Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) draco31 válasza Воланд (#450) üzenetére


draco31
veterán

Valami hasonlóra gondoltam. És nem is fog ez változni?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#452) Воланд válasza draco31 (#451) üzenetére


Воланд
titán

nem.

ezt kell letolteni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#453) draco31 válasza Воланд (#452) üzenetére


draco31
veterán

Nem is értem miért van nekem Android, és nem szimpatikus a Windows Phone. :D
Minden esetre Köszönöm, továbbítottam is a linket.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#454) savoo válasza draco31 (#453) üzenetére


savoo
addikt

Hát az elég gáz, ha ilyen miatt. Egyébként ha csak zenéket képeket akar rá másolni, akkor nem kell hozzá semmi mert simán megjelenik mint csatlakoztatott meghajtó.

(#455) viewdetails válasza Wa2x_ (#448) üzenetére


viewdetails
addikt

Wa2x_

Vágom, hogy 920, csak kötözködtem. :)

draco31

LG support ehhez képest LOL... Még mindig a Win98-ra írt support progival kell hekkelni az update-t. ;)

[ Szerkesztve ]

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#456) draco31 válasza savoo (#454) üzenetére


draco31
veterán

Nem emiatt, sok olyan dolog van, ami nem tetszik a rendszerben, nekem az túl megkötött.
Ezt tudja, és másol is rá, csak rá van izgulva a gyerek a rendszerfrissítésekre, és ezért akarja annyira programmal összekötni, mert valahol olvasta, hogy volt frissítés hozzá, de neki azt jelzi a telefon, hogy naprakész.

viewdetails
Nem tudom, 3 hete van még meg ez a készülék nekem. Előtte SE volt évekig. Azt tudom, hogy most a legfrissebb rendszer van rajta, majd ráérek akkor foglalkozni ezzel, ha jön update. :)

[ Szerkesztve ]

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#457) Воланд válasza draco31 (#456) üzenetére


Воланд
titán

a telefon frissitesehez nem kell a gepre kotni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#458) draco31 válasza Воланд (#457) üzenetére


draco31
veterán

Én tudom, de Ő meg önfejű. Csak egy példa róla: Amikor egy éve megjelent a YouTube-on egy olyan videó, hogy a következő iPhone-ban lesz hologramos kivetítő, akkor bármiben fogadott volna, hogy az igaz. Szóval lehetne most akár egy 4 éves Ford Fiestám is, ha akkor olyan vagyok. Tehát amit a fejébe vesz attól nem enged, csak akkor nyugszik meg, ha ma a progira köti a telefont.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#459) savoo válasza draco31 (#458) üzenetére


savoo
addikt

Mondjuk én az ilyenre nem az önfejű szót használnám. ;]

(#460) draco31 válasza savoo (#459) üzenetére


draco31
veterán

Próbáltam nyomdafestéket tűrően fogalmazni. ;] :DDD

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#461) Wa2x_


Wa2x_
veterán

Lumia 925 képkivágás:

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#462) viewdetails válasza Wa2x_ (#461) üzenetére


viewdetails
addikt

Pjúrvjú. :)

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#463) gidion90


gidion90
tag

Érdemes iphone 5-öt lecserélni erre a szépségre? :) Akksi idő, támogatottság, fotó. Mennyire érzékeny a teló? gondolok a fehér matt hátlapra, karcolódik könnyen? Alumínium keret hogyan bírja? Olyan koszos hatásban kopik, mint az iphone 5-ök? kÖszönöm :)

(#464) BobTail válasza gidion90 (#463) üzenetére


BobTail
őstag

3 hónap alatt nekem se nem kopott, se nem karcolódott, a fehér rész anyagában színezett polikarbonát, az alumínium keret meg matt. Akksi idő átlagos, 1 - 1,5 nap; támogatottság 2016-ig, fotók :) Gyorsaságban és stabilitásban iOS szinten van, alkalmazások száma kevesebb, viszont egyre testreszabhatóbb.

(#465) gidion90 válasza BobTail (#464) üzenetére


gidion90
tag

köszönöm szépen, még gondolkodom... :) jónak tűnik :)

(#466) demigodno1


demigodno1
tag

Hali, én is beléptem a 925 tulajok sorába, olyan kérdésem lenne, hogy mikor le van zárva a telefon, folyamatosan az órát mutatja, ezt ki lehet valahogy kapcsolni?

(#467) #74266624 válasza demigodno1 (#466) üzenetére


#74266624
törölt tag

Szia!

Bár én Lumia 920-at használok, de menj a beállítások \ gyorsnézet menübe és ott tudod kikapcsolni.

(#468) demigodno1 válasza #74266624 (#467) üzenetére


demigodno1
tag

én ilyen menüpontot a beállításokban nem találok

(#469) nicu71 válasza demigodno1 (#468) üzenetére


nicu71
addikt

pedig van.nálam a lap alján az utolsó előtti. ;)

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#470) BobTail válasza demigodno1 (#468) üzenetére


BobTail
őstag

Érkezni fog majd egy nagyobb számú frissítés az egyes beállításokra - majd az Áruház csempéjén fogja jelezni - és utána meg fogod találni ;)

Amúgy ha jól emlékszem, korábban a kijelző+érintésnél volt, egy vagy kettő swipe-pal lehetett odalépni!

(#471) demigodno1 válasza BobTail (#470) üzenetére


demigodno1
tag

Így megvan köszönöm, meg kell még szoknom hogy még a 3. almenüben is lehet menni oldalra nem csak lefelé:) És még egy kérdés lenne, ahol az össze alkalmazást mutatja ott most valamiért mindig mutatja az abc bizonyos betűjét és az alá teszi az oda való alkalmazásokat, ezt is át lehet állítani, hogy a betűk ne legyenek ott?

[ Szerkesztve ]

(#472) BobTail válasza demigodno1 (#471) üzenetére


BobTail
őstag

Ez egy bizonyos alkalmazásszám után jelenik meg automatikusan, és nem lehet kikapcsolni... ezzel próbálják egyszerűsíteni/megkönnyíteni a felhasználó dolgát, de... :)

(#473) savoo válasza BobTail (#472) üzenetére


savoo
addikt

... te már tudsz valamit teljesen amit mi csak részben.. :P

[ Szerkesztve ]

(#474) Wa2x_


Wa2x_
veterán

Egy kis Smart Cam-os ügyeskedés:

egy kerék | egy kerék 2 | stopi | kanyar

és egy ProCam-es kép.

Nokia Lumia 925

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#475) viewdetails válasza Wa2x_ (#474) üzenetére


viewdetails
addikt

Ügyes! Én ritkán használom a SmartCam-et, pedig nagyon jó varázslatokat tud.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#476) System322


System322
csendes tag

Tegnap ota en is 925 tulaj vagyok, minden ok, de a boltban rarakattam egy foliat, ami nem hajlik ra a szeleken a lefele hajlo kijelzore, igy elall, alul koszolodni fog, szoval levettem, kidobtam 2000 forintot... Tudtok ajanlani foliat, ami vekonyabb, ra tud hajolni a kijelzore, vagy esetleg kisebbre van vagva? Ti mit hasznaltok? Mennyire karcolodik a kijelzo? Bar egy jo foliaval nyugodtabb lennek.... Koszi!

(#477) viewdetails válasza System322 (#476) üzenetére


viewdetails
addikt

Nem vagy egyedül.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#478) Wa2x_


Wa2x_
veterán

Pár éjszakai próbálkozás a Nokia Lumia 925-tel, vannak még javítani valók, mármint részemről:

szoborcsoport | szobor és kút | autópálya

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#479) viewdetails válasza Wa2x_ (#478) üzenetére


viewdetails
addikt

Autópálya nagyon jó, amúgy azt vettem észre, hogy sötétben, vagy beltéri lámpafénynél elég sárgásak a képek, mintha az auto WB mellétrafálna.

Mondjuk ez csak a hozzám hasonló kocafotósoknak gond, aki kézzel állítgat fél percig előtte, annak nem kihívás... 6 lencse Wa2x_ 6 lencse, a fizika és a számok nem hazudnak. :P :DDD

[ Szerkesztve ]

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#480) Wa2x_ válasza viewdetails (#479) üzenetére


Wa2x_
veterán

Nagyon rossz... hol sárgás, hol zöldes. Nagyon nem érzi, bezzeg a 920 az igen, sőt állítom, hogy jobb képeket lőttem vele, de majd lesz egy kis összehasonlítás Logoutos cikk formájában.

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#481) nikilauda


nikilauda
senior tag

Eladtam a Htc One-om és újra wp kell. (Egy Lumia 520 térített vissza,amit a páromnak vettem)
Szóval egy 1020 vagy egy 925 kellene. Ahogy látom ennek a fényképei is teljesen megfelelőek nekem. Az ára miatt a 925 lenne a jobb választás.

(#482) konyi79 válasza Wa2x_ (#478) üzenetére


konyi79
addikt

Nagy kár ez a 4s maximális záridő...

(#483) Summer Boy


Summer Boy
csendes tag

Sziasztok! Csak most regiztem a fórumra, bár már nagyon régen olvaslak benneteket. Nagyon tetszenek a Lumiák és innen gyűjtögettem az infókat, hogy mennyire jók, mennyire megbízható telók manapság a Nokiák. Régen nagy Nokiás voltam, minden telóm Nokia volt, de ahogy bejöttek az érintős, okos telcsik szakítottam a hagyományokkal. Nekem nem jöttek be az akkori Nokia telefonok és a symbian OS.
Évek óta iPhone-t használtam és nagyon meg voltam vele elégedve. Droidot meg sosem tartottam komoly dolognak, sosem volt olyan telóm és nem is igen vágyom rá :)
A lényeg, hogy annyira tetszett a Lumia 925 és olyan jókat olvastam róla itt és más fórumokon, hogy vettem egyet. Tulajdonképpen nem is csalódtam, mert valóban nagyon pofás kis dög, minőségi anyagokból nagyon szép összeszerelés stb. Nagyon könnyen belaktam, gyorsan be tudtam lőni rajta mindent. Két hete van meg, azóta használom, nyúzom túlajdonképpen megelégedéssel, mert nem volt vele semmi gond ez idő alatt. Se fagyás, se lassulás. Szolídabb használat mellett két és fél napig simán elmegy egy töltéssel, persze nagyobb macerálással ki lehet fektetni egy nap alatt is ;)
Viszont az az igazság, hogy nem varázsolt el annyira mint amennyire vágytam rá, amennyire akartam hogy újra legyen egy Nokiám... valahogy mindig olyan érzésem van használat közben, hogy az iPhone-om valahogy jobb volt... Nem akarom sem az almásat fényezni, sem pedig a Lumiát lehúzni, mert nem jobb vagy rosszabb alapvetően egyik sem a másikánál, hanem MÁS. Nem tudom jobban megfogalmazni. Egyszerűen az a helyzet, hogy nagyon megszerettem az elmúlt évek alatt az iPhone-t és nagyon hozzászoktam... mostmeg hiányzik :))) Ezért úgy döntöttem, nem kínzom tovább maga és ma visszaköltöztem az csócsált-almás gépbe... A lényeg tehát amiért regeltem ide hozzátok és írok most, hogy van egy eladó, mindössze 2 hetes, fekete Lumia 925-öm. Természetesen számlával, minden tartozékkal, hibátlanul és sérülésmentesen. Edigitálban vettem, gyári független és 2 év Nokia garis. Gondoltam itt sok Lumia rajongó van, közűletek valakinél biztos jó helye lenne. Ha valakit komolyan érdekel, írjon. Szegeden személyesen megnézhető, átvehető.

(#484) nikilauda válasza Summer Boy (#483) üzenetére


nikilauda
senior tag

http://hardverapro.hu

itt hirdesd meg! Ez a regisztrációd oda is jó. Privátban ird meg légyszíves az árát, mert én is a 925 es a 1020 között vacillálok.

(#485) nikilauda


nikilauda
senior tag

Mit jelent a 925.1, 925.4 jelölés?

(#486) janist81 válasza nikilauda (#485) üzenetére


janist81
tag

Az előbbi 16GB, utóbbi 32GB modell.

(#487) nikilauda válasza janist81 (#486) üzenetére


nikilauda
senior tag

Köszönöm, azt hittem van más különbség is.

(#488) Summer Boy válasza janist81 (#486) üzenetére


Summer Boy
csendes tag

A pontosság kedvéért a 925.4-es modell Vodafone Limit Edition, valóban 32GB de csak a vodánál kapható és értelem szerűen csak vodás kártyával használható. ;)

(#489) viewdetails


viewdetails
addikt

Store-ból tölthető a Nokia Cam. :)

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#490) k-adi


k-adi
nagyúr

Sziasztok!

- Ugye már lement az első (hibás? :) ) szállítmány 925ből Mo-n ha jól tudom...?
- Még mindig van facebook értesítés/push kihagyási, jelzési hiba? Vagy most már az update(3?) miatt már jelzi másodpercre pontosan rendesen a locksreen-en, illetve a csempés start-menüben "felül" ha kapok (chat)/üzenetet?
- Gyors merülés még mindig gond? (új update egyik ígérete volt ha jól tudom)
- Melegedés még mindig van (hátlapon és a sarkoknál, kameránál?)? (új update egyik ígérete volt ha jól tudom)
- Karácsonyra várható, hogy lemegy az ára 100k huf körülire? Vagy érdemes várni még egy kicsit még lejjebbi árra (ár-érték arány)?

[ Szerkesztve ]

(#491) Wa2x_ válasza k-adi (#490) üzenetére


Wa2x_
veterán

- Elvileg le, gyakorlatilag sosem tudhatod.
- A FB push még nincs szar nálam, bármelyik FB appal, de ez nem a telefon hibája.
- Nálam jól bírja nincs gond, egy napot elmegy, pedig sokat fotózok vele.
- Melegedni még mindig melegszik, fotózás, netezés és játék során, de nem zavaró, számomra.
- Már most is lehet venni 100 körül, mondjuk a gari az kétséges, hogy gyári, de karácsonyra biztosan már lehet gyári garisat is akörül.

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#492) savoo válasza k-adi (#490) üzenetére


savoo
addikt

Mondjuk azt tegyük hozzá, hogy másodpercre pontosan egyik platformon sem jelez az FB. Sehol sem tökéletes. (Jó az tény, hogy WP-n a leggyengébb talán.)

(#493) nikilauda válasza savoo (#492) üzenetére


nikilauda
senior tag

Másik topikban az IM+-t javasolták. Használom is a Skype-hoz és a Gtalkhoz. Az FB-t nem próbáltátok vele?(Én nem nagyon használok FB-t)

[ Szerkesztve ]

(#494) savoo válasza nikilauda (#493) üzenetére


savoo
addikt

Az FB beépített chat része nálam már egy jó ideje hibátlanul működik. Amúgy használtam az IM+-ot is, az is jól működött.

(#495) nikilauda válasza savoo (#494) üzenetére


nikilauda
senior tag

Akkor már csak a gyári skype-pal csináljanak valamit. :)

(#496) Wa2x_


Wa2x_
veterán

Nyers fotók Badacsonyból, mindig lenyűgöz a hely...

Lumia 925
[link1] | keresd meg bátyám és a haverom! :D | [link2] | [link3] | [link4] | panoráma | haverom | [link5] | [link6] | sikló

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#497) btudos válasza Wa2x_ (#496) üzenetére


btudos
veterán

A panoráma gyönyörű :R Imádom a Balaton északi partját, a Balaton-felvidék, a Káli- és a Tapolcai-medence a kedvenc helyeim közé tartoznak, jó látni hogy nem én vagyok az egyetlen aki így van ezzel :)

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#498) System322


System322
csendes tag

Na es van esetleg valaki aki talalt a telora valami jo kis foliat, ami a szelen is ragad a telefonra, ott ahol gorbul az uveg?:) Vagy ha mimdig ures usebben tartom nem karcolodik, jol birja? Foleg azokat kerdezem akiknek regpta megvan a telo... Koszii

(#499) viewdetails válasza Wa2x_ (#496) üzenetére


viewdetails
addikt

Te egyre többet fotózol ezzel a 925-el... :P :D

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#500) nicu71 válasza Wa2x_ (#496) üzenetére


nicu71
addikt

wááá...sikerült egy rézsiklót /coronella austriaca/lekapnod! :R
gratulálok,és a többi kép is csodás,a balaton felvidék a szívem csücske/sajna messze van tőlem :(((

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.