Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:18:15

LOGOUT.hu

Nokia Lumia 620 szakmai topic.
Függetlenítés, szoftvertörés, warez az alapelvek alapján TILTOTTAK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6801) footy válasza Rage47 (#6800) üzenetére


footy
addikt

Mindenhol azt olvasom, hogy a ketkoppintasos feloldas nagyon szivja az aksit, szoval szerintem nem kar erte.

(#6802) Bukk900


Bukk900
őstag

A hívás és SMS szűrés működik frissítés után?

(#6803) jeska válasza Bukk900 (#6802) üzenetére


jeska
tag

Azt nem probáltam azt se tudom hogyan kell :) igazábol nicns is rá szükségem:)

Az ember sohasem csak önmaga: inkább kombinációja mindazoknak, akikkel valaha dolga volt

(#6804) Bukk900 válasza jeska (#6803) üzenetére


Bukk900
őstag

A Nokia Collectionban van, nekem nem engedi letölteni az elavult rendszerre hivatkozva.

(#6805) santa clause válasza jeska (#6799) üzenetére


santa clause
aktív tag

Nem jeleníti meg a nem fogadott hívásokat??? nemár :(
ha ez igaz fel sem teszem

(#6806) jeska válasza santa clause (#6805) üzenetére


jeska
tag

az óra mellet nem jeleniti meg ha megnyomod a képernyőzár gombot akkor látod csak a lezárt képernyőn az óra mellet nem mutatja úgy mint a régi nokiákon nem értem mért, azt hogy energiatakarékosba van az aku meg a rezgő jelet is kiteszi de az értesitéseket meg az ébresztőt nem :(:(:(:(

Az ember sohasem csak önmaga: inkább kombinációja mindazoknak, akikkel valaha dolga volt

(#6807) erahurka válasza Rage47 (#6800) üzenetére


erahurka
félisten

Sőt, 520 720 sem kapja meg, így valószínű a kevesebb ram lesz az oka.

(#6808) kbyte1024 válasza santa clause (#6805) üzenetére


kbyte1024
veterán

Durva bizony,akkor én se frissítem le.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#6809) Wlac


Wlac
Ármester

Szóval a 620-asoknak tulajdonképpen mi lesz más az Amberrel?

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#6810) Gyufaaa válasza santa clause (#6805) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Ezt "csak" a lezárt képernyő új funkciója nem jeleníti meg! Tehát, ha megnyomod a billzár gobot és a képernyő pihentető megjelenik, ott ugyan úgy látod! Ez az óra megjelenítés dolog, csak egy plusz, amit kitehetsz, ha lezártad teljesen a képernyőt és látni szeretnéd az időt. Eddig sem jelenítette meg, amikor korom fekete kijelződ volt a lezárás után! Most kaptál egy plusz lehetőséget, hogy a fekete kijelzőn kiírja az időt. Ne fujjátok már fel ennyire....

(#6811) santa clause válasza jeska (#6806) üzenetére


santa clause
aktív tag

Értem igazából annyira nem gáz, ha jól értem akkor fel kell húznod a csuszkát hogy Lásd a telefonkagyló mellett a számot?

Wlac: Állítólag gyorsabb, de egyre Inkább elmegy a kedvem tőle hogy lefrissitsem :D

Gyufaaa: félreértettem így hogy leírtad világos, én azt hittem hogy a csempe sem jelzi.

[ Szerkesztve ]

(#6812) Gyufaaa válasza santa clause (#6811) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Nem! Ugyan úgy jelzi, amikor megnyomod a billzárat és elő jön a feltolható csúszka! Azon ugyan úgy jelen vannak az értesítések! Az óra csak ki irattatható a zárolt fekete képernyőre...

De. Jelzi minden ugyan úgy, csak egy kicsi félreértések vannak, ezt próbálom tisztázni. :D

[ Szerkesztve ]

(#6813) santa clause válasza Gyufaaa (#6812) üzenetére


santa clause
aktív tag

Világos :) Jó hogy tisztáztad mert eléggé belekeveredtem :D

[ Szerkesztve ]

(#6814) jeska


jeska
tag

Minden ugyan úgy jelez mindent!!!
Annyi a külömbség hogy ki lehet tenni a fekete képernyő helyett egy órát ami mutatja az időt(ennek a funkciónak is vannak beállítása, időzitő éjszakai mód amikor pirosan világit) és ez mellé az óra mellé nem tesz ki nem fogadott hívás/üzenet ikon, ébresztési jelet esetleg annak idejét,
amit eddig itt láttam az a töltés jelző ikon meg a rezgő ikon ennyi nem értem amugy mért lett volna olyan bonyolult a többit is megcsinálni és akkor az ember csak rápillant és látja hogy történt e valami mint a régi nokiákon.
Annyi még hogy ez a lefelefordítós lenémítás is működik kipróbáltam( ha hívnak és kijelzőre forditod a telefont egyből elnémül és nem is rezeg)
Meg a data sense is működik!!
Talán mintha a rendszer is picit gyorsabb lenne!!
Meg még van ez a szinhőmérséklet/telitetség állitás egész jól be lehet állitani a színeket és szebbek is !!
Az inteligens térképes wifi keresésnek nem sok értelmét látom de ez csak az én személyes véleményem( a mai világba már nem drága a mobilnet és egy nagyvárosba wifi is minden sarkon van szinte)
Röviden ennyi, ami miatt én feltettem az lényegében az óra volt az nagyon hiányzott:):):

Az ember sohasem csak önmaga: inkább kombinációja mindazoknak, akikkel valaha dolga volt

(#6815) tvamos


tvamos
nagyúr

Nekem ma bejovo hivas kozben szetfagyott a keszulek. Remelem, frissites utan ez jobb lesz! Nem tetszik igy.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#6816) santa clause


santa clause
aktív tag

Amúgy gari vesztéssel jár az Amber felrakása jelenleg??

(#6817) jeska válasza santa clause (#6816) üzenetére


jeska
tag

Ez egy jó kérdés...?:D
nem tudom nem is gondolkodtam rajta de ha gáz van sztem vissza lehet tenni a gyári szoftvert a telenoros/t-s product code alapján!

Az ember sohasem csak önmaga: inkább kombinációja mindazoknak, akikkel valaha dolga volt

(#6819) dellfanboy


dellfanboy
őstag

sikerült ma megnyomkodnom a T-nél a 620-ast és wááu. tök állat! zöldbe baró, bár lehetne sötétebb.

mellette volt más lumia is, de nekem méretre a 620
bőven elég, és nem nagyon láttam mitől lenne jobb pl. egy 820-as.. se nem volt gyorsabb, se nem volt szebb..
szóval maradok a 620-nál
viszont lenne egy kérdésem a T-nél venném és ha jól olvasom most jött ki a legújabb sw-rá (talán amber) érdemes updatelni?
a lehető legstabilagg rendszert szeretném első körben.
a demo telefonon láttam minden közösségi bizbaszt, fb, twitter, mail stb. ugye ezeket egyesével le lehet tiltani, nekem
nincs fb-m és nem is akarok egyedül a céges leveleket akarom megkapni rá, valamint talán a privát gmail.em
ez megoldható, hogy külön-külön kezeljem?
az emailekkel együtt ugye a céges naptár is szinkronizálható- outlook és pl. megbeszélés előtt ugyanúgy értesít mint a pc?
ami viszont aggasztott kipróbáltam a netet a telefonon beírtam hogy index.hu és nem a telefonokra optimalizált site jött be
hanem ami a laptopomon is van, hiába írtam át m.index.hu-ra a címet ez nem változott. miért? van rá vmi jó kis böngésző
ami megfelelően tömöríti a dolgokat?
elkezdtem gépelni és tök jó hogy feldob szavakat pl. aut beírtam és felhozta, hogy autó, ez sokkal profibb mint régen
volt a t9, viszont kipróbáltam egy htc-t ott leírtam a telefonnal, hogy serintem és automaikusan javította szerintem-re
ezt tudja a 620 is?beállítás kérdése, vagy app?

jól értem, hogy az üzenetek kezelése menü alatt egybe kezeli a e-maileket és sms-t? ezt nem lehet szétbontani?
olvasgatva itt a fórumot, tényleg belassul a rendszer, ha rakok bele egy micro sd kártyát?
látom az appstore-be vlc, topgear,9gag van, kezdem megkedvelni ezt a telefont.

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#6820) Rage47 válasza dellfanboy (#6819) üzenetére


Rage47
veterán

érdemes updatelni.
ha nem adod meg a fb és twitter accod, akkor nem integrálja a rendszerbe
több email fiókos is kezel, és jelez, ha a naptáradban van valami beírva.
nekem m.index.hu-ra ugrik a böngésző; van még a Nokia Xpress böngésző, de szerintem csak az IE ad elfogadható böngészési élményt
a prediktív szövegbevitel ki- és bekapcsolható WP-n, a szavat is javítja magától, hacsak nem kapcsolod ki.
nem kezeli egyben az SMS-t és az emailt.
nekem lelassult a kamera app, miután SD karit raktam bele

emellett én WP-re 1 gigás telefont ajánlanék, bár, ha nincsenek nagy igényeid, talán az 512 MB is elég és nem fog újraindulni/kilépni appokból

(#6821) tvamos válasza dellfanboy (#6819) üzenetére


tvamos
nagyúr

Azert jobb a 820, mert GG + 1GRAM.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#6822) erahurka válasza dellfanboy (#6819) üzenetére


erahurka
félisten

Ie-ben be lehet állítani mobil verziót vagy asztalit töltsön, lehet ezt piszkálta el valaki t-nel.

(#6823) sarkany92 válasza Rage47 (#6800) üzenetére


sarkany92
tag

Srácok láttam videókon hogy lezárt képernyőnél van nagy óra! Ezt nem lehet valahogy beállítani ?

(#6824) Rage47 válasza sarkany92 (#6823) üzenetére


Rage47
veterán

Amber

(#6825) santa clause válasza sarkany92 (#6823) üzenetére


santa clause
aktív tag

Ezt az Amber frissítés tudja, a gyárin nincs ilyen.

(#6826) Energie X


Energie X
őstag

Valaki próbálta már azt, hogy Navifirm+ 2.3-al product code alapján leszedni a romot és feltolni phoenixel mint a symbianos nokiáknál?

>> Új Galaxy S21 szériás Nillkin tokok és Spigen üvegfóliák adatlapomon <<

(#6827) erahurka


erahurka
félisten

Találtam ezt a videót a Lumia 620 Amber update-jéről, és 1:50 körül a kijelző érzékenységét állító oldalra lapozott. Ez valamit mókolt, vagy tényleg van ilyen a beállításokban? Kijelző+érintés úgy nézem.

(#6828) sarkany92 válasza erahurka (#6827) üzenetére


sarkany92
tag

Nekem is Amber van :) Bocsi vak voltam :\ Megtaláltam Kijelző+érintés menüpontba :)

(#6829) Carlos Padre válasza erahurka (#6827) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Tenyleg van benne olyan. Az viszont sokkal erdekesebb, hogy felmokolta ra a Nokia Pro Cam-ot O.o
En is akarom! :)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#6830) erahurka válasza sarkany92 (#6828) üzenetére


erahurka
félisten

És ér valamit ha bekapcsolod? Ezek szerint kaptunk Super sensitive Touch kijelzőt? Vagy csak elfelejtettek kiszedni a menüpontot nekünk.

(#6831) sarkany92 válasza erahurka (#6830) üzenetére


sarkany92
tag

Igen tetszik h nem kell megnyomni a telefont ha időt akarom megnézni :)
Igen van érzékenység beállítás. Nem tudom hogy ér e valamit.

(#6832) Carlos Padre válasza erahurka (#6827) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Koszi a videot, a Nokia Pro Cam szuper :)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#6833) Toncsiii93


Toncsiii93
tag

Sziasztok ezt a hibaüzit kapom amber telepités előtt. (DTL Connection: Could not connect to media. DTL Back-End error code = 0x8400A403. DTL Back-End: Driver initialization failed. DCM status code = 0x84004415, Common USB DCM: No device found from the target USB port, last error code = 0x80070003. .) mi lehet a probléma?

[ Szerkesztve ]

(#6834) Boonen007


Boonen007
őstag

Ez, hogy a fenébe pakolta rá a Pro Camot? :O

(#6835) Toncsiii93


Toncsiii93
tag

Kérnék vmi tippet h nyomkodjam már ezeketa gombokat mert az istenért se akar jó lenni:D

(#6836) tvamos


tvamos
nagyúr

B...sszus....
A RW koncert kozepen fekete kepernyovel fagyott meg a telefon. Csak az akku ki segitett. Nem lett video a fal lerombolasarol. :(

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#6838) Bukk900 válasza Boonen007 (#6834) üzenetére


Bukk900
őstag

Gondolom ilyen trükkel.

(#6839) Boonen007


Boonen007
őstag

Valaki aki érti ezeket a proxys dolgokat írjon PM-et mert van egy leírásom, nem szeretnék Warezolni természetesen ;]

(#6840) Dinter válasza Boonen007 (#6839) üzenetére


Dinter
addikt

Ez sztem nem számít wareznak.

[ Szerkesztve ]

(#6841) Boonen007


Boonen007
őstag

Ezzel és ezzel a megoldással elvileg meglehet csinálni, de nekem nem akar összejönni hátha valaki okosabb nálam :)

(#6842) tvamos válasza #40993792 (#6837) üzenetére


tvamos
nagyúr

A koncert szuper volt! (Ugyhogy csak utana bosszankodtam. De azt se nagyon.)
Masnak is "nyafog" a ProShot, hogy ujra kell inditani? Valami hibas Win API-ra hivatkozik.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#6843) Bukk900 válasza Boonen007 (#6841) üzenetére


Bukk900
őstag

Az első link nem tűnik túl bonyolultnak, nekem a pc kábelen csatlakozik, ha jól értem ez csak wifivel működik és az Amber se ártana. Ha valakinek működik jelezze!

(#6844) Sz7Cs


Sz7Cs
aktív tag

sziasztok !

youtub-al mi a helyzet ? használhatatlan az app, pedig korábban szépen ment :(

" valami történt, nem tudjuk pontosan mi. "

IE-el megnyitva sem nagyon akar videót lejátszani :(

:W

[ Szerkesztve ]

(#6845) Bukk900 válasza Sz7Cs (#6844) üzenetére


Bukk900
őstag

Valami történt... nézd meg ezzel.

(#6846) András. válasza Sz7Cs (#6844) üzenetére


András.
tag

A Microsoft alkalmazását letiltotta a Google, mert nem tetszett nekik, hogy nem voltak benne a reklámok a videók előtt valamint hogy le lehetett tölteni vele a videókat.

[ Szerkesztve ]

(#6847) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

A fentebbi video alatt ott a megoldas a Pro Cam telepitesere. Amber kell hozza es wifi net.
A wifi kapcsolatodnal beallitod a proxyt, a storeban a Nokia Collectionban megtalalod a Nokia Pro Camot, telepited es orulsz. Lehet at kell valtani a regiot uk/us-re. Ha elindult a letoltes, de lassu, nyugodtan kikapcsolhatod a proxyt, utana mar anelkul is megy.

[ Módosította: mukibuci ]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#6848) Boonen007 válasza Carlos Padre (#6847) üzenetére


Boonen007
őstag

Hatalmas nagy köszönet érte! Fent is van :DDD

(#6849) Bukk900


Bukk900
őstag

A finneknél már kapható, csak lesz már nálunk is IP54-es hátlap.

(#6850) Sz7Cs válasza Bukk900 (#6845) üzenetére


Sz7Cs
aktív tag

köszönöm, ezzel megy minden :R

(#6846) András. Köszi az infót !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.