Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Zolik válasza savoo (#200) üzenetére


Zolik
senior tag

Én sem értem...sztem félre van linkelve az item id. vagy egyszerűen még nincs kész az oldal hozzá.

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#202) savoo válasza Zolik (#201) üzenetére


savoo
addikt

Na jó, de nem igaz hogy nem veszi észre senki, hogy sz*r a link... :N

(#203) Воланд válasza savoo (#202) üzenetére


Воланд
titán

volt olyan link a t vallalati ugyfeleknek szolo honlapjan, ami hetekig nem volt jo.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#204) mukibuci válasza Воланд (#203) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ha nem jelzed, akkor nem is fogják megcsinálni :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#205) Воланд válasza mukibuci (#204) üzenetére


Воланд
titán

szerinted nem jeleztem?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#206) mukibuci válasza Воланд (#205) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nem írtad :N

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#207) paquita válasza loop80 (#160) üzenetére


paquita
tag

Megkerdezhetem, hogy hol rendeled meg ennyiert? En is Angliaban vagyok, o2-nek van ilyen ajanlata, de nem talaltam 30 fontos elore fizetest, amugy meg 30 font ezzel a csomaggal most.
Amugy, ha megrendeltem, leirnad mennyire vagy elegedett a telefonnal? Az androidokbol elegge kiabrandultam, iphone-om volt elotte, es most erosen gondolkodom a wp8-on, konkretan ezen a telefonon :)
Koszi!

(#208) #74266624


#74266624
törölt tag

Domino csomagban webshopban rendelve 133, azért ez nagyon jó nyitóár szerintem. :)

(#209) savoo válasza #74266624 (#208) üzenetére


savoo
addikt

Bizony, jó kis ára lett.
Viszont elég nagy pöcsség, hogy csak Mozaik S-től kezdődően lehet részletre venni... Mondjuk ezt most egy csomó telefonnál bevezették...

[ Szerkesztve ]

(#210) Freddycom válasza savoo (#209) üzenetére


Freddycom
őstag

Mindig emlegetnek a forumon olyasmit, h kerheto egyeni ajanlat, igenyelheto reszletfizetes is.

(#211) savoo válasza Freddycom (#210) üzenetére


savoo
addikt

Van ismerősöm a Tnél, szóval biztos megoldható lenne, de akkor meg ugrik a webshopos kedvezmény, de majd azért rákérdezek. Mondjuk igazából szürkét akartam, az meg pont nincs...

(#212) savoo


savoo
addikt

Közben ahogy olvasgatom a fórumot meg nézegettem az árlistát kiderült, hogy az LTE-re képes telefonoknál nincs részletfizetésre lehetőség Mozaik S alatt... Remélem ezt a baromságot hamar elfelejtik. Francnak tud LTE-t a 925.. :D

(#213) SuperMario válasza savoo (#200) üzenetére


SuperMario
tag

Tárgytalan, nem lapoztam és a 200. volt az utolsó komment amit láttam :P
A nyitóár szerintem sem rossz, főleg, ha olyan agresszíven fog menni lefelé, mint a 800-é.

[ Szerkesztve ]

(#214) Zolik


Zolik
senior tag

Na előrendeltem... kíváncsian várom. Bízom benne, hogy jó döntés volt mert az S4 nagyon piszkálta a csőröm...

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#215) BobTail válasza Zolik (#214) üzenetére


BobTail
őstag

Gratulálok hozzá! Bár nem volt még S4-em, de ha tudod, hogy a WP8 mit tud és mit nem (még), akkor szeretni fogod :)

Más: ma reggel ez az üzenet fogadott, de nem tudom, hogy ha rámentem volna a telepítésre, akkor megmaradtak volna-e az üzenetek, képek, stb. úgyhogy elhalasztottam és most mentem le a dolgokat (egyszer úgyis le kellett volna mentenem mindent, mert bár még nem jelentkeztek érte, egyszer vissza kell adnom). Kíváncsi leszek mit fog hozni!

És még valami: frissült a 925-ös flickr mappám ;)

(#216) Воланд válasza BobTail (#215) üzenetére


Воланд
titán

frissites eseten megmarad minden.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#217) BobTail válasza Воланд (#216) üzenetére


BobTail
őstag

Végeztem mindennel, és valóban megmaradt minden, de semmi változást nem tapasztalok... ezzel a frissítéssel jönnie kellett volna pár új feature-nek?

Szerk: ezek szerint nem

[ Szerkesztve ]

(#218) paquita


paquita
tag

Sziasztok, honap vegenen is 925 tulaj leszek. Meguntam a szenvedest a droiddal....
Megirna nekem akinek birtokaban van mar ilyen telefon van-e hangszoro recseseges, nem amin kihangositod a telefont, hanem amin telefonalsz. Nem tudom ertelmesebben leirni bocsi, de remelem eritek mire gondolok :)
Es erdekelne van-e valakinek terero gondja vele, ha esetleg tok van a telefonon, vagy ugy fogod kezbe.
Ezt a kettot olvastam Angol oldalakon, en itt keszulok megvenni a telefont.
Nagyon sokat segitenetek, ha ezt leirnatok!
Iletve egyeb dolgot, ami eszetekbe jut mit szerettek benne, mit nem! Volt mar a kezemben a telefon, akkor ugy gondoltam wp 8-nak alkalmazas szinten fejlodnie kell, de most mar a rendszer gordulekenysege miatt az appok hianya sem izgat!
Elore is koszi mindenkinek a valaszt, aki leirja a tapasztalatait!

(#219) BobTail válasza paquita (#218) üzenetére


BobTail
őstag

Szia!

Az eddigi másfél hónap alatt sokat telefonáltam vele, és még nem tapasztaltam recsegést, szépen érthetően hallom a másik félt, és ő is engem!

Igaz, nincs tokom hozzá, de tok nélkül nem volt még gondom a hálózattal (vodafone) - 920-assal már voltak megszakadt hívások, de az a telenor hibája, mert mindig valahol a puszta közepén kapcsolt szét.

Szerintem a tetszés dolog egyénfüggő, nekem pl.:

ami tetszik: az egyedi külseje (fehér van), az új szoftver (Amber, és az új feature-ök), a kijelzője (nagy felbontás, és hogy a fekete az fekete rajta), a kamerája (a korábbi Lumia-khoz képest már nem mos, és hogy este is nagyon jó képeket lehet vele csinálni), stb.
ami nem tetszik: ilyen magán a készüléken nincs. Pár, a WP8-as szoftverből adódó hiányosság van még, amit hiányolok.

(#220) paquita válasza BobTail (#219) üzenetére


paquita
tag

Koszonom a valaszod!
Nekem fekete volt a kezemben, a kulseje g yongyoru nekem, szuper minoseg, kifogastalan meg noi kezben is.
Az elejen ugy voltam vele feherben szeretnem, imadom a feher telefonokat, egyedibb szerintem is, bar en mindig tokkal hasznalom a telefonokat, vigyazok rajuk nagyon.
Mikor a feheret a kezemben fogtam a boltban en eleg csalodott voltam. Nekem a vilagos aluminium keret nagyon nem tetszett, szerintem olcso hatasa van a telefonnak a tole, a feher hatlap viszont szep, de a tok miatt mindegy milyen szinu a hatlap. A fekete mindennaposabb, de a az aluminium keret sotetben sokkal minosegibb hatasu szerintem. En szurke es fekete kozul tudok valasztani, szerintem fekete lesz belole.
A velemenynek nagyon orultem, es hogy nincs vele terero-, es hangszoro gondod! Szuper telefon szerintem, es ebben most megerositettel, csak eddig tartottam a wp 8-tol, de mar tenyleg ugy vagyok, hogy nem baj, ha korlatozott, es a sok nokia + dolog karpotol a hianyossagokert.

(#221) Zolik válasza BobTail (#219) üzenetére


Zolik
senior tag

Szia! Nekem 1-2 kérdésem lenne csak (most nokia 710-est használok):
- az értesítések terén mi a tapasztalatod? ideben jön a viber, skype, fb értesítés?
- wp 8-as viber, skype, fb alkamazás jól megy? (7.8-on már egyik se volt frissítve majd 1 éve)
- ha rákötöm a gépre usb-vel akkor mint hálózati meghajtóra tudok zenéket tenni pl.

Köszönöm! :)

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#222) BobTail válasza Zolik (#221) üzenetére


BobTail
őstag

Szia!

Értesítések: e-mailek, twitter, viber azonnal jön, skype-ot nem használok, facebook meg lutri - néha jön, néha nem. Érdekes, hogy az "Én" csempén időben megjelennek az értesítések száma, de jelezni nem jelez róluk hanggal.

Alkalmazások: rendben működnek nálam (skype-ot nem tudom), és a facebook-ra most nagyon rákapcsoltak, hogy minél használhatóbb legyen! Frissítések 2-3 naponta jönnek az alkalmazásokra, ezzel szerintem továbbra sem lesz gond!

Szinkronizáció: ha Windows7 / 8 van a számítógépeden, akkor elég csak rácsatlakoztatnod USB-n a készüléket, és a sajátgépben (total commanedrben nem!) megjelenik, mint hálózati meghajtó. Onnantól fogva sima ügy a fájlkezelés, nem kell semmi külön program hozzá!

(#220) paquita, igazán nincs mit! Még egy dolog: tény, hogy vannak hiányossági a rendszernek, de szerintem a Lumia 800 óta (lassan két év alatt) hatalmas változáson ment keresztül a rendszer mind használhatóság, mind funkcionalitás terén! És most, hogy volt szerencsém négy hetet a Nokia irodájában tölteni, és belelátni a háttérmunkákba és a jövőbe, biztosíthatlak arról, hogy e fejlődés nem fog megállni! ;) Örülök, ha segítettem, és remélem nem fogod megbánni, hogy váltottál!

(#223) axillar


axillar
csendes tag

Sziasztok!

Akinek ilyen telefonja van meg tudná mondani, hogy tényleg nagyon halk-e fülhallgatóval a zenehallgatas? Itt a tesztben azt írták igen, remelm ez azért nem így van mert szoktam telefonon zenét hallgatni. Azt nem tudjatok véletlenul mikortol lehet a T-nél megvasarolni?

(#224) Zolik válasza axillar (#223) üzenetére


Zolik
senior tag

Nekem azt mondta a T-s faszi, hogy kb 2 hét múlva kapják meg az első nagyobb szállítmányt és az előrendelők kapják majd meg az első körben.

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#225) jacis válasza BobTail (#222) üzenetére


jacis
nagyúr

Akku szempontjából mennyire combos a gép?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#226) BobTail válasza jacis (#225) üzenetére


BobTail
őstag

Ugyanakkora van benne, mint a 920-ban, de kevesebbet használom, mert 920 a fő telefonom. De volt már rá példa, hogy mindkettő fullra feltöltve + WI-FI bekpacsolva, és reggelre 920 ~ 3/4-én volt, 925 akkumulátor ikonjából pedig csak egy csík hiányzott. Első napjaiban, mikor megjött többet nyomkodtam, és netezést, fényképezést, meg minden mást simán bír egy napig!

(#227) BobTail


BobTail
őstag

(#228) vjungesz


vjungesz
tag

Üdv mindenkinek!

Én is egy ilyen masinán kezdtem el gondolkodni, úgyhogy remélem hamarosan én is a 925 tulajok közt landolhatok :).

(#222) BobTail

szerintem a Lumia 800 óta (lassan két év alatt) hatalmas változáson ment keresztül a rendszer mind használhatóság, mind funkcionalitás terén!

Ezt örömmel hallom. Én pont L800-ról váltanék és a fórum kezd meggyőzni, hogy jó választás lesz ez (igazából az 1020-ra fáj nagyon a fogam, de nem biztos, hogy meg tudom várni :D). Mondjuk a vezetéknélküli töltést én hiányolom, habár tudom, hogy hátlappal megoldható. Egyébként láttál már olyat élőben rajta, hogy hogy néz ki?

(#229) Zolik válasza vjungesz (#228) üzenetére


Zolik
senior tag

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#230) vjungesz válasza Zolik (#229) üzenetére


vjungesz
tag

Köszi, de képen láttam már én is :K, igazából az érdekelne, hogy mennyire zavaró a mindennapi használat során. Ha valakinek van ezzel kapcsolatosan tapasztalata, akkor ne tartsa magában.

(#231) BobTail válasza vjungesz (#228) üzenetére


BobTail
őstag

Igen, volt szerencsém elsők közt látni :) Mivel relatíve egy elég vékony készülékről van szó, a tokkal majdnem 920 vastagságú - de súlyban még úgy sem éri utol az elődjét - , és egyáltalán nem zavaró! Bár az irodában sokak rikító sárgát meg pirosat raktak rá, az szerintem nem mutat jól rajta, ellenben fehér és fekete tokkal egész pofás és jobb is egy kicsit a fogása! ;)

[ Szerkesztve ]

(#232) vjungesz válasza BobTail (#231) üzenetére


vjungesz
tag

Erre voltam kíváncsi, köszi :R

(#233) gabor907


gabor907
tag

[link] vodafone-nál hamarsan kapható 720ason vagy ezen gondolkozom...

720 mátrix 2-ben 40ezer
925 mátrix 2-ben 40ezer +havi 5360 ft ér ez ennyit???

core

(#234) savoo válasza gabor907 (#233) üzenetére


savoo
addikt

Hát ezt döntsd el te, de nem kicsit komolyabb cucc a 925..

(#235) gabor907 válasza savoo (#234) üzenetére


gabor907
tag

amugy rosszul írtam az árát már megnéztem megint nemugyvan ahogy leírtam... hát gondolom h frankó kis cucc... akkuja meddig bírja amugy...

volt egy samsung galaxy ace-m ami tönkrement nem lehet feltölteni lassu szar fos idegbeteg tudtam tőle lenni pedig anno 70ért vettem és én aza a tipusu ember vagyok aki megbecsüli és vigyáz rá....

most egy lumia620ast nymkodok kölcsönbe van csak nekem:) gondolkoztam h a 720 az nemrossz véknyabb ilyenek... de most láttam vodába a 925 hamarosan kapható azért csak jobb csak aki használja az jobban tudja ér-e annyit... inkább ér-e annyival többet egy 720nál... hétköznapi átlag használatra... ilyenek.. ;)

core

(#236) Wa2x_ válasza gabor907 (#235) üzenetére


Wa2x_
veterán

Attól függ, Te mire használsz egy telefont(?). :U

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#237) Zolik válasza gabor907 (#235) üzenetére


Zolik
senior tag

Ahogy nézem, ugyan úgy mint az angol vodánál ez is 32Gb belő memóriával jön majd.

Én múlt héten rendeltem meg, talán jövő héten meg lesz. A mai youtube botrány után remélem hogy nem bánom meg, hogy nem S4-et vettem mert az ilyen kis apróságok (meg pl hogy nem kezeli a FLAC audió fileokat, flash html-t) gyorsan tönkre tudják tenni a felhasználói élményt :\

[ Szerkesztve ]

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#238) savoo válasza Zolik (#237) üzenetére


savoo
addikt

Flash-et az android sem támogatja már. (nagyon helyesen). Flac meg teljesen felesleges, nincs olyan dac a telefonban tudtommal, hogy lenne értelme. Meg telefonon eleve hülyeség.

(#239) BobTail


BobTail
őstag

Yep! Elérhető a Pro Camera! Holnap tesztelgetem :D

(#240) vjungesz válasza BobTail (#239) üzenetére


vjungesz
tag

Egy-két tesztképpel megajándékozhatnál majd minket :K. Előre is köszi :)

[ Szerkesztve ]

(#241) btudos válasza vjungesz (#240) üzenetére


btudos
veterán

Megtörtént ;)

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#242) vjungesz válasza btudos (#241) üzenetére


vjungesz
tag

Ezeket már láttam :P, újakra gondoltam :D

(#243) Zolik válasza savoo (#238) üzenetére


Zolik
senior tag

Ezt nem tudtam, de mióta és miért?
Nekem pl sok zeném van flac-ba, jobb a minősége is. Az edzőterembe ahová járok mindig telón viszem a zenéket és azt kötöm rá az erősítőre, na ezért örülnék egy flac támogatásnak, meg nem is értem meddig tartana ezt megoldani? Sok olyan file formátumot támogat a WP is (AAC, AMR, M4A, 3GP, 3G2) amit nemhogy telefonon de még pc-n se használok soha. Ezért nem értem hogy egy FLAC miért lett volna ekkora kihívás??

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#244) paquita


paquita
tag

Ez sem semmi :D
[link]

(#245) Space marine


Space marine
aktív tag

Ma végig jártam pár telekom, mobilos boltot de sehol se volt 925 :( hol lehet ezt megnézni élőben?

(#246) vjungesz válasza Space marine (#245) üzenetére


vjungesz
tag

BobTail fórumtársnál :DDD

(#247) BobTail válasza vjungesz (#246) üzenetére


BobTail
őstag

Viccen kívül, már volt aki élt a lehetőséggel :K

(#248) jockas válasza Space marine (#245) üzenetére


jockas
senior tag

Figyelembe véve, hogy még nincs egyik szolgáltatónál sem (vagy csak a T-nél, úgy láttam ott előrendelés után majd értesítenek mikor lesz készülék) és még nem láttam rendes garanciás (=nem szürke importos, hanem gyári 2 éves Nokia garanciás) vásárlási lehetőséget sem, így majd akkor ha már lesz rendes forgalmazás is MO-on!

(#249) moleculez


moleculez
veterán

Most igy pár nap után, még tetszik ez a wp dolog, főleg ezrn a telón, van egykét dolog amit hiányolok: nyomtatás, a zenelejátszóban nem tudok a keresősávna belekattintani, de amúgy jó ez...

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#250) Zolik válasza BobTail (#215) üzenetére


Zolik
senior tag

Frissítést kapott a teló.
Leírnád esetleg, hogy milyen pozitív változásokat tapasztaltál?
[link]

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.