Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7001) SsPL711 válasza spider80 (#7000) üzenetére


SsPL711
őstag

Nem, 8.1 + Cyan.
Mert?

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#7002) spider80 válasza SsPL711 (#7001) üzenetére


spider80
őstag

csak amiatt,hogy a beépített ms messengerrel kommunikálsz a családtagokkal telóról. Ez csak 8.0-án van,nem?

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#7003) SsPL711 válasza spider80 (#7002) üzenetére


SsPL711
őstag

Igen azzal, de nem FB-on.
A FB integrációt vették ki belőle 8.1 alatt.
Családi szoba, vagy mi a csuda az működik továbbra is.
Közös naptár, feladatlista, fényképek...stb. megosztás működik rendesen.

[ Szerkesztve ]

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#7004) spider80 válasza SsPL711 (#7003) üzenetére


spider80
őstag

Ja tényleg,bocsi. Látszik,hogy régen is 1 emberrel használtam összesen. :)

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#7005) szaber76


szaber76
csendes tag

Hello

Segítséget kérnék L925 induláshoz.
Most készülök venni egyet, 7 évig N95 8Gb-om volt :C (amúgy tökéletes csak a csúszkánál elkopott és mindig ki kell hangosítanom) Droid meg az alma nem szimpatik, marad a WP, alacsony kategóriát nem akarok, de a legújabb csúcsot se így elsőnek, hátha mégse jövünk ki.

Tehát így L925 "szűzként" mire figyeljek, milyen kiegészítőket telepítsek, mit frissítsek, mik a gyengéi?
Próbálok visszaolvasni, de ez túl sok oldal, ha vki leírná vagy adnátok egy linket ahol ezek így összefoglalva le vannak írva az jó lenne.

Előre is köszi :R

(#7006) leslieke válasza szaber76 (#7005) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Frissítst mindent, amit felajánl. Program meg egyedi igény kérdése.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#7007) Gusztáv válasza szaber76 (#7005) üzenetére


Gusztáv
addikt

Nyilván érdemes a Nokia Lumia appokat telepíteni.
gyengéi: szerintem az akkus üzemidő, ha netezel
mire figyelj: szerintem érdemes rá valami tokot/hátlapot venni, mert baromira csúszik

Laci

(#7008) szaber76 válasza leslieke (#7006) üzenetére


szaber76
csendes tag

leslieke (PH! félisten), Gusztáv (őstag)
:R

[ Szerkesztve ]

(#7009) szaber76


szaber76
csendes tag

HÍVÁS RÖGZÍTŐ?!?!
WP7-re van ilyen app, de ott írták hogy WP8-on nem működik mert valami biztonsági okból a WP8 rendszer hívásnál a mikrofont elnémítja más appok részére. Állítólag ez sehogy se kerülhető meg... :((
De nekem majd kell ilyen! Tudtok ilyen alkalmazást?
Vagy valaki oldja meg, hát magyarok vagyunk, ez nem foghat ki rajtunk!
Valaki tud valamit szóljon légyszi!

(#7010) viewdetails válasza szaber76 (#7009) üzenetére


viewdetails
addikt

"Vagy valaki oldja meg, hát magyarok vagyunk" :C LOL, you made my day! :DDD

Nem megoldható egyelőre, rendszerszinten van leszabályozva.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#7011) Gusztáv válasza szaber76 (#7009) üzenetére


Gusztáv
addikt

Mivel ez elég sok országban törvénytelen (köztük Magyarországon is), nem véletlenül maradt ki. A külső appok meg nem sok mindenhez férnek hozzá a rendszeren belül, ez egyfelől jó dolog, mert így nincs túl sok értelme kártékony kódot írni WP-re, de be is korlátozza a appok lehetőségeit.

Laci

(#7012) kiskakas


kiskakas
senior tag

működő VPN-t összehozott már valaki 925-el? van egy futo vpn szerverem itthon, ill probáltam már pl külföldön létrehozott vpn accountokkal is,de sehová nem tud csatlakozni.

(#7013) bluemirage válasza kiskakas (#7012) üzenetére


bluemirage
őstag

Ugyanebben a cipőben járok. A céges hozzáféréshez kellene. Abból most ki vagyok zárva, mert ott csak az PPTP vagy az IPSEC egyik fajtája az L2TP támogatott.
A WP 8.1 jelenleg az IPSEC IKEv2-es fajtáját támogatja, de ez nem nagyon elterjedt, jobbára csak középszerű Cisco routerek, vagy afeletti cuccok tudják, de ezeket nem is egyszerű bekonfigurálni. A WP szakmai topikban is megerősítették a múlt héten, hogy a 925-re is érkező következő update (várhatóan év vége, köv. év eleje) már tartalmazza az IPSEC-es L2TP-t amit majd minden router már támogat. Ha ez kevés, akkor részt lehet venni a MS béta programjában. Ehhez a Developer Preview alkalmazást kell telepíteni, azzal már hozzáférsz hivatalosan 8.1-es következő, de még bétás update-jéhez és ott már megjelenik a VPN-es menüben az L2TP. PfD-vel is rövidíti a MS általánosságban ezt a béta projektet, de valszeg' ismered is.

A WP-s telefonok valszeg biztonsági okokból nem támogatják az egyik legelterjedtebb, talán kicsit kevésbé védett, régi PPTP-t. A Windows Mobile még támogatta anno, ahogyan minden PC a világon és talán minden SmartPhone OS.

Van valami 3rdParty app-os megoldás is WP alá, mint pl. Juno Pulse VPN (ha jól emlékszem). Ha ezt felrakod a telódra, akkor az IKEv2 mellett megjelenik még egy opció, ez a Juno-s dolog, de ehhez lehet, hogy szerver oldalra is kell telepíteni valamit, nemcsak a kliens-re, azaz a telóra.

Meliora sunt bono inimica

(#7014) kiskakas válasza bluemirage (#7013) üzenetére


kiskakas
senior tag

koszi az infokat, enis az L2TP-t kerestem,de csak IKEv2 volt/van..:(

(#7015) hdtomi


hdtomi
senior tag

Frissült a Lumia Creaitve Studio és van már SZÍNCSERE funkció, többször olvastam itt a fórumon, én is vártam már. (ki is próbáltam, elsőre nem mentette a képet, de ki-be lépés után sikerült, több képen is kipróbáltam)

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#7016) DearMan válasza hdtomi (#7015) üzenetére


DearMan
tag

Ideje volt. 😊😇

(#7017) santa clause


santa clause
aktív tag

Reggel a telóm belefagyott az indulásba T-logónál megállt, nyomtam egy hangerő le+power gombot. Újraindult de 5:20-ról indult az óra, ha automatikusra állítom nem frissíti le se az időt se a dátumot. Nyomtam soft resetet de semmi, HR lesz belőle mi? :W :W

(#7018) Gusztáv válasza santa clause (#7017) üzenetére


Gusztáv
addikt

Nyugi, rakd át manuálisra, állítsd be, majd egy idő után rakd vissza automatikusra. Szokott ilyet csinálni, ezért tök felesleges HR-t csinálni.

Laci

(#7019) santa clause válasza Gusztáv (#7018) üzenetére


santa clause
aktív tag

Ez hálózati hiba lehet vajon?? :N

(#7020) viewdetails válasza santa clause (#7019) üzenetére


viewdetails
addikt

Nem tudni, de előfordul. Ha esetleg gyorsabb merülést vagy alkalmazás hibát észlelsz érdemes megfontolni és HR-t nyomni és mentésből visszatölteni.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#7021) bajaki


bajaki
őstag

Még mindig erősen gondolkodom egy ilyen készülék vásárlásán. Jelenleg egy OnePlus One-t használok, ez pont az a méret, ami nagy, de nem elég nagy mondjuk olvasáshoz.

Tervben van egy Lumia 925 és Nexus 7 II páros, szerintem az elég ütős lenne, de nem merek belevágni a dologba. Egyszer már kiábrándultam a WP-ből a Lumia 710 idején....próbálok neki bizalmat adni, hátha most pozitívat csalódok. Ahogy látom az appokkal nem lesz gond. Van minden amire szükségem van, illetve napo szinten használok.

(#7022) aurora65


aurora65
tag

Sziasztok!Van alami olyan program ,ami ha rádugom a telefont,leszinkronizálja a fotókat,videókat,zenéket stb...Olyan mint az Iphonehoz az Itunes.

(#7023) spider80 válasza bajaki (#7021) üzenetére


spider80
őstag

Ha netezni ott lesz a nexus,akkor vágj bele nyugodtan! Telefonnak tökéletes a 925.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#7024) bigsee válasza aurora65 (#7022) üzenetére


bigsee
addikt

Igen, Windows-nak hívják...! ;)

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#7025) aurora65 válasza bigsee (#7024) üzenetére


aurora65
tag

Azt hittem van külön szinkronizáló! 😃 Ez jó! Köszi!!!

(#7026) kelekyle


kelekyle
őstag

Srácok, garizós kérdésem lenne.
Fekete képnél vagy háttérnél több helyen ronda beégés, folt van a kis Lumiamon... Azt garanciában egyből cserélik vagy szaroznak vele hogy az amoled az ilyen ?

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#7027) spider80 válasza kelekyle (#7026) üzenetére


spider80
őstag

Ezek ragasztási foltok. Többé-kevésbé mindegyik amoled kijelző ilyen. Ha cserélik is egyből,akkor sem biztos,hogy jobb lesz az új.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#7028) kelekyle válasza spider80 (#7027) üzenetére


kelekyle
őstag

Keretem picit sérült legalább az jobb lenne :D

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#7029) spider80 válasza kelekyle (#7028) üzenetére


spider80
őstag

Akkor próba szerencse. Samsungnál cserélték az ilyet mindenkinek. csak van akinek sokkal rosszabb lett :)

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#7030) Gusztáv válasza aurora65 (#7022) üzenetére


Gusztáv
addikt

Win 7-re és 8-ra van WindowsPhone alkalmazás, a 7-re kicsit fapados, a 8-as verzió rendben van (bár nekem a Zune jobban tetszett).

Laci

(#7031) aurora65 válasza Gusztáv (#7030) üzenetére


aurora65
tag

Köszi! Most le is töltöttem de nem sokkal látom jobbnak mintha háttértárként áthúzogatom a cuccokat.A szinkronizálást annyiban látnám jobbnak,hogy nem kell böngészkedni,hogy milyen fotót,videót tettem már át a laptopra.

(#7032) kelekyle


kelekyle
őstag

Még egy kérdés!
Hova érdemes vinni gariba ? Melyik módszer a leggyorsabb ?

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#7033) Gusztáv válasza kelekyle (#7032) üzenetére


Gusztáv
addikt

Én a Váci út 30 alatti szervízbe szoktam vinni a céges telefonokat, ott elég gyorsan dolgoznak.

Laci

(#7034) kelekyle válasza Gusztáv (#7033) üzenetére


kelekyle
őstag

Köszi!
Azzal én is szemeztem már, mert elég közel van :B

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#7035) Sterilzona


Sterilzona
senior tag

Sziasztok.
Bocsi,de nem kovetem a forumot. Egy kedesem lenne. Nektek is szarakodik sokszor a viber ?

(#7036) hroberto válasza Sterilzona (#7035) üzenetére


hroberto
veterán

Előfordul. A Viber nem épp a tökéletesen megírt program mintaképe.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#7037) olahroberto


olahroberto
tag

Segitség :)

Hova szedi le a letöltött fájlokat a telo?Milyen mappába?Hol keressem?

(#7038) leslieke válasza olahroberto (#7037) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Downloads? :F

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#7039) btudos válasza olahroberto (#7037) üzenetére


btudos
veterán

Files

Itt keresd a Downloads mappát.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#7040) olahroberto válasza btudos (#7039) üzenetére


olahroberto
tag

köszönöm :R

(#7041) bobie


bobie
tag

Egy röpke sztori, a mai napról:
Délelőtt csörgött a telefonom.A rendőrségtől kerestek, hogy nekem van egy Lumia 925-ös készülékem mert látták, hogy az OLX-en hirdettem.Mondom ja megvan még. Nos nem megvenni akarták hanem leellenőrizni mivel a környékemen megpattintottak egy 925-öt és gyanús volt nekik az enyém.Megkértek, hogy vigyem be és ellenőrizhessék. Én azért bevittem, ellenőrizték és bizonyítást nyert az igazam.
Szóval így hirdessen nyugodtan az ember.Ja és konkrétan név lakcím stb. minden megvolt nekik.

Nullán, szimplán ahogy ringat a membrán..

(#7042) bluemirage válasza bobie (#7041) üzenetére


bluemirage
őstag

Azért jó, hogy legalábbi az ilyen csip/csup üggyel is foglalkoznak... azaz legalább nyomoznak utána a valóságban is nemcsak kapsz egy papírt pár hónap múlva, hogy a nyomozást lezárták, aztán meg valójában el sem kezdte senki

Meliora sunt bono inimica

(#7043) diabolika


diabolika
tag

Sziasztok! Csatlakoztam én is a Lumia táborhoz. Androidról váltottam, remélem nem fogom megbánni. Eddig az a tapasztalatom, hogy az akksit nagyon szívja a netezés, a játéktól meg szinte felforr, de telefonálás közben alig merül. De amúgy tetszik a telefon.

Tiszta hülye aki nem normális.

(#7044) spider80 válasza diabolika (#7043) üzenetére


spider80
őstag

Eddig jók a meglátásaid,kb ez lesz jellemző később is: telefonálás alig szívja,de a netezés,játék baromira. Ha nem zavar,hogy nem minden program elérhető rá,vagy csak később,mint androidra,akkor jó társad lesz sokáig.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#7045) kelekyle


kelekyle
őstag

Én nagyon gondolkozom, hogy lecserélem a telefont... nincs rá Candy Crush ;]

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#7046) Meridius11 válasza bobie (#7041) üzenetére


Meridius11
aktív tag

OLX a lopott holmik és csaló tetvek melegágya. Ez van, ha nem lehet az eladókat értékelni. :D

[ Szerkesztve ]

(#7047) hroberto válasza Meridius11 (#7046) üzenetére


hroberto
veterán

Mondjuk én már két telefont is vettem az OLX-ről, egyikkel sem volt semmi gond. Persze belefutottam csalókba is, de olyan pancserek, hogy csak egy idióta dől be nekik.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#7048) kiskakas


kiskakas
senior tag

help plz..

életemben először használnám a Onedrive fiókom, kb 550m hely volt a telefonon, kiválogattam kb 500 mega képet, videót, h töltse fel. Nem regisztráltam semmilyen fiókot, accountot.. elindult a feltöltés, majd pár perc múlva kiirta a telefon,h megtelt a belső tárhely.. és tényleg, valahova leduplikálta a képeket, videokat, de nemtudom hova/miért és hogy tudnám innen törölni. :I

(#7049) trobi28 válasza kiskakas (#7048) üzenetére


trobi28
addikt

Tátrterület segédet nézted?

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#7050) galmat


galmat
aktív tag

Nektek működik a Telefon nyomon követése menüpont a beállításokban? Engem visszadob a beállításokba, ha rámegyek.
(WP8.1 update 1 PfD)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.