Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2951) enddav válasza asadasad22 (#2946) üzenetére


enddav
aktív tag

Tudomásom szerint ez a szolgáltatás nem érhető el Magyarországon!

Egyszer leugrottam a ház tetejéről, mert azt mondták, hogy nem érzek majd semmit. És tényleg, még ma sem érzek semmit.

(#2952) IronMike válasza benny23 (#2942) üzenetére


IronMike
tag

:R :R :R gyors kettöskeresztel sikerült :R :R :R

Még egy kis help. Ha olyan szót irok be, amit nem ismer azt hogyan tudom felvenni a szavak közé?
(Sorry, de 2évig Sony telem volt igy nagyon furcsa Nekem a Nokia!)

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 13' i5

(#2953) asadasad22 válasza enddav (#2951) üzenetére


asadasad22
őstag

én nemtom mi ez a szolgáltatás pontosan, de az előbb rádiót hallgattam azon a progin keresztül, és azonnal bejött a rádió + headsetet kért, innen gondolom, hogy egy rendes rádióvevő van a cuccban, akkor meg hogyne menne Magyarországon? :)

(#2954) pinkypinky válasza IronMike (#2952) üzenetére


pinkypinky
tag

Csillag gomb megnyomására a baloldali softkey átvált "Beír" opcióra, megnyomod és figyi: beírod. :)

Vagy ha nem, beírsz vmi halandzsát, akkor is előjön a beír gomb.

[ Szerkesztve ]

(#2955) rekid válasza asadasad22 (#2953) üzenetére


rekid
addikt

a radio megy.. a visual resze nem ergo hogy lekeri az adott eloadot meg hasonlok ha nem igy van ahogy gondolom akkor :B

Gyáva népnek nincs hazája!

(#2956) enddav válasza rekid (#2955) üzenetére


enddav
aktív tag

Igen, jól mondod, ha működne, a lényege az lenne, hogy interaktív tartalmat is magába foglalna a számokról és előadókról. De sajnos a magyarországi rádiók ilyet még nem tesznek lehetővé. :((

[ Szerkesztve ]

Egyszer leugrottam a ház tetejéről, mert azt mondták, hogy nem érzek majd semmit. És tényleg, még ma sem érzek semmit.

(#2957) asadasad22 válasza enddav (#2956) üzenetére


asadasad22
őstag

gondolom ki kéne írniuk h "reklám" ha az van és megjelennének egyből okos progik, amik ilyenkor leveszik a hangerőt/elkapcsolnak :)

(#2958) rekid


rekid
addikt

Nagyerekek egy nagy morbidsag jutott eszembe. tudtok e mini usb utp kabelrol? :D ergo akkor is tudjak telen netezni ha nincs wifi router de utp csati van.

Gyáva népnek nincs hazája!

(#2959) asadasad22 válasza rekid (#2958) üzenetére


asadasad22
őstag

ebben nem vagyok annyira otthon, psp-nél asszem előjött ez a téma valakinek és nem született rá megoldás.
vegyél egy wifi routert, kicsit kényelmesebb megoldás, meg sok haszna van egy olyannak :)

[ Szerkesztve ]

(#2960) rekid válasza asadasad22 (#2959) üzenetére


rekid
addikt

Nalam van de mashol nincs :)

Gyáva népnek nincs hazája!

(#2961) IronMike válasza pinkypinky (#2954) üzenetére


IronMike
tag

:DD Köki!

MacBook Air 13' i5

(#2962) asadasad22


asadasad22
őstag

Fring-ben nem lehet egyszerűen váltani a community között? néha kicsit zavaró, hogy ott mutatja az összes contact-omat a telefonkönyvből, skype-ból és msn-ből is, és eddig csak egy módot találtam, hogy ezek között váltogathassak: unsubcribe-ra megyek, ide viszont csak sok gombnyomás után jutok és ilyenkor elfelejti az adatait annak, amit unsubcribe-olok, én pedig csak deaktiválni szeretném, nem törölni..

(#2963) parajdi


parajdi
csendes tag

Helló.Hol, hogyan tudom beállítani a mobilon hogy jelezzen ha e-mailt kaptam WLAN-on keresztül.
Üdv

(#2964) asadasad22 válasza parajdi (#2963) üzenetére


asadasad22
őstag

sztem alapból jelzi ha kapsz...

(#2965) jezusom válasza asadasad22 (#2962) üzenetére


jezusom
csendes tag

A telefonkönyv kontaktokat el lehet rejteni a Settings-Hide phone contacts-nál. A többit tudtommal nem lehet állítani, de az aktív partnereket úgyis mindig előre rakja.

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van...

(#2966) enddav válasza parajdi (#2963) üzenetére


enddav
aktív tag

Én használom az aktív készenlétet és én beállítottam, hogy jelezze ki, ha jött új e-mail! Tehát, ha te is használod, akkor a menü-eszközök-beállítások-általános-testreszabás-készenléti állapot-akt.k.lét beépülő mod. és itt pipáld be alapért.e-mail értesítést!

Egyszer leugrottam a ház tetejéről, mert azt mondták, hogy nem érzek majd semmit. És tényleg, még ma sem érzek semmit.

(#2967) asadasad22


asadasad22
őstag

van itt nekem egy olyan progim, hogy Psiloc_irRemote, megpróbáltam dátum állítással átcseszni, mert 10 napos változat volt, erre most kapásból azt írja h lejárt. letöröltem, újra feltettem, és ugyanezzel fogad... hova itta ez be magát, hogy emlékszik rá? :F

(#2968) pinkypinky válasza asadasad22 (#2967) üzenetére


pinkypinky
tag

Némelyik trial érzékeny rá, ha állítgatod a dátumot. Valahol a data dir-be van asszem, de cseles neveket kapnak, nem biztos hogy megtalálod.

Egyébként van belőle 10 napnál tovább működő is. ;)

[ Szerkesztve ]

(#2969) jana203


jana203
csendes tag

Hali!
Hogyan lehet beállítani, hogy ha netre akarok felmenni, akkor csak a wlant használja.

(#2970) Qru válasza jana203 (#2969) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Menü->csatlakozás->wlan varázsló.

#nincsbennetarcsi

(#2971) asadasad22 válasza pinkypinky (#2968) üzenetére


asadasad22
őstag

linket tudsz adni? (esetleg privátban/emailben)?

(#2972) rekid


rekid
addikt

tipp: ha fut egy progi es megnyomod a symbian gombot automatice lerakja asztalra es nem kell menu/futas hetterben-t nyomkoraszni. (erre en most jottem ra :D ) :R

Gyáva népnek nincs hazája!

(#2973) asadasad22 válasza rekid (#2972) üzenetére


asadasad22
őstag

jobb később, mint soha :C

(#2974) pinkypinky válasza rekid (#2972) üzenetére


pinkypinky
tag

Jaja, és ha hosszan nyomod a házikót, előjön a lista, és törlés gombbal be tudod zárni az alkalmazásokat. :)

(#2975) asadasad22 válasza pinkypinky (#2974) üzenetére


asadasad22
őstag

az a törlés-bezárás téma nem minden alkalmazásnál működött nálam, de részletkérdés :)

(#2976) pinkypinky


pinkypinky
tag

Apropó, észrevettétek, hogy ez a RealPlayer verzió milyen gyengére sikeredett?

QVGA kijelzős iPodokra optimalizált videók is csak nyekegnek rajta, a Core Playerrel meg hasít...

(#2977) zso79 válasza asadasad22 (#2975) üzenetére


zso79
őstag

Rendszer alkalmazásokat nem tudsz így bezárni

(#2978) C@rbon válasza zso79 (#2977) üzenetére


C@rbon
senior tag

Nekem az elsö mobilom a Siemens M55 volt. Nagyon szerettem mert extrém volt a megjelenése, kicsi és könnyen kezelhető. De ami a kedvencem volt benne, az az, hogy ha smst kaptam vagy nem fogadott hívásom volt akkor az oldálán 2-2 vörös LED villogot úgy ahogy én állítomttam be.
Valahol olvastam, hogy az E51-en is van valami hasonló LED ami villog ilyen esetben. Hol van ez a LED?

ELADÓ makettek: Tamiya Skyline GT-R; Ferrari Enzo; BMW Z8 stb. Csak a dobozuk van kinyitva! priviben keress meg!

(#2979) Symbio válasza C@rbon (#2978) üzenetére


Symbio
senior tag

A kijelző bal felső sarkában és fehéren villog (hogy meddig és milyen eseményeknél, azt te állítod be)

(#2980) C@rbon válasza Symbio (#2979) üzenetére


C@rbon
senior tag

Ok. Köszi! :R

ELADÓ makettek: Tamiya Skyline GT-R; Ferrari Enzo; BMW Z8 stb. Csak a dobozuk van kinyitva! priviben keress meg!

(#2981) IronMike


IronMike
tag

HAli!

Van egy ikon a bal felső sarokban (a töltési szint alatt), ami úgy néz ki: egy "u" alakú és benne egy nyil felfelé!
Lehet köze ahhoz, hogy ha hivnak mindig felolvassa a hivó nevét! Ill ezt hol tudom kikapcsolni?

MacBook Air 13' i5

(#2982) Symbio válasza IronMike (#2981) üzenetére


Symbio
senior tag

Nincs köze (a GSM forgalom esetén látszik).
A névbemondás: Menü - Beállítások - Általános - Testreszabás - Hangok

(#2983) IronMike válasza Symbio (#2982) üzenetére


IronMike
tag

Bocsi, de ez mikor tünik el! Vagy ilyenkor folyamatos kapcsolat megy a háttérbe!?

MacBook Air 13' i5

(#2984) Joe bácsi válasza IronMike (#2983) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Ha küldesz smst,mmst akkor látszik a jel. Addig van a képernyőn az ikon, amíg a KÜLDÉS mappában van az sms, mms. Miután elküldted, eltűnik a jel.

[ Szerkesztve ]

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#2985) IronMike válasza Joe bácsi (#2984) üzenetére


IronMike
tag

Köszi! :R

MacBook Air 13' i5

(#2986) rekid


rekid
addikt

Hi!
Ismet egy eszrevetel! SIkerult rajonnom hogyan lehet gyomoszkoles nelkul felrakni a hatlapot. :DD lehet nektek ment elsore nekem nem miutan ugy fogtam a telt mintha aranytojas lenne a kezemben. :) szal csak annyi a lenyeg hogy megkell fogni rendesen es a hatlapot hatarozottan lefele es egyuttal feltolni ugy koppanasig felmegy gond nelkul.
bar igy utolag tok logikus mert ha leveszed a hatlapot a sim folot szimetrikusan van ket feszito fem pocok aminek elvileg az a feladata hogy feszitse a hatlapot es ne lötyögjön :)
Ma nagyon nagy felfedezeseket teszek. :DD

[ Szerkesztve ]

Gyáva népnek nincs hazája!

(#2987) atesss


atesss
addikt

Melyik térképprogram (Nokia Maps, Tomtom, Garmin, Route 66 közül úgytom ezek vannak kb. Symbianra) az, ami egy N73-as beépített memóriájára (40MB) elférne egy Mo. térképpel együtt? Ahogy a lefedettségeket ismerem a magyar térkép nem foglalhat sokat :((
Vagy akár elférne valamelyik 2 is?
MOD: tévedtem mégis van jó is, 100% a Garmin lefedettsége ahogy írjátok. Budapest-Baja távolságon próbálnám ki holnap.

[ Szerkesztve ]

(#2988) tuzpenge válasza atesss (#2987) üzenetére


tuzpenge
őstag

Szerintem egyik se.
Csak maga a térkép több mint 40 Mega.

[ Szerkesztve ]

ˣ

(#2989) Qru válasza atesss (#2987) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Vegyél bele bővítő kártyát. 3k-ért már van 2GB-os itt a ph!-n.

#nincsbennetarcsi

(#2990) asadasad22


asadasad22
őstag

ha már memkarik, kérdés:
az normális, hogy magára a telefonra csak pc suite-n keresztül lehet tölteni cuccokat és közvetlenül nem? meg az, hogy a másolás sebessége ~1MB/s lehet? (hol usb 2.0 ez? :) )
ha veszek egy memkarit, ugyanilyen sebességű másolásra számítsak? psp-mre ~8MB/s-el tudok másolni, inkább ahhoz a sebességhez vagyok szokva. és a memkarit már közvetlenül is el lehet majd érni usb-ről?

(#2991) Pompi válasza asadasad22 (#2990) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Közvetlenül is tudsz. Amikor bedugod az USB kábelt, akkor megkérdezi, hogy mit szeretnél PC Suite mód vagy adatátvitel. Ha ez utóbbi akkor sima cserélhető lemezes meghajtóként (storage drive) látod a memkari tartalmát, mintha mondjuk egy pendriveot dugtál volna be. Ha neked ezt nem kérdezi meg (pedig ez az alapbeállítás), akkor a csatlakozás menüben az USB-t kiválasztva tudod beállítani, kérdezzen-e.

Feel Good Inc.

(#2992) asadasad22


asadasad22
őstag

ill. még egy kérdés: 2 napja egy ismerősnek sikerült a lábával belegabalyodni a töltőbe is sikeresen leverni a kb 1 méter magas asztalról a vadiúj E51-emet, ami közel 2m-re az asztaltól landolt a parkettán. sztem el tudjátok képzelni, hogy milyen idegállapotba kerültem, de most nem ez a lényeg. átfésültem a telt és egy karcolást sem láttam, valószínűleg egy acéllal borított részére esett. ami a kérdés: azt vettem észre, hogy a töltőnek az a kis fingnyi vége el van görbölve a fekete részhez képest, ahonnan jön és így töltés közben ha forgatom benne, nem mondhatni, hogy az a fekete rész szabályosan forogna körülötte. ez normális (és alapból el van görbítve-bár miért is lenne) vagy az esés következtében görbülhetett el (sztem ez lesz)? ha az utóbbi: megpróbáljam kiegyenesíteni vagy hagyjam így ahogy van?

(#2993) Dyno


Dyno
veterán

Sziasztok 2hete kicserélték a kontakt mikrofon hibás E51-emet a t-mobilnál.........tegnap megint jeletkezett ez a probléma.....de most úgyahogy néha jó a mikrofon :W Tudnátok nekem segítenni valakinek akinek t-mobilos van nekik is volt-e már ilyen problémájuk :F

(#2994) asadasad22 válasza Pompi (#2991) üzenetére


asadasad22
őstag

ok, ezt tudom, de ez gondolom csak memóriakártyáknál érvényes, memkari nélkül amikor adatátvitelre megyek, azt írja ki, hogy nincs memkari ezért vagy pc suite mód, vagy semmi a lehetőségeim :)

(#2995) asadasad22 válasza Dyno (#2993) üzenetére


asadasad22
őstag

kicserélték, tuti hogy nem javították? mást nem tudok javasolni, mint hogy vidd vissza. nem tartom vszínűnek amúgy h köze lehet ahhoz h tmobilos.

(#2996) rekid válasza Dyno (#2993) üzenetére


rekid
addikt

lol. hat ugynezki a trémobil se biztos helyrol szerzi a telefont illetve szar gyarbol :( csomoan panaszkodtak eddig akinek trétöl szarmazik a tel.. sajnalom

Gyáva népnek nincs hazája!

(#2997) 1010


1010
őstag

hali
a garmin map source ben rajzoltam egy útvonalat
felmásoltam a gpx mappába
de nem tom megnyitni
sehol nincs ien lehetőség
vagy van?

(#2998) rekid


rekid
addikt

Help me SOS!
Telefonra flac vagy dts lejaszo? jukebox szeresse? :R

Gyáva népnek nincs hazája!

(#2999) Bile Demon válasza asadasad22 (#2992) üzenetére


Bile Demon
őstag

Együttérzésem. Az eséstől görbült el, mert gyárilag egyenes. Ha maga a hengeres rész egyenes és csak a feketéhez képest van elgörbülve az nem okoz különösebb gondot úgy lehet hagyni. Ne próbáld meg fogóval kiegyenesíteni mert attól megnyomódhat és az így eldeformált csatlakozó kárt tehet a telefon oldali csatlakozóban (KH). És szerintem ne nagyon forgasd, feleslegesen koptatja az érintkezőt és az a vékony kis tüske ami középen van annak se tesz jót.

Bruhe

(#3000) asadasad22 válasza Bile Demon (#2999) üzenetére


asadasad22
őstag

most jobban megnézve abban sem vagyok biztos, hogy a fém hengeres része (a vége) egyenes. a fekete részből amikor kijön, mintha pár mm-ig még egyenes lenne. amikor bedugom a telóba, addig rendesen belemegy, hogy jelzi, hogy tölti és mintha "kattanna" is egyet, viszont a vége nem megy bele a telóba (a görbülés miatt) és a fekete rész szemmelláthatóan ferdén áll a végéhez képest...
töltöttem már azóta és látszólag teljesen problémamentes volt. egyszerűen hagyjam így és ne törődjek vele, hogy ferdén áll? most néztem utána, hogy kereken 4 rugó egy ilyen töltő, ez nem kevés pénz érte. persze még inkább ezt választanám, minthogy a töltő miatt menjen szarrá a telefon, mert akkor aztán tényleg probléma lenne. f@szomnak adják ilyen drágán a töltőt. f@szomnak csinálják ilyen kis szarnak a töltő végét ami ilyen könnyen elgörbül. és a f@szomnak kell leb@sznia a vadiúj telómat valakinek töltőstül 2 nap után :(

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.