Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:18:15

LOGOUT.hu

Nokia Lumia 620 szakmai topic.
Függetlenítés, szoftvertörés, warez az alapelvek alapján TILTOTTAK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7251) pushalias válasza SsPL711 (#7250) üzenetére


pushalias
addikt

Az ilyen mókák úgy kábé jövőre várhatóak, ha lesznek egyáltalán. Értesítési központ kb 99%, hogy lesz pl.

Honor 9 / HP 8470P

(#7252) zsoltip


zsoltip
őstag

Valaki egy tud adni egy linket? :)
[link]

[ Szerkesztve ]

(#7253) Gyufaaa válasza zsoltip (#7252) üzenetére


Gyufaaa
veterán

NSU miért nem jó? :U

(#7254) Huroq válasza Gyufaaa (#7253) üzenetére


Huroq
senior tag

Mert már én is rákerestem és már csak az Amber található meg. :)
Bár ha csak Amber van fenn, akkor valószínűleg a garanciális ügyintézésnél sem fog fennakadást okozni neki.

(#7255) tvamos válasza Huroq (#7208) üzenetére


tvamos
nagyúr

Velem detto ugyan ez tortent. Hablatyolt valamit a szukseges WIFI kapcsolatrol. Probaltam nezelodni a settings kozott, de semmire sem jutottam.
(Fuggetlen, SE keszulek.)

(#7213) pushalias válasza Szergely83 (#7200) üzenetére
"Elképesztő, egészen okos felhasználók is mennyire képtelenek rendszerben gondolkodni. Az egyes cégekre valamiféle monolitokként gondolnak, amelyekben robotokként üzemelő alkalmazottak teljesítik vakon a főnökeik parancsát"
Azert probalnak minket ledegradalni ilyesfajta robotokka.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#7256) #49553920


#49553920
törölt tag

Sziasztok!

Ujabb problema adodott. Baratom kuldene mms-t es kiirja ugyan, hogy mediafajl talalhato az uzenetben, de nem jeleniti meg azt. A masik, hogy kuldeni sem tudok, elkuldtem, nem ment at ,meg egy parszor probalkoztam es nem viccelek 1 het mulva kapta meg mind a 10 (1-et akartam es 10x probalkoztam )kepet amit kuldtem.

[ Szerkesztve ]

(#7257) SpeedHUNGARY válasza #49553920 (#7256) üzenetére


SpeedHUNGARY
aktív tag

Szia! Be kell hozzá kapcsolni a mobil adatforgalmat. Ne kérdezd miért, de csak így küld és fogad mms-t.

[ Szerkesztve ]

"Aki hülye, haljon meg!" - De mi van, ha én még nem akarok? GamerTag: Seedcop

(#7258) jeska válasza pushalias (#7243) üzenetére


jeska
tag

Igen nem nyúlok hozza es akkor is csinalja de mar mióta megvan a telefon asszem azota csinalja feltölt meg minden csak kicsit fura.
annyi hogy egy USB hosszabito van a töltő es az adatkábel között de igazából ha közvetlen a gépre van dugva akkor is csinalja:)

Az ember sohasem csak önmaga: inkább kombinációja mindazoknak, akikkel valaha dolga volt

(#7259) #49553920 válasza SpeedHUNGARY (#7257) üzenetére


#49553920
törölt tag

Fogadni sikerült a képeket, de a küldés meg mindig nem jo.

(#7260) tvamos válasza #49553920 (#7259) üzenetére


tvamos
nagyúr

APN beallitasokat megnezted mar?
Vagy nem is lehet... vagany! Ez csak nalam van, hogy nem tudom megnezni az APN beallitasaimat?

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#7261) SpeedHUNGARY válasza #49553920 (#7259) üzenetére


SpeedHUNGARY
aktív tag

Hát akkor passz. Nálam se ment, aztán felhomályosítottak ezzel a mobilnetes dologgal és azóta okés a küldés is és a fogadás is.

"Aki hülye, haljon meg!" - De mi van, ha én még nem akarok? GamerTag: Seedcop

(#7262) KoVee84


KoVee84
senior tag

Nem értem, hogy mit nyígtok, hogy mennyi baj van az androiddal meg a wp-vel... Ha nem tetszik el kell adni és venni egy másik oprendszeres telefont. Kicsit már fárasztó. :((

(#7263) kbyte1024


kbyte1024
veterán

Uraim!
Honnan tudom leellenőrizni hogy független-e a telóm vagy nem?

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#7264) footy válasza KoVee84 (#7262) üzenetére


footy
addikt

+1
Egyebkent en iOS utan sem erzem tragikusnak a valtast. Van nehany feature ami hianyzik,de van ami jobb/egyszerubb mint IOS-en. A tabletemen android van,de telefonra nem tudnam elkepzelni.

(#7265) tvamos válasza KoVee84 (#7262) üzenetére


tvamos
nagyúr

Sajnos nehez eladni egy rossz keszuleket!

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#7266) Szergely83 válasza tvamos (#7265) üzenetére


Szergely83
tag

Rossz, vagy az elvárásoknak nem megfelelő? Nem mindegy :U

(#7267) tvamos válasza Szergely83 (#7266) üzenetére


tvamos
nagyúr

Nos, erre a kerdesre nehez valaszolni. Azt gondoltam, hogy ezt majd nem kell hekkelgetni, meg forumokat bujnk, hogy mukodjon. Ezzel szemben minden bekapcsolasnal hibauzenet fogad. Tudom, csinaljak hard reset-et, miutan mentettem mindent a szamitogepemre, de nincs szamitogepem, (csak ceges, amire nem megy del a Nokia felresikeredett software-e,) amire mentsek. Szoval... Lehet, juzer error, vagy nemtudom.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#7268) Szergely83 válasza tvamos (#7267) üzenetére


Szergely83
tag

Őhm... azt nem tudom, hekkelgetés alatt mit értesz, mert hekkelni biztos hogy nem lehet (illetv lehet, de minek is?) :) A mentéshez pedig egyáltalán nem kell semmilyen félresikeredett szoftver sem, csatlakoztatást követően intézőben megjelenik külön meghajtóként a telefon. Vagy ha hivatalos szoftvert szeretnél használni, akkor ott a windows phone alkalmazás, ami szinkronizálja a tartalmakat a telefon és számítógép között: [link]
Beállításokat, programokat, névjegyzéket stb pedig automatikusan tudja menteni a telefon a felhőbe, ha be van állítva: [link]

[ Szerkesztve ]

(#7269) SpeedHUNGARY


SpeedHUNGARY
aktív tag

Már itt is szól a Rock & TRoll?

"Aki hülye, haljon meg!" - De mi van, ha én még nem akarok? GamerTag: Seedcop

(#7270) tvamos válasza Szergely83 (#7268) üzenetére


tvamos
nagyúr

Nem, nem jelenik meg!

(#7269) SpeedHUNGARY
Cimezd nyugodtan annak, akire gondolsz!

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#7271) ribery22 válasza tvamos (#7260) üzenetére


ribery22
tag

Minap kerestem én is az apn beállításokat, de nem adott ki semmit. Enyém t-s, gondoltam szoftba van építve azért nem engedi, de ezek szerint nem.

Hiába vannak a hátadon szárnyak Van úgy, hogy az angyalok is rossz úton járnak

(#7272) tvamos válasza ribery22 (#7271) üzenetére


tvamos
nagyúr

http://answers.microsoft.com/en-us/winphone/forum/wp8-wpnetwork/how-do-i-manually-change-apn-settings-on-nokia/9171a5c5-1192-4811-a0cd-87bf580e2893

Goto Settings>access point>add>(Ask your operator about manual setting and fill the details there)

Ha erdekes meg...

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#7273) ribery22 válasza tvamos (#7272) üzenetére


ribery22
tag

Nem hozzádadni szeretnék, hanem megnézni, egyik haverom androidjához kellett volna, gondoltam az enyém kéznél van, átírom, de nem adta ki, csak azt írja internet elérési pont felvétele.

Hiába vannak a hátadon szárnyak Van úgy, hogy az angyalok is rossz úton járnak

(#7274) SpeedHUNGARY válasza tvamos (#7270) üzenetére


SpeedHUNGARY
aktív tag

Általános - talán költői - kérdésnek szántam, de egyébként - többek közt - Rád gondoltam. Sajnálom egyébként, hogy nem jön át a rendszer, de fentebb írták, hogy akkor el kell adni. A fórumban inkább hasznosabb dolgokkal kéne foglalkozni, mint egyes OS-el degradálása.

[ Szerkesztve ]

"Aki hülye, haljon meg!" - De mi van, ha én még nem akarok? GamerTag: Seedcop

(#7275) SpeedHUNGARY


SpeedHUNGARY
aktív tag

jav.: OS-ek

"Aki hülye, haljon meg!" - De mi van, ha én még nem akarok? GamerTag: Seedcop

(#7276) p0macs válasza Wlac (#7181) üzenetére


p0macs
csendes tag

Ez rajtam továbbra sem segít, se WiFi-n, se 3G-n, se füstjellel nem jön meg semmi, a Skype sem csörög satöbbi. HR már volt, semmit nem segített, egyszerűen használhatatlan.

Nézz meg egy dolgot a beállítások/alkalmazások/háttérben futó feladatok/speciális - lapon.
Számold össze, hány alkalmazást látsz itt. Ha 20-nál (egyesek szerint 24-nél) többet, akkor a legkevésbé használtakat (amiről könnyen lemondasz) töröld le, távolítsd el.
Ha 20 alá csökken, meg fognak jönni az üzeneteid, meg minden úgy megy, ahogy azt eltervezték.

(#7277) tvamos válasza p0macs (#7276) üzenetére


tvamos
nagyúr

Ha ott (beállítások/alkalmazások/háttérben) bemegyek az advanced-be, ott szurkevel hoz egy csomo sz@rt, sokrol azt sem tudom, micsoda, es azokat leallotrani sem tudom. Mi a titok ezekkel?

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#7278) david9999999 válasza santa clause (#7080) üzenetére


david9999999
tag

Köszi! ez "idegesített" a legjobban

(#7279) p0macs válasza tvamos (#7277) üzenetére


p0macs
csendes tag

Azokkal ott nem lehet semmit csinálni, csak úgy tűnik el, hogy ha az adott alkalmazást eltávolítod.
A titok az, hogy ha ott 20-nál több alkalmazás van, akkor egy WP8 bug (vagy feature) miatt egyik háttérben futó alkalmazás sem fog futni!!!
Ha kevesebb mint 20 van, akkor azok működnek is.

(#7280) Bukk900 válasza p0macs (#7279) üzenetére


Bukk900
őstag

Nekem ott 30 alkalmazás van, 8 van letiltva, a többi 22 futhat a háttérben és jól működnek.

(#7281) Clemi válasza p0macs (#7279) üzenetére


Clemi
veterán

Ez így szerintem nem teljesen igaz, mármint az üzenet nem megérkezés okának. Nekem ott 27 alkalmazás van, igaz legtöbb szerepel egy szinttel feljebb is, ahol ráadásul le van tiltva, és megkapok minden üzenetet, bár van amikor azonnal (egyszerre csippant a számítógép, és a telefon) van amikor egy kis késéssel.

(#7282) p0macs válasza Clemi (#7281) üzenetére


p0macs
csendes tag

Lehetséges...
Nálam minden esetre ez segített. Mondjuk nem teljesen ugyanaz volt a probléma, mert én azt tapasztaltam, hogy a háttérben elvileg futó alkalmazások nem tudták frissíteni a csempéket, és pl. a Battery is csak akkor "mért egyet", amikor elindítottam, de nem rajzolta a görbét folyamatosan, stb. Szóval aminek a háttérben kellett volna mennie, az nem ment. Nem tudom, ennek van e valami köze a Skype és egyéb üzenetek megérkezéséhez, mert azok gondolom push-notification alapon mennek, ahhoz meg "csak" net kell.

(#7283) tvamos válasza Bukk900 (#7280) üzenetére


tvamos
nagyúr

Az a nyavajam ezzel, hogy minden alkalmazas, amit letiltottam, pl. viber, az ott van az advanced menuben, hogy nem lehet letiltani.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#7284) Wlac


Wlac
Ármester

Kösz a tippet, de sajnos nem jött be. 16 alkalmazás volt ott, de azért hátha alapon töröltem párat, így lett 13. Továbbra sem kapok értesítést. A netem egyébként egy stabil 10mb/s-es, szóval az nem lehet gond, illetve nincs bekapcsolva a battery saver sem.
Egyébként a háttérben futó alkalmazásokkal nincs gondom, legalábbis az időjárás-csempe gond nélkül frissül.

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#7285) Szergely83


Szergely83
tag

Szerintem a probléma az üzenetek megérkeztével nem kifejezetten az alkalmazásokban keresendő, hanem a fiók beállításoknál. Ez logikus hibaforrásnak tűnik, ha azt nézzük, hogy egyes embereknél akadozva, vagy sehogy sem mennek a push notification-ök, míg másoknál működik rendesen. tesztképp érdemes csekkolni a következő beállításokat:
- beszélgetések -> facebook alapú csevegés: be, állapot: elérhető
- beállítások -> e-mail+fiókok: facebook csatolva (érdemes kipróbálni a törlést, majd újra hozzáadást, egyszer volt problémám a fb üzenetekkel, ez megoldotta)

Végül a microsoft fiók. Gyakorlatilag ezen alapszik az összes személyes beállítás, csatolt fiókok, kapcsolatok stb. Szvsz itt lehet a kutya elásva. Ellenőrzésképp be kell jelentkezni az MS fiókba és a bal oldali menüben bemenni az engedélyek -> fiókok kezelése almenübe. Itt ellenőrizni kell, hogy szerepel e a facebookos fiók csatolva. Ha nem létezik, a fiókok felvételénél meg kell adni. Ha létezik, a szerkesztésre kattintva ellenőrizni kell, hogy engedélyezve vannak e a megfelelő opciók (hírek, csevegés, megosztás).

Ha sehogysem érkeznek a push üzenetek, és erős a késztetés a telefon ütésállóságának tesztelésére, akkor előtte egy HR, új microsoft fiók létrehozása, egyéb fiókok újra csatolása. Mennie kell.

(#7286) ribery22


ribery22
tag

Azt hiszem mindjárt jön az Amber. Frissült az Extrák+infó, ami már a frissítésre ösztökél, valamint megjelent egy érintés menüpont a beállításokban, ami ezt írja: Hoppá- Jelenleg nincsenek beállítások. A firmware frissítése megoldhatja a problémát. Ellenőrizze a hálózati szolgáltatónál, hogy mikor lesz elérhető.

Hiába vannak a hátadon szárnyak Van úgy, hogy az angyalok is rossz úton járnak

(#7287) feddel válasza ribery22 (#7286) üzenetére


feddel
senior tag

Én is frissítettem az exrta+infót, tényleg megjelent az érintés a beállításban. Telenor vagyok, most ezt írják a weboldalon:

Lumia 620 Country variant 1030.6407.1308.0001 Waiting for approval
Lumia 620 Telenor 1030.6407.1308.0001 Waiting for approval
Lumia 620 T-Mobile 1030.6407.1308.0001 Coming soon

(#7288) duo válasza SsPL711 (#7250) üzenetére


duo
őstag

[link]
ezt javaslom.
kicsi, nem fut a háttérben, nem kér különleges engedélyeket.(van olyan ami igen)
és igen ezek az appok mindig a menübe visznek. ez ilyen.

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#7289) ribery22 válasza feddel (#7287) üzenetére


ribery22
tag

Az extrák+infó pont olyan, mint az Ambernél, csaknoncs odaírva az Amber.

Hiába vannak a hátadon szárnyak Van úgy, hogy az angyalok is rossz úton járnak

(#7290) tvamos


tvamos
nagyúr

Amugy azt ki lehet listazni, hogy mik azok az app-ok, amiket megvettem? HR utan mar annyira nem futja a memoriabol, hogy viszatoltse azokat az appokat, amik rajta voltak elotte.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#7291) Clemi válasza tvamos (#7290) üzenetére


Clemi
veterán

Naná hogy lehet. A windowsphone.com fiókodban a vásárlási előzmények alatt megtalálod.

(#7292) tvamos válasza Clemi (#7291) üzenetére


tvamos
nagyúr

Amikor vissza akarja telepiteni az app-okat ezt irja: Error code: 8000ffff
Ezt nem tudom ertelmezni! Nektek volt mar ilyesmi?

Vagy lehet azt, hogy csinalom megegy HR-et, es akkor nem engedem neki valahogy az app-okat visszatolteni, csak a szemelyes beallitasokat? Es ha ez a megoldas, akkor azt hogy kell? (A HR megy, csak a tobbi...)

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#7293) #01378048 válasza tvamos (#7292) üzenetére


#01378048
törölt tag

Én sem tudtam megcsinálni sehogy sem.
Hosszan a alkalmazásra nyomsz és kihagyod a letöltést.3x próbáltam a HR-t és amit nem tudott letölteni azt manuálisan letöltöd az Áruházból.

(#7294) SsPL711 válasza duo (#7288) üzenetére


SsPL711
őstag

Köszi, másikat telepítettem a telóra, de megteszi az is.
Ha ez se kapcsol, csak a menübe visz akkor szinte mindegy melyiket használjuk.

Más: Akinek fontos a Gtalk, javaslom az IM+ appot, eddig rendben működik, a háttérben jól működik push módban is.

[ Szerkesztve ]

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#7295) tvamos válasza #01378048 (#7293) üzenetére


tvamos
nagyúr

Nem az a baj, hanem ott all sorban 18, es semmit nem tolt le.... Azt kene, hogy HR, es elolrol kezdeni mindent, de akkor elvesznek az SMS-ek, meg MMS-ek rola. Vagy nem tudom!... Unom mar ezt a vergodest vele, de ha vissza valtok a regi droidos telefonra, akkor is elvesznek az uzenetek, meg persze azon a navi nem mukodik. Remelem, HR utan talalok valami opciot, hogy a programokat ne toltogesse le.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#7296) KoVee84 válasza tvamos (#7295) üzenetére


KoVee84
senior tag

Ne haragudj meg, de a kommentjeidből kezdem azt érezni, hogy a hiba benned van, nem a telefonban. SMS-ek és MMS-ek lementhetőek a live fiókodba. :U

(#7297) replay007 válasza SsPL711 (#7294) üzenetére


replay007
tag

+1 az IM+ ra.
Eddig nekem is jó, a Facebook üzik is. A gyári már nekem is elkezdett szórakozni, pedig eddig jó volt. Egyelőre ezt használom.

(#7298) feddel


feddel
senior tag

Aki tud, segítsen légyszi :-)
A 620-ammaol szoktam kapcsolódni wifikre, jelszavasakra és nem jelszavasakra is. Viszont ha itthon az iMac-kel megosztom wifin a netet, akkor csak úgy tudok kapcsolódni, ha nem állítok be jelszót. Amint wep jelszavas megoldást választok, hiába írom be, nem jó.
Végülis így is tudok netezni, meg a szomszédok is...

(#7299) Wlac válasza Szergely83 (#7285) üzenetére


Wlac
Ármester

Az MS fióknál töröltem, majd újra hozzáadtam az engedélyekhez. Egyelőre jönnek az értesítések, kíváncsi vagyok, hogy kitart-e így hosszabb távon. Kösz a tippet!

[ Szerkesztve ]

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#7300) pushalias válasza feddel (#7298) üzenetére


pushalias
addikt

Ne használj WEP-et, ósdi, elavult.

Honor 9 / HP 8470P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.