Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:18:15

LOGOUT.hu

Nokia Lumia 620 szakmai topic.
Függetlenítés, szoftvertörés, warez az alapelvek alapján TILTOTTAK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6651) szilvaspet válasza santa clause (#6650) üzenetére


szilvaspet
tag

Igen, vasárnap este 8-kor még én is így voltam vele, aztán 9-kor már fent virított a telefonon.
Persze nem volt létfontosságú a dolog, csak hát a zabszem..

(#6652) Boonen007 válasza szilvaspet (#6651) üzenetére


Boonen007
őstag

Nekem meg a svéd verzió van fent :D Na az tuti hamarabb megkap mindent a magyar függetlennél :D

(#6653) krokk


krokk
senior tag

Csak hogy újraindulás szempontjából legyen jó hír is: nekem ugye lassan már 3 hetes a telefon és még egyszer sem indult újra :) amúgy kb 2 napot bír egy töltéssel. tegnap a fél napot végig navigáltam meg fotózgattam és csak 50% ig ment le.

és egy kis off:

Már csak a beszélő csempe hiányzik :D

[ Szerkesztve ]

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#6654) santa clause válasza krokk (#6653) üzenetére


santa clause
aktív tag

:DD :DD :DD

az újraindulással várj még, nekem először 3 hónaposan csinálta igaz csak 1x, viszont face alatt 3x (valszeg elfogyott a ram)

mert ugye annak nagyon sok kell :D

[ Szerkesztve ]

(#6655) Gyufaaa válasza krokk (#6653) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Egy pár hsz-el visszább pont ezt a kérdést tettem fel Én is. Mitől van az, hogy néha random módon újra indul és kéri a PIN-t. Nosza. Egyre sűrűbben csinálta. Elkezdtem vele játszani, hogy mi okozhatja. Egy pár nap (hét) elteltével sikerült leszűkíteni (hard reset, szim csere stb..) az akksiig a témát. Egy kisebb rázkódásra már jelentkezett is. Itt kapásból az N95 betegsége jutott az eszembe. Laza az akksi saruk szorítása. Akksit kikaptam, kis tűvel összébb sajtotlam őket, mind a 3 csatlakozásnál, majd bekapcs és teszt. Kopp-Kopp, de azóta tünet mentes teljes mértékben a telefon. :) Lassan 3. hete

[ Szerkesztve ]

(#6656) david9999999


david9999999
tag

Hogy lehet beállítani, hogy a csempék csak wifi kapcsolat esetén frissüljenek? Olvastam pár hsz-el odébb hogy lehet ilyet, de nem találom... Előre is köszi

(#6658) david9999999 válasza #40993792 (#6657) üzenetére


david9999999
tag

Hát se a "kapcsolatok" csempénél se az "én" csempénél nem találok ilyet lehetőséget

(#6660) david9999999 válasza #40993792 (#6659) üzenetére


david9999999
tag

Értem, ezt esetleg lehet tudni hogy ezek mennyire zabálják a netet?

(#6662) david9999999 válasza #40993792 (#6661) üzenetére


david9999999
tag

Rendben, azért köszönöm a segítséget. A slussz poén hogy ahogy nézem nincs adatforgalom figyelő app.

(#6664) david9999999 válasza #40993792 (#6663) üzenetére


david9999999
tag

De jó egyeseknek :D

(#6666) atoka1 válasza #40993792 (#6663) üzenetére


atoka1
tag

Nem elvileg :) Data Sense, és külön méri a wifi és a mobil adatforgalmat. Sőt kiírja, hogy az egyes appok mennyi adatforgalmat használtak.

(#6668) david9999999 válasza atoka1 (#6666) üzenetére


david9999999
tag

Erre én is rátaláltam, csak az áruházban nem lelem. Valószínűleg béna vagyok :D

(#6669) atoka1 válasza david9999999 (#6668) üzenetére


atoka1
tag

Ezt az appot az Amber frissítés hozza magával. Ha kijön hivatalosan és frissíted a telefonodat akkor a tieden is ott lesz alapból.

(#6670) david9999999 válasza atoka1 (#6669) üzenetére


david9999999
tag

ÁÁÁ minden világos, akkor várok a frissítésere :) Köszönöm az infot

(#6671) tvamos


tvamos
nagyúr

Nekem sem sikerul a frissites, driver problema miatt.
Valakinek esetleg sikerult mar win xp 64 alatt?

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#6672) santa clause válasza tvamos (#6671) üzenetére


santa clause
aktív tag

Kizártnak tartom hogy az alatt menni fog, keress egy 7 vagy 8 at, nem csodálom hogy driver problémád van egy 12 éves op rendszeren...

(#6673) JamesFinn


JamesFinn
senior tag

Üdv!
lumia 710-et cserélnék 620-ra.
A kérdésem a következő:
A ms fiókomban az előző telefont törölnöm kell?(vagy használhatom mindkettőt?)
Illetve a megvásárolt appokat ujra tudom telepíteni a 620-ra?
Válaszokat köszi!

[ Szerkesztve ]

(#6674) meszike91 válasza JamesFinn (#6673) üzenetére


meszike91
senior tag

Elvileg használhatod mindkettőt bár én nem próbáltam szóval nem tudom.
A megvásárolt appokat meg biztos hogy újra tudod telepíteni :K

du, du hast, du hast mich

(#6675) dellfanboy


dellfanboy
őstag

sziasztok
Blackberry-t lehet lecserélnem egy lumia 620-ra két rövid kérdésem lenne:
ez a wp-s e-mail sync hogy működik? idáig csak BB-t használtam levelezésre, mekkora visszalépés a BB után?

mivel érintős a telefon lehetséges, hogy beszéd közbe, pl. fülemmel leteszem/lenémítom?
hol tudok szemezgetni azokból a programokból amik feltelepíthetők wp8-as lumia 620-ra?

[ Szerkesztve ]

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#6676) tvamos válasza santa clause (#6672) üzenetére


tvamos
nagyúr

Az szomoru. Ez van, vagy Linux. (Az bootol flash-rol...)

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#6677) KoVee84 válasza dellfanboy (#6675) üzenetére


KoVee84
senior tag

... 2 rövid kérdés, majd kérdeztél 3-at :DDD

1. Nagyon jó a levelező kliens, tuti nem lesz visszalépés.
2. A telefonban van közelség érzékelő ezáltal ahogy közelíted a füledhez, letiltja a kijelzőt.
3. windowsphone.com

[ Szerkesztve ]

(#6678) dellfanboy válasza KoVee84 (#6677) üzenetére


dellfanboy
őstag

jójó köszi, hétfő reggel van

bocs szerda :DD :DD
már csak annyi kérdésem lenne, hogy mit adnak hozzá a T-mobile-nál? füles? tok? alapvetően zöldet szeretnék, mennyire koszólódik? haveromnak van egy kék lumia 800-a eléggé koszos, pedig csak 1éves még.
érintőkijelző mennyire érzékeny?

[ Szerkesztve ]

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#6679) zsoltip


zsoltip
őstag

Sziasztok!
Reset + Nokia Care Suite-tal történő újratelepítés szvsz. nem jár garivesztéssel.
Tévedek?
Valakinek valami tapasztalat ebben, esetleges affér a szervizzel, ebből adódóan?

Köszönöm:
zsoltip

(#6680) JamesFinn válasza meszike91 (#6674) üzenetére


JamesFinn
senior tag

Köszi!

(#6681) erahurka válasza dellfanboy (#6678) üzenetére


erahurka
félisten

A zöld 620 fényes festést kapott, az nem koszolódik annyira mint a 800-asok matt polikarbonát borítása. És ha nem tetszik hogy koszos, csak lepattintod és ráteszel egy másikat.
Nekem fekete van (matt), semmi kosz nincs rajta, igaz, próbálok vigyázni rá. Farmerben nem nagyon hordtam még, bár fekete telefonoknál ez nem annyira égető probléma.

A hivatalos csomagban füles (szar), adatkábel és hozzá való hálózati adapter van, meg persze egy rakás papír. Elméletileg a T-nek is ezzel kell árulnia.

Többen panaszkodnak arra, hogy ha asztalra teszik a telefont akkor nem érzékel, vagy csak össze-vissza, ez sajnos széria hiba, de van akinél jól működik. Ha csak egy ujjad rajtatartod az oldalán közben akkor teljesen jó (és mivel asztalon általában elforog, eleve érdemes egy helyen megtámasztani).

(#6682) santa clause válasza tvamos (#6676) üzenetére


santa clause
aktív tag

Linuxra szerintem nincsenek meg azok a progik amik a frissítéshez kellenek, ha tévedek sorry... Keress valakit akinek van frissebb rendszere, fél óra az egész. :)

(#6683) Energie X


Energie X
őstag

Használ valaki Nimbuzzt a telóján?

>> Új Galaxy S21 szériás Nillkin tokok és Spigen üvegfóliák adatlapomon <<

(#6684) mukibuci válasza Energie X (#6683) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

felejtős.. ha facebook chat-hez kellene, akkor ICQ-t rakd fel

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#6685) András. válasza dellfanboy (#6678) üzenetére


András.
tag

Nekem lassan öt hónapja zöld van, nem koszolódik, csak gyűjti az ujjlenyomatokat, de könnyen letörölhetőek róla.

(#6686) Wlac válasza dellfanboy (#6675) üzenetére


Wlac
Ármester

E-mailt olvasni tökéletes, írni katasztrófa (nem lehet fájlokat csatolni).

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#6687) garbacz válasza Wlac (#6686) üzenetére


garbacz
csendes tag

A fájl csatolás is gond nélkül működik rajta.

(#6688) Wlac válasza garbacz (#6687) üzenetére


Wlac
Ármester

Akkor biztos én vagyok a béna, kellene egy kis segítség. Küldtem magamnak próbaként egy .docx-et. Lementettem, és szeretném hozzácsatolni egy emailhez, hogy továbbküldhessem. Hogy tudom ezt megcsinálni?

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#6689) petty88


petty88
csendes tag

Sziasztok!

Tegnap gondoltam felrakom az ambert a telefonra, de az billkombós ujrainditásnál nem jutok tovább. Nem tudom eldönteni, hogy én vagyok a nagyon béna, vagy valami más gond van. A NCS feldobja az ablakot, hogy mute+power, azt nyomom, akkor kikapcsol, de nem indul ujra, csak ha elengedem vmelyik gomvóbot. Ha akkor nyomok a retryre akkor sem megy tovább a telepítő, hanem próbálkozik aztán feljön megint ugyanaz az ablak a tel újraindításáról. Driverek fenn vannak, kipróbáltam több usb portot is. Elméletileg ugye az kéne, hogy történjen, hogy belép a telefon az ujrainditás után recovery módba, de vmiért ezt nem bírom kivitelezni. Annyira persze nem fontos, csak már idegesít, hogy egy ilyen kis lépést nem tudok megcsinálni. Van valakinek valami ötlete?
Köszi!

(#6690) Lall válasza Wlac (#6688) üzenetére


Lall
veterán

Lépj be office-ba és a dokumentumon nyomj egy share to emailt.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#6691) footy válasza Lall (#6690) üzenetére


footy
addikt

A Onenote hova szinkronizal? Azt is lehet mailben kuldeni?

(#6692) Lall válasza footy (#6691) üzenetére


Lall
veterán

Igen. Belépsz a one note dokumentumodba és ráböksz az email piktogramra. Amúgy a skydrive gyökerébe szinkronizál.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#6693) Wlac válasza Lall (#6690) üzenetére


Wlac
Ármester

Kösz, plusz egy funkció, amiről tudok (mondjuk a logikát még mindig nem látom abban, hogy képet miért lehet appon belül csatolni, mást meg nem, de nem vagyok telhetetlen). Melyik pdf olvasó tudja ugyanezt? A PDF Reader nem látja a letöltött/megnyitott cuccokat. :F

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#6694) Arni9010


Arni9010
aktív tag

Sziasztok!

Nem tudom csak nálam jelentkezik-e az, hogy a Microsoft-féle Facebook alkalmazástól időnként újraindul/lefagy a telefonom az elmúlt 1-2 hétben. Ha fut a FB, és lezárom a képernyőt, olyankor szokott ez jelentkezni. :)

(#6695) santa clause válasza Arni9010 (#6694) üzenetére


santa clause
aktív tag

Meg kell hogy nyugtassalak, nem csak nálad van. :)

(#6696) Bukk900 válasza Wlac (#6693) üzenetére


Bukk900
őstag

A Microsoftos Adobe Readert használd lát mindent, kártyán, telefonon.

(#6697) Wlac válasza Bukk900 (#6696) üzenetére


Wlac
Ármester

Ez valóban látja, csak share funkciót nem találok. :F

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#6698) Lall válasza Wlac (#6697) üzenetére


Lall
veterán

Nem is fogsz. :) Van egy Mail Plus nevű alkalmazás, azzal lehet.

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#6699) mega011 válasza Arni9010 (#6694) üzenetére


mega011
csendes tag

Igen, ez nálam is jelentkezett, de nem csak akkor amikor lezártam a képernyőt, hanem csak úgy random.

(#6700) Arni9010 válasza santa clause (#6695) üzenetére


Arni9010
aktív tag

Fantasztikus :D

mega011:
Igen, nálam is előfordult már, hogy a háttérben volt, és úgy is meggyilkolta a telefont :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.