Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:18:15

LOGOUT.hu

Nokia Lumia 620 szakmai topic.
Függetlenítés, szoftvertörés, warez az alapelvek alapján TILTOTTAK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6551) Rage47 válasza Carlos Padre (#6548) üzenetére


Rage47
veterán

de ez HR-rel jár nem?

(#6552) footy válasza Carlos Padre (#6550) üzenetére


footy
addikt

Mit nem kapott meg?

(#6553) kbyte1024


kbyte1024
veterán

Nekem is független van de még semmi frissítés nem jött:K

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#6554) likeaRAINBOW válasza kbyte1024 (#6553) üzenetére


likeaRAINBOW
senior tag

FORCE update, tehát manuálisan te teszed fel, ráadásul nem a te szolgáltatód által kiadott frissítést.
Nagyjából

(#6555) kbyte1024 válasza likeaRAINBOW (#6554) üzenetére


kbyte1024
veterán

Aha Köszi,akkor megvárom még hivatalosan nem jelzi a teló hogy van.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#6557) Bukk900


Bukk900
őstag

Aki feltette az Ambert megnézné, hogy megkaptuk mi is a sztereo hangsavot a videofelvetelnel?

(#6558) KoVee84


KoVee84
senior tag

Ma értem haza nyaralásból. A teló adathálózat nélkül, néhány hívással és pár sms-sel 7 napot kibírt :Y :C

(#6560) szoki007 válasza KoVee84 (#6558) üzenetére


szoki007
aktív tag

Nekem meg nagyon merül ... tegnap 1 óra wifi alatt mászott le 35%-ot kb.... alacsony kijelzővilágítással és semmiféle háttérben pörgő appal :S

(#6561) Carlos Padre válasza footy (#6552) üzenetére


Carlos Padre
veterán

- Double tap to wake up
- FM Radio
- Nokia Pro Cam

Hardveres okok miatt ezek nem is varhatoak.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#6562) Carlos Padre válasza likeaRAINBOW (#6554) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ami nem is olyan nagy baj, legalabbis nekem. Az en nokiam O2-es, a legelso wp8 verzioval jott ki, es hiaba lattam, hogy tobb frissites is kijott mar azota, a telefon azt irta ki mindig, hogy up to date. Most, hogy szolgaltatofuggetlen rom van rajta nem kell varnom a szolgaltato (soha meg nem erkezo) frissiteseire.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#6563) atoka1 válasza Carlos Padre (#6548) üzenetére


atoka1
tag

Lehet tudni milyen product code-ra jött ki? Megnézem Care Suitba hátha fent van már.

(#6564) F.B.I.


F.B.I.
veterán

A kamera kezelés javult valamit vagy még mindig elmos?

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#6565) Rage47 válasza Carlos Padre (#6561) üzenetére


Rage47
veterán

úgy volt, hogy lesz double wake :O

(#6566) Zlcsi


Zlcsi
senior tag

létezik olyan program ami kezeli az srt felíratott a videókhoz?

(#6567) Wlac válasza Zlcsi (#6566) üzenetére


Wlac
Ármester

Nem.

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#6568) Snooker


Snooker
senior tag

Nektek meddig bírja az akkumulátor? Nekem 1 nap alatt lemerül, normál használat mellett. :S de szerintem 2-3 óra folyamatos használat is simán lehúzza...

(#6569) Rage47 válasza Snooker (#6568) üzenetére


Rage47
veterán

1 nap a normális

(#6570) Snooker válasza Rage47 (#6569) üzenetére


Snooker
senior tag

Akkor megnyugodtam.

(#6571) szoki007 válasza Snooker (#6568) üzenetére


szoki007
aktív tag

Ez előtt egy L800-am volt, sokkal tovább bírta ... :F

(#6572) stewie guy


stewie guy
csendes tag

Üdv! Konkrét helyet a fővárosban tudtok, ahol normálisan fel tudnák rakni rá a hozzá vett védőfóliát?
(3 T-s szervizbe +1 Nokia Care-be próbálkoztam, de nem vállalták, én meg nem merek nekilátni, mert úgyse tudnám pontosan)

(#6573) atoka1


atoka1
tag

Elvileg a magyar független 620 asokra kint van az Amber. PC: 059S2G1 SV: 3046.0000.1329.2002 ha valakit érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#6574) kbyte1024 válasza atoka1 (#6573) üzenetére


kbyte1024
veterán

és ehhez akkor a nokia care-t kell letöltenem?

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#6575) santa clause válasza stewie guy (#6572) üzenetére


santa clause
aktív tag

Én biztos vagyok benne hogy találsz, ne T-be Menj hanem használtmobiloshoz, azok sokat pakolnak fel.

(#6576) szilvaspet


szilvaspet
tag

Tegnap feldobtam Care Suite-tal az Ambert. Elég gyors, minden okés vele..
Ami nagyon tetszik, a lezárt képernyőn az idő kijelzés - beállíthatod hogy mindig menjen, adott időtartamig, vagy a közelségérzékelő segítségével amikor fölémozdulsz.

(#6577) kbyte1024 válasza szilvaspet (#6576) üzenetére


kbyte1024
veterán

dobj egy linket légyszi akár privibe is hogy honnan töltsem le és hogy csináljam én is meg:)

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#6578) santa clause


santa clause
aktív tag

Téseknek meddig kell várni az Amber-re???

Bár ahogy ismerem az itteni viszonyokat idén szerintem nem lesz belőle semmi :DD :W

(#6579) szilvaspet válasza kbyte1024 (#6577) üzenetére


szilvaspet
tag

wpcentral reg, vagy belépés Facebookkal, Twitterrel..

[link]

Rendszeralkalmazások manuális frissítése update után:
[link]

Nokia Care Suite : [link]

santa clause: szerintem frissítsd a fenébe. Én is t-s lumiára tettem.. Először azt gondoltam, pár hetet kivárok simán, de ez a 7.8-nál sem lett így :)

[ Szerkesztve ]

(#6580) kbyte1024 válasza szilvaspet (#6579) üzenetére


kbyte1024
veterán

kéne egy jelszó a letoltéshez:)

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#6581) szilvaspet válasza kbyte1024 (#6580) üzenetére


szilvaspet
tag

Ott a jelszó a letöltő link feletti sorban: WindowsMania

(#6582) szoki007 válasza szilvaspet (#6581) üzenetére


szoki007
aktív tag

Ezt akkor csak függetlenre lehet felrakni ?

(#6583) kbyte1024 válasza szilvaspet (#6581) üzenetére


kbyte1024
veterán

vakegér fejem köszi:) na akkor ha nem gond egy szájbarágos útmutató?:) összekötöm a telót a pc-vel gondolom....

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#6584) atoka1


atoka1
tag

Fel lehet tenni szolgáltatósra is, én éjjel T-s telómra tettem fel. Hibátlanul működik, megvan 10 perc alatt. Youtube-on van tutorial a műveletről.

Peteke: hogyan kell közelség érzékelősre beállítani, ilyen opciót nem találtam, csak időzítette, állandó meg ilyesmi, meg hogy 15 perc után eltűnik, akku kímélés miatt.

[ Szerkesztve ]

(#6585) szoki007 válasza atoka1 (#6584) üzenetére


szoki007
aktív tag

Ugyanúgy kell a care suittal mint pl. egy L800-nál ? Mert azt nem régen csináltam ... tulajdonképpen care suite fel, + drivereket amiket nem rak fel aztán had szóljon :)

[ Szerkesztve ]

(#6586) atoka1 válasza szoki007 (#6585) üzenetére


atoka1
tag

Azt nem tudom, ez az első lumiám, nem akarok hülyeséget írni :), de esélyes.

(#6587) szilvaspet válasza atoka1 (#6584) üzenetére


szilvaspet
tag

Dobj légyszi egy youtube-os linket a többiek kedvéért.
Kérdésedre: kijelző+érintés, gyors nézet, gyors pillantás
Persze én először frissítettem a rendszeralkalmazásokat, többek között a Display+Touch-ot is, lehet hogy ezt nem csináltad. (Második link a korábbi hsz-omban.)
Egyébként nem említi a beállítás a közelségérzékelőt, csak én gondoltam hogy azt használja..

(#6588) atoka1 válasza szilvaspet (#6587) üzenetére


atoka1
tag

Igen, én nem frissítettem, ránézek.

Én ez alapján a leírás alapján mentem, volt hozzá egy screenshotos dokumentáció is, de ahogy nézem törölték. [link]
Youtube: [link]

De nálam pl Support toolal, nem engedte leszedni a jájlt, arra Data package Manager-t használtam, ami ugyancsak a Care suite része. Ha van rá igény leírom magyarul, hogy nálam hogyan ment a dolog.

(#6589) Huroq


Huroq
senior tag

Gariztatás szempontjából mi a helyzet a frissítéssel? :)
Esetleg vissza lehet rakni a régit?
Csak azért kérdem, mert gondolom nem ugyan az lesz a szoftver száma, mint majd a hivatalos T-s verziónak.

(#6590) atoka1 válasza Huroq (#6589) üzenetére


atoka1
tag

Vissza lehet rakni a gyári T-s szoftvert, gond nélkül, előtte azt sem árt letölteni a biztonság kedvéért. Itt vannak a Product Code-ok, van külön a magyar független, Telenoros és T-s. [link]

[ Szerkesztve ]

(#6591) Huroq válasza atoka1 (#6590) üzenetére


Huroq
senior tag

Köszönöm a gyors választ. :R

(#6592) szilvaspet


szilvaspet
tag

Megpróbálom(win8):
Feltelepíted a Nokia Care Suite-ot.
A letöltött rar-t ide kicsomagolod: C:\Program Data\Nokia\Packages\Products\rm-846
Indítod az NCS-t, majd indítod: Product Support Tool...
Kiveszed a pipát innen: Automatic Product Selection
Telefon csatlakoztat
Kiválasztod a legördülő listából az egyetlent: RM-846 és Open.
Bal oldalon: Programmings/Recovery
Megnyomod: Update List (Ha jó helyre csomagoltad ki a fenti rart akkor látni fogy egy svéd lokalizációs RM-846 romot)
Kiveszed a pipát innen: Download Automatically
Rányomsz a Start-ra.
Itt jön a türelmesebb rész, itt egy kicsit sokat játszottam a Hangerő le + Power gombokkal mire sikerült hibaüzenet nélkül a Retry megnyomásával elindítani.

angol leírás: Connect your USB cable to the computer and hold down the POWER button and mute until the screen goes blank. Release the two and you'll feel the vibration. The application should display the following. Hold down the mute button again and press the POWER and retry.
srting and then see the Rebooting.

Ha sikerült, akkor rákérdez hogy az eltérő product kód ellenére folytatod a telepítést, ok-t nyomsz.

Mikor végigmegy a telepítő, a telefon újraindul svéd nyelven, indításkor nyelvet váltasz és kész.

Remélem sikerül, saját felelősséggel.

(#6593) Boonen007 válasza atoka1 (#6590) üzenetére


Boonen007
őstag

Tudnál nekem linkelni egy T-st? Mert én még a svédet raktam fel gond nélkül, de nincs T-sem ami miatt kicsit parázok is mert mi van, ha gari kell?

(#6594) atoka1


atoka1
tag

Képekkel illusztrálom, hogy én hogyan csináltam.

-Nokia Care Suite feltelepítése (szükséges driverekkel együtt), ha felajánl frissítést akkor menjen.

-Data Package Managert feltenni, ez asszem nincs alapból benne a Care Suite-ban. [link]

- le kell szedni egy un. usergroupsconfiguration.cfg fájlt, ezt be kell majd másolni a Product Support tool és a Data Package Manager gyökerébe [link]

-Data package managerrel indítunk,Login Group-nál ha mindent jól csináltunk felajánlja a CareSUITE External-t, itt simán OK. Utána leszedjük a szükséges firmware-t [link] [link] [link] [link]

-Miután letöltötte, Product Support tool al folytatjuk. Bal fent, FILE -> Open Product és kiválasztjuk a telefonunkat. Utána Bal lent PROGRAMMING -> Recivery -> Középen UPDATE LIST, itt látnunk kell a letöltött csomagot. [link] [link] [link]

-Kiválasztjuk a kívánt csomagot majd utána SATART, ellenőrzi a a csomagot majd megkapjuk a a telefon újraindítási leírását, fontos hogy eddig a pillanatig ne legyen a gépre dugva a telefon, miután feldobta az ablakot, hogy indítsa újra, na akkor kell rádugni és követni az utasításokat. És indul is a folyamat. Ki fogja majd írni hogy biztos ezt akarod, meg hogy nem egyzik a product code, de azon túl kell lépni OKÉVAL [link]

Magyar Product Code-ok: Független: 059S2G1 RM-846 VAR EU-HUNGARY AL BA BG CY CZ+ AV
-Telenor: 059S3V0 RM-846 VAR EU-HUNGARY HU TELENOR SL
-T-mobile: 059S5D2 RM-846 VAR EU-HUNGARY HU T-MOBILE SL

Remélem nem hagytam ki semmit.

Csak saját felelősségre!

[ Szerkesztve ]

(#6595) atoka1


atoka1
tag

Nem tudom miért csúsztak így szét a képek, de remélem azért látható a lényeg. Bocs a helyesírásért, siettem :)

(#6596) Boonen007 válasza atoka1 (#6594) üzenetére


Boonen007
őstag

Önmagában a product code-al mire megyek? Nem igazán találok ilyen csomagot feltöltve :(

(#6597) atoka1 válasza Boonen007 (#6596) üzenetére


atoka1
tag

Nem igazán értem a kérdésed, Data managerben beírod a telefon típusát és hogy melyik product code ra való firmware kell és kidobja majd leszeded [link]

(#6598) Boonen007 válasza atoka1 (#6597) üzenetére


Boonen007
őstag

Igazad van! Hülye vagyok :DDD

(#6599) stewie guy válasza santa clause (#6575) üzenetére


stewie guy
csendes tag

oké, köszi, próbálkozok akkor még :D

(#6600) Huroq válasza atoka1 (#6594) üzenetére


Huroq
senior tag

Szép kis leírás lett. :) Nagyon hasznos.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.