Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) viewdetails válasza btudos (#549) üzenetére


viewdetails
addikt

btudos
Nem, az évszázad hülyesége, hogy droidon kell task killer. Na az tényleg kiírthatatlan. :D

savoo
Stimmt, ezért írtam. Csak meg ne szédüljön a Symbian lépcsőkorlátai után a hirtelen jött szabadságban. :))
Cserélhető launcher, appok garmadája, file kezelők... :D
Egyébként nem lenne baj ezekkel a barkács megoldásokkal, ha nem lenne velejárója pl. az "mkv-ban raktam fel filmet a telefonra, mi játsza le, mert XPlayer nem, YPlayer sem, ZPlayer meg fizetős, és nincs ncore-on sem fent." jellegű problémák halmazainak megjelenése. Ha meg nem játsza le, akkor ugye minek kivetíteni?

[ Szerkesztve ]

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#552) konyi79 válasza viewdetails (#546) üzenetére


konyi79
addikt

Nem wp fikába akartam fordulni nyugi, szeretem a 925-öm mert jó telefon. Nem véletlen nem vettem droidot sem, mert rühellem a google egyre erősebb politikájával együtt, szinte kiárusítja az ügyfeleit. Mostani NSA ügy kapcsán is szerintem az a legnagyobb bajuk, ingyen figyelték észrevétlen a forgalmukat, nem pedig pénzt ajánlottak érte! De akkor is fura számomra, hasznos dolgoknak miért kellett eltűnnie az okostelefonokból, és azt sem tudom mit nem lehet ezen megérteni. Égyébként én is örvendve látom, a nokia mérnökei próbálják a dolgaikat belelopni a wp-be. Hajrá.

(#553) Die HaPpY :)


Die HaPpY :)
tag

Sziasztok!

Én is 925 vásárlás előtt állok. Egy Samu S2-ről ugranék a WP univerzumba. :B
A samu nagyon jó hardver, semmi bajom vele. Nekem is inkább a zandroid öszegányolásával van. Romcserék hetente, ilyen-olyan root, stb. Van vagy 260 alkalmazásom, amiből használok 8-at max. Ezt elégeltem meg benne. Hiába millió app van, kb 3/4-e hulladék. vagy fagyasztja a telót, vagy melegszik, beakad a progi stb.
A WP letisztultsága, egyszerűsége fogott meg.
Az OTG vitához meg annyit tennék hozzá, hogy az S2 tudja az otg,t de két év alatt ha 2x használtam akkor sokat mondtam! Jó ha van, de minek? :U
Egyedüli szívfájdalmam hogy a 32 GB-os változat csak vodkafonnál kapható :(((
Üdv.

...::: CS 1.6 o=(===> The One And Only! //ZTE Blade-Galaxy S2-Lumia 925-Lumia 640-rengeteg egyéb droid- Apple Iphone 6S Plus- Apple Iphone 8 Plus- Apple Iphone 12 Pro

(#554) viewdetails válasza konyi79 (#552) üzenetére


viewdetails
addikt

konyi79
Én tök nyugodt vagyok, felőlem azt fikázol amit akarsz. ;)
Ami az NSA-t illeti, ne aggódj, az MS volt az első, aki önként és dalolva TELJES hozzáférést biztosított a Live szolgáltatásokhoz. Magyarul hotmail, skype, messenger, stb. Én azért használom őket, és ennek ellenére nem tartok tőle, hogy a TEK holnap hajnalban kelt.
Hasznos dolgokat kiváltották más hasznos dolgok. DLNA. Ha nem tudja a TV, veszel 19.000-ért (kb. 4 darab jó minőségű HDMI kábel ára) pl. edigitalban FHD, DLNA képes, HDMI csatlakozós médialejátszót (5 évig jó lesz), és nemcsak a telefon tartalmát, hanem a PC-n tárolt képeket, zenéket, filmeket is lejátszod. Utazásra lehet kapni USB kulcs méretűt is, HDMI csatlakozó pedig a Hotel TV-ken is van.

Die Happy
Hiányozni fog a ROMolgatás. És a sok app. Tájékozódj előtte, mielőtt geek telefonról váltasz consumer-re. ;)

[ Szerkesztve ]

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#555) Die HaPpY :) válasza viewdetails (#554) üzenetére


Die HaPpY :)
tag

viewdetails
4 év android után (legelső ZTE Blade-em volt, utána jött az S2) nyugodtan mondhatom hogy a funkcionalitás számomra fontosabb mint a milliónyi app.
Csak egy észrevétel: kb 1 hétig figyeltem a szokásaim, és azt állapítottam meg, hogy amire használom a telefonom (a hívás+sms+ébresztő kombón kívül): Whatsapp, facebook, foursquare, fényképezés, instagram, navi, céges email. Ennyi. se több se kevesebb. Ezt a WP egyszerűsége teljesen lefedi nekem :K

...::: CS 1.6 o=(===> The One And Only! //ZTE Blade-Galaxy S2-Lumia 925-Lumia 640-rengeteg egyéb droid- Apple Iphone 6S Plus- Apple Iphone 8 Plus- Apple Iphone 12 Pro

(#556) inthro


inthro
aktív tag

A napokban szeretnék venni egy Lumia 920-at vagy egy 925-öt, de mintha a 925 kijelzőjének nagyobb fényereje lenne. Fehér háttérrel néztem, mert a feketével nem annyira szembetünő a dolog, de szerintetek tényleg nagyobb a fényereje az utóbbinak? Számomra ez fontos dolog lenne, köszönöm ha segitetek :)

◕‿◕

(#557) Wa2x_ válasza inthro (#556) üzenetére


Wa2x_
veterán

Igen, jobb a 925 fényereje, próbáltam.

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#558) inthro válasza Wa2x_ (#557) üzenetére


inthro
aktív tag

Köszönöm :) Igy könnyebb választani.

◕‿◕

(#559) viewdetails válasza Die HaPpY :) (#555) üzenetére


viewdetails
addikt

Én is hasonló gondolatmenet alapján váltottam. Aztán volt némi meglepetés, kellett pár hét, mire a megfelelő workaround megoldásokat megtaláltam. Amúgy hajrá, fémház és Carl-Zeiss rulez! :)

[ Szerkesztve ]

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#560) viewdetails


viewdetails
addikt

Kijött az új Nokia Camera. Wa2x_, eltüntették a sárgásodást alacsony fényerőnél! :D

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#561) Wa2x_ válasza viewdetails (#560) üzenetére


Wa2x_
veterán

Tapasztalat vagy olvastad vagy irónia? :D

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#562) viewdetails válasza Wa2x_ (#561) üzenetére


viewdetails
addikt

Este kipróbáltam, szerintem érezhetően jobbak a képek.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#563) Wa2x_ válasza viewdetails (#562) üzenetére


Wa2x_
veterán

Mutatsz pár képet?

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#564) viewdetails válasza Wa2x_ (#563) üzenetére


viewdetails
addikt

Ez egy darab, energiatakarékos 60W-nak megfelelő izzó mellett készült.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#565) Wa2x_ válasza viewdetails (#564) üzenetére


Wa2x_
veterán

Köszi! Tényleg jobb a WB. Remek portré! :D

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#566) savoo


savoo
addikt

Másnak is FC-zik a Nokia Camera app?

(#567) Wa2x_ válasza savoo (#566) üzenetére


Wa2x_
veterán

FC?

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#568) savoo válasza Wa2x_ (#567) üzenetére


savoo
addikt

Force Close. Fényképezés után ha megakarom nézni a képet, akkor néha ezt írja ki.

[ Szerkesztve ]

(#569) nicu71 válasza savoo (#568) üzenetére


nicu71
addikt

igen,épp az imént csinálta 920-on kétszer egymás után.Különösebben nem idegesitem rajta magam,a kamera működött a kép elkészült,de hogy miért irta ki? :F

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#570) viewdetails válasza Wa2x_ (#565) üzenetére


viewdetails
addikt

Wa2x_
Köszi, igyekeztem mosolyogni. :D
Amúgy 920-as tulajok szerint rosszabb a post process miatt az elkészült kép náluk, mint a frissítés előtt, én a 925-ön ilyet nem vettem észre.

savoo
Nem tapasztaltam. Restart Windows...? ;)

[ Szerkesztve ]

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#571) konyi79 válasza Wa2x_ (#567) üzenetére


konyi79
addikt

:DDD
Neked nyílván nem volt még droidod...

(#572) Wa2x_ válasza savoo (#568) üzenetére


Wa2x_
veterán

Sose volt még ilyen problémám. :N

(#571) konyi79: De volt, nem is kevés ideig.

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#573) savoo válasza viewdetails (#570) üzenetére


savoo
addikt

Vót má' :)

(#574) konyi79


konyi79
addikt

Nem semmi ez a WP8...
Belaktam a második 925-öm, mert az elsőt lenyúlták (legális kunyera, nem lopás). Azon vagány voltam, minden push ment, viber, skype, IM+pro. Na most semmi. :DDD Sőt, amint kilépek az alkalmazásból, azonnal meg is szűnik az elérhetőségem hiába van engedélyezve a háttérben futásuk. Ki érti ezt?

(#575) ZCoyote


ZCoyote
őstag

Hello,

Van valamilyen jó minőségű, ajánlott tok 925-re?

Romani ite domum.

(#576) Wa2x_ válasza konyi79 (#574) üzenetére


Wa2x_
veterán

Össze kell újra szoknotok, elhagytad, így megrendült a bizalma. :(

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#577) konyi79 válasza Wa2x_ (#576) üzenetére


konyi79
addikt

:U Ó, hogy erre nem gondoltam! Pedig csak 2 hét volt, és szereztem vele egy WP usert. Igazán megérthetné....

(#578) zoo8800 válasza konyi79 (#574) üzenetére


zoo8800
veterán

Cseréljetek ;]

rip and tear, until it is done

(#579) janist81


janist81
tag

Sziasztok,

Korábban írtam, hogy power gombbal bajom volt, boldogan jelentem, kicserélték, sőt a hátlapot is, mert miután visszarakták az erdetit, nem illeszkedett megfelelően.
Nemrég vettem észre, hogy fekete háttérnél van a kijelzőn 2 helyen kicsit eltérő árnyalatú folt, annó az S3 -amnál fórumon azt írták, hogy amoldenél előfordulnak ragasztófoltok a kijelzőn, az is így nézett ki.

Más is tapasztalta, érdemes ez miatt is visszavinni :(?

(#580) nikilauda válasza janist81 (#579) üzenetére


nikilauda
senior tag

Én még nem láttam Amolednél ilyen foltot. Volt már talán iPhone-nál, de ott is azt mondták, hogy ha megszárad,akkor eltűnik. Próbáld gariztatni ezt is!

[ Szerkesztve ]

(#581) janist81 válasza nikilauda (#580) üzenetére


janist81
tag

Én is csak sötétben, fekete háttérnél látom, nem túl zavaró, S3 momon is volt hasonló, szerintem ez miatt nem gariztatom (még), csak az érdekel, hogy én fogtam -e ki halmozottan gyári-hibás modellt, vagy megszokott a probléma.

(#582) Rob700


Rob700
senior tag

Kevés 925 képet lehet látni. Linkelhetnétek folyamatosan...

iPhone 12 128GB Black 

(#583) inthro válasza janist81 (#579) üzenetére


inthro
aktív tag

Örülök, hogy írtad hisz most szeretnék venni egyet, de nem tudom eldönteni, hogy 920 vagy 925... Nincs esetleg olyan valaki akinek van mind a kettő? :) Tegnap nyomkodtam egy 925-öst és a kijelző fényereje jobb. Ami nekem fontos lenne és a vékonysága ami miatt könnyebben kezelhető, még egy kézzel is, hisz elérem hüvelyk ujjal a kijelző bal felső sarkát.

◕‿◕

(#584) Wa2x_ válasza Rob700 (#582) üzenetére


Wa2x_
veterán

Az aláírásomnál találsz képeket! ;)

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#585) savoo válasza janist81 (#579) üzenetére


savoo
addikt

Én múlt héten vettem, nekem semmilyen hardveres gyártási hibája nincs. (kopp-kopp...)

(#586) demigodno1


demigodno1
tag

Valaki találkozott olyannal, hogy a kezdőképernyőn nem mutatja a telefon a hogy hány százalékon van a töltés? Nekem egyszercsak eltűnt, és sehogy sem tudom visszaállítani.

(#587) Tris2011


Tris2011
csendes tag

Sziasztok!

A hétvégétől én is 925 tulaj lettem. Feleségem pedig 520-at kapott.

Sokat olvastam vásárlás előtt a 925-ről és a WP8 rendszerről és nagyon tetszett látatlanban is dolog, de élőben használni ezen a készüléken.... hááát... csak annyit tudok mondani, hogy WOW

Nagyon bejön a rendszer és a készülék is. 2 nap intenzív használat után már sok mindenre rájöttem, de minden új felfedezés arról biztosít, hogy ez az én rendszerem és telefonom. Mindent tud amit kívánhat egy felhasználó és mindezt gyorsan és igényes kivitelben kapja meg ezzel a készülékkel.

Androidról váltottam, és már most biztos vagyok benne, hogy nem bántam meg! :)

Bár tudom, hogy ez nem 520-as topic, de a feleségem is oda van a "saját választottjáért"... ;)

Nokia Lumia 925 - Samsung Galaxy S5 Duos - Samsung Note 5 Duos - Samsung Galaxy S7 Edge Duos - Samsung Galaxy S8+ Duos - Samsung Galaxy S10+ - Samsung Note 20 Ultra

(#588) BobTail válasza Tris2011 (#587) üzenetére


BobTail
őstag

Jó ezt olvasni :) Üdv a klubban!

(#589) viewdetails válasza demigodno1 (#586) üzenetére


viewdetails
addikt

A kezdőképernyőn? Letörölted a widgetet. A zárképernyőn? Nézd meg az akkujelző programod beállításait.
Gyárilag nincs %-os kijelzés, csak ha megnézed a Beállítások menüben.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#590) savoo válasza viewdetails (#589) üzenetére


savoo
addikt

"Letörölted a widgetet"

A mit? Istenkáromlás!!! ;]

(#591) Wa2x_ válasza savoo (#590) üzenetére


Wa2x_
veterán

Biza' :DDD :D

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#592) viewdetails válasza savoo (#590) üzenetére


viewdetails
addikt

Mea culpa. :D A Csempét. Mondom CSEMPÉT: :DD
De közben volt itt előttem egy droidos készülék, és azt kellett babráljam, ezért a fogalmi zavar. :D

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#593) savoo


savoo
addikt

Hát most olyan problémám van, hogy játszottam egy játékkal (eléggé melegedett) majd egyszercsak elment a hang, utána hívni akartam az asszonyt nem volt semmi hang a hangszóróban. Újraindítottam, detto ugyan ez a helyzet kihangosítva van hang, viszont simán nincs, plusz sms érkezésekor is van hang, de pl zenénél meg nincs...

(#594) viewdetails válasza savoo (#593) üzenetére


viewdetails
addikt

Ha még mindig fennáll a hiba nézd meg az NSU tesztelős részével. Egyébként a belső hangszóród vehetett érzékeny búcsút a paneltől, forrasztási hiba miatt -> szervíz.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#595) savoo válasza viewdetails (#594) üzenetére


savoo
addikt

Már épp úton voltam a szervizbe amikor mondom még Megpróbálom a hívást, és jó volt.... Tuti köze van a melegedéshez...

(#596) viewdetails válasza savoo (#595) üzenetére


viewdetails
addikt

Melegítsd fel ismét, és nézd meg, ha megint nem reagál, akkor tuti valami forrasz hiba. Nehogy kora nyáron jöjjön a meglepetés, az első 25-30 fokos, napsütéses időben.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#597) savoo válasza viewdetails (#596) üzenetére


savoo
addikt

Az lesz... :)

(#598) savoo


savoo
addikt

Na kb 10 perc játék után megint elnémült a hangszóró... Holnap szerviz.

Most már van is hang, pedig kb 2 perc telt el. Most nem melegedett fel annyira, gondolom elég volt neki ennyi idő is. Remélem holnap is fogom tudni produkálni a szervizes előtt is ezt a hibát. Amilyen "mázlim" van ott nem fog előjönni.. :D

[ Szerkesztve ]

(#599) viewdetails válasza savoo (#598) üzenetére


viewdetails
addikt

Legalább fixen előhozható belőle. :(((

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#600) savoo válasza viewdetails (#599) üzenetére


savoo
addikt

Megint nem jó.. Viszont lenne egy kérdésem. Az eq-t és a dolbyt azt nem csak akkor lehet bekapcsolni, ha rávan dugva valami a jack kimenetre?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.