Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:18:15

LOGOUT.hu

Nokia Lumia 620 szakmai topic.
Függetlenítés, szoftvertörés, warez az alapelvek alapján TILTOTTAK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6502) galmat


galmat
aktív tag

Elkezdődött mozgolódni a netes Nokia világ az Amber frissítés kapcsán. Ma elég sok országban Lumia 920 és hasonló nagyobb Lumiákra kijött a frissítés.

A Nokia felállított egy oldalt, hogy mindenki megnézhesse, hogyan áll az Amber frissítés az országában. Ezek alapján kiderül, hogy Magyarországon, a legtöbb országhoz hasonlóan a szolgáltatók jóváhagyására várakozik a frissítés, hogy megjelenhessen a telefonokon.
Talán sok új nincs a megjelenéssel kapcsolatban, viszont a fenti linken követhető lesz, hogy kiadták-e már az adott magyar szolgáltatónál, vagy sem.

Sokan tudják, de mégis előfordul néha a kérdés: rádió Lumia 620-ra nem lesz, sem most, sem a jövőben.

[ Szerkesztve ]

(#6503) santa clause


santa clause
aktív tag

Nektek is ezt Írja a MS YouTube app: valami történt, nem tudjuk pontosan mi. :D Érdekes

(#6504) nicu71 válasza santa clause (#6503) üzenetére


nicu71
addikt

csakhogy már nagyon is jól tudjuk,mi történt...drága édes gugli szórakozik ismét egy cseppet... :W

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#6505) david9999999 válasza kubesch (#6500) üzenetére


david9999999
tag

Ugyan nokia/mobil fronton nincs tapasztalatom, de amikor a laptopommal volt bibis akkor a boltban intézett garancia alsó hangon 21 nap volt, ha bevittem márkaszervizbe (hp) 23 óra volt némi eltérés.

(#6506) tvamos válasza santa clause (#6503) üzenetére


tvamos
nagyúr

Nekem megy a YT.

Nekem ezt irja: 1030.6407.1308.0005
Nekem is Waiting for approval van, es fuggetlen.
/Szoval nem a szolgaltato jovahagyasara var./

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#6507) laracroft


laracroft
aktív tag

Sziasztok!

Mi lehet szerintetek az oka, hogy a készülék nem tölti fel a névjegyeket a live-ra?
Régebbi nokia készülékről másoltam át a névjegymásolóval, minden ok, de a szinkron nem tolja fel :(
Nem ír szinkron hibát meg ilyenek.

Valami ötlet?
Előre is köszi!

(#6509) laracroft válasza #40993792 (#6508) üzenetére


laracroft
aktív tag

Csak egy Microsoft fiók van hozzáadva és ott csak e-mail szinkron pipa van. Viszont így van ez a régi omnia7-él is....
Hozzáadtam a fiókot mint új hotmail fiók és ott kiválasztva a névjegyeket is, szintén ugyanaz a helyzet... Nem szinkronizálja fel a névjegyeket :(

(#6510) laracroft válasza #40993792 (#6508) üzenetére


laracroft
aktív tag

Még egy próbát csináltam, ami érdekes :)
Ha létrehozok a számítógépemen egy névjegyet a live fiókomban, akkor azt a telefon letölti, de le is törli a live fiókomból.
Úgy szinkronizál, hogy közben törli a live-ról őket!

????

(#6511) laracroft válasza #40993792 (#6508) üzenetére


laracroft
aktív tag

Naptár szinkron oda-vissza megy...

(#6512) santa clause válasza nicu71 (#6504) üzenetére


santa clause
aktív tag

Remek nehogy legyen végre wp8-ra egy működő youtube app :D

(#6513) laracroft válasza #40993792 (#6508) üzenetére


laracroft
aktív tag

Láss csodát 2 óra múltán feltöltötte a névjegyeket is :DD
Most akkor mitől lett jó?

(#6514) mukibuci válasza laracroft (#6513) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

sanszos, hogy attól, hogy vártál ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#6516) panses


panses
aktív tag

Üdv ! 100 éve nem jártam erre! :)
Segítséget szeretnék kérni!
Filmtekercsben a Kamerával készűlt képekből egyszer csak 5 lesz! Próbáltam a Skydrive beállításokon módosítani de az sem vezetett eredményre. :( Borzasztó idegesítő egyesével törölni! Próbáltam nem összekötni a win8-as otthoni géppel (hátha az kavar), de ha nem kötöm rá USB-n akkor is csinálja.
Valakinek valami tapasztalat/megoldás?

"Az élet nem habostorta elvtársak"

(#6517) krokk válasza panses (#6516) üzenetére


krokk
senior tag

mármint készítesz egy új képet a kamerával és egyből 5 darab lesz belőle?
saját kamera appal csinálod vagy valami mással?
olvastam, hogy nem a gyári appot használva memóriakártyára és a telefon memóriájába is csinál 1-1 képet.
namost ha be van kapcsolva a skydrive-ra feltöltés akkor lehet egyből 4 példány belőle :) bár a skydrive az másik mappaként jelenik meg szóval nem kéne a tekercsnél hoznia...

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#6518) panses válasza krokk (#6517) üzenetére


panses
aktív tag

Saját kamera app! Gyári, ahogy kaptam. És nem azonnal lesz 5 kép hanem egy hét múlva ránézek és az utolsó képekből mindíg 5 db van, de amiket már egyszer töröltem azt nem ötszörözi meg újra. Mindíg csak az újakat. Megnéztem pc-ről még a képek mérete is egyező, tehát nem valami indexképet kreál... :U
Skydrive nem volt bekapcsolva és csinálta akkor is meg most is, hogy be van kapcsolva.

[ Szerkesztve ]

"Az élet nem habostorta elvtársak"

(#6519) panses válasza panses (#6518) üzenetére


panses
aktív tag

Most nézem nem ötszöröz, hanem négyszerez! Hátha ez is lényeges... :B

"Az élet nem habostorta elvtársak"

(#6520) Bukk900 válasza panses (#6518) üzenetére


Bukk900
őstag

Csinálhatsz egy kamera alaphelyzetre állítást a beállítások - alkalmazások - fényképek+kamera menüben, hátha megjavul.

(#6521) Zlcsi


Zlcsi
senior tag

az normális, hogy a 64gb-os kártyából "csak" 59-et lát? értem én hogy a partíció tábla miatt van veszteség, de nekem ez egy kicsit soknak tűnik, bár tudja a franc :)

(#6522) Bukk900 válasza Zlcsi (#6521) üzenetére


Bukk900
őstag

Normális, nekem a 4Gb-ra 3,68-at ír, különbség × 16 = 5 giga

(#6523) feddel


feddel
senior tag

Nokia HU
Nokia rajongók figyelem! A mai naptól fokozatosan elérhetővé válik a Nokia Lumia Amber frissítés a Windows Phone 8 operációs rendszert futtató Nokia Lumia okostelefonokra. Érdemes letölteni, hiszen számos új funkció és alkalmazás is elérhetővé válik a frissítéssel. A részletekért klikk ide: http://nokia.ly/18zfs9f ‪#‎Amber‬
....

Let’s get started

The rollout starts now first for the Lumia 920 and Lumia 820 in selected countries as well as the Lumia 521, Lumia 810, and Lumia 928 in the US. Exact delivery timings will vary by region, phone and operator, but we expect the update to reach your Lumia 520, Lumia 620, Lumia 720, Lumia 820 or Lumia 920 by the end of September.

[ Szerkesztve ]

(#6524) panses válasza Bukk900 (#6520) üzenetére


panses
aktív tag

Nyomtam egy olyat -bár nem sok reményt fűzök hozzá- hátha bejön. Minden esetre most töröltem a többszöröseket...
Ha már itt vagyok! 8.1-ről mit lehet tudni, mikor jön?

"Az élet nem habostorta elvtársak"

(#6525) panses válasza feddel (#6523) üzenetére


panses
aktív tag

Na! épp most kérdeztem! :DDD :R

"Az élet nem habostorta elvtársak"

(#6526) Воланд válasza panses (#6524) üzenetére


Воланд
titán

jovore.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#6527) panses válasza Воланд (#6526) üzenetére


panses
aktív tag

Hopp! Azt hittem az Amber már AZ lesz... :B

"Az élet nem habostorta elvtársak"

(#6528) Воланд válasza panses (#6527) üzenetére


Воланд
titán

:N

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#6529) footy válasza Воланд (#6526) üzenetére


footy
addikt

Changelog vana 8.1-hez? Engem leginkabb az erdekelne, hogy lesz-e benne "peak time sync"

(#6530) Воланд válasza footy (#6529) üzenetére


Воланд
titán

nincs.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#6531) Rage47 válasza footy (#6529) üzenetére


Rage47
veterán

mi az a peak time sync?

(#6532) footy válasza Rage47 (#6531) üzenetére


footy
addikt

Gyakorlatilag arrol van szo, hogy a (ceges) emaileket csak 08:00-17:00 kozott szinkronizalja.

(#6533) Rage47 válasza footy (#6532) üzenetére


Rage47
veterán

ilyet hogy kívánhatsz egy ilyen platformon, amin alap dolgok hiányoznak?

(#6534) footy válasza Rage47 (#6533) üzenetére


footy
addikt

Nekem mas nem hianyzik. Egyebkent meg ha az osregi symbianon(az E71-em tudja) alap volt, akkor szerintem jogosan :)

(#6535) galmat válasza footy (#6534) üzenetére


galmat
aktív tag

- Külön hangerő a csengőhanghoz? Hogy amikor lehalkítod a zenét, a teló csörögjön már azért.
- Értesítési központ? Más platformokon évek óta létezik.
- Képernyő elfogatás zárolása? Érthetetlen. Kb 1 napos programozói munkába került volna.

(#6536) footy válasza galmat (#6535) üzenetére


footy
addikt

1. ez tenlyeg gaz, meg fel sem tunt (2napja van meg a telo)
2. mire gondolsz itt? mint a blackberry-nel, hogy egy helyre kerul az sms es az email meg a nem fogadott hivas? mert az engem idegesit
3. ennek ipadon van ertelme, de telefonnal nekem meg nem hianyzott

(#6537) galmat válasza footy (#6536) üzenetére


galmat
aktív tag

2. Felülről lehúzod a képernyőt, és ott látszanak a különböző értesítések: e-mail, sms, app-ok értesítései, időjárás, stb. A Microsoftnál kísérleteznek ilyesmivel, de legkorábban a 8.1-be, 2014 első felében kaphatjuk meg, ha nem gondolják meg magukat.
3. Nos telefonon se ártana, ugyanis telefont is használ az ember pl ágyban fekve, ahol jó lenne ha nem fordulna el. Szintén évek óta egyértelműen alap funkció iOS-en, és Androidon, és tényleg nem valami nehéz dolog leprogramozni. Amúgy ha jól tudom, a GDR3-ban, ami valamikor októbertől várható, a Microsoft ezt a hiányosságot elvileg pótolni fogja.

Még a zenelejátszó felületet alakítanám át, mert szerintem gáz a mostani, balra igazítva, jobb oldalt nagy üres tér, az eltelt és visszamaradt perc/másodperc számai pedig nagyon kicsi betűtípussal vannak ki írva. De amúgy összességében én örülök a WP8-nak, sokkal jobban tetszik, mint az Android. Az iOS már más tészta, én azt is szeretem, de az egészen más árkategóriában van.

[ Szerkesztve ]

(#6538) Rage47 válasza galmat (#6537) üzenetére


Rage47
veterán

igazabol a teljes körűen használható wp is más arkategoriaban van,pl az 1giga ram miatt

(#6539) galmat válasza Rage47 (#6538) üzenetére


galmat
aktív tag

Próbálom értelmezni, hogy mi a mondatod lényege. :))
Az 1GB RAM max néhány játék elindíthatóságában segít, más funkciót nem nem ad hozzá.
Viszont, amiben a Lumia 620 veri az iOS rendszert önmagában, az a HERE Drive+, Transit, City Lens, Maps fejlettsége az Apple Maps-szal szemben. Ráadásul offline, és ingyenes. Persze azért elmarad a Google Maps-től, de ugye az nem a natív dolog, és WP8-ra is vannak egész jó Google Maps kliens app-ok.

[ Szerkesztve ]

(#6540) footy válasza galmat (#6537) üzenetére


footy
addikt

2. az iphonenomon van ilyen, kb 2x hasznaltam a ket ev alatt. Nem latom ertelmet, mivel a fokepernyon ugyis latszik, hogyha elmulasztott hivasod van vagy uj sms.

3. Szerintem ez applikáció sajátosság, nem az OS hibája. Ahogy fent is irtam az ipadan van, de az pedig fizikai kapcsolo.

(#6541) Rage47 válasza galmat (#6539) üzenetére


Rage47
veterán

pl van vmi Oggl nevu instagram app ami 1 gigat igényel. es még van más is biztosan, ami nem játék. többi platformra mem tudom van -e Offline Navi, a navigont ismerem igy fejből.
ezen kívül biztos vagyok benne hogy az UC browser is a ramhiany miatt lep ki es az IE-m, vagy emiatt indul random ujra a telóm néha.

[ Szerkesztve ]

(#6542) #49553920


#49553920
törölt tag

Akadt meg egy kis problema a 620-assal. Minden egyes sms kuldes es fogadas eseten kuld egy ertesitot, de nincs ra szukseg, hogyan lehet kikapcsolni?

(#6544) footy


footy
addikt

Valaki írta, hogy nem lehet megnézni a főképernyőn vagy a menüben a töltöttségi szintet. Simán le lehet húzni a képernyő tetejéről, mint androidnál vagy ios-en az értesítéseket.

(#6545) mukibuci válasza footy (#6544) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

de az nem jó, mert nem írja ezredre pontosan :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#6546) footy válasza mukibuci (#6545) üzenetére


footy
addikt

jah :)

@Más
Van arra megoldás, hogyha beírok egy új kontaktot és rendelek hozzá emailt, akkor ne hotmail kontaktként szerepeljen? Azokat kiszűrtem a listából, mert felesleges hogy benne legyen az akivel egyszer váltottam mailt.

(#6547) erdoke válasza galmat (#6539) üzenetére


erdoke
titán

Viszont iOS-re van jól működő iGO, ami Kelet-Európában és Törökországban még mindig simán veri navigáciös térképben az összest. Térkép/GPS app os van rengeteg jó minőségű. Alap funkciók ra egybként nem olyan gáz az Apple Maps, és engem párszor húzott már ki a xarból autós navigáláskor is, amikor a Sygic rejtélyes módon megadta magát Ausztriában vagy Dániában. Fapados, és egyszerű, mnt a faék, de legalább mindig működik.

A legjobb aláírás a héten

(#6548) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán



Nem kell szeptember vegeig varni :)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#6549) bopeti98 válasza Carlos Padre (#6548) üzenetére


bopeti98
őstag

:C

Ez hálózatfüggetlen telefon hogy ilyen hamar megkaptad a frissítést?

(#6550) Carlos Padre válasza bopeti98 (#6549) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Hihetetlen modon kikerult a netre :)
Wpcentral-on fenn van minden a force update-hez. Sajna par dolgot nem kapott meg, amit a nagy tesok igen, de ez ertheto.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.