Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:18:15

LOGOUT.hu

Nokia Lumia 620 szakmai topic.
Függetlenítés, szoftvertörés, warez az alapelvek alapján TILTOTTAK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) PakoA


PakoA
csendes tag

Jó lesz ez :)

én nem kockulok! csinálom a kockákat :)

(#2) guppy_83


guppy_83
tag

Jócucc!!

Remélem a szolgáltatók jól beárazzák és elterjed...

...olyan még sohasem volt hogy semmi sincs...

(#3) Fancy-boy válasza PakoA (#1) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Na, egész jó. És nem is szálltak el az árával. A tesztet is kellemes volt olvasni.

(#4) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Valahol olvastam, hogy a hátlap ellenálló polikarbonátból készül, hasonló az otterbox tokok külső borításához. Ha Windows Phone-ban gondolkodnék beneveznék egy ilyen készülékre.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#5) BigManus


BigManus
addikt

Nekem is bejön... Nem vagyok egy Windows fan, nem mondhatni, de ez egész kellemes benyomást tett rám.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#6) b.daniel


b.daniel
senior tag

Én eddig droid párti voltam, de jövő héten tuti, hogy benevezek egy ilyenre ha egjön a fizum :D nagyon meggyőző kis teló

(#7) Ati1979


Ati1979
veterán

Szerintem nem rossz kis teló. Simán megéri az árát.

Elképzelhető, hogy néptelefon lesz belőle.

[ Szerkesztve ]

(#8) Tyrel


Tyrel
őstag

"a belső tárhely mérete 4 GB."

??...

Esetleg a rendszer mellett fennmaradó szabad tárhelyre gondoltál?

Turenkarn

(#9) PakoA


PakoA
csendes tag

Csak kár hogy nem Androidos.
Csúnya a csempe.
Nokia úgy is tönkremegy.
Nincs NC, akkor semmit sem ér.
Kihagytam valamit? :))

én nem kockulok! csinálom a kockákat :)

(#10) otoaak


otoaak
tag

Hát nekem ez most nem jött át, a vasat tekintve 65k egyáltalán nem kevés, a WP8 + Nokia nálam ennyi felárat nem ér, a Nokia "fénykorban" még talán de a jelenlegi helyzetben szerintem nem. Én még mindig nem értem, hogy lesz ebből piac ha a WP-s telefonokat kvázi csak WP hez lehet mérni. Mert WP-s vonalon ez lehet, hogy ajánlott telefon, de a teljes kínálatot tekintve szerintem nem.

SG Note Pro P900

(#11) Valentino K.


Valentino K.
senior tag

"kicsi és relatív alacsony felbontású a kijelző"

WTF?

800x480 3,8"-on mióta kicsi? Ha 3,2" és 320x480ról lenne szó, akkor azt mondom hogy oké...
Ne legyen már fos ez a felbontás csak azért, mert bejött egy-két FULL HD-s telefon.
Főleg annak fényében, hogy másfél éve dicshimnuszt írtatok egy hasonló kaliberű képernyőről.

[ Szerkesztve ]

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#12) RaveForce


RaveForce
veterán

néptelefon valszeg nem lesz, max ha nokián vagy wp vonalon belül nézzük, erre viszont van esély, nyitóárnak nagyon korrekt, nem is értem, nokiától ez elég furcsa, bár kiv leszek egy MM-es hivatalos gyári garos árra is, viszonyításképpen. a zenelejátszóért kár... többi árához mérten okés

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#13) hadrian77


hadrian77
csendes tag

Úgy látszik a 700-as számozás kimarad, pedig ez kb. olyan mint az előző szériában a 710. :)

(#14) Inclitus_pv válasza PakoA (#9) üzenetére


Inclitus_pv
tag

ne ál-trollkodj, mert elhallgattatnak :) én már jártam hasonlóan :P

[ Szerkesztve ]

(#15) hadrian77 válasza ghiottone (#4) üzenetére


hadrian77
csendes tag

Volt szerencsém a Lumia 710-esemet párszor leejteni, magasról kőre is. Tényleg jól bírja a polikarbonát.

(#16) PakoA válasza hadrian77 (#13) üzenetére


PakoA
csendes tag

Szerintem az majd nyár körül lesz bemutatva.

én nem kockulok! csinálom a kockákat :)

(#17) jan101


jan101
tag

Jó lenne tudni, hogy ez az alapzaj zenehallgatásnál az egész szériára igaz, vagy csak az adott készüléknél volt jelen. A kamera pl csöppet sem érdekel, de a zene igen.

(#18) BDave


BDave
őstag

"vaddisznó grafikájú 3D játékok"
ezt most így hirtelen nem tudom elképzelni :D

(#9) PakoA igen, ezt a hozzászólást kellett volna kihagynod.

[ Szerkesztve ]

(#19) Tyrel


Tyrel
őstag

"21 Mbps sebességű HSDPA, WiFi, NFC, GPS, DLNA, Bluetooth - ez mind van a Lumia 610-ben, ilyen téren nem kell szégyenkeznie."

Lumia 610?...

[ Szerkesztve ]

Turenkarn

(#20) Ati1979 válasza RaveForce (#12) üzenetére


Ati1979
veterán

Hát igen, lehet hogy wp8 miatt nem lesz igazi néptelefon. Majd inkább valami galaxy ace féle.

Amúgy ebben az árkategóriában általában jó dac-ra, meg kamerára nemigen lehet számítani.
Ezeket ki szokták spórolni.

(#9) PakoA

Ezekkel a dolgokkal itt nem mindenki ért egyet szerintem! :)

[ Szerkesztve ]

(#21) feddel


feddel
senior tag

Az asszonynak pont jó lesz ez a telefon a 2.2 droid után. Várom hogy legyen európába szánt modell a boltokban, akkor talán a gyári gariról is lemondok.

(#22) erahurka


erahurka
félisten

Kamera és a zenelejátszó fájó pont. Utóbbiról remélem csak a tesztkészüléknek volt valami baja, kamerát meg remélem javítják a frissítésben. MWC-t mindenképp megvárom, aztán majd meglátom mi lesz.
Az ár is teljesen rendben van szerintem, krait magos droidot nem kapni ennyiért.

(#23) hansolo1106


hansolo1106
csendes tag

A belső tárhely mérete 8GB!

(#24) nonolada1


nonolada1
senior tag

Kár,hogy a rádiót kivették belőle,még a 610-esemben is van.
A 4 giga tárhely nem 8 giga véletlen?Mert eddig mindenhol azt olvasta. Tudtommal a HTC készüléke tartalmaz 4-et,pont ettől(is) jobb a Nokia.

(#25) PakoA válasza BDave (#18) üzenetére


PakoA
csendes tag

Mond neked az a szó valamit, hogy irónia?

én nem kockulok! csinálom a kockákat :)

(#26) Tyrel


Tyrel
őstag

FM Rádió jelenleg egyik WP8-as telefonban sincs, bár elvileg hardveresen mindegyik alkalmas rá, de a platform kiadásának siettetése miatt a Microsoft egy későbbi frissítésre halasztotta el az FM Rádió driveres/szoftveres kezelését.

[ Szerkesztve ]

Turenkarn

(#27) BDave válasza PakoA (#25) üzenetére


BDave
őstag

Igen, de ez itt nem jött át :)

[ Szerkesztve ]

(#28) nonolada1 válasza Tyrel (#26) üzenetére


nonolada1
senior tag

Azért ez a 21.században egy ekkora cégtől elég vicces,de ha a későbbiekben lesz,akkor megbocsájtható.

(#29) Hennet


Hennet
aktív tag

Már csak a szolgáltatókon múlik (itthon), hogy mennyire fog elterjedni, nekem bejön, bár a hátlapnál sok semmitmondóbb ocsmányságot még nem láttam, de hátha egy élénkebb szín feldobná (esetleg adhatnának ki jobb minőségű/kinézetű fém hátlapot, akkor biztos beneveznék rá :C).

#Bog miért lőtted le az összes "poént" az első oldalon? Minden fontos dolgot közöltél, ergo nincs sok értelme tovább olvasni a cikket, esetleg az összegzést, régebben nem volt ilyesmi (a sok "tök"-öléssel együtt...) :U

szerk.: Jut eszembe, a zenelejátszó gyatrasága nem túl szimpatikus, de hátha egy jó füles megoldja.

[ Szerkesztve ]

"Ööü... Én meg már azt hittem, hogy mivan, pedig mégsem."

(#30) blueMerle


blueMerle
veterán

Azért az már mennyire meredek hogy ez bizony a Meizu M9 koppintása ami a külsőt illeti? :D

(#31) RaveForce válasza Tyrel (#26) üzenetére


RaveForce
veterán

mondjuk azért durva mérnöki bravúrt okozhatott egy fm rádió, egy ilyen garázscégnél, mint a MS megérti az ember, h ilyen kis fejlesztőgárdával lehetetlen volt belerakni, a wp7 után :)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#32) emvy


emvy
nagyúr

> kijelző hiába TFT

A cikkiro fejeben meg mindig keverednek a dolgok, ugy latom. Az IPS is TFT, peldaul.

while (!sleep) sheep++;

(#33) FireFox1996


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

jó ez. kéne nekem egy zöld db :)

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#34) Wa2x_


Wa2x_
veterán

Köszönjük a tesztet! :R
Hát ezek a fotók tényleg elég ratyik, amúgy best-buy lenne (így is).

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#35) vidra1221 válasza RaveForce (#31) üzenetére


vidra1221
tag

Szerintem már azért nem raknak bele rádiót mert tőlünk nyugatra aprópénzért fizethetnek elő mobil netre az emberek és net rádió hallgatása sokkal kézenfekvőbb.Nagyobb választék, minőség stb-stb. Egy MS nem magyarországi vagy balkáni (bár lassan egyforma lesz :-)) viszonyokban gondolkodik. Hanem a több 10 milliós piacokban ahol egy komolyabb mobilnet előfizetés nem okoz anyagi gondot a felhasználónak. De aztán lehet más oka van.

(#36) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Kevés dologba lehet belekötni. Jól sikerült. Gratula Nokia, ez szép volt. Elismerésem :K

All→M8

(#37) Béééla


Béééla
őstag

Na, meg is van a HTC Radar után következő telóm...
Nem hittem volna hogy egy jó árral+NFC-vel elcsábítós készüléket fog tudni felmutatni a Nokia, de megtette, és most minden felmenőjét emlegetem, mert megint oda a spórolás :D apropó, valakit érdekel egy eladó Radar? :D

Nem játszós munkáskészüléknek több, mint tökéletes, az NFC meg bocsánatos bűnné minősítette a rusnya kamerát. Na még hasonló húzásokat Nokiától, és beindul a szekér!

Bélabá

(#38) jenei1994


jenei1994
addikt

Nem lesz olcsó telefon a nokia nem erről híres.

(#39) BDave válasza jenei1994 (#38) üzenetére


BDave
őstag

Gondolod, hogy majd időközben felemelik az árát? :)

(#40) zotyesz66


zotyesz66
őstag

Én simán eldobnám érte a droidot.
otoaak: hol kapsz krait procis kétmagos készüléket ennyiért? Droid vonalon sincs ilyen, ott legfeljebb a bővíthetetlen Xperia U van és az MTK procis kínaiak.

(#41) Béééla válasza jenei1994 (#38) üzenetére


Béééla
őstag

Most is kapni 60-ért itt hardveraprón

Bélabá

(#42) satz18


satz18
őstag

Amikor először hallottam erről a telefonról egyből arra gondoltam, hogy ez lesz a nekem való, ez után a teszt után is azt mondom, de ha a ZTE blade C 30k ért fog jönni és ez nem megy 50k alá, akkor valószínűleg mégsem fog ez bekövetkezni.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#43) Maxentius


Maxentius
addikt

Na ilyen modellekkel kell letámadni a piacot, szép volt! :R

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#44) nonolada1


nonolada1
senior tag

Egyértelműen az ár fogja meghatározni a sikerét.Komprumisszumokat kell kötni vele,de az ár kompenzálhatja mindazt.

(#45) jenei1994


jenei1994
addikt

Én ezért mondtam a nokiának idáig minden telefonja drága volt Nokia Lumia 610 Webshop dominós ár: 49 491 Ft De reméljük ezt ténleg jól befogják árazni 620 -at.

[ Szerkesztve ]

(#46) kekegsm válasza Wa2x_ (#34) üzenetére


kekegsm
őstag

Szerintem semmi gond nincs a képekkel.

Kinyomtattam az egyik tesztfotót (a kocsifeljárósat a kerítéssel) A4 méretben, teljesen tökéletes.

Igaz, elismerem hogy A0 méretű professionális fotót nem lehet nyomtatni belőle, de istenem, ez egy telefon, nem való többre!!!

Ahhoz, hogy valaki egy 23" fullHD-n megnézze (mint az enyém, ráadásul egy profinak mondható Dell S2340L monitor IPS kijelzővel), ahhoz tökéletes. És az emberek 90%-a nem ilyenen fogja megnézni, hanem mobilon vagy egy átlag laptop átlag kijelzőjén...

Persze ha valaki belenagyít a képbe 10x-esen, akkor vannak hibák.

Lépj ki, lépj be, próbáld meg újra...

(#47) nonolada1 válasza jenei1994 (#45) üzenetére


nonolada1
senior tag

Én speciel nagyon jó áron vettem a 610-esem,mert akkor messze ez volt a legolcsóbb WP 7.5-ös mobil a maga 25000-es árával.Telenoros alap előfizuval. A 710 akkor a Telenornál 50 lett volna.Nem is volt kérdés,hogy melyiket vásároljam meg.

(#48) fateless


fateless
veterán

Nagyon tetszik.
Miután eladta ma WP-s telefonomat, egy ideig nem hiányzott a felület, de mióta feleségem azt használ, azóta szívesen lecserélném a droidot megint WP-re.
Majd talán ősz végén egy Lumia Pureview-ra...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#49) jenei1994


jenei1994
addikt

a jó árba lesz lehet leis cserélem rá a xperia u mert a sony a gb,és a ics szoftvert nagyon elba... a telefonon.de nem csak a u ahnem a többi olcsóbb készülékein is.

(#50) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Klassz, de nem vennek meg egyszer ilyen "kicsi" telefont. A 710 nem eleg nagy bongeszni.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.