Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) chizuru válasza savoo (#1000) üzenetére


chizuru
csendes tag

Köszi, majd kipróbálom! Most visszajutottam a laptopomhoz, ami Win7et futtat, de jó lenne, ha otthon is működne a dolog : )

[ Szerkesztve ]

so long ヒカリノムコウヘ so long ナモナキジユウへ so long フアンヲノミコメ so long ダレヨリモタカクトべ

(#1005) Die HaPpY :) válasza HopeckoR (#982) üzenetére


Die HaPpY :)
tag

HopeckoR!

Én is ilyet vettem, de nekem sem engedte Amazon. Ebay-ről rendeltem végül, igaz nem Terrapin de tökéletesen passzol és rohadt jó a tapintása! Én ezt vettem:
Lumia 925 hard case
Pikk-pakk itt volt és kaptam hozzá egy kijelzővédő fóliát is. :)
Üdv.

...::: CS 1.6 o=(===> The One And Only! //ZTE Blade-Galaxy S2-Lumia 925-Lumia 640-rengeteg egyéb droid- Apple Iphone 6S Plus- Apple Iphone 8 Plus- Apple Iphone 12 Pro

(#1006) Die HaPpY :)


Die HaPpY :)
tag

Már kemény 5 napja használom a 925-öt és imádom! Szuper kis teló! Nem bántam meg. Párom meg tovább nyúzza az S2-t :)
Lehet szubjektív, de a WP8-as appok mintha sokkal minőségibbek lennének! Kiforrottabbnak tűnnek. Amiket eddig leszedtem nem kellett másikkal helyettesíteni, mert tökéletesen működtek. Androidnál volt hogy 3-4 appot ki kellett próbálnom ugyanarra, mire egy megfelelően működött.
Más is így látja? :)

...::: CS 1.6 o=(===> The One And Only! //ZTE Blade-Galaxy S2-Lumia 925-Lumia 640-rengeteg egyéb droid- Apple Iphone 6S Plus- Apple Iphone 8 Plus- Apple Iphone 12 Pro

(#1007) btudos válasza Die HaPpY :) (#1006) üzenetére


btudos
veterán

Azért vannak itt is rosszul megírt alkalmazások bőven, de ezek szerint mindenből sikerült megfelelőt találnod, ez a lényeg :)

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#1008) desert_camo


desert_camo
tag

Sziasztok!

Ezt a telefont néztem ki magamnak, sok jót olvastam róla. Egyelőre a nagyobb áruházakban, valamint a telenornál még drágának találom. A kérdésem az lenne, hogy hol érdemes olcsóbban venni? Ha egy gsm boltban azt mondják, hogy 2 év gyártói garancia van rá, akkor mennyire lehet ebben bízni? Mi arra a garancia, hogy egy valóban gyárilag független telefont kapok, és nem egy utólagosan mókolt, külföldről behozott valamit? Gondolom a Nokia márkaszervízben no perc alatt kiderítik ezt, és akkor ugrott is a garanciám rossz esetben. Hogy tudok ennek jobban utánajárni? Konkrétan erre gondoltam, mert az ára tetszik. Köszönöm a segítséget

desert_camo

(#1009) savoo válasza desert_camo (#1008) üzenetére


savoo
addikt

Ha azt írják, hogy gyári akkor az is. Különben nagyon megüthetik a bokájukat.

(#1010) BobTail válasza desert_camo (#1008) üzenetére


BobTail
őstag

Itt olcsóbb, és szintén 2 év gyári garanciás

(#1011) savoo válasza BobTail (#1010) üzenetére


savoo
addikt

"* Minden új készülék ára 27% áfával értendő, az árak csak a készüléket tartalmazzák. Az egyéb tartozékokról érdeklődjön."

Plusz az adatlapon lévő dolgok is megérnek egy misét..

[ Szerkesztve ]

(#1012) drz400


drz400
csendes tag

Sziasztok! Vezetéknélküli töltös hátlapot használ valaki? Megéri beruházni egyre? Stabilan tartja a telefont, vagy vegyek valami szilikontokot? Nem tudom eldönteni :))

(#1013) szabi82hun


szabi82hun
csendes tag

Sziasztok!

Pénteken a párommal együtt beszereztünk két telenor kötődésű Lumia 925-öt. Eddig nagyon pozitív a véleményünk a készülékről, de a páromnál már a megvétel után megjelent egy probléma. Bekapcsolás után rögtön screen lock kódot kért a PIN kód megadása mellett. Ezzel nem is lenne semmi gond, ha ki lehetne kapcsolni! De ahol nálam simán ki lehet kapcsolni az nála szürke, vagyis megváltoztathatatlan. Nincs bekapcsolva a gyermeksraok sem. Ja és a névjegy menüpontban már alaphelyzetbe is tettük a telefont, de még OTT is kéri a screen lock jelszót. Innentől kezdve már nálam is felütötte a fejét a tanácstalanság, mert külföldi usereknél sem olvastam hasonló hibáról. Csak olyanról, aki nem találta meg a menüpontban, hogy hol kell kikapcsolni :)

[ Szerkesztve ]

(#1014) Lall


Lall
veterán

Én is azt kérdezném valaki használ -e vezeték nélküli töltős hátlapot? Konkrétan az érdekelne, ha használja, de nem úgy tölti, hanem kábellel, akkor nem hülyül meg a töltöttség jelző? Mert egy haverom vett rá egyet és olyan, mintha ettől hülyült volna meg. Persze lehet, hogy semmi összefüggés, de mindenesetre érdekes.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#1015) HopeckoR


HopeckoR
aktív tag

Így szombat óta használva annyi gondom van csak a telóval, hogy az üzemidő nem az igazi. Tegnap este szedtem le a töltőről, és mindjárt lemerül és azért annyit nem használtam. Írták 1-2 helyen, hogy ez kicsit később rendeződik majd . Igaz ez? Vagy ne számítsak erre?

(#1016) nicu71 válasza szabi82hun (#1013) üzenetére


nicu71
addikt

hát ilyet még én sem hallottam :U talán vidd vissza a telenorvégekhez? :F

HopeckoR Biztosan rendeződni fog,csak eleinte ilyen xar ;)

[ Szerkesztve ]

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#1017) btudos válasza HopeckoR (#1015) üzenetére


btudos
veterán

Miert nem toltod ejszaka, amikor ugyis alszol?

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#1018) szabi82hun válasza nicu71 (#1016) üzenetére


szabi82hun
csendes tag

Úristen mogoldottam!:D Párom használ céges outlookot és az követeli a jelszót. Leszedettem vele az outlookos accountot és máris hagyta kiszedni a jelszót. Az outlook felulírja a WP8 szoftverének a biztonsági beállításait.

(#1019) HopeckoR válasza btudos (#1017) üzenetére


HopeckoR
aktív tag

Mert nem gondoltam volna hogy ilyen hama lemerül :) Hozzászoktam a L800-hoz ami 2-3-4 napig simán elment :)

(#1020) btudos válasza szabi82hun (#1018) üzenetére


btudos
veterán

Ezek szerint az Exchange szerver tud ilyen adatvedelmi huncutsagokat WP-n.

HopeckoR: Nagyobb kijelzo, erosebb hardver es uj akksi, meg annak is be kell allnia, de sose fog olyan uzemidot hozni mint a L800. :N

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#1021) savoo válasza HopeckoR (#1019) üzenetére


savoo
addikt

2-3 napig ez is elmegy, ha nem használod. :P Az L800 sem megy el máshogy addig.

(#1022) Proxxon válasza Lall (#1014) üzenetére


Proxxon
csendes tag

Én használok gyári vezeték nélküli töltős hátlapot. Jól passzol a telefonra, meg eltartja a kamera lencséjét, ha leteszed egy asztalra. Időnként le kell pattintani, és kitakarítani, mert a telefon és a hátlap közé szorult szemcsék apró karcokat okozhatnak. CR200 autós dokkolóval használom, nagyon kényelmes. Viszont a hátlap, meg az autós tartó kb. 30 000 HUF, ami enyhén szólva irreális.

(#1023) HopeckoR válasza savoo (#1021) üzenetére


HopeckoR
aktív tag

Egyre érdekesebb ez az aksi dolog :) Tegnap 5 felé töltöttem fel teljesen utána kb 2 óra alatt merült 35%-ot úgy, hogy az asztalon volt végig hozzá sem nyúltam a mobilnet is ki volt kapcsolva. Azóta 65%-on van az aksi meg se mozdul.. Pedig neteztem játszottam és zenéztem is rajta

(#1024) viewdetails válasza HopeckoR (#1023) üzenetére


viewdetails
addikt

Restart néha nem árt, hogy az anomáliák eltűnjenek. Windows. :)

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#1025) Peathee válasza BobTail (#1010) üzenetére


Peathee
aktív tag

Érdekes, hogy a fehérre viszont csak 36 hónapot ír ami csak a bolti garanciát jelenti. Pedig majdnem tőlük rendeltem én is.

(#1026) Peathee válasza savoo (#1021) üzenetére


Peathee
aktív tag

Nekem is max 30 óra körül van a L800-as pedig hétköznap még csak nem is játszok rajta. Az üzenentek, telefonálás, netezés lemeríti bő egy nap alatt. Remélem a 925-ös is bírni fog ennyit ugyan ilyen használat mellett.

(#1027) savoo válasza Peathee (#1026) üzenetére


savoo
addikt

Én már nem is emlékszem mennyit bír a 925... :(

(#1028) viewdetails válasza savoo (#1027) üzenetére


viewdetails
addikt

Mikor adtad le...? Lassan vissza kéne kapnod.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#1029) savoo válasza viewdetails (#1028) üzenetére


savoo
addikt

Csütörtökön lesz 2 hete... (Vagyis holnap, most nézem milyen nap van.. :D)

[ Szerkesztve ]

(#1030) viewdetails válasza savoo (#1029) üzenetére


viewdetails
addikt

Ollében adtad le?

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#1031) savoo válasza viewdetails (#1030) üzenetére


savoo
addikt

Ja.

(#1032) viewdetails válasza savoo (#1031) üzenetére


viewdetails
addikt

A kristálygömb szerint holnap mehetsz érte. Ha mégsem, küldj Clin-t. :DDD

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#1033) metaksza


metaksza
tag

Sziasztok. Mától én is Lumia 925 tulajdonos vagyok, ám kissé nehézkes az átállás Andro után. Kérdésem lenne, mégpedig a következő: Azt sikerült beállítani, hogy kapjak értesítést az üzenetekről, azt viszont ne, hogy ne jelezzen, hogy ha közben gépen ezeket elolvasom. Most folyton rezeg, ha írnak, dehát gépen közben visszaírok mindig. Köszi a válaszokat.

(#1034) viewdetails válasza metaksza (#1033) üzenetére


viewdetails
addikt

Facebook? Ha értesítést kértél, akkor értesít, PC-n, mobilon egyaránt. Előbbin hanggal, és kis piros számmal, utóbbin hanggal és számmal. Nem feladata eldönteni, miről vagy épp aktív, ha egyidőben több helyről is be vagy jelentkezve.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#1035) Zyrius válasza metaksza (#1033) üzenetére


Zyrius
aktív tag

szia,

Javaslom, hogy a gyári FB appot szedd le és tedd fel a facebook beta változatát, ami nagyon jól kezeli többek között ezt a kérdést is a facebookkal kapcsolatban!
Keress rá a store-ban.

https://StellarGear.eu - amatőr csillagászat és asztrofotós bugdácsolások

(#1036) HopeckoR válasza Zyrius (#1035) üzenetére


HopeckoR
aktív tag

Hogyan jutok hozzá a béta változatához? :)

(#1037) hroberto válasza HopeckoR (#1036) üzenetére


hroberto
veterán

[link]

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#1038) Emilchen


Emilchen
tag

Lumia 925 vásárlását fontolgatom, olvasom a fórumot elejétől. Egyetlen dolog zavar, ez pedig az akkuval kapcsolatos vegyesnek mondható írások. Kérdésem az lenne a Lumia 925 tulajdonosokhoz, hogy közepes használattal - E-mail kezelése, napi 10-15 perc telefonálás, 1-2 óra böngészés, 1-2 fotó - mennyi idő telik el két töltés között. Előre is köszönöm a választ.

(#1039) viewdetails válasza Emilchen (#1038) üzenetére


viewdetails
addikt

Ezzel simán megy egy napot.

Facebook: sorry, azt hittem a beépített kliensről beszélgetünk.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#1040) HopeckoR válasza Emilchen (#1038) üzenetére


HopeckoR
aktív tag

Az akksi már nekem is kezd rendbe jönni az első pár napon volt kisebb gond tegnap estig bezárólag :) így ahogy elnézem 1-1.5-2 napot simán ki fog húzni

(#1041) drz400 válasza Emilchen (#1038) üzenetére


drz400
csendes tag

Hello! Nekem jelenleg azt írja ki: utolsó töltés óta: 1nap 2 óra, becsült hátralévö: 10 óra normál használat mellett. Wifi és a mobilnet folyamatosan benyomva. Tegnap este fél óra angry birds is benne volt. :) ùgyhogy szerintem nem kell félni attól, hogy hamar lemerül :))

(#1042) Die HaPpY :)


Die HaPpY :)
tag

Csatlakozom, 1 hét használat után így állt be az akksim:
Utolsó töltés óta eltelt idő: 2 nap 20 óra
Becsült hátralévő idő: 11 óra 34 perc (most 42%-on áll)
Folyamatos: Wi-fi, Bluetooth és GPS pozíció.
Alkalmi: Telefonálás, activesync-es céges levelezés, facebook,outlook.com email (10 perces szinkronizációval)

Mobilnet most direkt nem megy, mert a következő tesztem csak azzal lesz :D

Az adatokat az Akkumuátor nevű program szolgáltatja. Akkumulátor
Üdv.

...::: CS 1.6 o=(===> The One And Only! //ZTE Blade-Galaxy S2-Lumia 925-Lumia 640-rengeteg egyéb droid- Apple Iphone 6S Plus- Apple Iphone 8 Plus- Apple Iphone 12 Pro

(#1043) savoo válasza viewdetails (#1032) üzenetére


savoo
addikt

Ment a Clin... :(

(#1044) Emilchen


Emilchen
tag

Köszönöm szépen az akkus válaszokat, infókat. Januárban megveszem a telót.

(#1045) viewdetails válasza savoo (#1043) üzenetére


viewdetails
addikt

Sajnálom, még nem ért ide, csak egy kék, kemény tok.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#1046) béke


béke
aktív tag

sziasztok valaki nem tudja hogyan kell XAP. Fájlt telóra rakni igazából ez egy app amit a neten találtam a neve Myringtone2sms.
Ennek a proginak a segítségével lehetne a gyári foss sms-hangokat ki iktatni és ujjat kreálni helyette.
vagy van valamilyen más módszer?
Nem nem csengőhangot szeretnék azt én is tudom. :)
SMS hangot szeretnék kreálni valahogy.
köszi előre is a segítséget.

jútyúb

[ Szerkesztve ]

Alá írás :)

(#1047) Lall válasza béke (#1046) üzenetére


Lall
veterán

Röviden. Ilyen xap-ot csak full unlockolt telefonra ami wp8 alatt nincs és ha lenne is warez kategóriának számítana. GDR3 frissítés meghozza neked az egyéni sms hangot, már lehet telepíteni erre a telefonra is kis trükközéssel. [link]

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#1048) HopeckoR válasza Lall (#1047) üzenetére


HopeckoR
aktív tag

Tényleg erre mikor tájt várható a GDR3? Tudni erről vmit?

(#1049) mukibuci válasza HopeckoR (#1048) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

2013 október, ha jól emlékszem ;] január-február körül elvileg meg lesz mindenkinek

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#1050) savoo


savoo
addikt

Úgy tűnik ma sem lesz telefonom... Pedig ma van a kiadási határidő. Hétfőn megyek be "hisztizni".

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.