Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:18:15

LOGOUT.hu

Nokia Lumia 620 szakmai topic.
Függetlenítés, szoftvertörés, warez az alapelvek alapján TILTOTTAK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6301) Snooker válasza meszike91 (#6300) üzenetére


Snooker
senior tag

Mikorra várható ?

(#6302) meszike91 válasza Snooker (#6301) üzenetére


meszike91
senior tag

Ha minden jól megy akkor már augusztusban megkapjuk.
De lehet hogy szeptemberig várhatunk.

du, du hast, du hast mich

(#6303) Zlcsi


Zlcsi
senior tag

autós tartót milyen javasolnátok hozzá?
gps-nek használnám, tehát olyan kéne, amit az ablakra fel lehet tenni.

(#6304) santa clause válasza Zlcsi (#6303) üzenetére


santa clause
aktív tag

Típusfüggő már nem divat mivel annyi méret van hogy katasztrófa, egy jó minőségű univerzális kell neked amit állítani tudsz, nagyon jók vannak már pár ezerért.

(#6305) Zlcsi


Zlcsi
senior tag

[link]
ez vajon mennyire univerzális?

[ Szerkesztve ]

(#6306) Lall válasza Zlcsi (#6303) üzenetére


Lall
veterán

Nokia CR-123. Minőségi, univerzális. Még a 920 is belefér.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#6307) footy válasza Zlcsi (#6303) üzenetére


footy
addikt

Nem csak az ablakra tapasztva lehet GPS-ként használni. Sőt, jobb is ha nem takar ki a látómezőből a telefon. A Broditnak vannak igényes megoldásai.

(#6308) footy válasza footy (#6307) üzenetére


footy
addikt

-Lejárt a mod-
Azzal azért számolj, hogy a szélvédőre ragasztott cuccok leesnek ilyen hőségben, ha az autó sokat van napon.

(#6309) Lall válasza footy (#6308) üzenetére


Lall
veterán

1 éve van fent télen-nyáron a CR-123, még soha nem esett le. A gagyi szarok az első kanyarban az öledbe hullanak.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#6310) footy válasza Lall (#6309) üzenetére


footy
addikt

Ki beszél gagyi szarokról? Nokia CR-115 is leesik egy idő után,ha a napon hagyod az autót. A Broditnál pedig ilyen nincs,mert nem a szélvédőre rögzíted.

(#6311) Lall válasza footy (#6310) üzenetére


Lall
veterán

Én a Nokia CR-123-ról beszélek. Az nem esett le semmilyen telefonnal. Még az atomnehéz 920-al sem, pedig mindig napon áll az autó és vele a tartó.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#6312) tvamos


tvamos
nagyúr

Hat... A gyalogos navi Bp-en nem tul acelos. (Here)

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#6313) footy válasza Lall (#6311) üzenetére


footy
addikt

Biztos benyálaztad a tapadókorongot :DDD

(#6314) santa clause válasza tvamos (#6312) üzenetére


santa clause
aktív tag

Mi volt vele a gond??

(#6315) Gyufaaa


Gyufaaa
veterán

Skacok. Valakinek csinált már olyat, hogy se szó se beszéd, kéri a PIN-t. Random módon. Most odáig jutott, ha hívnak, csak sötét képernyő, hívónál kicsöng, de a telefon csak rezzen egyet és semmire nem reagál. SR és HR is volt már. Sajna vissza kell vinnem garba úgy érzem. Aksira gyanakodtam, de az egész pontosan illeszkedik.

(#6316) Rage47 válasza Gyufaaa (#6315) üzenetére


Rage47
veterán

jah nekem csinált ilyet
szerviz után is csinálja, de kevesebbet

[ Szerkesztve ]

(#6317) kbyte1024


kbyte1024
veterán

Urak nekem amióta meg van a telóm nem is próbáltam ezt a felhős cuccot.Kell regizni vagy valami?

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#6318) Pttypang válasza kbyte1024 (#6278) üzenetére


Pttypang
veterán

Fekete.

Everybody lies.

(#6319) erahurka válasza kbyte1024 (#6317) üzenetére


erahurka
félisten

Ha SkyDrive-re gondolsz akkor nem. Ha jól tudom első bekapcsolásnál be kellett jelentkezni Microsoft accounttal (vagy csinálni egyet). Bárhogy is történt, van 7 giga ingyenes tárhelyed SkyDrive-ban.

Van Windowshoz beépülő progi, van app WP-hez, és van webes felület is. A fotók feltöltése úgy emlékszem alapból be van kapcsolva, így lehet már rakott fel neked pár képet.

(#6320) Gyufaaa válasza Rage47 (#6316) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Mit írtak a szervizes lapra? Mit csináltak vele?

Én az akksi érintkezőire gyanakszom első sorban. Egy kisebb rázkódásra elmozdul és egy pillanatra a három tüske valamelyike nem érintkezik. Mint anno N95-nél. Most összepréseltem a csatikat. Jó szorosan ment be a helyére az aksi. Kíváncsi leszek :U

[ Szerkesztve ]

(#6321) Rage47 válasza Gyufaaa (#6320) üzenetére


Rage47
veterán

kicserélték a belsejét

(#6322) feddel


feddel
senior tag

Ha megvan műsorosban egy CD-m, akkor a számokat hogy lehet feltenni a telefonra?
Valami .m4a a kiterjesztés ha az iTunesban.

[ Szerkesztve ]

(#6323) erahurka válasza feddel (#6322) üzenetére


erahurka
félisten

Rippeld be a CD-t mp3-ba, aztán az mp3-akat rakd fel a telefonra.
iTunes-hoz nem értek, gondolom az is letölti valahova a zenéket, onnan másold fel telóra.

(#6324) YelaWolf


YelaWolf
tag

Hy srácok! Nekem tegnap olyan volt, hogy letöltöttem a telómra egy játékot az Áruházból (Squany Island a játék címe), és kb. 2 perc játszás után egyszer csak a képernyő alján egy olyan feliratot láttam, hogy lehet h vírusveszély van (a pálya alatt írta ki), rámentem hogy mi az, behozott valami linket is de azt hamar bezártam. Korábban sose írt ki ilyet a telefon, azonnal le is töröltem azt a játékot, azóta nem írja szerencsére. Mi lehetett ez, találkoztatok már ilyennel? Ugye nincs vírus a telón? Köszi!

(#6325) meszike91 válasza YelaWolf (#6324) üzenetére


meszike91
senior tag

Nem lehet hogy csak egy reklám volt?
Én már találkoztam több játéknál és alkalmazásnál ilyen fajta reklámokkal.

du, du hast, du hast mich

(#6327) erahurka válasza #40993792 (#6326) üzenetére


erahurka
félisten

Mostanában mindenhol ezt a vírusveszélyes reklámot nyomja, elég zavaró. :(((
Ha valami appot hirdetne az jobb lenne, talán hasznos lenne és az ember letöltené.

(#6328) Arni9010 válasza erdoke (#6153) üzenetére


Arni9010
aktív tag

A CP-553-at próbáltam tegnap Media Marktban, de az nagyon szoros volt, csak félig ment bele a tokba :)
Biztos jobb lenne egy idő után, de inkább nem veszek ilyet :DDD

(#6329) Rage47


Rage47
veterán

Használja még valaki SD kártyával és arra menti a képeket? Mintha lassan csinálna képeket (?)

(#6330) Pttypang válasza Rage47 (#6329) üzenetére


Pttypang
veterán

A kártyától függ.

Everybody lies.

(#6331) bopeti98 válasza Rage47 (#6329) üzenetére


bopeti98
őstag

Nekem az egész telefon lelassul ha van benne memo. kártya. A beállításokat is 5-6 mp míg megnyitja.

(#6332) santa clause válasza bopeti98 (#6331) üzenetére


santa clause
aktív tag

Azt a 6 másodpercet nagyon sokallom, nekem is lassabb kb 1-2mp.
C10 kell neki sajnos, nekem ez alatt huncutkodott, akadt a videó felvétel C4-en pl

(#6333) bopeti98 válasza santa clause (#6332) üzenetére


bopeti98
őstag

Köszi a tippet. :R
Nekem is C4 van benne most. Majd veszek bele C10-est és megnézem azzal milyen.

(#6334) Golyo69 válasza Rage47 (#6329) üzenetére


Golyo69
senior tag

Én is kártyára mentem....nekem egy CL6-os 8GB-os Samsung kari van benne és semmi baja!

Ugyanolyan gyors!

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#6335) santa clause válasza Golyo69 (#6334) üzenetére


santa clause
aktív tag

Ezek szerint c6-Al is jó. Én nem tudtam csak azt szerezni, de pár száz ft a difi azt hiszem

(#6336) D4rkm4n


D4rkm4n
őstag

A Nokia Drive ingyen használható szolgáltatás? Nem az internet adatforgalmat gyarapítja? :F :B

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#6337) Rage47 válasza Golyo69 (#6334) üzenetére


Rage47
veterán

akkor ezek szerint a C4-es kártyám lehet az oka :/

(#6338) santa clause válasza D4rkm4n (#6336) üzenetére


santa clause
aktív tag

De nem ám, főleg ha Offline-ra van állítva :)

(#6339) footy


footy
addikt

Milyen memóriakártyát érdemes venni? Melyik márkával vannak jó tapasztalatok?

(#6340) erdoke válasza footy (#6339) üzenetére


erdoke
titán

Windows Phone 7 alatt a SanDisk volt a legkevésbé problémás. Nem tudom, hogy kevésbé nyűgös lett-e a WP8. :F A miénkben egy C4-es van, és eddig nem vettem észre lassulást, bár az is igaz, így a lányom talán még egyet se videózott vele...

A legjobb aláírás a héten

(#6341) Huroq válasza footy (#6339) üzenetére


Huroq
senior tag

Én egy Kingston CL10 8GB -os memóriakártyát használok. Erről tudok csak nyilatkozni, de eddig ezzel semmilyen probléma nem volt.
Nem vettem észre semmilyen lassulást, illetve a videó felvétel is tökéletes.

[ Szerkesztve ]

(#6342) Pttypang válasza footy (#6339) üzenetére


Pttypang
veterán

Valami nevesebbet, lehetőleg minél magasabb besorolásút :)

Everybody lies.

(#6343) Rage47 válasza erdoke (#6340) üzenetére


Rage47
veterán

nem a videózás lassul be, ne is szaggat semmi
mikor belépek a fotózáshoz, kell várni 2-4 másodpercet, míg a fókuszálás elindul és képet csinál.
előtte ez egyből ment a fotó app megnyitása után

(#6344) erahurka válasza D4rkm4n (#6336) üzenetére


erahurka
félisten

Ha kikapcsolod az adatforgalmat akkor nem gyarapítja. Úgy értem a Drive-ot kapcsold offline módba, az adatforgalom maradhat mellette bekapcsolva.
Előtte viszont érdemes letöltetni vele a térképet és a navigációs hangot amit használni akarsz, különben nem fog működni.
Fontos megjegyezni továbbá, hogy a letöltött térképben nem lesznek benne belső terek, pl ilyen-olyan plázáké meg reptereké, és a HERE Transit nem használható csak élő internetkapcsolattal.

[ Szerkesztve ]

(#6345) Lall válasza erdoke (#6340) üzenetére


Lall
veterán

WP7 alatt volt olyan teló, amibe sd kártyát lehetett tenni?

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#6347) erdoke válasza Lall (#6345) üzenetére


erdoke
titán

Volt az USA-ban valami Samsung, illetve ott a HD2. Persze csere csak full reset után.

A legjobb aláírás a héten

(#6348) Tomazoe


Tomazoe
tag

Hali emberek!

1 hónapja Lumia 620 tulajdonos vagyok. Egyre több problémám van a készülékkel. Sokszor csak sms-t kapok hogy nem fogadott hívásom volt, holott a telefon nem volt kikapcsolva. Meg mostanában mikor feloldom a képernyőzárat egyből pin-kódot kér mint ha most kapcsolnám be a telót. Ti tapasztaltatok ilyeneket vagy csak az én készülékem gyári hibás?

[ Szerkesztve ]

(#6349) Lall válasza erdoke (#6347) üzenetére


Lall
veterán

Samu Focus és Dell Venue Pro (utobbi volt is nekem). Ezekben "cserélhető" SD volt, de azért nem az volt a jellemző, hogy cserélgették volna a userek.

Hogy a témában on is legyek, többen írták, hogy class10-es kártyával nem tapasztaltak lassulást wp8 alatt.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#6350) footy válasza footy (#6339) üzenetére


footy
addikt

Köszi mindenkinek a válaszokat az hogy Class10 az tuti volt, de a múltban volt egy pár problémás memóriakártyám/telefonom, azért lenne lényeges a márka, hogy ne fussak ismét plusz köröket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.