Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21351) Sanzaa válasza ittakary (#21337) üzenetére


Sanzaa
senior tag

70500-ért veszem postával együtt, innen a hardverapróról. [link] A Oneplus One-hoz be lehet regisztrálni, hogy 2 év garis legyen?
Köszönöm a válaszokat

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#21352) enginev3.0 válasza vitezlejszlo (#21349) üzenetére


enginev3.0
félisten

De nekem ott nincs frissitesek menüpont

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#21353) Obyboy válasza rocsoka (#21340) üzenetére


Obyboy
addikt

Én standard szállítással rendeltem pár hete(készülék+flip tok+screen protector). Egyik szerdán megrendeltem következő szerdán megjött, de nekem kellett vagy 2 nap hogy összeszedjék a csomagot.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#21354) rocsoka válasza Sanzaa (#21351) üzenetére


rocsoka
csendes tag

Es 16g vagy 64g veszed ezert a penzert?

Nem nem lehet regisztralni sot nagy valoszinuseggel a kinai verziot kapod amit at mokoltak mar... Marad gariba az ami az 1 evbol hatra van.

Szanj ra meg egy pici penzt es rendel vadi ujat!!!!!

OnePlusOne - Samsung led fullHD 3D - Gigabyte PA67a-UD3-B3, intel i5, samsung 16GB 1600mhz, Asus strix gtx970 4GB OC, Samsung SSD EVO750 250GB, Western Digital Blue HDD 1TB, Chieftec 500w, Logitech Z906 5.1 THX, TP-LINK Archer c5 AC1200

(#21355) rocsoka válasza Sanzaa (#21351) üzenetére


rocsoka
csendes tag

Bakker most nezem 16g ezt felejtos!!!
A gyartotol a 16g szallitassal 2 ev garival 86000ft a 64g meg 96000ft persze szallitassal......

OnePlusOne - Samsung led fullHD 3D - Gigabyte PA67a-UD3-B3, intel i5, samsung 16GB 1600mhz, Asus strix gtx970 4GB OC, Samsung SSD EVO750 250GB, Western Digital Blue HDD 1TB, Chieftec 500w, Logitech Z906 5.1 THX, TP-LINK Archer c5 AC1200

(#21356) Obyboy válasza Sanzaa (#21351) üzenetére


Obyboy
addikt

Szerintem is vedd meg inkább a hivatalos oldalról ~80k ért a 16Gb-os vagy ~90k-ért a 64Gb-os verziót, itt tuti a 2 év EU gari. Véleményem szerint microSD foglalat nélkül sovány a 16Gb.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#21357) enginev3.0


enginev3.0
félisten

És hogy rakom fel a hivatalos legújabb droidot garancia vesztés nélkül? :D Az sem baj ha rootolt rom :R

Eleinte vannak csak kérdéseim, aztán hamar segítővé válok én ;] :K

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#21358) peterson1190 válasza enginev3.0 (#21357) üzenetére


peterson1190
tag

Ebben a telefonban az a lényeg hogy bármit móklsz rajta szoftweresen nincs gari vesztés.
Xda ról le lehet szedni a legfrissebb hivatalos romot, recovery menüből fel lehet tenni simán.
Vagy különféle toolkitek is segítenek, talán összefoglalóban van is link.

[ Szerkesztve ]

Alcatel ?>3310>Cxt55>ZTEBlade 3>Xperia X8>Lenovo S650>LG G2>Lenovo vibe X2>Honor 6>Sony Z2>Huawei Mate 7>OnePlus One>Galaxy S6 edge>Honor 8>Galaxy S7>Galaxy S8>Mi Mix 2S>Pixel 4XL>iphone8>Iphone11>Mi10>Note20 Ultra>Zenphone 9

(#21359) Pőze válasza enginev3.0 (#21357) üzenetére


Pőze
aktív tag

Én épp most csináltam meg. Először is bootloadert kell nyitni aztán TWRP-t telepíteni. Majd a signed flashable zipet felrakod TWRP alól.

link:http://click.xda-developers.com/api/click?format=go&jsonp=vglnk_14352461711168&key=f0a7f91912ae2b52e0700f73990eb321&libId=ibccg2rx01000n4o000MAjohejv84&loc=http%3A%2F%2Fforum.xda-developers.com%2Foneplus-one%2Fgeneral%2Fofficial-cm11s-roms-ota-updates-t2906746&v=1&out=https%3A%2F%2Fwww.androidfilehost.com%2F%3Ffid%3D24052804347761631&ref=https%3A%2F%2Fwww.google.dk%2F&title=%5BROM%5D%5BOTA%5D%20Mirrors%20for%20official%20Cyanogen%20rom%E2%80%A6%20%7C%20OnePlus%20One%20%7C%20XDA%20Forums&txt=cm-12.0-YNG1TAS2I3-bacon-signed.zip

Egyébként bootloader nyitás, rootolás nem jár garancia vezetéssel. :)

[ Szerkesztve ]

(#21360) tihibaby válasza Pőze (#21359) üzenetére


tihibaby
senior tag

A gyári frissítést simán a gyári recovery-ből is fel lehet tenni,nem kell bootloadert nyitni,se twrp-t rakni a telefonra.

(#21361) enginev3.0 válasza Pőze (#21359) üzenetére


enginev3.0
félisten

Edzés után neki esek :R

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#21362) Sanzaa válasza Obyboy (#21356) üzenetére


Sanzaa
senior tag

Rendben, nagyon köszi a tippeket. Elolvasom otthon az összefoglalót. A lenovo vibe z2 pro-val szemezek még ezen kívül, de annyit nem esik jó rászánni egy telefonra. (ennyit sem)

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#21363) Shyciii


Shyciii
veterán

Sziasztok. Használja valaki a portolt ColorOS Camera-t?

(#21364) FémKuka


FémKuka
tag

Hali!
Napokban kijött gyári romra van scrolling cash fix?

Galaxy S6 32GB

(#21365) Pőze válasza FémKuka (#21364) üzenetére


Pőze
aktív tag

Lenne egy kis problémám amire nem találok megoldást. A gyári Kitkat ról OTA zippel felraktam a lehető legújabb cm12s-t.

Valamiért a közelség érzékelő nem működik, pedig flasheltem most utólag a lollipop modemek közül is párat de a közelség érzékelő még mindig nem működik. :(

(#21366) Shyciii válasza FémKuka (#21364) üzenetére


Shyciii
veterán

Ezt tartalmazza a legújabb CM12S:

Update Name
12.0 YNG1TAS2I3 Incremental

Description
This update provides fixes for the following items:
* Touchscreen sensitivity
* Bluetooth connectivity with several in-car systems
* MMS sending on several carriers

(#21367) hedgehog válasza Shyciii (#21363) üzenetére


hedgehog
senior tag

nekem fenn van a telón a ColorOS kamera is, de nem nagyon mélyedtem bele... inkább a moddolt CameraNextet, meg az alap Google Camerát használom

-- aka p3d3str1an

(#21368) FémKuka válasza Shyciii (#21366) üzenetére


FémKuka
tag

Nem a kijelző érzékelési problémára gondolok, hanem a scrollozás közbeni mikcrolag -okra. Volt rá egy pár megás zip.

Galaxy S6 32GB

(#21369) Shyciii válasza hedgehog (#21367) üzenetére


Shyciii
veterán

Kár. Pont az lett volna a kérdésem, hogy a ColorOS Camera és a moddolt CameraNext közül melyik lehet a jobb. Egy másik telón még gyerekcipőben láttam a ColorOS Camera-t, és tetszett, csak sok funkcoója nem működött. Nem tom, hogy ezen mennyire működik. CameraNext-el vannak gondok, bug-ok?

(#21370) Madoc válasza Shyciii (#21369) üzenetére


Madoc
veterán

Kipróbáltam mindkettőt. A color os kamera nekem jobban bejött beépülők vannak hozzá. Keress vissza ,linkeltem az összeset.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#21371) fornettisuti


fornettisuti
veterán

nálam color oskamera az elsődleges, ha panoráma kell, akkor meg gugli kamera

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#21372) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Na mindjárt neki esek a telefonnak
Most akkor csinálhatom toolkittel, hogy gyorsabb legyen, vagy inkább ne? Nem igazán félek tőle, de ha azt mondjátok hogy ne, akkor nem

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#21373) Shyciii válasza Madoc (#21370) üzenetére


Shyciii
veterán

madoc, fornettisuti

Köszönöm mindkettőtöknek. Az XDA-n fent van minden, akkor letöltöm. Nekem pluginben max a professional mode kell, más nem. Remélem tudja a 60fps, 120fps slow motion-t is.

(#21374) Tibko8 válasza Pőze (#21365) üzenetére


Tibko8
senior tag

Próbáld fastboot-on vissza rakni 44S-t. Ha azután sem működik akkor szerintem garanciába vissza.
Nekem akkor volt vele gondom amikor TWRP-n keresztül valami mókolt rendszert és akkor szállt el.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#21375) Saccco válasza enginev3.0 (#21372) üzenetére


Saccco
nagyúr

Csak a ROMot szedd le, másold a telefonra, aztán recovery (kikapcs majd hang le+bekapcsolás), update zip vagymiaszösz felmegy, wipe cache, restart és voila.

Itt (571MB) találod, neked stock recovery megoldás kell.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#21376) Pőze válasza Tibko8 (#21374) üzenetére


Pőze
aktív tag

Megoldottam a hivatalos oldalról flashaltem a cm12s-t fastboot alól. MInden király. :)

(#21377) enginev3.0 válasza Saccco (#21375) üzenetére


enginev3.0
félisten

Oké :R
A rooton meg még elgondolkodom, hogy kell-e vagy sem, de szerintem megleszek nélküle :)

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#21378) hedgehog


hedgehog
senior tag

Woot, OnePlus Cardboard! Reméljük a szállítási költség megmarad 2KHuF alatt, mert akkor egyből kattintom az Ordert, amint él a gomb :) (van egy kínai replika elsőgenerációs Cardboardom, hatalmas fun a PhotoSphere képeket nézegetni vele, de nem tökéletes a lencsetartása meg ilyesmi, szóval amúgy is akartam egy újat)

-- aka p3d3str1an

(#21379) axlfsi válasza Sanzaa (#21351) üzenetére


axlfsi
veterán

De szep rajta az a folia :U
En ujonnan sem vennek 16GB-osat, akkor inkabb sporolj hozza meg 10ezret es vedd meg jovo honapban a 64-est vagy kerj kolcson :) Nagyon(!) sokat szamit a tarhely beli kulonbseg, plane(!!), ha meg fotozol, videozol is neha. Hidd el, meg fogod banni (mellesleg ez igy draga erte, de te tudod, te penzed).

[ Szerkesztve ]

*** ALLY-t keresek *** ˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#21380) petipetya válasza axlfsi (#21379) üzenetére


petipetya
nagyúr

Mintha csak én raktam volna fel. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#21381) Saccco válasza axlfsi (#21379) üzenetére


Saccco
nagyúr

+1 anno a 16GB-os G2 is leginkább emiatt ment a levesbe... Nagyon kevés az a tárhely.
Nekem most kb. 5GB alkalmazás + 7GB kép és videó van a telefonon a 16-osnak itt már vége is lenne, 64-esen viszont még van 40 giga (!) helyem.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#21382) ittakary


ittakary
nagyúr

Van olyan aki Nexus 6-ról / -ra váltott? Ha esetleg lenne valakinek néhány gondolata a OnePlus One vs Nexus 6 témakörben, nagyon megköszönném :)

Nem tudok dönteni és jól jönne a segítség :D

(#21383) tihibaby válasza axlfsi (#21379) üzenetére


tihibaby
senior tag

+1..Sőt én már ezt is rendesen belaktam,mert egy játékgyűjtögető hörcsög vagyok.
De ez a teló az első,aminél nem vakargatom a fejem,hogy most hogy legyen,pont elég a 64...khm...akarom mondani 54gb tárhely! ;)

(#21385) Danika256


Danika256
aktív tag

Sziasztok

Mivel a Boeffla kernelbe bekerültek az LCD beállítások, talán végre van lehetőség a kijelzőt olyan szépre varázsolni, mint O2-n volt.. :)
Ebben kérném a segítségeteket, hogy legyetek szívesek, valaki írja le az O2 gyári LCD beállításait :)

Köszi előre is!!

(#21387) Madoc válasza ittakary (#21382) üzenetére


Madoc
veterán

Egyértelműen a nexus! S3-al ne hasonlítsd már egy fejlesztői készüléket. A főzött romok arra készülnek és csak átportolják a többire. Az oneplus cm alapu viszont nexuson az aosp és a cm is testreszabott.Ha a kamera a fontos viszont akkor a oneplus a nyerő. Ha megválsz a nexustól írj rám.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#21388) axlfsi válasza ittakary (#21382) üzenetére


axlfsi
veterán

Ebben nem tudok segiteni, de.... miert adod el a Xbox One-t? Mindentol menekulsz, ami ONE? :D
Viccet felreteve, nagy konzol rajongo a csalad (en plusz a ket lanyom :D ), most egy jtagelt gepet nyuzunk 6526265 jatekkal es lassan tervben van a kövi generacio...
(mondjuk, ha lenne most egy normalis, 50"+ TV-m, meg is vennem, de csak a Dying Light miatt :) ).

*** ALLY-t keresek *** ˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#21389) Madoc válasza axlfsi (#21388) üzenetére


Madoc
veterán

+1 xbox forever :C

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#21390) Gman999


Gman999
tag

Sziasztok! Gondolom nem a legjobb helyre írok mert itt mindenkinek van ilyen teloja de teszek egy próbát. Amerikából vinnék haza egy ilyen telefont eladásra, kíváncsi vagyok hogy lenne e igény rá?

(#21391) WOT-H-A-C válasza ittakary (#21382) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Szerintem is kicsit túl agonizálod. :)

Passzold el a 1+ t, ha már unod. Most még relatíve emberi áron elmegy és költözz be a Nexusba. Aztán ha nem tudod megszokni akkor jöhet majd a 1+2! Gondolom úgy is az a cél :) A Nexusból szerintem elég jó áron ki tudsz majd szállni.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#21392) Obyboy válasza Gman999 (#21390) üzenetére


Obyboy
addikt

A hazai weboldalról rendelve két év EU gar jár a telefonhoz. Ha jól tudom az Amerikai piacra gyártott modelleket csak az USA-ban lehet gariztatni ha valami gond van vele. Lehet találsz egy bevállalós embert aki jutányos áron hajlandó megvenni. Én inkább rendelnék a hivatalos oldalról, mint kéz alól vennék (pl 10 ezerrel) olcsóbban.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#21393) sonyz7 válasza FémKuka (#21368) üzenetére


sonyz7
tag

Itt megtalálod őket: [link]
Nem próbáltam, nem 12s van nálam fent.

Mi 10 pro

(#21394) petipetya


petipetya
nagyúr

Korábban volt téma, hogy nem lehet egy bökéssel ki-bekapcsolni a mobilnetet a gyorsbeállítások sávon. Emellett a profilok közötti váltás esetén sem kapcsolja a hálózatokat a telefon a kívánt módon: pl. utcai profilon LTE, munkahelyin HSDPA, míg az otthonin a 2G lenne tökéletes.

Akiknek rootolt a telefon, azoknak működik ez a hálózatok közötti váltás a profilokban?

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#21395) somasz


somasz
addikt

Új frissítést fel tudom rakni twrp-ből adatvesztés nélkül, letöltés után?
OTA talált frissítést, pár megás, de nem megy fel.

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#21396) enginev3.0 válasza somasz (#21395) üzenetére


enginev3.0
félisten

En zipbol raktam fel de a gyári recovban
Nem hasznaltam twrp-t :)

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#21397) ittakary válasza somasz (#21395) üzenetére


ittakary
nagyúr

Én gyári Recoveryből raknám fel a helyedben, 1 kattintás visszaállitani Bacon Root Toolkittel

(#21398) FémKuka válasza sonyz7 (#21393) üzenetére


FémKuka
tag

Köszönöm. Tökéletesen működik :)

Galaxy S6 32GB

(#21399) kinghaxor


kinghaxor
aktív tag

Sziasztok. Újfent OTG problémám lenne. Van nekem egy usb3-as Sandisk Extreme típusú 32 gigás penem. A probléma az, hogy nem tudom normálisan használni a telefonnal. Felismeri szóval azzal nincs gond. Viszont ha másolni vagy esetleg írni szeretnék rá akkor vagy azt írja ki a telefon, hogy ehhez a művelethez nincs jogom, vagy elkezdi de pár másodperc után eltűnik a meghajtó és megszakad a művelet. A pen tökéletesen működik a számítógépemmel sőt mindenhova ezt viszem és eddig soha semmilyen problémám nem volt vele sehol. Mindenhol működik csak a telefon a kivétel. Lehetséges, hogy az usb3 miatt van baja? Használ valaki usb3-as pendrive-ot a telefonnal? Előfordulhat még, hogy a kábel a rossz, de most vettem, vadi új és nincs másik szóval azt nem tudom kiszűrni cserével. Sőt sajnos most másik pen sincs nálam így egyenlőre csak érdeklődnék, hogy kinek, hogy működik ez a dolog.

Most nézem, hogy minden csatlakoztatás során létrejön egy lost.dir nevű üres mappa a pendrive-on amit a telefon hoz létre rajta. Ezt sem igazán tudom hova tenni. Ha törlöm legközelebb újra megcsinálja.

[ Szerkesztve ]

(#21400) hedgehog válasza kinghaxor (#21399) üzenetére


hedgehog
senior tag

A fájlrendszert megnézted a pendriven? Fat32, és úgy is ezt csinálja?

-- aka p3d3str1an

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.