Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) viewdetails válasza janist81 (#799) üzenetére


viewdetails
addikt

Óránként 1% kb. Háttérben fut a Here Drive+ és a Bing Weather ;)

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#802) janist81 válasza viewdetails (#801) üzenetére


janist81
tag

Akkor lehetséges, hogy nyomok egy FR -t :)
Bár ha mindent live mentésből visszarakok, valószínűleg hasonló lesz a helyzet.
Szerinted a leírtak közül mi szívhatja nagyon az aksit?

(#803) viewdetails válasza janist81 (#802) üzenetére


viewdetails
addikt

Viber, FB Beta, Appdeals, Myappfree, Waze. :P
Én sosem rakok vissza semmit mentésből. Ha már HR, legyen minden tisztességesen újra beállítva.

[ Szerkesztve ]

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#804) janist81 válasza viewdetails (#803) üzenetére


janist81
tag

Akkor első körben letiltom ezek háttérfolyamatait, és megnézem úgy mit mutat a battery statisztika.

(#805) viewdetails válasza janist81 (#804) üzenetére


viewdetails
addikt

Várj legalább 24 órát (+1 töltés) mire értékelhetővé kezd válni a dolog.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#806) janist81 válasza viewdetails (#805) üzenetére


janist81
tag

Okés, köszi a tippet!

(#807) Miraq


Miraq
csendes tag

Sziasztok!

Én is szeretnék egy ilyen telót, viszont nyugtassatok meg, hogy ha az asztali gépemen xp oprendszer figyel, akkor is tudom usb-n csatlakoztatni hozzá a telefont, ugye?

Köszönöm előre is.

(#808) savoo válasza savoo (#798) üzenetére


savoo
addikt

Kipróbáltam másik fülessel is, azzal is szar. Behidalok...

(#809) savoo válasza Miraq (#807) üzenetére


savoo
addikt

Nem lesz gond.

(#812) viewdetails válasza savoo (#808) üzenetére


viewdetails
addikt

Vegyél Bluetooth-osat. :DDD

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#813) savoo válasza viewdetails (#812) üzenetére


savoo
addikt

:U Most ezért tuti nem adom be megint 1 hétre, de... Most hordjam magammal az Omniát is? Akkor már 3 telefon lesz nálam. :DDD

(#814) savoo válasza janist81 (#799) üzenetére


savoo
addikt

Na, hogy valami érdemleges választ is adjak a kérdésedre. 13 órája vettem le a töltőről, most 64%-on van. Volt rajta kb másfél óra zenehallgatás, egész nap mobilnet (igaz csak edge, mert lekorlátoztak. :DDD ) plusz meloban 9-5-ig wifi bekapcsolva (ami lezárt kijelzőnél kikapcsol). Email zuhatag egész nap, egy-két hívás egy kis instagram, fb, fényképezés.

(#815) HardyHard válasza janist81 (#799) üzenetére


HardyHard
csendes tag

Szia! Nekem átlagosan használva fél napot bír úgy, hogy nem fut a háttérben semmi. Nekem eddig egyszer bírt ki egy teljes napot, de akkor tényleg alig használtam. Kicsit csalódtam is ilyen téren.

(#816) Zyrius


Zyrius
aktív tag

Tegnap este 81%-kal vettem le töltőről.
Most 30%-nál járok úgy, hogy 2G folyamatosan online és 70%-ban be volt kapcsolva a wifi.
Céges emailek + rövid telefonok néhány sms, közepes fényerőn. A legmeredekebb órában is 5%-kot esett a töltöttség.
Az insider azt írja, hogy az utolsó 3 órában átlag 1,2%-kal csökkent a használat (wifi off, 2G net on)
Nagyon elégedett vagyok vele!

@Wa2x_
Nagyon várom a leírást!
Annyi, hogy majd légyszi írd le azt is, hogy egy full amatőr (jelen esetben én) pl hogyan kezdjen el fotózni akkor, ha olyan eszköz kerül a kezébe, mint a 925. Soha nem fotóztam az alapfogalmakkal sem vagyok tisztában és szeretnék megtanulni jóféle fotókat csinálni.

Az volna még a kérdésem, hogy írtad, hogy állvánnyal készítetted az autópályás fotót. Hogyan csatlakoztattad az álványt? Van külön tok, ami támogatja a csatlakozást? Ha igen légyszi linkeld be, hogy honnan szerezted :)

más:
Továbbra is keresek olyan silicon tokot, ami körbe védi a telefont (a fátlap teljes egészében szabadon marad. Ha esetleg látnátok online ilyet valahol szóljatok. :) Köszi!!

https://StellarGear.eu - amatőr csillagászat és asztrofotós bugdácsolások

(#817) HardyHard válasza savoo (#814) üzenetére


HardyHard
csendes tag

Akkor az enyémmel valami gond van? 2 hete van csak meg.

(#818) savoo válasza HardyHard (#817) üzenetére


savoo
addikt

Mit jelent nálad az átlagos használat? Mert ha mondjuk nyomsz rajta 3-4 óra játékot folyamatosan, akkor az nem átlagos használat.

(#819) viewdetails válasza savoo (#813) üzenetére


viewdetails
addikt

Én simán visszab*sznám, addig, amíg nem kapok egy tökéleteset. Mint a - jóidőbenkopogjamle - mostani.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#820) HardyHard válasza savoo (#818) üzenetére


HardyHard
csendes tag

Játék, film, zene és gps nélkül. Kábé egy óra telefonálás, minimális net és egy kis viber. Nyugi tudom, h a netezés nagyon húzza az aksit. Előtte egy 800-as lumiám volt. Az kétszer ennyi ideig bírta. Visszavigyem szerintetek? Most azt írja ki, h 8 órája töltöttem és 10%...

(#821) savoo válasza viewdetails (#819) üzenetére


savoo
addikt

Holnap megy vissza, megint úgy érzékeli mintha be lenne dugva a füles... Eszem faszom megáll. Csak a borítását cserélték ki vagy mi a tököm? Én ezt nem akarom elhinni.

(#822) viewdetails válasza savoo (#821) üzenetére


viewdetails
addikt

savoo

Assszontad IMEI is változott, nem? Vagy dobd ki a francba azt a nyamvadt fülest, kettőnél egymás után ugyanaz a hiba? :DDD

HardyHard
Nekem az előző művelt hasonlót, az szerencsére csak tartós bérletben volt, visszaadtam. A mostani ég és föld ahhoz képest. HR volt már?

[ Szerkesztve ]

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#823) savoo válasza viewdetails (#822) üzenetére


savoo
addikt

Minden változott. Mondom külsőre is más, mert az alján egy nagyon picit az elsőnek elvolt színeződve a keret, olyan volt mintha lepattogzott volna ott a festék. Ezen meg nyoma sincsen. A T-ben is azt mondta a faszi, hogy új telefont adtak.

[ Szerkesztve ]

(#824) Wa2x_ válasza Zyrius (#816) üzenetére


Wa2x_
veterán

Teljesen amatőr nyelven lesz és az alapoktól leírva! ;)

Állvány + tok, de ez 920-hoz való, sajna 925-höz nem találtam, meg nekem alapból 920-am van és abba tettem bele a 925-öt.

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#825) savoo válasza viewdetails (#822) üzenetére


savoo
addikt

Ja és ez már egy új füles... Az előzőnél nem ezt használtam. (azt elhagytam)

[ Szerkesztve ]

(#826) gretzky77 válasza Wa2x_ (#824) üzenetére


gretzky77
veterán

Köszi a nokia camera progi megvan csak még nem néztem,hogy ennyi minden állithato benne! Várom az irást,köszi

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#827) gretzky77 válasza savoo (#792) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia elég csak a nokia fiókot átvariálni és mehet is? Törölni kell és újra létrehozni vagy lehet szerkeszteni?
Az lenne még a kérdésem,hogy a glance dolog kikapcsolható ha nem akarom,hogy mutassa az órát? Köszi

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#828) savoo válasza gretzky77 (#827) üzenetére


savoo
addikt

Itt áttudod állítani a Nokia fiók régióját: [link]

Igen kilehet kapcsolni a kijelző+érintés azt hiszem a magyar neve a menüpontnak. Belehet amúgy azt is állítani, hogy amikor lezárod csak pár másodpercig mutatja, majd eltűnik, és ha a telefon fölé viszed a kezed (a fényérzékelőhöz), akkor bekapcsol az óra megint pár másodpercre.

(#829) gretzky77 válasza savoo (#828) üzenetére


gretzky77
veterán

Köszönöm. Ha átállitom akkor le tudom tölteni a nokia mixet?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#830) savoo válasza gretzky77 (#829) üzenetére


savoo
addikt

Nem, a letöltéshez a telefon régióját kell mondjuk usa-ra állítani. (nem kell hozzá migrálni semmi, csak átállítod újraindítod a telefont letöltöd, majd utána visszaállíthatod magyarra, ha akarod)

(#831) gretzky77 válasza savoo (#828) üzenetére


gretzky77
veterán

Sikerült köszi,viszont ezt a glance beállitást nem találom! Külön van érintés és kijelzö de nem találom sehol

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#832) savoo válasza gretzky77 (#831) üzenetére


savoo
addikt

Most így fejből megnem mondom, nekem már a dobozban van a telefon HR után...

(#833) nicu71 válasza gretzky77 (#831) üzenetére


nicu71
addikt

gyorsnézet magyarul,azt keresd.

savoo :tehát akkor megy szervízbe...én sem hagynám így.

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#834) gretzky77 válasza nicu71 (#833) üzenetére


gretzky77
veterán

Köszi a segitséget megvan!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#835) nicu71 válasza Wa2x_ (#824) üzenetére


nicu71
addikt

Várós lesz az a fotós leírás részemről is,bár én már többször utánajártam mi micsoda,de aztán gyakorlás hiányában elfelejtem...sajnos tényleg nagyon lusta vagyok,mindig automatán hagyok mindent :D

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#836) janist81 válasza savoo (#814) üzenetére


janist81
tag

Letiltottam a bing weather -en kívül minden futó programot, így 8% óránkénti használat nélküli csökkenésről 2% -ra esett. Már csak a bajom, hogy így az okos telefon, nem annyira okos, mert egy csomó push és csempe frissítés nem érkezik meg. Majd most lassan visszakapcsolom őket egyenként, hátha a nagyja plussz fogyasztást egy program okozta.

(#837) savoo válasza nicu71 (#833) üzenetére


savoo
addikt

Azóta már nem csak a jobb oldala nem szól, hanem megint beszart a jack teljesen mint a múltkor, és nem hallom a hívó félt, mert úgy érzékeli mintha lenne bele dugva valami... :U

(#838) Miraq válasza savoo (#809) üzenetére


Miraq
csendes tag

köszönöm.

(#839) primera1


primera1
aktív tag

Üdv!
Azt szeretném kérdezni,hogy Lumia 925-nél mi a különbség az európai ill. az ázsiai modell között?

Isten hozott! Mikor visz???

(#840) savoo


savoo
addikt

Na leadtam ezt a drágaságot. Elmondtam mi van, megmutogattam stb, szervizes mondja pillanat újraindítja, mindjárt visszajön. Mondom jól van. Elmegy akkor látom fogaskerekezik a telefon, na mondom azzal sokra nem mész barátom.. :DDD 5 perc múlva visszajött, mondtam neki, hogy ez hiábavaló, nézegette, bedugta a headsetet meghallgatta, hogy úgy tényleg van hangja. Mondja érdekes. Hát mondom az... Aztán mondtam, hogy írjuk rá a papírra, hogy cserét kérek, mondta jól van. Utána nézegette a gépét kérdezi, hogy ragaszkodok e a fehérhez, mondom igen. Elkezdi kitölteni a papírt, aztán mondja, hogy azért kérdezte, hogy ragaszkodok e a fehérhez, mert a sors iróniája, hogy azt most nem tudnak rendelni, csak fekete van és az itt lenne hétfőre... Szóval most megint 1 hét várás. Papírra ráírta, hogy fődarab csere után 1 héttel megint beszart, ügyfél cserét kér. Ha megint visszajön és behal akkor kérek egy zsír új feketét a T-től aztán letojom...

Ja amúgy valószínű, hogy tényleg csak fődarab csere volt csak én akartam túl pozitívan hozzáálni a dologhoz, lehet csak valami makacs retek volt a telefonon amire én azt hittem, hogy kopás a jabilnál meg letudták róla nyalni. ;]

(#841) Miraq válasza savoo (#840) üzenetére


Miraq
csendes tag

savoo: A fehér amúgy mennyire kényes? Átlagos használatra gondolok (védőtokot nem szeretnék). Az asszonynak tervezem megvételre és ezért szimpi ez a szín.

(#842) mukibuci válasza Miraq (#841) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

hetente cserélik, nincs ideje megkopni :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#843) savoo válasza mukibuci (#842) üzenetére


savoo
addikt

Igen erről nem tudok nyilatkozni. :D

Koszos nem nagyon lett ennyi idő alatt..

(#844) Emilchen


Emilchen
tag

LG G2 vagy Lumia 925 vásárlásán hezitálok. Ami zavar a Lumia 925-nél, hogy a topic alig-alig működik. Vajon mi az oka?

(#845) BobTail válasza Emilchen (#844) üzenetére


BobTail
őstag

Egy-két garanciális problémát leszámítva talán azért, mert minden szép és jó :)

(#846) Zyrius válasza Emilchen (#844) üzenetére


Zyrius
aktív tag

Mert itt nincs főzött rom és a szerény véleményem szerint a felhasználok nagyobbik része megvette a telefont és most használja.

https://StellarGear.eu - amatőr csillagászat és asztrofotós bugdácsolások

(#847) Emilchen válasza BobTail (#845) üzenetére


Emilchen
tag

Ha ez a helyzet az igazán biztató.

(#848) Rob700


Rob700
senior tag

Ma is megcsodáltam a 925-öt... Iszonyatosan szép telefon, gyönyörű kijelzővel...

iPhone 12 128GB Black 

(#849) viewdetails válasza Rob700 (#848) üzenetére


viewdetails
addikt

Rob700
Nem, nem megy karácsonyig 100 alá. :DDD

Emilchen
Két teljesen különböző telefon. Teljesen más oprendszer.

[ Szerkesztve ]

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#850) HopeckoR válasza viewdetails (#849) üzenetére


HopeckoR
aktív tag

Pedig én is ebben reménykedem hogy szolgáltatónál a mostani 125e helyett lemegy 110e körüli árra havi 3e ft-os csomagban :) Mert akkor hoznám is el :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.