Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1951) enddav


enddav
aktív tag

Nem az a baj h kisebb a felbontása! Hanem hogyha berakok bármilyen képet, akkor a képernyő alsó és felső részén a kiírásoknál megmarad pl nálam az alap piros téma. :( Tehát soha nem lesz teljes kijelzős a háttérképem. :(

Egyszer leugrottam a ház tetejéről, mert azt mondták, hogy nem érzek majd semmit. És tényleg, még ma sem érzek semmit.

(#1952) enddav válasza helenne (#1950) üzenetére


enddav
aktív tag

Nem hinném h szolgáltatófüggő, mert nekem független és fekete. :)

Egyszer leugrottam a ház tetejéről, mert azt mondták, hogy nem érzek majd semmit. És tényleg, még ma sem érzek semmit.

(#1953) enddav válasza helenne (#1950) üzenetére


enddav
aktív tag

Nem hinném h szolgáltatófüggő, mert nekem független és fekete. :)

Egyszer leugrottam a ház tetejéről, mert azt mondták, hogy nem érzek majd semmit. És tényleg, még ma sem érzek semmit.

(#1954) excali válasza dKes (#1942) üzenetére


excali
csendes tag

Hát, beállítottam a RTS küszöböt is, visszavettem 1-el, a routerben a Mac-et is, minden megvan, csatlakozok, akkor kiírja, hogy csatlakozik a szerverhez a "router neve" keresztül, utána egy fehér oldal jelenik meg, a tetején egy csík, hogy dolgozik, majd kiírja, hogy a web'n'walk szerver nem válaszol:((((((((((

(#1955) vwpolopg válasza enddav (#1951) üzenetére


vwpolopg
őstag

Csak akkor lesz teljes kijelzős háttered ha szerkesztesz egy olyan témát amibe berakod háttérnek. Máshogy nem lehet beállítani, hogy az egész kijelzőn ott legyen a kép.( a menü/telepítések/alk.kezelő/opciók/beállítások-ban a szoftvertelepítést állítsd ,,Mind,,-re, az Online tanusítványellenőrzést pedig ,,Ki,,-re, ha eddig nem tetted volna ;) És utána már tudod telepíteni a dolgokat, továbbá csak s60 3rd, illetve OS 9.1 és 9.2 megjelölésű dolgokkal próbálkozz)

[ Szerkesztve ]

(#1956) dKes válasza excali (#1954) üzenetére


dKes
tag

Igazából az RTS küszöbnél az a lényeg, hogy egyezzen meg a telón beállított a routeren beállítottal. Nekem eggyel vissza kellett állítanom - úgy münködött csak, de nálad nem tudom mik a beállítások.

Nekem is T-s a telefon. A web'n'walk-ra keresztelték a böngésző ikon-ját is és hozzáférési pontként is hozzá van adva alapból. Nem írtam, mert mások válaszoltak már neked ezügyben, hogy egy új hozzáférési pont-ként a Wi-Fi-t is hozzá kell adni. Ezt javaslom a Menü-Csatlakoz.-Kapcs.kez.-Elérh.WLAN-hál.-Opciók-H.férési p. megad. segítségével tedd. Ezek után a web'n'walk-ra kattintva meg fog jelenni a hozzáférési pontok között a router-ed. Amennyiben a MAC jól van beállítva a routeren (a telóé is hozzáadva pontosan) és a jelszó is jó akkor már münködnie kell.

(#1957) tv51 válasza gatos (#1885) üzenetére


tv51
csendes tag

telefon bongeszojebol linkre kattintva nekem se mukodik, az altalam hallgatott radiok cimet kezzel irtam be. a youtube videokat se nyitja meg a bongeszobol..

kerdes:
a kapott smsek kuldesenek idejet meg lehet tudni vhogy?
marmint ha pl ejszakara kikapcsolom, es bekapcsolaskor jon egy sms, akkor fogalmam sincs, h pontosan mikor kuldtek, mert a megerkezes (es nem az elkuldes) idejet irja az sms melle.

koszi

(#1958) dKes válasza excali (#1954) üzenetére


dKes
tag

Privi ment - örülök, hogy megoldódott ...

(#1959) dKes válasza tv51 (#1957) üzenetére


dKes
tag

Szerintem nem, de hátha ...

(#1960) sztyui2


sztyui2
őstag

Na kipróbáltam az E51-et a MM-ban és nagyon király. Jó, hogy fémből van és a hátlapjának majdnem az egész része fém, és tök jó, hogy ilyen jó hideg :D Egyedül az zavar, hogy kicsi a kijelzője az 5700-mhoz képest és olyan telót már nem vennék, aminek kisebb a kijelzője a mostani telómnál

(#1961) helenne válasza enddav (#1953) üzenetére


helenne
tag

köszi, akkor ez nem a szolgáltató sara...;) olyan van nálad, hogy ha bekapcsolod az ikonanimációt és kilépsz a menüből, mikor visszalépsz, az ikon, amin álltál nem látszik, csak, ha a másikra átlépsz, akkor látszik megint mind? Mert ez felettébb furcsa nekem.

(#1962) helenne válasza sztyui2 (#1960) üzenetére


helenne
tag

-10 fokban próbáld ki kesztyű nélkül ( abban uis képtelenség eltalálni a megfelelő billt :( )! Nincs, aki lenyúlja Tőled az utcán! :D :D :D :D Bocsi, de ezt nem hagyhattam ki, mert nekem durván hideg még 5 fokban is. :( ...., de attól még gyönyörű ;)

(#1963) enddav válasza helenne (#1961) üzenetére


enddav
aktív tag

Kipróbáltam, de nekem nem csinálja! De én nem használom animációt, mert az ikonok széle hát eléggé elveszti az elsimítottságát, magygarul eléggé gányul néz ki. :D Szóval sztem te se használd ezt a funkciót. ;)

Egyszer leugrottam a ház tetejéről, mert azt mondták, hogy nem érzek majd semmit. És tényleg, még ma sem érzek semmit.

(#1964) Joe bácsi válasza tv51 (#1957) üzenetére


Joe bácsi
őstag

a kapott smsek kuldesenek idejet meg lehet tudni vhogy?
marmint ha pl ejszakara kikapcsolom, es bekapcsolaskor jon egy sms, akkor fogalmam sincs, h pontosan mikor kuldtek, mert a megerkezes (es nem az elkuldes) idejet irja az sms melle.
:(((
MOST ez komoly kérdés??? SEMELYIK telóban NEM tudod megtudni, ha ki vagy kapcsolva, h. mikor küldte el az illető!!!

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#1965) asadasad22 válasza sztyui2 (#1960) üzenetére


asadasad22
őstag

Melyik MM-ben van kint?
Ki szeretném én is próbálni, voltam már mammutban, mo,-ban, sehol semmi. Több helyen volt fekete díszváltozat (nincs belseje, nem működik, csak a kinézetét látod), de azzal nem sokra megyek...

(#1966) helenne válasza enddav (#1963) üzenetére


helenne
tag

Hát, mire olvasom a válaszod, inkább visszaálltam alapba, mert irtóra zavart, hogy nem látom, amit nézek.:D :( Most már nem is tudom, hogy sírjak vagy nevessek, pedig nekem tetszett, hogy szórakoznak az ikonkák. :D

(#1967) tv51 válasza Joe bácsi (#1964) üzenetére


tv51
csendes tag

hat pedig az elozo nokiaim mindegyiken tudtam h mikor kuldtek. 3210, 3100, 6230, csak kicsit lejjebb kellett gorgetni az sms-t, es a szoveg alatt ott volt.. kar ezert a funkcioert, mar ugy megszoktam.

(#1968) Gergőke88 válasza asadasad22 (#1965) üzenetére


Gergőke88
addikt

Én az Europarki saturnban láttam kiállítva, meg is tudod nyomkodni :))

[ Szerkesztve ]

(#1970) sztyui2 válasza asadasad22 (#1965) üzenetére


sztyui2
őstag

A szegediben

(#1971) Ricardo válasza sztyui2 (#1970) üzenetére


Ricardo
félisten

A pécsiben is van kirakva működő darab. :R

(#1972) enddav válasza helenne (#1966) üzenetére


enddav
aktív tag

Ikonkák :C ez tetszik :B Engem meg idegesitett h ott mozognak. Sztem ugy a legjobb ha ki van kapcsolva animácio :)

Egyszer leugrottam a ház tetejéről, mert azt mondták, hogy nem érzek majd semmit. És tényleg, még ma sem érzek semmit.

(#1973) tv51 válasza Kalandor (#1969) üzenetére


tv51
csendes tag

szia, koszi, de pont az lenne (lett volna) a kerdes, h mikor kuldték az sms-t, az h mikor kaptam meg az ott van egybol az inboxban a nev es a 'subject' mellett is.

[ Szerkesztve ]

(#1974) Joe bácsi válasza Kalandor (#1969) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Ezt TUDOM. De a "kolléga" nem ezt kérdezte?
Hanem, h. mikor küldte le az illető, mert a megkapott időpontot írja ki.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#1975) Symbio válasza tv51 (#1957) üzenetére


Symbio
senior tag

Ha ez fontos, akkor éjszakára bekapcsolva hagyod (teljes néma üzemmód) és máris egyezik a küldés és fogadás ideje :)

(#1976) ronaldo


ronaldo
őstag

Ti milyen progit használtok a wlan kapcsolat kezelésére? Azt hittem, hogy a devicescape nevű (ingyenes) programmal jól elleszek, de egyáltalán nem működik... Netes felületen is kell birizgálni, aztán valami pin kódot kér, amit elvileg ő meg is adott, de én sehol se találom.
Ugyanakkor idegesít, hogy állandóan, ha teszemazt kilépek a böngészőből, netrádióból vagy valami netet használó alkalmazásból akkor mindjárt bontja a kapcsolatot. Az egy barbár megoldás (de most ez van :( ), hogy leteszem háttérben futó programnak és úgy indítom el a másik netet használó programot.

A MobiTubia programot próbáltátok e51-en? Elvileg youtube néző/lementő/újra lejátszó program, nagyon tetszik hogy fektetett módban megy, de nagyon akadozik (mondjuk használhatatlan). Elvileg N95 és N82-re lett készítve. Vajon azoknak a 3d chipjeire alapoz a program? :( Mert ugye e51-ben ilyen nincs.

(#1977) Zoltanfi válasza ronaldo (#1976) üzenetére


Zoltanfi
senior tag

Nem véletlenül van majd kétszer akkora térfogata az N95-nek..
Azokban sokkal erősebb videó chip van a 640×480 30fps videó miatt is.

A wlan kezelésére miért nem jó a készenlétben megjelenő wlan sor?

(#1978) asadasad22 válasza ronaldo (#1976) üzenetére


asadasad22
őstag

Nemhiszem h bármiféle 3d chipre alapozna eg youtube progi. Viszont van vmi emtube nevű cucc e51-re ami tutira jól működik többek állítása szerint.

(#1979) mrlan


mrlan
tag

megvan a drágaszágom nekem is vére.... úgyhogy mostmár én is E51 VIP vagyok. :C
nekem tökéletesen megy WLAN. Youtube videók realplayer-el a routerbe kellet beálítani ugyan neki egy portot de tökéletesen megy. Raktam rá coreplayert... nagyon teccik a kis villogó LEDje. meg a gyönyörű kijelző. memó van dögivel... nagyon bejön

Mr. LAN

(#1980) mrlan


mrlan
tag

ja egyetlen szar dolog bosszan hogy a jobb oldali soft gomb recseg de nem halok bele... ja meg a diktafon gomb. de ellensúlyozza tudása :DD

Mr. LAN

(#1981) Joe bácsi válasza ronaldo (#1976) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Semilyet, mert nem kell. Tökéletesen működik a gyárival. Pikk-pakk fel tok csatlakozni nyitott hálózatra minden állítgatás nélkül.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#1982) ronaldo válasza Joe bácsi (#1981) üzenetére


ronaldo
őstag

Nem a csatlakozással van a baj, az nekem is megy. Csak azt nem szeretem, amikor a programból (böngésző) való kilépés után a kapcsolatot is bontja. Erre kéne progi ami "megtartja" a kapcsolatot.

(#1983) ronaldo válasza asadasad22 (#1978) üzenetére


ronaldo
őstag

emTube is fent van, csak kipróbáltam ezt is.

(#1984) enddav válasza ronaldo (#1982) üzenetére


enddav
aktív tag

Én szerintem meg épp az a jó, ha bontja kapcsolatot, minek menjen a wifi ha nem kell és minek szívja az akksit?!

Egyszer leugrottam a ház tetejéről, mert azt mondták, hogy nem érzek majd semmit. És tényleg, még ma sem érzek semmit.

(#1985) dKes válasza enddav (#1984) üzenetére


dKes
tag

Teljes mértékben egyetértek - úgyis egy pillanat alatt fennvan. Ha meg olyan a progi, amihez kell a net, akkor úgyis állíndóan fenn van (pl.: Nokia Maps - ha engeded neki ill. fring). Én nem szívnék ilyen téren plussz progikkal ...

(#1986) Symbio


Symbio
senior tag

Egy hete van meg az E51 (Pannon, teljes fekete, első okos telefonom) :K és most értem a végére a topik olvasásával :P
- nem recseg, nyöszörög, nyikorog semelyik gomb, kijelző sarka!
- nincs rés a jobb oldalon !
- zúgás hallható, de nagyon minimális (ha nem írják itt páran, talán észre sem veszem)
- eltelt pár nap, mire kiigazodtam az s60-as menüjén (SE K500i után)
- a wlan kapásból ment (wpa2 + MAC szűrés)
- fura, hogy a bluetooth a beérkezett mappába érkezik
- a névjegyzéket az outlookkal raktam át a SE-ről (először átküldtem infrán a teljeset, de nem látott belőle semmit)
- a füles kezdetnek jó, alapból nem is vártam többet
- navit nem eröltetem, van PDA+ iGo
- használható a net (tehát olvasható), nekem nem túl kicsi, a korlátokat el kell fogadni (Opera minit használom) -> nincs Java támogatás? a banki oldal nem megy :(
- hiányolom a nagy index kép megjelenítését híváskor :((

Összességében nagy klassz kis teló :C

(#1987) asadasad22 válasza Symbio (#1986) üzenetére


asadasad22
őstag

Alap böngészővel menne az a banki oldal, nemde? :) Az visz JavaScript-et tudtommal. Persze biztosan kevésbé kötségkímélő megoldás, WLAN-al viszont tökmind1, mert úgyis free :)

(#1988) Viktor0610 válasza asadasad22 (#1987) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nekem semmilyen telefonon/PDA-n nem sikerült Java-alapú banki oldalra (pl. CIB) belépnem... :(

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#1989) amol


amol
addikt

Sziasztok! Lenne pár kérdésem

-hogy lehet névhez külön csengőhangot választani? Esetleg videót?
-a memóriakártyára külön könyvtárba (természetesen a képeken belül) tettem képeket, mégis egyben jeleníti meg őket, miért?
-érdemes foglalkozni vírusirtóval?
-hogyan lehet streaming audiot hallgatni pld. innen?
-milyen alkalmazással lehet normális méretű hívóképet kirakni (ez egy vicc, a legalapabb SE is teljesben kirakja)? Smartcomot próbáltam de nem az igazi. Mindenkihez újra be kell tenni a képet (bár a névjegyzékben ott van), akinél nincs kép ahhoz kirak egy napocskát, lassú, és bejövőnél kétszer kell megnyomni a zöldet. Egyszer kint is maradt a kép hívás után órákig. Emellett fizetős.
-nem lehet letiltani valahogy a fényérzékelőt? Amiatt zümmög (youtube kliens futáskor kikapcsolja, nem zúg tehát megoldható valahogy) és ez engem zavar.
-merjem neten frissíteni? Mennyiben különbözik a szervíztől (ott azt mondták semmiben)?
-beérkező file mentési helyét hogy lehet kiválasztani? Csak a galériába pakol.
-hangutasítással elvileg alkalmazás is indítható, de nekem nem sikerül. Lehet én csinálok valamit rosszul. Arra már rájöttem magamtól hogy ha valamit nem ismer fel akkor a becenévhez beírjak valami olyat amivel működik.
-hogy lehet betenni a neveknél tárolt születésnapokat a naptárba? Azt hittem automatikus.

Elég sok lett, bocs. A válaszokat előre is köszönöm!

(#1990) tv51 válasza amol (#1989) üzenetére


tv51
csendes tag

hogyan lehet streaming audiot hallgatni
nokia internet radio

(#1991) amol válasza tv51 (#1990) üzenetére


amol
addikt

Kösz de nem erre gondoltam és fel sincs sorolva az E51. Lényegében .pls-t szeretnék lejátszani vele a linkelt oldalról.

(#1992) Symbio válasza Viktor0610 (#1988) üzenetére


Symbio
senior tag

Igen, szintén CIB :O

(#1993) tv51 válasza amol (#1991) üzenetére


tv51
csendes tag

az e51 valoban nincs felsorolva, de az ne zavarjon tokeletesen mukodik. most kiprobaltam a mellesleget is, megy.

(#1994) amol válasza tv51 (#1993) üzenetére


amol
addikt

Köszi, megnézem. Melyik készülékhez valót tetted fel?
Most éppen a hangtárcsázással szenvedek, alig ismer fel valamit.

[ Szerkesztve ]

(#1995) amol válasza amol (#1994) üzenetére


amol
addikt

Működik, de sajnos pont a kabaré stream nem elérhető amit hallgatnék. :(

(#1996) andlor81


andlor81
csendes tag

Sziasztok E51 tulajok.
Nagyon remélem, hogy héten én is büszke tulajdonosa lehetek egy ilyen fantasztikus okos telefonnak. :DD
A Tés társaságnál fogom nyélbe ütni az üzletet, szerintem nem kontárkodtak hardveresen a készülékbe az esetleges szoftveres dolgokat meg biztos lehetséges valahogy orvosolni, ha mégsem tuti kereslek majd benneteket. :R
Habár 2x :Y olvastam végig a hozzászólásokat (1995), így remélem nem fog valami váratlan meglepetés érni.

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek,... a sárkányt kell elvenni...

(#1997) Symbio válasza andlor81 (#1996) üzenetére


Symbio
senior tag

Grat a kitartásodért! :C Kb 10%-al rövidebb lenne a topik, ha más is megtenné legalább 1X :K

(#1998) Atlantis válasza Symbio (#1997) üzenetére


Atlantis
veterán

Jó beszéd, ha igaz, amit írt a tisztelt fórumtárs, akkor máris pirospontot érdemel érte.

amol: Pár dolgot el kell feledni, ami SE-nél simán ment(szülinap automatice naptárba, Galériába tesz mindent, hívó képe....) :) Sajna Nokia ilyen, meg kell szokni, nekem is furcsa volt először. Cserébe nincsenek olyan furcsaságok, hogy valami csak papíron működik rendesen, legalábbis én még nem találkoztam ilyennel. Amit ők papíron leírtak, az működik is megbízhatóan.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#1999) tuareg85 válasza amol (#1989) üzenetére

teljes képernyős hívó fénykép: fscaller vagy skyecaller, itt érdemes keresni őket

(#2000) amol válasza tuareg85 (#1999) üzenetére


amol
addikt

Köszi! Közben megtaláltam én is az fscallert, sokkal jobb mint a smartcom de még minidg nem az igazi. Megnézem a másikat is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.