Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2751) danaudio válasza adamsys (#2664) üzenetére


danaudio
aktív tag

felraktam TSmobiles-t és működik::D nagyon állat:D toltam fekete macskát vele:)
sajnos komolyabb játékokat nem tud futtatni...de nagyon vicces:D

(#2752) adamsys


adamsys
tag

Íme egy cikk a mobiltorrentezésről, amiben van néhány program felsorolva, a merészek kipróbálhatják :)

Asszem a megjelenő programok bővülő listája is azt jelzi, hogy a torrentezés előbb-utóbb mobilra is el fog (jobban) terjedni.

"And now for something completely different!"

(#2753) rothadt


rothadt
aktív tag

hello, érdekelne általában ki hol vette a telefont, mivel a voda úgy tűnik nem akarja bevezetni a termékpalettára, ezért muszáj leszek függetlent vásárolni.
érdekelne, hogy amennyiben ezekből az olcsóbb shopokból veszem és nem vmi bevásárlócenterben, vagy nokiánál, akkor az milyen buktatókkal járhat, illetve gar, ilyesmi hogy érvényesíthető?

borzasztó az, amikor az ember minden elképzelhető, addig használt nevét leregisztrálták, csak azt nem ami indulatból jön...

(#2754) Viktor0610 válasza rothadt (#2753) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az árakkal és beszerezhetőséggel kapcsolatban Google lehet a barátod.

Amire mindenképp' figyelj, az az, h. gyári garanciával vedd a telefont, alig kerül többe így a készülék, viszont nem vagy egy üzletre korlátozva, mikor esetleg a garanciát kell érvényesítened.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#2755) rothadt válasza Viktor0610 (#2754) üzenetére


rothadt
aktív tag

nincs is gondom ezzel, tisztában vagyok az árakkal is, a nokiában most vigasztalt meg a srác, hogy jövőhéttől 70re csökkentik az árát, ami ha követve lesz a nagy bev.centerekben is, akkor már mindenképp elgondolkodtató lesz.... de ezek a 50egynehányezres árak, ezek mind gyanúsak. ezért kérdeztem meg általában, hogy kinek honnan van, nem köthető-e össze a mindenhonnan eredő telefonokkal ez a sok garanciáltatnivaló probléma, vagy ez mind a nokia valódi sara?! :S

borzasztó az, amikor az ember minden elképzelhető, addig használt nevét leregisztrálták, csak azt nem ami indulatból jön...

(#2756) Viktor0610 válasza rothadt (#2755) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Olcsóbb árral találkozhatsz, de pont azért javaslom a gyári garanciát, mert akkor nem kell foglalkozz a bolttal.

Megveszed, és a garanciális ügyintézés csak annyi, h. elviszed magad a Nokia egyik mintaboltjába, esetleg a bolttal küldeted fel szervizbe -erre tudtommal jogszabályban rögzített kötelezettségük van.

Amivel trükközni szoktak a kisebb cégek, az az, h. több árral adják a telefont. Csökkentett garanciával olcsóbban és gyárival drágábban.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#2757) amol válasza danaudio (#2748) üzenetére


amol
addikt

senki nem csinál semmit rosszul, neked nincs igényed sok programra, nekem van...ennyi.
Ez oké, na de használod mind a 200-at?

ugyan az, senki nem mondta hogy kell, és nehogymár magyaráznom kelljen miért (nagyon) hasznos mobilra is...
De, kérlek magyarázd el hogy miért nagyon hasznos mobillal torrentezni.

(#2758) danaudio válasza amol (#2757) üzenetére


danaudio
aktív tag

hát legyen...
nem használom mind rendszeresen, de néha jól jön az egyik-másik.

előszöris akkor hasznos torrent, ha van elég nagy memóriakártyád, hogy le tudj szedni rá dolgokat.
pl ha külföldre, vagy bárhova mész és rádjön, hogy kell valami zene, film, esetleg egy játék pack, vagy bármi, akkor keresel wlant, aztán húzod. másik példa: házit írtunk multkor bme-n és kellett hozzá derive. 2 laptop volt jelen, egyikhez nem volt ott wlan kártya, másiknak a mac-je nem volt regisztrálva, így nem csatlakozhatott. én szedtem le torrentről és küldtem át bluetoothon...

(#2759) Szoki


Szoki
csendes tag

Hi,

én anno függetlenül vettem, 2 év Nokia garral. az elsőt amit mutattak, ott bontották fel a dobozt, és el volt szálva a hangszórója, a srác se értette, sztem azért nem vizsgálják át és tesztelnek le minden egyes készüléket sajna, csak szúró próbaszerűen. Amúgy tényleg megéri ráfizetni azt a plusz 5k a gyári garral, mert sok kellemetlenségtől megóv..:)

Üdv.

(#2760) Qru válasza rothadt (#2755) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ha számít a gari akkor érdemes inkább a feláras Nokia garit venni. Járt már úgy haverom, hogy gsm boltban megvette a telót a bolt meg pár hétre csődbement. Hiába a bolti gari ha a bolt megszűnt... De garnélkül vannak jó áron, 184€ -ért vettem a sajátomat (49k) viszont szinte no gari. Szerencsére semmi baja sincs. :)

#nincsbennetarcsi

(#2761) parandroid


parandroid
nagyúr

Nincs valakinek tippje, hogy miért állítja vissza a dátumot minden hétvégén egy vagy két nappal? Hétköznap még sosem csinálta, hétvégén viszont már sokszor megcsinálta, hogy visszaáll egy-egy napot. Viszont teljesen rapszodikusan csinálja, van hogy nem, van hogy szombaton és vasárnap is, van hogy csak vasárnap, de kakor rögtön két napot.

Értsd: szombat este ránézek a teefonra, és látom, hogy pénteket mutat, vagy vasárnap este ránézek a telefonra, és látom, hogy péntek vagy szombat van rajta. Persze ez alaposan bekever a 'workdays' kategóriának az ébresztőnél.

Ötletek?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#2762) Qru válasza parandroid (#2761) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Erre én is kíváncsi vok... Tegnap vetem észre hogy vasárnap lévén szombatot mutat a naptár. :(

#nincsbennetarcsi

(#2763) 1010 válasza Qru (#2762) üzenetére


1010
őstag

be van kapcsolva az autómatikus dátum frissités?
én ki kapcsoltam

(#2764) Qru válasza 1010 (#2763) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Igen, ki van kapcsolva. De lehet akkor visszakapcsolom. Gondolom ilyenkor a gsm szolgáltató órájával szinkronizál és nem kerül pénzbe...

#nincsbennetarcsi

(#2765) parandroid válasza 1010 (#2763) üzenetére


parandroid
nagyúr

Ki van kapcsolva.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#2766) Ricardo válasza Qru (#2764) üzenetére


Ricardo
félisten

Ingyenes.

(#2767) 1010 válasza parandroid (#2765) üzenetére


1010
őstag

akkor nem tom mi a gond

(#2768) Qru válasza Ricardo (#2766) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Akkor bekapcsolom, hátha megoldja...

mod: 7végén kiderül.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#2769) parandroid válasza Qru (#2768) üzenetére


parandroid
nagyúr

Én is éppen erre gondoltam. Bár vicces lenne, ha ez lenne a megoldás...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#2770) rothadt válasza Szoki (#2759) üzenetére


rothadt
aktív tag

köszi a választ, erre voltam igazából kiváncsi. tehát hiába akármien nokia, a szart is eladják, ha vmelyik "robot" olyat gyárt és amire nem adnak gart, az ugyan abból a gyártásból származik, csak éppen nincs hozzá papír. kb ennyi. akkor marad a garos, csak találjam meg "olcsón"

köszi qrunak is

borzasztó az, amikor az ember minden elképzelhető, addig használt nevét leregisztrálták, csak azt nem ami indulatból jön...

(#2771) amol válasza danaudio (#2758) üzenetére


amol
addikt

Oké, köszi!

(#2772) C@rbon válasza rothadt (#2755) üzenetére


C@rbon
senior tag

Ideje volt már!
Az nem normális dolog hogy nokia boltban 85k gsm boltban meg 65k ugyan olyan nokia garral. Remélem ez az árcsökkenés a gsm boltokra is hatással lesz!

ELADÓ makettek: Tamiya Skyline GT-R; Ferrari Enzo; BMW Z8 stb. Csak a dobozuk van kinyitva! priviben keress meg!

(#2773) Richard


Richard
őstag

Hali!

A Symbiansigned.com-ra milyen mailcimmel regisztráltatok? Nekem egy mailcímet sem enged regelni..

(#2774) danaudio válasza Richard (#2773) üzenetére


danaudio
aktív tag

ilyen gmail, freemail, hotmail és hasonló ingyenes címekkel nem lehet.
netszolgáltatótol,cégtől, iskolától kapott címmel lehet.

de sajnos továbbra sem lehet használni, csak ha perkálsz 200$-t 1 évre

(#2775) Richard válasza danaudio (#2774) üzenetére


Richard
őstag

Akkor hogy oldjam meg a szignózást?:)

(#2776) danaudio válasza Richard (#2775) üzenetére


danaudio
aktív tag

sajnos egyelőre sehogy:(
én is ezt szívom...meg még további baromi sok ember, tehát valami majdcsak lesz...remélem.

(#2777) asadasad22 válasza Richard (#2775) üzenetére


asadasad22
őstag

vki avasson már be h mi ez a szignózás :) olyan tudatlannak érzem magam :)

(#2778) Dyno


Dyno
veterán

nah kicserélték hát teljesen más szebben illeszkedik a hátlap is meg minden az adatkábel is másképpen megy bele tisztábban szól szentem a mocskos témobil használt telót adott nekem elsőre.... :(((

(#2779) attisx válasza asadasad22 (#2777) üzenetére


attisx
addikt

Szignózás ;)

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#2780) 1010 válasza Dyno (#2778) üzenetére


1010
őstag

nem tudtam hogy van olyan ember aki még szolgáltatónál vesz mobilt

(#2781) Viktor0610 válasza Dyno (#2778) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem a t-Mobile adta a használt telefont, hanem a bolt, ahol vetted.

A kető nem u.az!!!

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#2782) asadasad22 válasza attisx (#2779) üzenetére


asadasad22
őstag

Hmm, ez furcsa. Szóval minden egyes programot külön szignózni kellene ráadásul nem is megy a szignózás? én valahogy úgy képzeltem el a programtelepítést, hogy leszedek a netről egy valag programot, amire szükségem lehet, és felteszem, amire szükségem van. de ez így most kiadós szopásnak hangzik :( és hogyan van az, hogy sokaknak mégis tele van progival a telcsije? hogy működik ez akkor?

(#2783) danaudio válasza asadasad22 (#2782) üzenetére


danaudio
aktív tag

ahogy a cikk is írja, csak kisebb programgyártók, magánszemélyek programjait kell szignózni.
ez nagyon kis hányad. ami program pl kell nekem, azok közül minden 30.-at kell szignózni

(#2784) asadasad22 válasza danaudio (#2783) üzenetére


asadasad22
őstag

aham. ez így is furcsa kicsit. az ember az gondolná, hogy a kis nonprofit "homebrew" programokat hagyja futtatni a nokia, és a nagyokat védetik le a gyártók, hogy legyen rajta haszon. itt viszont pont fordítva van ezek szerint.

(#2785) danaudio


danaudio
aktív tag

1010 vettél fekete elő/hátlapot?
ha igen és nem kell a régiből az akkufedél, akkor eladod 500ft-ért + 1sörért? :D

(#2786) 1010 válasza danaudio (#2785) üzenetére


1010
őstag

nem eladó :(

(#2787) nope válasza 1010 (#2780) üzenetére


nope
tag

Hosszú évek óta ugyanaz a számom, előfizetéses, és sok évig az is fog maradni. Szerinted hol vegyem, ha a szolgáltatónál fele annyiért megkapom, mint máshol?

(#2788) 1010 válasza nope (#2787) üzenetére


1010
őstag

ha előfizetéses vagy akkor nem szóltam
de mégis mennyi az a fele? :U

(#2789) #61275904 válasza 1010 (#2780) üzenetére


#61275904
törölt tag

én is a szolgáltató egyik üzletében vettem,
én már több éve nem vagyok hűségszerződéses, de most aláírtam 1 évet, addig úgysem váltanék szolgáltatót.

(#2790) amol válasza 1010 (#2788) üzenetére


amol
addikt

Ha most venném náluk nekem 40 alatt lenne. Én inkább azon csodálkozom hogy van ember aki megvesz egy telefont zugboltban szinte nulla garanciával.

(#2791) #61275904


#61275904
törölt tag

Én még csak pár napja használom, lenne pár kérdésem:

1) a főképernyő a beállítható Aktív készenlét alkalmazásai alatt alapesetben azt írja ki, hogy "Mára nincs naptárbejegyzés", "Wlan keresés ki" és "Internet beállításai".
Ezeket mindig kiírja, vagy le lehet szedni a képernyőről?

2) melyik gyártó SD kártyáját érdemes használni? (a nokia 1GB SD kártya a nokia üzletben valahol 11.000 Huf körül volt, azt sokallom)

Thx

[ Szerkesztve ]

(#2792) nope válasza 1010 (#2788) üzenetére


nope
tag

Még karácsony előtt vettem a T-nél, az elsők között kaptam én is, nekem is 40 alatt állt meg a számla.

(#2793) parandroid válasza #61275904 (#2791) üzenetére


parandroid
nagyúr

A második kérdésre: bementem egy számtech boltba, és polcról levett mezei Kingston 2GB micro SD kártyát vettem bele. Tökéletesen működik.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#2794) danaudio válasza #61275904 (#2791) üzenetére


danaudio
aktív tag

4 gigás sandisk sdhc-m van, 10k-ért vettem boltból és usb olvasót is adnak hozzá, 5 év gyári gari

(#2795) amol válasza #61275904 (#2791) üzenetére


amol
addikt

Az aktív készenlét elemeinél ki lehet venni őket.

(#2796) Dyno válasza Viktor0610 (#2781) üzenetére


Dyno
veterán

nah akkor inkább igy mondom hogy amelyik van ott a ferenciekterénél bekell sétálni ott a nem tom milyen utca az pár huzamos a sétáló utcával váci utca nah de nem kombinálom mert lehet már igyis hülyeséget irtam én azt a környéket váci ucának hívom aztán kész :B

1010:sajna nekem nem igazán tellik független telefonra:(,de nem igazán lenne rá szükségem így meg befizettem 15K-t és 1 évig havonta fizetek 2ezret. ja és nekem nem 15ezret kellett befizetnem hanem csak 4et mert lejöttek az aranykártyapontjaim ami 11ezer pont volt 4ezerért megvettem megmég 24 kifizetek érte szóval 28ezrembe van gügetlenül meg köbö 55be lett volna :(

[ Szerkesztve ]

(#2797) 1010


1010
őstag

mindent értek
nekem spec nem volt előfizetésem
meg nem írtam alá 1éves szerződést
bár aranykártyás vagyok de feltöltővel

(#2798) Qru válasza #61275904 (#2791) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Most vettem garis Nokia MicroSD-t, 2GB 3000HUF itt a ph!-n. Ettől jobb árral még nem találkoztam...

mod:

leszedni meg egyszerű: rálépsz a menüpontra (pl Wlankeresés ki") és megnyomod a törlés gombot.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#2799) enddav válasza Qru (#2798) üzenetére


enddav
aktív tag

Az tényleg jó ár! Én egy számtech boltban vettem 1GB-os Kingston Micro SD-t és ez 2800 HUF volt.

Egyszer leugrottam a ház tetejéről, mert azt mondták, hogy nem érzek majd semmit. És tényleg, még ma sem érzek semmit.

(#2800) Qru válasza enddav (#2799) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Az jó ár, itt a ph!-n 2500ért láttam ugyan ilyet.

#nincsbennetarcsi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.