buy lenne , nem artana ha nyitnanak legalabb egy darab webshopot EU- ba es akkor onnen szalitani raktarbol

(#40) ucli válasza kokyt (#3) üzenetére


ucli
senior tag

A kartondoboz az a postázás miatt van.
De ennek is vannak hibái, nem is egy.
Minőségin néz ki de annyira nem az, a hátlap oldala kopik, és van egy sárga képernyő hiba, ami alatt a kijelző alsó-és felső részét homályosító sáv.
Egyébként korrekt az ára is, 22.-edikétől lehet majd rendelni.

(#41) fi:zi'k válasza ucli (#40) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Mikortól? ;]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#42) Rusi válasza Tomy Yayo (#7) üzenetére


Rusi
senior tag

Készült kép a dobozáról, de sajnos a fotó rossz lett, elrontotta a fókuszt a fényképező, amikor pedig ez kiderült, már nem volt nálam a telefon. Viszont ha a videót megnézed, abban benne van a doboz és a tartozékok is.

Ahogy a cikkben írtam (és a képek is bizonyítják), a 4G hibátlanul működött vele, pedig ez a kínai széria.

Azt is leírta Bog nem egyszer, hogy itthon nem kapható, kínai garanciás telefon nem kaphat Ajánlottat, hiába olyan klassz gép, mint pl ez itt.

[ Szerkesztve ]

Mobilaréna (2010-2017)

(#43) virkir válasza axlfsi (#37) üzenetére


virkir
veterán

Na arról a német 299€-ról egy linket lennél kedves mert az érdekes lenne.
Ugyanis a lenten.de-n is 315,99 a Németországból szállított 16GB-os a 64-es meg 346,99 de az Kínábol jövős tehát rámegy a közteher.
A postforwarding-ról meg még nincs igazán tapasztalat de jó az esély, hogy arra is meg kell fizetni valahol forgalmi adót.
Meghívós marhaságot meg felejtsük már el mert...
Alig alig adnak ki.
Magyarország jelenleg nem szerepel a szállított országok között meghívóval sem.
Tehát aki most akar venni az legfeljebb a "lehúzós" webshopból teheti meg.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#44) Farcy


Farcy
csendes tag

Tulajdonosként mondom, hogy megéri beszerezni!! Nálam 80 ból jött ki az egész pakk ( Xiaomi Piston füles, Edzett üveg a képernyőre, tok) úgy, hogy repcsivel hozta egy ismerősöm.
Ennyiért nekem tökéletesen és bőven megérte!

Xiaomi Mi3 --> Oneplus One 16Gb

(#45) Lionking01 válasza virkir (#43) üzenetére


Lionking01
tag

"A postforwarding-ról meg még nincs igazán tapasztalat de jó az esély, hogy arra is meg kell fizetni valahol forgalmi adót."

De meg ám. Sőt. Annak ugyebár saját, szolgáltatási díja is van. Nekem is van UK accountom a postbox UK oldalon, de egyszer nem tudtam kihasználni, mert annyira drága lett volna, hogy egyszerűen nem érte meg.

(#46) fi:zi'k válasza Rusi (#42) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Legközelebb szólj, lefotózom én rendesen. :))

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#47) ucli


ucli
senior tag

Ki vette fel a videót a cikkben?valami nagyonokos volt-jól kezdődik a taiwani gyártó :W :DDD

(#41) fi:zi'k:július 22

(#48) daninet


daninet
veterán

Ez úgy CyanogenMod ahogy a Huawei rendszere MIUI. Legalább bevallottan az, nem úgy mint hüvelynél. :P ;]

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#49) doki13


doki13
aktív tag

Elvileg ausztriába lesz...csak hogy mikor???

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#50) Obyboy


Obyboy
addikt

A 3100mA aksi mellé nem kapott véletlen ez is egy VOOC töltőt, mint a Find7a?

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.