Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8001) Heffi válasza kincsesis (#8000) üzenetére


Heffi
őstag

Arra gondoltam, hogy vagy szoftveres hibád van, vagy hardveres (ez utóbbi lenne, ha szarakodik az érintő és fals parancsot indukál), mert ennek nem így kellene működnie.

(#8002) kincsesis válasza Heffi (#8001) üzenetére


kincsesis
újonc

Ki próbálok valamit mert most inaktiv kártya van benne teszek bele egy élő kártyát lehet ez a baj.

(#8003) Pttypang válasza Heffi (#8001) üzenetére


Pttypang
veterán

Ha a hivaslistaban bokott ra, akkor az normalis, hogy rogton hivja, az ahhoz tartozo szamon.
Ha a nevjegynel, akkor ott pedig azon hivja, amelyiknek a hivasara rabokott.
Ez nem hiba.

Everybody lies.

(#8004) Ance válasza kincsesis (#8000) üzenetére


Ance
őstag

A névjegyzékben vagy a hívásnaplóban történik-e ez, amit leírsz? Ez a kérdésének a lényege.

(#8005) kincsesis válasza Ance (#8004) üzenetére


kincsesis
újonc

A névjegyzékben és az élő kártyával is ezt csinálja.

(#8006) Heffi válasza kincsesis (#8005) üzenetére


Heffi
őstag

Nem így kellene működnie, mint már írtam.

Esetleg hozd alapállapotba a telefont és kezd elölről az egész személyreszabást.

(#8007) Pttypang válasza kincsesis (#8005) üzenetére


Pttypang
veterán

[link] :U

Everybody lies.

(#8008) kincsesis válasza Heffi (#8006) üzenetére


kincsesis
újonc

köszi megpróbálom ha nem jó szerviz.

(#8009) Heffi válasza kincsesis (#8008) üzenetére


Heffi
őstag

Mentsd amit kell, majd a Nokia Software Recovery Tool-al told rá az utólsó hivatalos szoftvert.

(#8010) Rambovits válasza kincsesis (#8008) üzenetére


Rambovits
senior tag

Honnan nyitod meg a kapcsolatok menüt? Mert attól függően viselkedik.

Ha a híváslistánál kattintasz alul a kapcsolatokra, és ott bent kattintasz egy névjegyre, akkor normális ha felhívja, hiszen így logikus.. Azért mész be ott a névjegyekbe, mert hívni akarsz.

Ha a Kapcsolatok "programot" indítod el, akkor ott pedig tudod módosítani/kiválasztani, hogy melyik számot hívd, szerkeszteni a névjegyet.

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#8011) MM válasza kincsesis (#7998) üzenetére


MM
őstag

De ez gondolom a "telefon" opcional mukodik igy, nem a kapcsolatoknal... A jobb szelen a kis ikonra bokj, es tudsz valasztani. "kapcsolatok" alatt viszont bokhetsz a nevre.
Ebben kulonbozik Wp7-tol.

[ Szerkesztve ]

(#8012) Rambovits válasza MM (#8011) üzenetére


Rambovits
senior tag

Meg a 8.0-tól. Ha jól emlékszem ez a 8.1 óta ilyen.

Heffi te meg ne küldd már egyből, hogy formázza le a telefonját :DDD :DDD

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#8013) Pttypang válasza Rambovits (#8012) üzenetére


Pttypang
veterán

En irtam, hogy ez nem hiba, de le vagyok ejtve, inkabb hr aztan szerviz, hat persze :N

Everybody lies.

(#8014) amargo válasza kincsesis (#7998) üzenetére


amargo
addikt

na már rávezettek csak nem akarod elfogadni :)

[ Szerkesztve ]

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#8015) Heffi válasza Pttypang (#8013) üzenetére


Heffi
őstag

Nem vagy leejtve :)

Csak feltételezem, hogy az illető meg tudja különböztetni a hívásnaplót a kapcsolatoktól (névjegyzéktől).

(#8016) KrAt


KrAt
veterán

Sziasztok!

Tegnap megkaptam Sógoromtól a 925-ét, mert 8.1 óta fagy, sz.r, újraindul, elege lett :) Telenoros, de elvileg független (az Extrák+Infókban van Sim Unlock 1.0.0.5)

Tegnap beraktam a SIM-em, üzemel. Éjjel azonban egyszercsak arra lettem figyelmes, hogy világít a teló, újraindult, majd reggel mikor felébredtem, repülő üzemmódban volt. Értesítési területről kikapcsoltam, az inaktív lett, de mégse ment vissza a hálózatra.. Újraindítottam, Nokia felirat, boot, majd villanás, újraindul, újra boot. Majd megint repülő üzemmódba indult el. Abban a pillanatban megint újraindult, onnantól normálisan üzemel.

Ez vajh' mi volt? Olvastam, hogy sok 925 fagy, Denimmel majd orvosolják, de annyi mindent olvastam, hogy már nem tudom, mi van... :)

(#8017) Heffi válasza KrAt (#8016) üzenetére


Heffi
őstag

Esetleg nem frissített valamit? Alapértelmezés hajnali 3 óra, ha minden igaz.

(#8018) KrAt válasza Heffi (#8017) üzenetére


KrAt
veterán

Tegnap este kerestem update-eket, akkor nem talált semmit. Elvileg lehet hogy frissített, de akkor miért ébredt reggel repülő üzemmódban?

(#8019) Heffi válasza KrAt (#8018) üzenetére


Heffi
őstag

Nálam valamelyik - talán a glance - frissítése után csinált olyat, hogy újraindulás után nem volt mobil hálózatom, de egy kézi újraindítás után azonnal helyrejött.

(#8020) Ádám16 válasza KrAt (#8016) üzenetére


Ádám16
addikt

Egy forrást tudsz adni erről a sok 925 fagyásról, hol olvastad?

Nekem 2x ha lefagyott a telefon eddig. Szerintem hardveres hiba lesz ez.

(#8021) Rambovits válasza Ádám16 (#8020) üzenetére


Rambovits
senior tag

Kb. nekem is hasonlók a tapasztalataim. Volt egy sim felismerős hardveres hibám, amivel sokőig szívtam, de azóta jó. Kopp-kopp-kopp.

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#8022) viewdetails válasza Ádám16 (#8020) üzenetére


viewdetails
addikt

Tessék.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#8023) Polllen válasza viewdetails (#8022) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ilyen hiba nem létezik, há' nálam jó! ;]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#8024) KrAt válasza viewdetails (#8022) üzenetére


KrAt
veterán

Így van, köszönöm :)

Azóta teljesen jó a gép, remélem, marad is :)

Amúgy ha az Extrák+Infókban van Sim Unlock 1.0.0.5, akkor az azt jelenti, h független a telefon?

(#8025) dzoli87 válasza Polllen (#8023) üzenetére


dzoli87
aktív tag

Érdekes, mert nálam sincsenek ilyen problémák (fagyás, újraindulgatás), szerencsére!!!
KOPP-KOPP!!!
(Telenoros 8.1 + Cyan nem PFD!)

[ Szerkesztve ]

(#8026) Ádám16 válasza Polllen (#8023) üzenetére


Ádám16
addikt

Kvára nem ilyen felfogás miatt kértem forrást vicceske.

(#8027) Polllen válasza Ádám16 (#8026) üzenetére


Polllen
nagyúr

Akinek nem inge... Valaki úgyis beírta volna, gondoltam rövidre zárom a témát. :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#8028) Pttypang válasza Heffi (#8015) üzenetére


Pttypang
veterán

En ilyenekben mar nem remenykedek manapsag. :N

Everybody lies.

(#8029) junior11


junior11
veterán

Nálatok szokott jelentkezni olyan hiba (L925, 8.1 óta vettem észre), hogy a telefonálás során a másik fél fejezi be a hívást, olyankor nekem elsötétül a kijelző, az alsó gombok világítanak és jó kb fél percig sötét marad a kijelző, csak aztán jelenik meg a híváslista. Ha viszont én fejezem be a hívást, akkor semmi gond, a telefon kiírja, hogy hívás vége s rögtön megjelenik a lista is. Hogy tudnám ezt a problémát orvosolni mert eléggé bosszantó?

Másik: Azt vettem észre, hogy a felvett videók nagyon halk minőségűek. Volt itt már szó, hogy le lehet ellenőrizni a hangszórókat a Nokia Care Suite cuccal, de nem tudom, hogyan is megy ez. Vmi tanács esetleg?
Köszi!

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#8030) viewdetails válasza junior11 (#8029) üzenetére


viewdetails
addikt

Én ezt nem értem - más topikban is volt hasonló problémázás -, ha a másik lerakta, akkor hadd világítson, legfeljebb megnyomom a power gombot? :)

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#8031) junior11 válasza viewdetails (#8030) üzenetére


junior11
veterán

Engem nem az zavar, hogy világítanak a gombok, hanem ha a másik fél lerakja, nekem kb fél másodpercig sötét a kijelző, semmire sem reagál, csak utánna. Ha a hívást én fejezem be, semmi gond.

Haver Z2esén semmi ilyen nincs, a hivás befejeztével azonnal megjelenik a lista...

[ Szerkesztve ]

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#8032) sBc válasza junior11 (#8031) üzenetére


sBc
aktív tag

Komoly? 0,5 másodperc? :U

(#8033) junior11 válasza sBc (#8032) üzenetére


junior11
veterán

Elírtam, kb jó félperc no :DDD

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#8034) viewdetails válasza junior11 (#8033) üzenetére


viewdetails
addikt

Most direkt figyeltem (830 no pfd), kb 1 sec amíg a hívó fél bontása után látszik, aztán visszadob az előző képernyőre.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#8035) junior11 válasza viewdetails (#8034) üzenetére


junior11
veterán

Elhiszem, gondolom nálam lehet a hiba, de HR után is ez a helyzet, kezd lassan elegem lenni a bosszantó hibáiból, nyárig csak kibírom még valahogy aztán csere... Azért köszi.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#8036) spider80 válasza junior11 (#8035) üzenetére


spider80
őstag

Biztos hogy nálad van valami hiba. fél-1 mp a normális hívás után. Nem is értem,hogy ha valakinek fél percig nem jön vissza a kép hívás után,hogy gondolhatja,hogy ez ilyen,el kell fogadni?

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#8037) bigsee válasza spider80 (#8036) üzenetére


bigsee
addikt

Me' vannak rendszerek, ahol ez alap, frissítéssel jön le... :DDD

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#8038) AndrewBlase válasza junior11 (#8029) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Ez nálam is előfordult már 1-2×, de magasról tojok rá, képernyőzár gomb, oszt jóccakát. :)

Miért mindig én???

(#8039) k-adi


k-adi
nagyúr

6 hónap alatt összesen 4x fagyott le, de magától újra is indult szépen.

Eddig semmi gondom nem volt vele, leszámítva ezt a bizonyos wifi-jel incidens a upc-freevel de ez megint más téma.

Ezekszerint én akkor egy jó darabot fogtam ki és szerencsés vagyok? Vagy ti b.tok el valamit? :DDD

(#8040) k-adi válasza Heffi (#8017) üzenetére


k-adi
nagyúr

Én is megfigyeltem, nekem hajnali 2 körül updateel mindig. Ezt hol lehet beállítani? Nem mintha zavarna, hogy hajnal2kor pittyog, csak érdekességképpen kérdem. :K

(#8041) Heffi válasza k-adi (#8040) üzenetére


Heffi
őstag

Beállítások>telefonfrissítés>telepítés preferált időpontja

(#8042) bluemirage


bluemirage
őstag

Nekem is csak néhány havonta 1x fagy le, vagy indul újra.
Az utolsóra most nem is emlékszem... talán valamikor még ősszel volt.
Nem értem, hogy mire ez a riadalom. Ennek a ritka fagyásnak is ismert állítólag az oka és a denimben majd javítják. Szerintem akinek gyakrabban fagy, ott valami más is lehet a háttérben, mint ok.
Én nagyon meg vagyok vele elégedve. Persze jó lenne, ha a fájlkezelő, vagy a Total Commander egy jelszós ZIP-et úgy meg tudna nyitni, hogy a benne lévő txt fájlt meg is jeleníti.... de hát ne legyünk elégedetlenek... :)
Ehhez le kellett tölteni egy ZIP-es programot (8Zip) és onnan Open fájlt megkeres stb... már megy.

A TC fejlesztőinek megírtam már 2 hónapja, hogy ez nem megy. Azóta csináltak vagy 3 frissítést de még mindig nem megy...

Aztán van akit az IE alatti gyors merülés zavar, vagy az IE alatt képernyő ugrálás. Ezek engem kevésbé, mert Opera Mini-t használok és alapba keveset NET-ezek a telefonon.

Meliora sunt bono inimica

(#8043) meszipeti válasza junior11 (#8035) üzenetére


meszipeti
aktív tag

Én is ráfigyeltem erre, de nekem kb 1 másodpercen belül kiadja a hívó számot miután letette, nem sötét a kép olyan sokáig, mint neked.

"A játék az nem játék"

(#8044) Gusztáv válasza bluemirage (#8042) üzenetére


Gusztáv
addikt

Tegnap beszéltem egyik munkatársammal,nem működött nála a céges Exchange fiók frissítése. Mondtam indítsa újra a telefont, erre megkérdezte, hogy kell kikapcsolni. Több mint egy éve váltottunk BB-ről :D. Szóval a 925 elég jó kis stabil készülék.

[ Szerkesztve ]

Laci

(#8045) Ádám16


Ádám16
addikt

Nektek volt már olyan, hogy bejövő hívásnál a hang be van kapcsolva, mégis csak rezgéssel jelez?
Illetve egy hívást fel se tudtam venni, hiába nyomkodtam a kijelzőt..

(#8046) meszipeti válasza Ádám16 (#8045) üzenetére


meszipeti
aktív tag

A második már volt nekem is párszor, csak egy újraindítás oldotta meg (volt hogy soft reset), De cyan óta nem volt kopp-kopp.

"A játék az nem játék"

(#8047) Rambovits válasza meszipeti (#8046) üzenetére


Rambovits
senior tag

A másodikkal én is találkoztam. Lezártam, majd feloldottam a kijelzőt, és akkor fel tudtam venni.

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#8048) bluemirage válasza Ádám16 (#8045) üzenetére


bluemirage
őstag

Csak az első volt, azaz csak rezgett és nem csengett, de az még a Cyan előtt, az első hetekben... pontosan már én sem emlékszem. Volt emiatt aznap jó pár nem fogadott hívásom és ebből kellemetlenségem... ezért emlékszem rá. De arra, hogy nem tudtam volna felvenni, nem emlékszem...mert észre sem vettem, hogy hívtak :) De mindez már régen volt...

Meliora sunt bono inimica

(#8049) ensign75


ensign75
csendes tag

Sziasztok

Azoktól kérdezném, akiknek szintén "elhallgatott" a hangszórója (gondolok itt arra amikor csak kihangosítva, ill. headsettel működött a teló), hogy a csere után volt-e akinél újra jelentkezett a hiba, vagy a javítás után többé nem volt ilyen gondjuk?

(#8050) trobi28 válasza ensign75 (#8049) üzenetére


trobi28
addikt

Nem volt. Azóta is szól :)

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.